Tarkett Polska

Orzechowo

Opinie o Tarkett Polska

Mistrz

Czy Tarkett Polska potrzebuje aktualnie ludzi do pracy? Warto aplikować?

Anonim 2000

Oj myslalem ze jestes inna Edyto a ty jestes chamska na tych naprawach nie drzyj sie na tych ludzi bo oni wiecej robia od ciebie zajmi sie sobia chodzisz na skarge do kierownika rób co masz robic a nie patrzeć jak dlugo w toalecie sa.Zmien sie bo kiedys ktos cie (usunięte przez administratora) o te fajeczki w kiblu !!!

Anonim

Gocha P poszla stanowisko wyzej i swieci nikt jej nie trawi na nowych pracownikach sie wyzywa jak by byla kierownikiem wynocha z Tarketu

@Anonim 24.11.2017 21:40

I kto napisał o G.P ma racje wynocha z Tarketu bo jest bezczelna i (usunięte przez administratora) i nie jeden widzial jak dręczy nowych pracowników

Xx
@Andre 26.11.2017 11:18
Opisujcie sami siebie bo wy co opisujecie jestescie idealni inni to wg was to nieroby

Odezwała sie ta co robi ha ha ty chyba nie jestes pracy nauczona bo tam tylko z piz.. siedzisz i wyzywasz sie na ludziach

anabel

stara raszpa ....chyba wiem o kim mówisz to ja juz wole M. bo sie na tym zna a ta starucha nie ma o niczym pojęcia tylko udaje że się zna miałam sie okazje o tym przekonać nie cierpie tej zołzy

bebe

moze stara raszpla wezmie ster jedzie na wszystkich rowno falszywa krowa

z

witam kiedy M.K.wroci bo tak bardzo za nia tesknimy ze plakac sie chce ALE ZE SZCZESCIA CHYBA HA HA HA Mam nadzieje ze nie szybko

nowy

myslalem o zatrudnieniu w tarkecie. jestem z jarocina. jak sie tam pracuje? jakie sa zmiany? trzy zmiany czy czterobrygadowka? warto ? prosze o opinie.

ON

Ostatnio widziałem tam ofertę na Specjalista ds. produktu może ktoś coś wie dokładnie na czym ta praca polega i czy warto składać papiery ?

I Love Tarkett

wiecie kiedy będzie premia za pół roku nie chorowania (jaka kwota) i grusza>

Anonim

Czy tylko na wydziale szuszenia nowym pracownikom pierwsza umowa na 3 miesiące nie przysługuje premia? Czy w całej firmie tak jest? Czy jak się jest co najmniej tydzień na chorobowym to zabierają też premie za czterobrygadówke?

Już ta głupia kosmitka nie nosi tej skarpety na łapie po ostatnim wpisie jej od razu przeszło. He he idiotka głupia@

A....

Nie polecam tej firmy. Obiecują złote góry a w rzeczywistości co innego jest. Płaca jaką oferują to najniższa prawie krajowa. O bezpieczeństwie to się dużo mówi ale tylko na szkoleniu. Ludzie po hali to spacerują jak święte krowy sobie gdzie im się tylko podoba nie zważając na to że można wpaść pod wózek widłowy. W końcu biorą przykład z pracowników biurowych. A praca na wózku to tam nie należy do przyjemności lecz do jednej z gorszych. Chyba że coś się zmieniło ostatnimi czasy tam ???? Pozdrawiam.

Alicja

@glo bardzo dobrze to słyszeć. Jesteś pracownikiem Tarkett Polska? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Może powiesz więcej na temat warunków pracy w firmie? Czekamy na Twoją opinię.

glo

benefity to m.in.: paczki oraz bony na święta, wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, imprezy integrujące (w styczniu oraz we wakacje)

wlasnie jakie benefity oferuje tarket?

Alicja

Jakie benefity oferuje Tarkett Polska?

ale o co ci konkretnie chodzi ?z tymi lesnymi dziadkami?

Ty " leśne " dziadki, babcie czy jak tam im ciecie ? z łochorny wkur... człowieka, czepialscy ostaniu o byle co , nie dos c ze w robocie to jeszcze na budzie niech się za robotę biorom a nie interesy kryncom i ludzi czepiajom i to ino z dyszczu pod rynne człek trafi.

tak zarobki to dno ale chociarz na czas a co do krowicy to niech wezmie halitomin

n

widzieliscie krowice tzn kosm....?to jest dopiero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] juz zaczyna sie rzadzic kiedys sie zdziwi oj sie zdziwi

tak pracujemy w soboty czasami w niedziele

@1 08.02.2017 18:44
tak pracujemy w soboty czasami w niedziele

Nie,nie czasami. Pracujemy w soboty i niedziele. Jeżeli nie pracujemy weekendami to nie ma nadgodzin. Jest tylko wypłata z godzin,a to jest za mało na dzisiejsze czasy.

xyz
@1 09.02.2017 19:16

zarobki w tarkett to dno placa minimalna i tylko tyle niby ktos kiedys obiecal premie ale to juz calkiem jest pomylka z jej przyznawalnoscia nawet nikt nie raczy zamiescic informacji dlaczego nie zostanie wyplacona tak jest w jasle jednym slowem pomylka ta firma

ona

WITAM wszystkich. Mam pytanie, pracujecie w weekendy ????????? dzieki z gory za odpowiedz

Jestem ciekawy co prezes na proceder który panuje w firmie od kilku lat. Mianowicie nie wypłacanie pensji pracowniką na czas. Jak wiadomo pracownicy w umowach mają różne daty wypłaty pensji. Część ma do 7 A część do 10 każdego miesiąca. Osoby które mają u umowie pensję do 7 nie otrzymują wynagrodzenia na czas. Co najlepsze opóźnienie nie wynika z braku płynności finansowej firmy tylko z JAWNEGO ZANIEDBYWANIA SWOICH OBOWIĄZKÓW pani odpowiedzialnej za rozliczanie pensji pracowników. Mniemam że pan prezes pozwala na ewidentne łamanie podstawowych przepisów prawa pracy dotyczących wynagrodzeń. Ciekawy jestem jak będzie tłumaczył się przed prasą i swoimi zagranicznymi przełożonymi takiego procederu na który pozwala. Wszystko można zrozumieć Ale nie to w tym miesiącu opóźnienie w wypłacie pensji wyniesie minimum 4 dni! Brawo Panie prezesie !!!!! Opinia idzie w świat!

świnka

M E( o )@ W W Chrumm....Chrummm

x

Służby porządkowe raczej nie są potrzebne. Pracownicy wiedzą po co tam przychodzą i praca sama się nie robi a to, że niektórzy mają przerost formy nad treścią to wszyscy dobrze wiemy. To nie jest ich firma. Też tylko tam pracują, a właścicielem jest ktoś inny

bdi

Tak, tak. Bioły i Lisiorek to to samo. Tylko pierdoły i podpierdalanie. Człowieka utopiliby w łyżeczce wody.Sam słyszałem jak Lisiorek wyzywal pracownika. W głowie się nie mieści żeby takie rzeczy miały miejsce. Przychodzimy tam pracować. A co do paczek to sklep Adams znowu sobie wyczysci sklep ze staroci. W paczce znajdują się rzeczy na które każdego stać i w dodatku z końcową datą ważności. Żenada!!!

zzzz

bioly to fajny chopok cegu wy łod niegu chceta musi ktos cymac porzundek w tym zakladzie dla umyslowo chorych

GOSCIU

to co z tym mikolajem wiadomo cos?

GOSCIU

wiecie moze cos o mikolaju w tym roku beda jakies paczki ?

b

Ja tez tak mysle To ona sama o sobie

b

nie przesadzajmy ona nie jest bogiem czy wy nie widzicie ze ona czuje sie z tym swietnie gdy sie o niej pisze o ile sama o sobie nie pisze ktos cos tam kiedys o niej napisal a ona toczy watek bo wtedy wszyscy ja zaluja i jest na fali

Djxns

Takie jak ona się nigdy nie zmieniają. Ona tylko udaje. Mając na swoim koncie tyle krzywdy ludzkiej to nie wiem jaki można mieć spokój

o

zauwazam ze kos....a sie zmienia na lepsze ale czy to nie poza???pozbyla sie niedogodnych kol i ma spokoj

anica

Witam nie wiem co chcecie? pracowalam w roznych firmach i wszedzie pierdoly sa. Bylam dzis na rozmowie i sama firma jak i ludzie wydaja sie w porzadku ;-) jest mozliwosc rozwoju oczywiscie jak ktos chce jak nie kazdy robi i narzeka bo jak nie inaczej........

ubezpieczeni PZU grupowe za ok 60 zł oraz można wykupić pakiet w LuxMed, podstawowy za 5 zł, a bardzo rozbudowany za 60zł (lekarze prawie wszystkich specjalności oraz wiele badań za darmo)

wlasnie jakie ubezpieczenie daje tarket i

prosze o pilna odpowiedz

czy to zwykle ubezpieczenie zdrowotne obejmuje operacje tzn odszkodowanie za operacje?

mam pytanie jakie ubezpieczenie daje tarkett pracownikowi czy pzu?

xyz

Brawo Nowy święta prawda nie ma ani równości ani sprawiedliwości

marko

polecam, wszystko ok z nim

sjdhdns

Prosiłbym o rozwinięcie frazy "uczciwa praca". Ponoć wszyscy powinni być traktowani równo, więc dlaczego tak nie jest? Czy Nowy napisał o tym, że ktoś pracuje nie uczciwe? Z tekstu wynika, że chodzi o poszanowanie drugiego człowieka. Gorąco pozdrawiam.

Nowy

Jaki szef godzi się z postępowaniem kierowników zmianowych? Jaki kierownik poniewiera i poniża pracownika z długoletnim stażem? Jaki kierownik nie ma swojego zdania na temat pracy i tylko pracy jaką wykonuje pracownik tylko wysłuchuje plotek i pierdoł od nastawiacza i zmianowej? Wszyscy jesteśmy ludźmi i walczymy o godność i szacunek niestety w tej firmie tego nie ma. Praca jest jednym celem dla wszystkich i wszyscy powinni być równi a nie poniżani

Kj
@Nowy 07.11.2016 23:36

Oj jakiś ty biedny i poszkodowany... swoją drogą pracuje tutaj dość długo i nie słyszałem żeby ktoś poniżał drugą osobe. Tak jak już ktoś pisał narzekają ci ktorym się nie chce uczciwie pracować

doznasz jeszcze nie jednego szoku jesli zaczniesz tu pracowac

?

gdzie nalezy zlozyc papiery do tarketu tzn cv?

tat

chyba na 2 lata a nie na miesiąc tak słyszałem i jak już tam wleziesz to zostaniesz na zawsze oni nigdy nie dotrzymują słowa ,ale możesz spróbować a nóż widelec ci się spodoba Co do wyżej opisanej pani to faktycznie ma nie świeży oddech i braki w uzębieniu ale może wystarczyło by jej wsunąć HALITOMIL do kieszeni a nie opisywać na forum

GOSCIU

co z ta 4-brygadowka na prasie od kiedy to wchodzi w zycie? i czy rzeczywiscie tylko na miesiac?

marko
@GOSCIU 27.10.2016 09:44

polecam bardzo

z

a widzialas ona z tylu nie ma zebow i wali jej z mordy tej kos

kurde nie dlugo znow sie zacznie krowica k bedzie mogla dac popis

adik

jak tam macie juz wyplate na koncie?mysle ze skoro bylo tyle setek i nadgodziny to kolo 3000sie zakreci bo i chyba premia jest wysoka skoro chodzilismy z samej checi (ha ha ha ale mi to wyszlo z dobrej nie przymuszonej woli ha ha ha ale sie uchahcalem)

Zostaw opinię o Tarkett Polska - Orzechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarkett Polska