Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Dafi

Żenada. Nikt nie lubi kabli, szef z pewnością też. Jeśli krzywdą jest dla ciebie praca to nie wiem po co tu przychodzisz. Lepiej siedź w domu.

Abc

Możesz przyjść i dać im szansę, bo jest aktualnie poszukiwany pracownik na linie brykietowania. 2100 brutto a chodzisz 8 godzin zakurzony od trociny. Pozdrawiam

Aaaa

Ludzie jakie wy pierdoły tu piszecie jakie nerwy jaki stres. Robisz swoje i jest ok. Dotyczy to.każdego stanowisko. Naprawde ludzie weźcie się do pracy a nie piszecie jak źle jest w tej pracy. Jakie dotacje? Tak moze powinny być ale na nowe mózgi dla pierduśnic i zazdrośnic. Pozdrawiam wszystkich normalnych.

ara
@Aaaa

spadaj Aaaa jestes tak samo durny jak reszta w tym zakladzie wiec rob tam do usranej smierci jak ci sie tak podoba

Jak jesteś odporny na nerwy i stres to czemu nie. Bo inaczej Cię wykończą. Pozdrawiam

ana

jest jak bylo zadnych zmian chodzi mi o podwyzki a atmosfera podobno taka jak wczesniej

goosc

co tam kochani w tarkecie slychac ?sa moze podwyzki albo dotacje?a jak tam atmosfera na zmianie rudego polepszylo sie cos /

Xxx

Po co ta zazdrosc Kosmitce, przezciez te wpisy sa spowodowane tylko i wylacznie zazdroscia i niczym wiecej. Prosba o nie mieszanie spraw prywatnych z pozostalymi. Radze zabrac sie do pracy a jezeli ktos cos ma do kogos niech przyjdzie i powie prosto w oczy co ja boli.

@Xxx

tak tak jasne nie zazdroscia tylko niesprawiedliwoscia spowodowane

zzzz

bo puki co stare raszply nadal rzadza

GOSCIU

kochani pracownicy tarkettu orzechowo mam ogromna prosbe nie kloccie sie juz nigdy wiecej trzymajcie sie razem np na zmianie lisiorka jeden za wszystkich wszyscy za jednego (tzn;moze niech to nie dotyczy tak doslownie pracy )ale ogolnie nie donoscie na siebie nie gnebcie slabszych psychicznie pomagajcie sobie nawzajem a do pracy tej bedzie sie przychodzic przyjemniej i moze wreszcie ktos polubi te zmiane SERDECZNOSCI ZYCZE PA

byly pracownik
@GOSCIU

Lisiorek nie dlugo bedzie musial sam stac na prasie bo braknie mu ludzi bo nikogo nie zmusi do pracy na prasie. Bo ludzie odejda do zakladow we wrzesni typu volksfagen inalfa itd i to za konkretne pieniadze a nie grosze i bez podpierdalania jeden drugiego a szczegolnie bioly podpierdalacz u lisiora.Pozdrawiam

Można spokojnie składać CV, cały czas jest ktoś poszukiwany. Najlepiej mieć uprawnienia na wózek widłowy. Faktycznie ostatnio jest dużo pracy, ale wszystko zapłacone zgodnie z kodeksem pracy i na czas.

aaa

odczepcie sie od magii niejest taka zla poprostu kolezanki robia tam duzo dluzej i czuje przed nimi respekt a popisywac sie"wiedza"moze przed nowymi i nie bedzie sie narazac bo ona lubi byc w centrum uwagi niektorzy poprostu tacy sie urodzili Ludzie nie przejmujcie sie ludzmiz pracy tylko robcie swoje to nie przeczkole

ula

dlatego niektore weszly na ta zmiane z innej bo wiedzialy ze tu mozna pognebic kogos nowego a tam rozka czy edkka ich niecierpialy

ula

ale sie kosmitka cieszy ze jest popularna moze sama o sobie pisze niewiem Przypuszczam ze nie o nia tu chodzi tylko o malpy z jej zmiany chyba...

nowy

ludkowie zastanówcie się co piszecie .z nakazu szefa, kierownika ,nastawiacza ,kosmitka i dwie jej podobne na pozostałych zmianach mają pilnować aby plan był wykonany .codziennie wszyscy jesteśmy rozliczani z roboty i one też .dla mnie pełny szacun że chcą pracować z ludźmi którzy nie bardzo wiedzą poco przyszli do pracy .pewnie łykają tabletki na wstrzymanie .. mieszanie na tym forum spraw prywatnych od zawodowych słabo świadczy o was...

Abc
@nowy

Brawo za jedyny madry wpis tutaj. Co ludzie mają w glowach totalne siano wezcie sie za robotę a nie za obrabianie tylkow żenada,!!!

aga

szkoda czasu i nerwow krowa zawsze bedzie krowa

zzzz

co tak nic nie piszecie slyszalam ze te malpy znow zaczynaja rzadzic gdybym byla na miejscu pewnych kolezanek juz dawno bylabym z tym u kierownika a nie lykala tabletki to jest chore co sie tam wyprawia laska powiem tyle jesli pojdziesz z tym do szefa to szacun ode mnie ty wiez kto pisze i o kogo chodzi ja tez sie zglosze ale wszystko zalezy od ciebie

adik

slyszalem ze teraz w tarkecie robi sie na okraglo bez dnia przerwy i mimo ze to sa setki i nie obowiazkowe to nie masz nic do gadania "firma cie potczebuje "nie wazne ze masz rodzine i tez swoje zycie prywatne" jak ci sie nie podoba to tam jest brama"tak ci powiedza Wkurza mnie to kierownictwo szukam pracy gdzie indziej i mam nadzieje ze do konca pazdziernika juz mnie tu nie bedzie pozdrawiam niewolnikow tarketu pa '

er

mam pytanie czy to prawda ze prasa idzie na 4-brygadowke od wrzesnia?i na sile szukaja ludzi i ile zarabiaja na prasie?Pytam bo dostalem propozycje pracy wlasnie na ta linie Prosze napiszcie prawde ile sie zarabia na prasie

x,y
@er

er- jakby na prasie dobrze zarabiali i praca była dobra to byś sie tam nie dostał(chyba ze po znajomości tak jak na innych stanowiskach np.homag), płacą najniższą krajową a do tego przez 8 godz uwiązany jak piesek na łańcuchu..nie polecam chyba ze chcesz robić za murzyna:)

g0scR

a jak tam wczorajsza impreza zadnych rewelacji ?ierownictwo bylo grzeczne nie tak jak w zeszlym roku?

ada
@g0scR

pewnie wszyscy jeszcze dochodza do siebie po tym darmowym piwie i karkowce

chudy

Warunki pracy nie są tragiczne. Jeśli ktoś nie wierzy to proszę sobie zobaczyć jak funkcjonuje Sklejka Orzechowo. Kierownictwo jak i praca nie najgorsza chociaż uważam że kobiety powinny w tej firmie wykonywać lżejsze prace . Zabawy integracyjne , socjal jakiś tam jest. To nie jest Volkswagen ale zawsze mogłoby nie być nic więc ludzie szanujcie prace puki ją macie a jak się nie podoba to macie pełne prawo pracować gdzie indziej. Co do kosmitki to swoją drogą musi się nieźle ruszać , że młody ogier jeszcze się nią zajmuje. Poza tym słyszałem kiedyś , że stara beczka dobrze kisi :D Pozdrawiam

dd
@chudy

dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie