Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Już ta głupia kosmitka nie nosi tej skarpety na łapie po ostatnim wpisie jej od razu przeszło. He he idiotka głupia@

A....

Nie polecam tej firmy. Obiecują złote góry a w rzeczywistości co innego jest. Płaca jaką oferują to najniższa prawie krajowa. O bezpieczeństwie to się dużo mówi ale tylko na szkoleniu. Ludzie po hali to spacerują jak święte krowy sobie gdzie im się tylko podoba nie zważając na to że można wpaść pod wózek widłowy. W końcu biorą przykład z pracowników biurowych. A praca na wózku to tam nie należy do przyjemności lecz do jednej z gorszych. Chyba że coś się zmieniło ostatnimi czasy tam ???? Pozdrawiam.

Alicja

@glo bardzo dobrze to słyszeć. Jesteś pracownikiem Tarkett Polska? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Może powiesz więcej na temat warunków pracy w firmie? Czekamy na Twoją opinię.

glo

benefity to m.in.: paczki oraz bony na święta, wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, imprezy integrujące (w styczniu oraz we wakacje)

wlasnie jakie benefity oferuje tarket?

Alicja

Jakie benefity oferuje Tarkett Polska?

ale o co ci konkretnie chodzi ?z tymi lesnymi dziadkami?

Ty " leśne " dziadki, babcie czy jak tam im ciecie ? z łochorny wkur... człowieka, czepialscy ostaniu o byle co , nie dos c ze w robocie to jeszcze na budzie niech się za robotę biorom a nie interesy kryncom i ludzi czepiajom i to ino z dyszczu pod rynne człek trafi.

tak zarobki to dno ale chociarz na czas a co do krowicy to niech wezmie halitomin

n

widzieliscie krowice tzn kosm....?to jest dopiero (usunięte przez administratora) juz zaczyna sie rzadzic kiedys sie zdziwi oj sie zdziwi

tak pracujemy w soboty czasami w niedziele

@1

Nie,nie czasami. Pracujemy w soboty i niedziele. Jeżeli nie pracujemy weekendami to nie ma nadgodzin. Jest tylko wypłata z godzin,a to jest za mało na dzisiejsze czasy.

xyz
@1

zarobki w tarkett to dno placa minimalna i tylko tyle niby ktos kiedys obiecal premie ale to juz calkiem jest pomylka z jej przyznawalnoscia nawet nikt nie raczy zamiescic informacji dlaczego nie zostanie wyplacona tak jest w jasle jednym slowem pomylka ta firma

ona

WITAM wszystkich. Mam pytanie, pracujecie w weekendy ????????? dzieki z gory za odpowiedz

Jestem ciekawy co prezes na proceder który panuje w firmie od kilku lat. Mianowicie nie wypłacanie pensji pracowniką na czas. Jak wiadomo pracownicy w umowach mają różne daty wypłaty pensji. Część ma do 7 A część do 10 każdego miesiąca. Osoby które mają u umowie pensję do 7 nie otrzymują wynagrodzenia na czas. Co najlepsze opóźnienie nie wynika z braku płynności finansowej firmy tylko z JAWNEGO ZANIEDBYWANIA SWOICH OBOWIĄZKÓW pani odpowiedzialnej za rozliczanie pensji pracowników. Mniemam że pan prezes pozwala na ewidentne łamanie podstawowych przepisów prawa pracy dotyczących wynagrodzeń. Ciekawy jestem jak będzie tłumaczył się przed prasą i swoimi zagranicznymi przełożonymi takiego procederu na który pozwala. Wszystko można zrozumieć Ale nie to w tym miesiącu opóźnienie w wypłacie pensji wyniesie minimum 4 dni! Brawo Panie prezesie !!!!! Opinia idzie w świat!

świnka

M E( o )@ W W Chrumm....Chrummm

x

Służby porządkowe raczej nie są potrzebne. Pracownicy wiedzą po co tam przychodzą i praca sama się nie robi a to, że niektórzy mają przerost formy nad treścią to wszyscy dobrze wiemy. To nie jest ich firma. Też tylko tam pracują, a właścicielem jest ktoś inny

bdi

Tak, tak. Bioły i Lisiorek to to samo. Tylko pierdoły i podpierdalanie. Człowieka utopiliby w łyżeczce wody.Sam słyszałem jak Lisiorek wyzywal pracownika. W głowie się nie mieści żeby takie rzeczy miały miejsce. Przychodzimy tam pracować. A co do paczek to sklep Adams znowu sobie wyczysci sklep ze staroci. W paczce znajdują się rzeczy na które każdego stać i w dodatku z końcową datą ważności. Żenada!!!

zzzz

bioly to fajny chopok cegu wy łod niegu chceta musi ktos cymac porzundek w tym zakladzie dla umyslowo chorych

GOSCIU

to co z tym mikolajem wiadomo cos?

GOSCIU

wiecie moze cos o mikolaju w tym roku beda jakies paczki ?

b

Ja tez tak mysle To ona sama o sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie