Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Cbvghh

A ile przerw mają te ekipy sprzątające u Lewandowskiego 5 rano 7 rano ha ha praca wre...

Lol
@Cbvghh

Ja nie mogę się przemęczać bo jestem chora.....

Jhju

A o którą ekipę chodzi?

@Cbvghh

Co cię obchodzi, kiedy mają przerwy. Dziewczyny sprzątająca bardzo dobrze i to jest najważniejsze!

Alicja

W sieci natknęłam się na ofertę pracy w Tarkett Polska na stanowisko kontroler jakości. Pracodawca między innymi zapewnia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i szkolenia. Co sądzicie o takim charakterze pracy w tej firmie? Czy może ktoś z Was już aplikował na tę ofertę? Zachęcam Was do pozostawiania Waszych opinii na ten temat.

z

co tu sie dzieje raszply nie ma a nadal swady

Marek.

Witam Serdecznie. Proszę o opinię. Jakie są zarobki w tarkett.? ile płacą za weekend dodatkowo? Proszę o szczerą odpowiedź

d

widzialam dzis stara raszple jaka ona jest brzydka pomarszczona ropucha

A
@d

Czy ty się słyszysz, takie wyzwiska na starszych, to jak spotkasz staruszka na ulicy to pewnie spluniesz na niego bo jest brzydki i pomarszczony, a twoja mama jak wygląda też na nią mówisz stara raszpla, zastanów się bo za kilkanaście lat ty zostaniesz starym pruchnem, i tobie będą ubliżać, zalecam wizytę u dobrego psychologa,bo najwyraźniej mąż problem z głową.

Kama
@d

Informuje wszystkich uczestnikow wpisow zapominacie ze wpis ma dotyczyc opisu o firmie a nie obrazania ludzi w innym przypadku zostana skierowane na droge prawna

Bv
@Kama

A pani to adwokat?

Lipbnn

Ale to są Pani sprawy dotyczące wzajemnych stosunków w pracy, między ludźmi.

Alicja

@HONORATA! @pra @A Przypoiminam, że ten wątek dotyczy firmy Tarkett Polska i pracy w niej. Dyskusje osobiste najlepiej jest prowadzić między sobą, a w tym wątku skupić się na dyskusji o pracy w firmie Tarkett Polska.

z

tarkett jest firma ktora czci lizusow i donosicieli a nie widzi tak naprawde tych pracownikow ktorzy naprawde sie przykladaja do pracy i nie robia zametu Kolezanka ostatnimi czasy czesto choruje poniewaz ma problemy z odpornoscia i drzy ze nie przedluza jej umowy ja na jej miejscu spieprzalabym jak najdalej a ona sie boi smiechu warte te staruchy i tak ja w koncu wykoncza i te mlode co przyszly niedawno takze beda mialy przerabane tam poprostu rzadzi jedna szajka a stara raszpla stoi na czele i wszystkich skloca tej powie cos na ta a tamtej na tamta i tak wkolko wziela sobie do pomocy ta rozdziwi pape ta co ma ciagle gebe otwarta nie dawno jeszcze nie umiala sie odezwac a teraz popisuje sie przed mlodumi jak to niby potrafi szefowi nagadac a tak naprawde to POPROSTU ROZDZIWIPAPA Kierowniku !apeluje zwroc uwage na raszple i jej takzwanych znajomych zanim zwolni sie kolejna osoba

Bobi
@z

Nie wierze ze tak lubicie pisac takie bzdury mam okazje pracowac tam I chociaz jestem facetem to musze wtracic ze jest odwrotnie jak piszesz a zreszta z tego co wiem to niedlugo wyjasni sie kto te bzdury pisze madry kierownik wlasnie z tego sie smieje

Fbj
@z

Piszesz tak na koleżanki z pracy a za oknem widok na przybytku Boży i co niedzielę do kościółka, stare raszpla, rozdziwipa, a ty kim jesteś cykor? I tak wszyscy już wiedzą kto tak nawymyślał, licz stopy sobie jak wchodzisz do pracy albo licz do dziesięciu zanim kogoś zwymyślasz inteligencji na pokaz.

Rr
@z

Ale psychomanipulacja by zostać liderką, brawo Ty.

Ciekawa

A kto to ta raszpla i rozdziwi papa?

Młodsza rozdziwipa
@Ciekawa

No nie znasz rozdziwi papy, popatrz a znajdziesz, chyba że już zamknęła pape.

Ludzie do roboty albo do psychiatry

pra

Hej to nie tylko Edyta pali papierosy, bo druga pseudo liderka też pali fajki w ubikacji ,a trzecia pseudo liderka pali internet i tak to kilkanaście razy na zmianę mycie kubka i palenie.Ja nie wiem poco one tam są chyba do pierdołek i do wprowadzania zamieszania między pracownikami.Jak raz jednej pseudo nie było to była to zupełnie inna zmiana, oczywiście na lepsze.Biorą większą kasę a pracy zero.

Bunia
@pra

Brawo dla liderki M.K za donoszenie na pracowników samemu kierownikowi. Widać ,że jesteś na odpowiednim stanowisku ! Głębiej już się kierownikowi w tyłek nie da wejść ?!

Mistrz

Czy Tarkett Polska potrzebuje aktualnie ludzi do pracy? Warto aplikować?

Gocha P poszla stanowisko wyzej i swieci nikt jej nie trawi na nowych pracownikach sie wyzywa jak by byla kierownikiem wynocha z Tarketu

Andre
@Anonim

Opisujcie sami siebie bo wy co opisujecie jestescie idealni inni to wg was to nieroby

@Anonim

I kto napisał o G.P ma racje wynocha z Tarketu bo jest bezczelna i (usunięte przez administratora) i nie jeden widzial jak dręczy nowych pracowników

Xx
@Andre

Odezwała sie ta co robi ha ha ty chyba nie jestes pracy nauczona bo tam tylko z piz.. siedzisz i wyzywasz sie na ludziach

anabel

stara raszpa ....chyba wiem o kim mówisz to ja juz wole M. bo sie na tym zna a ta starucha nie ma o niczym pojęcia tylko udaje że się zna miałam sie okazje o tym przekonać nie cierpie tej zołzy

bebe

moze stara raszpla wezmie ster jedzie na wszystkich rowno falszywa krowa

z

witam kiedy M.K.wroci bo tak bardzo za nia tesknimy ze plakac sie chce ALE ZE SZCZESCIA CHYBA HA HA HA Mam nadzieje ze nie szybko

nowy

myslalem o zatrudnieniu w tarkecie. jestem z jarocina. jak sie tam pracuje? jakie sa zmiany? trzy zmiany czy czterobrygadowka? warto ? prosze o opinie.

ON

Ostatnio widziałem tam ofertę na Specjalista ds. produktu może ktoś coś wie dokładnie na czym ta praca polega i czy warto składać papiery ?

I Love Tarkett

wiecie kiedy będzie premia za pół roku nie chorowania (jaka kwota) i grusza>

Czy tylko na wydziale szuszenia nowym pracownikom pierwsza umowa na 3 miesiące nie przysługuje premia? Czy w całej firmie tak jest? Czy jak się jest co najmniej tydzień na chorobowym to zabierają też premie za czterobrygadówke?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie