Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Czytając to forum widzę że są tu tylko bohaterzy co potrafią drzeć ryja na forum lub pod knajpą. Brzydzę się cwaniakami, którzy swoje żale wylewają w internecie. Świadczy to o ich niskim ilorazie inteligencji !!!!!!!! Nie podoba się komus robota to niech się swolni i założy własną firmę. edzie wtedy[usunięte przez moderatora] po 16 godzin bez urlopów i przestanie może narzekać!!!

od P I P

Jeśli w umowie o pracę lub w regulaminie pracy sobota jest ustalona jako dzień wolny od pracy to pracodawca nie może soboty wliczać do urlopu,jako że dzień ten jest dniem wolnym podobnie jak niedziela.

jak poprzednik potwierdzam malo tego za pani [usunięte przez moderatora] nie bylo takiego syfu nie biegala skarżyć do prezesa[usunięte przez moderatora]to ze strachu:)nie chodził i te nagany my zachowujemy sie jak w przedszkolu a kto zrobił przedszkole urlop za sobote kto z kogo robi nienormalnego ???ludzie na poziomie raczej buraki za biurkami

kkkkkkkkkkkkkk

w firmie pełno zakazow typu mp3 telefony i inne rzeczy a tak żeby zrobic zdjecie wozka spalinowego ktory jezdzi i smrodzi na wydziale deski cala druga i 3 zmiane to pan kierownik zapomniał zeby ruszyc swoj zad i zrobic odpylanie na maszynie to za ciezko lepiej plakietki przyklejac ale co tu duzo pisac bhp w tej firmie jest ale na instrukcjach prawda jest taka ze jaki gospodarz taka firma tak panie[usunięte przez moderatora] mysli pan ze ludzie pana szanują ja mysle ze przydala by sie polsce druga argentyna wtedy po 30 groszowej podwyzce na hale by pan nie wszedł nie mówiac juz o reszcie ZAPAMIĘTAC SOBIE JEDNO BEZ NAS FIRMY NIE MA BEZ WAS FIRMA PRZESTAJE BYĆ [usunięte przez moderatora] no i te podchody ze ginie we firmie to i tamto okulary i inne malo wartosciowe rzeczy to raczej sprawdzic [usunięte przez moderatora] to on ma do tego dostep ciagle cos wywozi propagande robi co chce pan udowodnic ze pracownik jest taki zdesperowany ze [usunięte przez moderatora]okulary smiech na sali niech pan pamieta BÓG jest jeden a ty nawet obok niego nie stałeś chłopcze

iseres Benehcial

dziadowska firma chwala ja tylko ci których nie stac na to by isc i rozwijac sie dalej i ci ktorym lepiej siedziec cicho bo maja prace na miejscu a boja sie zmian ilu tak naprawdechwali ta firme to widac znam ludzi ktorzy tam pracuja ponad 5lat a nawet tych ktorzy pracuja tam miesiac i nikt z nich nie wypowiada sie dobrze o firmie kierownikach oraz paniach z biur pozytywnie o firmie to pisza ludzie od nich z za biurek pewnie z polecenia prezesa najlepszym rozwiazaniem byloby napisac do głównej siedzib albo pisac na stronie http://www.tarkett.com/group/en

absolwent - 2011-03-21 22:44:27 Szanowni ludzie piszący na forum Wszedłem tu na forum, bo kiedyś byłem uczniem Technikum Drzewnego w Jarocinie. Do firmy tarkett (wtedy jeszcze tarkett nie istniał) lub sklejek jeździłem na praktyki. Byłem \ nastepny kałozerca po co sie wypowiadasz jak tu nie pracujejsz uważasz tych co pisza za burakow a wiesz jak sie mowi o tych co pisza takie (usunięte przez administratora) jak ty (kiedys mieszkales na przeciwko cmentarza dzisz mieszkasz na przeciwko swojego domu) nie nawidze lizusow tempych cieci co pilnie sie uczyli i na maszynie tygodnia by nie wytrzymali wiesz jedni wchodza i po osmiu godzinach wychodza z pracy a ty wchodzisz nie do pracy tylko w tylek szefostwu a tak na marginesie to smierdzi mi ta wypowiedz wyksztalconym nie znajacym jezyka angielskiego panem [usunięte przez moderatora] ([usunięte przez moderatora]. pisze z malej bo to pionek )chcialbym zobaczyc pana[usunięte przez moderatora] deski mieszkajacego 15 kilometrow od orzechowa w strone wrzesni do pracy by chodził w pampersie

absolwent

Szanowni ludzie piszący na forum Wszedłem tu na forum, bo kiedyś byłem uczniem Technikum Drzewnego w Jarocinie. Do firmy tarkett (wtedy jeszcze tarkett nie istniał) lub sklejek jeździłem na praktyki. Byłem "związany" z tym zakładem przez kilka lat. Miło pamiętam te praktyki. Lecz również z drugiej strony szokowało mnie podejście pracowników zakładu. W godzinach dopołudniowych duża część załogi przesiadywała w "Limbie" (jak ktoś nie pamięta lub nie wie - to bar z piwem). To były chore czasy, jak można wyjść z pracy na piwo, spożywać alkohol w czasie pracy. Przeglądając to forum, a nie znając realiów dzisiejszej pracy w Waszych zakładach musi Was boleć, że teraz jest gorzej... nie można wyskoczyć na piwo, nie można "wychlać' taniego wina za paletami... Tak, to wielu boli. sam prowadzę małą firmę i czasami słyszę od niektórych starszych pracowników teksty "kiedyś to były czasy, w pracy się wypiło, z nocki uciekło". A zastanówcie się gdyby to był Wasz zakład czy pozwolilibyście na tego typu sytuację. A może byście podnieśli normy (przecież można więcej zarobić). Zastanówcie się ludzie oceniając innych. Dodam, że nie jestem związany z tymi zakładami, ani moja rodzina tam nie pracuje. A jeśli znajdą się oszołomy co to wytykają innym rożne rzeczy, to może niech mają odwagę faktycznie się zwolnić. Myślicie, że do pracy Was przyjmą w innych zakładach z otwartymi rękoma. Dajcie spokój, bo tymi postami przynosicie wstyd sobie, szefostwu i firmie. Pomyślcie, że może czysta to ktoś, kto jest Waszym kontrahentem, i co może pomyśleć o Was i waszej inteligencji. Przypomnę jeszcze fakt!!!! (to nie blew) z praktyk w Orzechowie. Kiedyś nasza Pani opiekun [usunięte przez moderatora] nas, że nie przyglądamy się stanowiskom w zakładzie i nie uczymy się oraz nie nabieramy doświadczenia od pracowników. Jednym z tematów było nakładanie kleju na walcach klejarskich. Całą teorię znaliśmy do perfekcji ze szkoły. Należało tylko trochę się podpytać pracowników zakładu o szczegóły. I pytam się jednej Pani, która podaje elementy na te walce: jaki klej stosujecie?; odpowiada: mocznikowy; (dodam, że tyle to chyba każdy wie już w pierwszej klasie szkoły), więc pytam ponownie: "ale jaki typ, rodzaj, może Pani poda symbol?", w odpowiedzi słyszę, nie zawracaj mi głowy, bo pracuję już tutaj 20 lat i wiem, że to klej mocznikowy i nie ma symbolu". No cóż, tak też można pracować i pewnie nie jednemu się wydawało że zjadł wszystkie rozumy. Pozostawiam to już do Waszej oceny

u mnie jak u ciebie kierownika sie pier......

panu prezesowi to niektore rzeczy to trzeba by rysowac żeby zrozumiał ;) widze ze chorobowe zalały firme i przyparło prezesa-setki chce placić no prosze jaki dobry czlowiek- pewnie napisza[usunięte przez moderatora] tylko komu tu dziekowac wlasnie tym co maja chorobowe niestety to ich zasluga DOBRA RADA KTO MA MOŻLIWOŚĆ UCIEKAC Z TEJ FIRMY setki to nie zacheta to strach przed francuzami jeszcze troche a kitka pójdzie na foda-kare se znalazł premii mu sie zachciewa to niech sobie ja wypracuje ale swoim kosztem na kolana gnido hahahahaha

anonim - 2011-03-03 07:46:49 ola - 2011-02-23 18:07:23 niech lepiej kierownictwo sie przyjrzy pracownikom co chodzą na lewe zwolnienia lekarskie i sobie dorabiaja na czrno!a nie sie czepiacie inteligentnych ludzi!nikt wam przecież nie karze tam pracowac!nie wolnictwo dawno sie skończyło !!! [usunięte przez moderatora]br/> wiesz czemu dorabiaja ? bo twoja kochana firma ich zmusza do tego

ale mi was żal! w ogóle sie nie cenicie !!aby narzekacie!!z mieńcie prace jak wam tak zle tam!i wyrażac sie troche bo odnosze wrażenie ze same tuki tam pracują bez szkół,,,,,.-)

ola

pyskaty skurwesyn ;*

(usunięte przez administratora) ;p ale wsiorze jestescie ;p mowi 16-stolatek ;p w domu moim o was pieruny jasne gadaja ;p wioche robicie i tyle.. przez te wasze sranie w bambosz skonczyl mi sie tusz w drukarce zeby drukowac te wypociny z 4 liter wziete! jestescie niepowazni jak żarty Cejrowskiego! bez kitu , przez te klotnie [usunięte przez moderatora]sobie zaklad... zamiast w pracy poruszyc temat wypowiadacie sie na forum pod anonimem. wasza dyskusja przypomina mi spor o Smolensk ... dziekuje dobranoc xoxo :* albo wiecie co? [usunięte przez moderatora]. nie czytaajcie tego [usunięte przez moderatora]:P

to do mnie sie dotyczylo

oooooo

gość0 - 2011-01-30 00:20:15 w firmie zostaną same przydupasy a trochę ich tam jest :) dzieki bogu nie mieszkam juz w orzechowie

A co do premii typowy system oszczędnościowy Gdybyś dostała 1 zł podwyżki {marzenia} przy 168 godz. Daje 168 zł brutto Miesięcznie. Kwartalnie daje nam 504 zł a tak dostaniesz 100 zł na trzy miesiące I firma oszczędza 404 zł średnio na jednym pracowniku. A jak byś dostała złotówkę podwyżki to ją na pewno masz A premia zależy tylko od twego pana i władcy raz ją masz raz nie

a ktos tyle tu wytrzymał ?;)) jeszcze moze pod rzadami [usunięte przez moderatora] to nalezy sie medal za wytrwałosć i zut kamieniem w forda na koszt wlasciciela hehehehe

zadowolony - 2011-01-30 15:09:40 zadowolony ciekawe z czego ???? - 2011-01-29 22:56:00 bhp_____ wózek spalinowy na hali ,zapylenie ,(nie jest w normie pewnie chcesz znac wartosci przekroczone) zle odpylanie maszyn niesprawne stopy uszkodzone osłony czesci wirujących , wystajace elementy zposadzki zle zabezpieczone przewody wys nap,brak sprawnych narzedzi do wymiany głowic zuzyte elementy maszyn zagrażające bezpieczenstwu brak miejsc i odkurzaczy do odpylania odziezy (brak czasu)brak masek ,brak okularow brak odziezy ktora przysluguje raz w roku , brak wody utlenionej w apteczkach brak opatrunków brak zdrowego myslenia takich jak ty ktorzy wypisuja 10 przykazan jak wejsc w tyłek [usunięte przez moderatora]i prawda jest taka ze nie narzekaja ci ktorzy sa przy korycie nie ze wzgledu na umiejetnosci tylko na ich brak nadrabiasz niewiedze lizaniem [usunięte przez moderatora] Co do bhp masz chłopie takie coś jak karta zgłoszenia sytuacji niebezpiecznej? Napisz tam o ile potrafisz tylko tam byś musiał się podpisać! I każdy by wiedział, kim jesteś Wpierw powinieneś poprasować w sąsiedniej firmie To byś mógł ponarzekać. Mały staż pracy się kłania i chyba jest to twój pierwszy zakład Pracy, który cię przygarnął masz racje pracuje tu 2 dni podaj swoje nazwisko(mądralo) zobaczysz jak smakuje partyzant czlowieku ty powinienes dostac stawke razy 2 za to lizanie (usunięte przez administratora) a[usunięte przez moderatora]

co ma staż z tym wspólnego każdy jakiś tam ma, gdzies pracował,ale co do stawek na tym samym stanowisku to jest chore robiąc to samo jedni maja 8 a inni 14

orzechowo

No dobrze, a co sądzicie o wynagrodzeniu po 15 latach stażu pracy w wysokości 1500 PLN?

Witam.. a co sądzicie na temat premii kwartalnej??? fakt że mają być 8% od stawki....ale gdzie sprawiedliwość!!! kto ma wysoką stawkę będzie miał wyższą premię.....a o pupilach już nie wspomnę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie