Opinie o Tarkett Jasło Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tarkett Jasło Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tarkett Jasło Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarkett Jasło Sp. z o.o. w Jasło

Tony
Klient

Ja też mam złe doświadczenie z tą firmą.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Tarkett Jasło Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy firma Tarkett Jasło Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Tarkett Jasło Sp. z o.o.?

Czub
@Pytanie

2, 3 lub 4 brygadowka w zależności od Lini produkcyjnej.

Wanda Nowy wpis
@Czub

A zdarzają się jakieś nadgodziny?

Stan Nowy wpis
@Pytanie

Pracuję tylko od 14 do 22, na zarobki nie narzekam (3700 netto)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tarkett Jasło Sp. z o.o.?

Czub

Tak

Wanda Nowy wpis
@Czub

Jak ona dokładnie wygląda, przybliżysz? :) I czy po niej jest jakiś kolejny etap rekrutacji? Czy rekrutacja do Tarkettu kończy się na rozmowie i już po niej zostaje podjęta decyzja co do przyjęcia kandydata?

Byl sobie pracownik

Wazelinka robi karierę;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Tarkett Jasło Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Handlowy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaś

Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) a kadra a wieszcie jest ich wiele to bez kompetencj Szczególnie mistrz ksywa MIGACZ jak pracował na produkcji to kolega a teraz podieprzyć tylko umie . Na szczęście jeszcze parę dni i idę do innej firmy podobnej branży a wy dalej bądźcie (usunięte przez administratora)

Tony
Klient

Ja też mam złe doświadczenie z tą firmą.

Edek
Kandydat
@Tony

Co dokładnie masz na myśli

Bartosz
@Edek

Też chciałbym ustalić o co dokładnie chodziło. Wiadomo każdy może mieć nieco inne doświadczenia zawiązane z danym miejscem pracy ale moim zdaniem warto po prostu opinie na dany temat odpowiednio precyzować. Jesteś może zainteresowany pracą w firmie Tarkett Jasło?

Paol
Kandydat

Witam, jak wygląda praca na stanowiskach inżynierskich? Jest duża rotacja? Jakie mogą być przypuszczalnie zarobki? Pozdrawiam.

Czy w Tarkett Jasło Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Andrzej
@Pytanie

Nic dodać nic ująć poprostu strata czasu jeśli ktoś ma jeszcze jakieś min ambicji

Andrzej
@Pytanie

W żadnym wypadku ,o wszystko trzeba zadbać samemu, na mistrza w żaden sposób nie można liczyć ,a co dopiero na kierownika i wyżej.Najgorsza sytuacja jest na lini lvt finishing jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu.Pozdrawiam nieudolną kadrę.

Moni
@Pytanie

Niestety nie,radź sobie sam,liczą się słupki i tabelki.

Iwo
@Pytanie

Sama praca w tym zakładzie to problem, cały czas coś nie tak,brak inwestycji w maszyny, szkolenia itp, a wymagania jak w najlepszej korporacji za najniższą krajową zdecydowanie odradzam.

Magda

Czy to miejsce dla ambitnych osób?

Wiola
@Magda

Zdecydowanie nie, człowiek się cofa w rozwoju w tej firmie, nieudolna kadra, która wykorzystuje ludzi i mają swoją teorie nie znając się na danym procesie technologicznym

Agnes

Przepracowałem w tej firmie dwa lata a,raczej przecharowałam niczym niewolnik.Kadra począwszy od prezesa,kierownika i mistrzów nie mają pojęcia o kierowaniu produkcją oraz ludźmi liczą się jedynie tabelki oraz wyniki ,które nie idą w parze z jakością,byle szybko i jak najwiecej.Do pracy przychodzisz z obrzydzeniem i niechecią,wieczny stres do czego się przyczepią za co dzisiaj dostanę opiernicz itp.Bhp to jakas paranoja widzą to co nie trzeba a,jak czlowiek stał w wodzie gdzie miał doczynienia z urzadzeniami elektrycznymi to ich nie bylo,albo gdy na hali jest 3'C to też nikogo to nie ochodzi ,czlowiek się nie liczy tylko plany.Wynagrodzenie oczywiście najniższa krajowa i smieszne premie po 3-7 % jesli oczywiście jakaś maszyna nie ulegnie awarii bo wtedy twoja wina.Podsumowując odradzam stanowczo każdemu z roku na rok wyglada to tam coraz gorzej.

anonymous

Nawet kierownictwo z zagranicy nie potrafi tego wytłumaczyć

Unemployed

Dzień dobry! Czy ktoś może wyjaśnić, dlaczego w Tarkett Sp. z o. o. w Jaśle, kolejny raz, chyba trzeci, jest ogłaszana rekrutacja na stanowisko kadrowo-płacowe? Bo chyba nie jest tak, że nikt się nie zgłasza w trakcie każdej edycji rekrutacji? Dziękuje za wszelakie informacje! Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Jasło Sp. z o.o. - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tarkett Jasło Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.