Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Vclo

Nakablowała? a chłop może w szoku był.

Jakub
@Vclo

Jesteś w stanie stwierdzić, czy pracodawca poszukuje obecnie nowych pracowników? Starałem się znaleźć w internecie aktywne ogłoszenia, jednak nic nie widziałem. Może pracodawca stosuje zatrudnianie nowych pracowników z polecenia? Mam nadzieję, że masz wiedzę w tym zakresie.

Elak

Wczasy pod gruszą znowu będą po urlopach. Porażka

@Elak

Większość firm wypłaca je przed pójściem na urlop, jednak z tego co piszesz w Tarkett obowiązuje inny system. Jakie jeszcze benefity otrzymują pracownicy. Są bony na święta lub prywatna opieka zdrowotna? Takie dodatki są dość atrakcyjne i przyszli pracownicy chętnie by o tym przeczytali, więc zachęcam Cię do komentarza.

Hym

Pomocnik na produkcji (pomocnik) pracuje od poniedzialku do piatku?

@Hym

Zależy od sytuacji czasami każą przyjść po 6 dni i jest trzy miesięczny system rozliczeniowy więc nadgodziny dopiero liczą po3 miesiącach

@Anonim

Często zdarzają się nadgodziny w przypadku pracowników pracujących na produkcji? Jest to ważna informacja, tym bardziej że jest obecnie okres wakacyjny, więc dobrze by było zaplanować odpoczynek po pracy. Ciekawi mnie, czy da się przewidzieć dni, w których zdarza się zostać dłużej w pracy.

Gustawek

Nawet najlepsza firma ma swoich maruderów. Smutne, że nie zauważają , że to jest dobra firma.

Oniesmielony
@Gustawek

Firma zła nie jest tylko zarobki marne.

AMOZENIEWIEM

Witam. A w tarkecie dalej nic, nowy dyrektor przyszedł szumu narobił i na gadaniu się skończyło czyli nadaje się tutaj jak cała reszta... Nadal trwa bezkarne palenie po kiblach co miało niby być surowo karane (hahaha) , olejowana śpi na nockach bezczelnie śmiejąc się z kierownictwa które udaje że nic nie widzi, w sumie lakiernia tak samo nie wspominając o homagu. Wózkowi zatrudniani z zerowym ilorazem inteligencji zresztą co nie dziwi jak nawet kierownik nie wie jak się Jerzy pisze... Rada miesiąc temu wybrana a tu nadal brak jakichkolwiek informacji, podjętych decyzji czy cokolwiek..czyli rada tylko z nazwy a pchali się Ci co mieli najwięcej do powiedzenia! Nie zapominajmy o pakowaniu które ma ewidentne przywileje na każdej zmianie popijając kawki i herbatki na każdej zmianie na jadalni w trakcie pracy (bo kto może jak nie one!?).. Koleżanki z Lini sline pochowane po kiblach jak idzie.. Bo jak nastawiacze i operatorzy pozwalają to dlaczego nie korzystać. Prasa zeszła na trzy zmiany i teraz przynajmniej ma kto za kogo pracować żeby drugi mógł się na magazynie wyspać.. Na naprawach na jednej zmianie wyścig kto więcej metrow zrobi na drugiej zmianie mobbing a na trzeciej liczy się co się na Facebooku dzieje i kto z kim i dlaczego.. A lina kitowania no cóż tam to już jest wszystkiego potrochu kawki cherbatki papieroski pierdoly i spanie na zmianie. Można? Można! I niech mi ktoś powie że nie!

@AMOZENIEWIEM

Musisz mieć obogie życie prywatne by pisać tak rozciągły poemat na temat firmy w której pracujesz.

Olo

Witam. Jak wyglądają zarobki w waszej firmie? System zmianowy? Firma szuka do pracy na suszarni, zastanawiam się czy warto w ogóle składać aplikację.

franek

co tam na produkcji paneli

z

w fik\rmie tarkett zle sie dzieje

Karol
@z

No tak. Kolejny Dyrektor, popszedni okazał się być bardziej za ludźmi to zamienili na takiego który w ramach oszczędności normy podniesie.

Tom
@Karol

Normy podniesie i mamy na siebie donosić jak za czasów UB.

Rudy

Czy to prawda że mają dopłacać do dojazdów powyżej 15km???

@Rudy

są takie plany ale jeszcze daleko do tego żeby dopłacali

Naprawy
@Rudy

Tak. Głównie pracowniką biurowym bo pod nich jest to zrobione.

@Naprawy

Dlaczego uważasz, że dopłaty zostały zaprojektowane głównie pod pracowników biurowych? Czy Przedstawiciele Handlowi również będą mogli oczekiwać takiej dopłaty? Dodatki socjalne w firmach zawsze przyciągają pracowników i podnoszą ocenę firmy.

Alicja

@Zainteresowanu, czy możesz sprecyzować swoje pytanie? Czy interesuje Cię zakres obowiązków, wynagrodzenie, a może atmosfera w firmie Tarkett Polska? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje. Dobrym pomysłem może też być zapytanie bezpośrednio firmy. Obecnie działy rekrutacji wspierają potencjalnych kandydatów na przykład odpowiadając na pytania jeszcze przed procesem rekrutacji.

Zainteresowanu

Chciałbym zapytać jak się pracuje w Tarkett na stanowisku przedstawiciela handlowego???

Alicja

@stefan, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Tarkett Polska i zadać interesujące Ciebie pytania? Zawsze warto zapytać, w ten sposób dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji dotyczących stanowiska. Dlaczego akurat zainteresowała Cię ta firma?

stefan

Dzień dobry, Ja z pytaniem technicznym odnośnie pracy handlowca. na jakie warunki można z grubsza liczyć? czy praca głównie mobilna, jest auto służbowe?

Alicja

@Czarek, Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Młodzi pracownicy powinni być zaangażowani, a starsi powinni im pomagać w opanowaniu wszystkich obowiązków. Zgrany zespół stanowi o współczesnym sukcesie firm na rynku. Kto z Was orientuje się w aktualnej sytuacji firmy Tarkett Polska? Czy firma rekrutuje?

Czarek

Niestety mniejszością są pracownicy zaangażowani ale tacy nie narzekają, bo tak po prostu jest!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Tarkett Polska? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mówią, że tak. Jednak na mówieniu się kończy, taka panuje powszechne opinia. Są stanowiska, na których jest wspaniała atmosfera i takie na których jest fatalnie i coraz gorzej .

Justyna

Słyszałam sporo dobrego o firmie!!

@Justyna

W każdej firmie są i dobrzy ludzie. Może od tej mniejszości zadowolonych lub nie mających porównania to dobre słyszałaś.

Anonim 2000

Oj myslalem ze jestes inna Edyto a ty jestes chamska na tych naprawach nie drzyj sie na tych ludzi bo oni wiecej robia od ciebie zajmi sie sobia chodzisz na skarge do kierownika rób co masz robic a nie patrzeć jak dlugo w toalecie sa.Zmien sie bo kiedys ktos cie (usunięte przez administratora) o te fajeczki w kiblu !!!

@Anonim 2000

Może nie w Orzechowie, ale to wobec niektórych pracowników to norma, że nie rozmawia się z nimi, a od razu do kierownika i to HR albo wyżej idzie i opowiada. Tylko w t. Polska, mam nadzieję.

Alicja

@G.. Mnie to obchodzi, obowiązkiem pracownika jest zgłaszanie wszelkich potencjalnych niebezpieczeństw. Zarówno pracodawca jak i pracownik powinni przestrzegać procedur BHP. Czy zgłaszałeś tę sytuację swojemu przełożonemu w firmie Tarkett Polska? Jaka była jego reakcja? Może warto porozmawiać z innymi pracownikami na ten temat?

G.. Mnie to obchodzi

Może ktoś z żądzących zadecyduje wreszcie co z tym kotkiem uwięziony w pasacie na placu, kot tak miauczy , znieczulenia k... czy co!!! Czy zadzwonić po straż?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie