Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Kota ogonem

Odgrażałaś się że załatwisz tych co siedzą po dwie godziny z i k a załatwiłaś zwolnienie koleżance która załatwiła ci tam prace, jak to się szujo stało? Wystraszyłas się szefa że to jego rodzinka i mogłaś wylecieć TY, więc oczerniłas mnie Tak? Ty manipulancie kłamliwy, myślałaś że będę cicho siedzieć? Aha a jeszcze miała wylecieć A, przez ciebie, doigraszi się zobaczysz za to okłamywanie wszystkich. Jeżeli była by moja wina, to bym tu nie pisała, sprawa jest cały czas niewyjaśniona.

Korona

Ciągle upierają się przy tych barierkach itp a w solarisie drzwi pootwierane, klamki wymontowane zmiany się nie spotykają żeby tylko się nie zarazic o premii dodatkowej za pracę nie wspomnę żeby tylko jak najwięcej naprodukowac. Ale barierki najważniejsze.

Ave

Haha pewnie kolejny qk jego xd hajs musi się zgadzać. Wgl nw po co on kierownikiem jest jak tylko chodzi i głupie qk bezsensowne w czasie pracy wymyślą. Z pewnego zrudla wiem że miały być demontowane ale dyrektor miał to zatwierdzić jak widać nie zrobił tego

Krol

Teraz będzie miał cały tydzień nocek to dopiero się zabezpieczy;) byle sie odizolowac od rasy niższej. Pozdr.

@Krol

Z tamtych stron sami zarażeni żeby on sam wirusa nie przyniósł!

Ha
@Krol

Służba sprzątająca was zdezynfekuje, klameczki będą Perfect, bez wirusa, ha, ha,

Y
@Nowy

Może to już?, a my nie wiemy.

@Y

Najważniejsze są metry A nie ludzie!

@Nowy

Plany bardzo duze w ostatnich miesiącach do zrealizowania A gdy dostaniesz 2% na angazu to powiedzą że więcej nie mogli. Bo skąd jak firma biedna;)

@Krol

No teraz 2 % a w grudniu wyrównania były nawet po 5 zł. Ludzie !????

@Nowy

No ale kto dostał te 5zl? Ulubiona linia Pana kierownika ;)

@Ha

No i wszystkie bramki które na czas wirusa powinny być zdjęte!

@Krol

Która to ta ulubiona linia

@..

Ta na której 1 liderka przypada na jedną osobe, reszte się proszę domyśleć...

@..

Jak która atb bo reszta się nie liczy.

@Nowy

I potem są zarozumiałe f

A

Wiecie dlaczego macie tyle negatywnych opinii, bo okłamujecie! a każdy normalny człowiek gdy widzi jawne kłamstwa zaczyna się buntować, tak to działa.

Kapo

Arjolka? Walić nazwiskiem? Czy jest rodo?

Abcd

Czy wiecie może jak jest placona kwarantanna w tarkecie?

@Abcd

Placona jest 100% jak Cię firma wyśle na tą kwarantanne. Oczywiście zaproponują Ci żebyś wziął chorobowe żeby nie płacić. Oczywiście większość się nabiera i tak robi. Zdrówka życzę

Abcd
@Krol

100procent jeśli wykonuje się prace zdalna a 80jeśli jesteś pracownikiem produkcyjnym czy tak jest?

Mariolka

Witamy w psychiatryku i poniżanie,, czy ty się leczysz u psychiatry? Bo tak ludzie mówią? Przypomina sobie Pan te słowa, to hit internetu?

Kamerka
@Mariolka

Wy nas, a my was

Szok

Po co w ogłoszeniu że studia wyższe, komunikatywny j.angielski jak kierownikiem zmiany zostaje gość po zawodówce?

Żenada to mało powiedziane

Sfałszowana rekrutacja.
@Szok

No to się w głowie nie mieści co robią w tej firmie. Na podstawie ogłoszenia o rekrutacji już widać jak potrafią kłamać ludzi i sfałszować rekrutację. To co się dzieje za tego dyrektor to przejdzie do historii zakładu.

X

Wiecie co wam powiem, pracowałam w swoim życiu w różnych firmach i bywało róźnie, ale nigdy przenigdy nie spotkałam się z takim sku..... Jakie mnie spotkało pracując DLA tej firmy, zostałam zwolniona na podstawie pomówienia przez jedną konkretną koleżankę, tylko dlatego że objechałam ją ZA ROBIENIE Plotek, no i (usunięte przez administratora) się zemściła, a stado baranów jej uwierzyło, no bo kto nie uwierzy płaczącej kobiecie, brawo panie,, g,, jest Pan na właściwym miejscu.

Vgj
@X

Co prawda zabolała? I wpis do usunięcia tak?

Iwona
@X

Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada, to tylko kwestia czasu.

Bnn
@X

Największą kłamliwa oszczerca, spokojnie sobie pracuje i wymyśla coraz to nowe wersje co ja to niby powiedziałam, a ludzie mi donoszą, weź ty ustal sobie jedną wersję bo się pogrążasz i gubisz w kłamstwach na mój temat. Nie jest ci wstyd za to co narobiłaś niewdzięcznico.

Alek

No i po podwyżkach, przeciągali ile się da a teraz mają pretekst żeby nie dać, najgorsze że nie mają odwagi powiedzieć prawdy a miał być taki dobry przepływ informacji, żal.

Amore

Najpierw trzeba ją mieć żeby pilnować :D

Ave

Widać że w lepszej placówce niż Ty albo w innych czasach xd mówiłem że będą hejty zobacz co się dzieje w Amazon o co ludzie walczą i tam więcej osób niż 300 jest :p Pozdro myślicie ze jak zamkną wszystkie zakłady w Polsce to gospodarka za 20 latmoze odbudują ELO

Ave

Mam wrażenie e niektórzy skończyli tylko 4 klasy podstawówki, lub nie są realistami. Wiem będzie hejt ale -nie wiem czy nie rozumiecie jak działa gospodarka kraju. -czy też września pozamykała zakłady powiązane typowo z jedną firma. Każda firma która ma z czego robić robi normalne i nie trzeba być profesorem żeby zrozumieć to. Pozdro. 3majta się. Ave SataN

...

Może w końcu czas najwyższy pomyśleć i zamknąć firmę na jakiś czas dla bezpieczeństwa ludzi a nie ich narażać ... Każdy się boi o swoje zdrowie. Wszędzie zakazy a my nadal do pracy... Strach przed tym co będzie jutro...

Tarkett będzie walczył do ostatniej kropli kleju, nie ma w firmie takiego słowa jak epidemia. Metry muszą być zrobione, nie długo będą 2 zmiany po 12 godz lub jedna 24 godz

Niewolnik

Wszystkie zakłady dookoła zamykają. Tylko my musimy się narażać za marne grosze...

Niewolnik

No, jak przechodzi to skupić na pracy się nie można ;)

...

Pozdrawiam piękną Panie planistke pięknie się uśmiechasz:)

...

,, Kapuś,, jakkolwiek to brzmi, to zło samo w sobie, wprowadza dezorietacje wśród przełożonych i pracowników. W dużych korporacjach ten kto donosi zostaje usunięty np. Redukcja etatu, tak jest w Niemczech tam nie znoszą kapusiów. A tutaj widać wciąż jest SPOWIEDŹ w KONFESJONALE ????

Halina

Prośba o wstrzemięźliwość języka, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem forum. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Tarkett Polska napisz proszę, co pracodawca mógłby zmienić aby atmosfera pracy była bardziej przyjazna? Dzięki .

;;;
@Halina

Przyjana atmosfera?????...była na początku jak firmą rzadzili Szwedzi, ludzie byli zmotywowani i zadowoleni z podwyżek a teraz jak Tarkett jest pod ręką Francuza to jest tylko nienawiść i zazdrość. Podwyżki 50gr. a co niektórzy nawet mniej, owszem są wyjątki ale to tylko Ci którzy palec trzymią u kierownika (wiadomo gdzie?). Ludzie w tej firmie to tylko żyją sensacjami i (usunięte przez administratora) a nie pracą....nie zdąrzysz sie odwrócić a już masz (usunięte przez administratora) obrobiony,wiec jak tu można mówić o przyjaznej atmosferze.

Prawda, prawda, prawda
@Halina

Co pracodawca mógłby zmienić? Nie słuchać plotek tylko wyjaśniać konflikty, bo przeważnie jest tak że ktoś chce żeby kolega został zwolniony, bo go np. Nie trawi, mało tego namawia innych na niego żeby być bardziej wiarygodnym,oto cała filozofia, zanim k.... Mnie ocenisz, na podstawie plotek, że to niby ja coś na ciebie, to postaw siebie w takiej sytuacji, ktoś ci tyłek obrobi bo chce się ciebie pozbyć z firmy, a ty nie wiesz jak się bronić przed pomuwieniem, miło ci? No k...nie. Więc myśl na przyszłość zanim dasz się zmanipulować wiejskiej babie.

Nan

Zarządzanie zasobami ludzkimi śmiech na sali ???? Pracodawca sam wprowadza panikę ???? ale cóż odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach. Nic tylko pogratulować postawy.

pstryczek

A jak u Was z pracą na elektryka utrzymania ruchu? jaka kasa? i jaki w rzeczywistości kierownik bo słyszałem kiepskie opinie na jego temat

S
@pstryczek

To spoko kulturalny gość, i dobry sąsiad.

Pstryczek
@S

Zastanawiam się nad złożeniem CV. Dlatego pytam w obecnej firmie mam głupiego kierasa

Tom
@Pstryczek

To uważaj żebyś nie trafił z deszczu pod rynnę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie