Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

roodney

Pracuję w tej firmie od paru lat, gdy się przyjmowałem do pracy byłem przekonany że to firma na poziomie światowym. Jednak zarobki są na najniższym europejskim poziomie dla szarego pracownika. Smieszna podstawa plus premia aby na kwitku wyglądało trochę lepiej. Może w tej gazetce ujawnicie zarobki pracowników biurowych wyższego szczebla i kierowników. Nepotyzm też tam funkcjonuje ale o tym cicho sza...

?

Ma Pani Rację ... Niech każdy się zajmie swoim życiem .. Weźcie się ludzie ogarnijcie bo swoim rozumem pokazujecie poziom zero. A zwalniacie ludzi którzy mają chociaż pojęcie o pracy (usunięte przez administratora)... A takie kity to możecie wkrecąc mamusi .. A tych co nie mają pojęcia o pracy to zostawiacie ...

@

pszczola pod kapcia

Odpowiedź dla SZUMOWINY

Tylko SZUMOWINA może coś takiego napisać i osądzać kogoś bez dowodów. Przecież taka mało inteligentna wypowiedź może zniszczyć komuś rodzinę. Wszyscy wiedzą że wylatują te osoby które nie mogą powstrzymać swoich nałogów w pracy lub nie łapią wiedzy, no może z małymi wyjątkami. Niech się cieszą że w taki sposób mogą zostać zwolnieni,(usunięte przez administratora). Więc na przyszłość ty MAŁO INTELIGENTNA SZUMOWINO zastanów się co piszesz.

?

nie przejmuj się jeśli usłyszysz o sobie nieprawdziwe plotki bo plotki wymyślają ludzie których zżera zazdrość

....

to idz mu to powiedz a nie pocisz sie tu

zniesmaczona

Czytam te opinie i az nie moge uwierzyć, po pierwsze pan (usunięte przez administratora)nie popija tylko siedzi tak do późna, bo ma duzo pracy, a do 16 sa tylko konferencje, spotkania i mało inteligentni ludzie przychodza z głupotami i błachostkami zawracając niepotrzebnie głowę.Swoimi tekstami tutaj tylko sie ośmieszacie i pokazujecie swoja nikłą inteligencje, wiec na waszym miejscu lepiej bym sobie podarowała.Jak komus się nie podoba, to do pracy w tej firmie nikt go nie zmusza.

blady 13

To zacznij chodzic na 4 zmiany tak jak my frajezy i nic niemamy do powiedzenia dlaczego tak nas traktujesz (usunięte przez administratora)

Franek

jak się pytałem to mówili ze cala produkcja idzie do Szwecji. a kto tam wogule rządzi. skąd biorą okleinę

Franek

bylem kiedys na tej hali .popisal bym z kims na temat produkcji paneli

Franek

a co na produkcji paneli

jak tak mozna dawc sobą pomiatac ci ktuzy tam robia sa w kroku desperackim ja bym tam niesiedzial ale jak ludzie to lubia to powodzenia zycze u(usunięte przez administratora)w TARTAKU POLSKA cioty

pony

Ale dajecie soba pomiatac kiedys w tej firmie pracowałem naprawde tam takie cyrki sie robia i pan(usunięte przez administratora)nato pozwala!Pamientam ze kiedys to był niezły gosc szło sie z człowiekiem dogadac i tak mu sie pomieszało?

zb

A pan (usunięte przez administratora) to napewno sie teraz cieszy bo ma swoich przy (usunięte przez administratora) asów niebendziemy tu wymieniac kogo bo wiadomo.Ale co taki prostak robi w takiej firmie on o niczym niema pojecia on tylko wie jak sie(usunięte przez administratora) ale jeszcze troszke zobaczycie co sie stanie...Facet mysli ze jest bezkarny kiedys wpadnie i sie zdziwi ja jak bende miał okazje to go pierwszy zgłosze zrbie mu zdjecie telefonem i zobaczy

Do pana Prezesa

Panie (usunięte przez administratora) mam nadzieje ze jest pan człowiekiem wyksztalconym i madrym ale skoro pan na takie zeczy pozwala w takiej firmie to co pan soba reprezentuje rodzina jak to czyta to pewnie czerwienieje sie ze wstydu ja bym na to napewno niepozwolił

niezadowolony

Lepiej zapraszam do Jarocina jak wielki (usunięte przez administratora) co o niczym pojecia niema sobie mieszka! Jak trzeba było to sie w 1.5roku wybuduje ciekawe naco faktury brał ale brak slów.Człowiek wykształcony tak jak on sie niezachowuje ale jak ktos urodzi sie burakiem to juz mu tak zostanie mam nadzieje ze przyjdzie czas na tego pana bo ten sie smieje...

ulubieniec

bardzo polecam firme opal kosztuje 4 razy tyle bo pan(usunięte przez administratora)podniósł cene ze względu na wysokie zarobki pracowników ,;)a co najlepsze jakis tam dyrektor jak nim sie nazywa prostak _dyrektor (usunięte przez administratora) :D jak sam sie cytuje pracowalem w korporacjach i co ? byles tam potrzebny jak kula u nogi wiec cie tam nie ma a z obserwacji to wynika ze tempy (usunięte przez administratora) jestes a co do jego pomyslu praca jednej osoby na 2 stanowiskach : maszynach to brawo wsadz sobie te 30 procent w (usunięte przez administratora) szukacie oszczednosci ? to co robi 2 nastawiaczy na pierwszej zmianie (usunięte przez administratora)to pan kierownik sprzedaje jeszcze na nazwiska osob ktore juz tu nie robia :DDDa kierownik jak sie nim nazywa a tak naprawde to nie wie nawet co jest za produkcja w danym dniu :D brawo za 4 zmianowy system brak ram do produkcji zero zainteresowania ze strony nastawiaczy a przepraszam jest zainteresowanie jak(usunięte przez administratora) sie pojawi a tak naprawde zlew totalny proponuje(usunięte przez administratora)niech zatrudni więcej takiej kadry to z czasem okaze sie jacy fachowcy beda w tej firmie pracowac (usunięte przez administratora) w pracy ale oczywiscie to ludzie pana (usunięte przez administratora)wiec ich sie nie zwalnia :D

niezadowolony

Wy bendiecie robic sobota niedziela a pan (usunięte przez administratora) zawas kajzena zgarnie i kto w tej smiesznej firemce zostanie frajerem sami macie co chcecie.Wszyscy sie zwolnijcie to oczka im sie otworza ale pewnie kolana wam graja! Za 1500zł robic niedzielami sami se odpowiedzcie kto z kogo robi frajera ludzie opamietajcie sie niewolnictwo juz dawno mineło

niezadowolony

W tarkecie to robia same niedojmuty zyciowe co w zycu sobie rady niemoga dac i siedza na łasce pana (usunięte przez administratora) powodzenia zycie jak w madrycie

wkurzony!!!!

co za (usunięte przez administratora)...nie dosyć że ludziom na wypłatę ochłapy dają to jeszcze nie przelewają na czas...mają roboli gdzieś ...a sami rozbijają się firmowymi autami i nikt ich z kilometrów nie rozlicza zwłaszcza po weekendzie!!!!

kolejna ciota ;)ktora po 22 z domu nie wychodzi chetnie bym sie zabawil z taka mieka klucha 99%procent w tej firmie to cioty morale podnosza ludzie z miłosławia a co do wlasnej firmy to 16godzin zgadza sie plus dla ciebie ale w jakiej atmosferze i za jaka kase w tej firmie po 10 latach pracy ludzie nie zarabiaja 100zl na reke wiesz czemu ? wyjasniam bo robia w niej takie barany jak ty miejscowe mieczaki oderwane od kosza na smieci szczycace sie ze pracuja za 60zl do reki dziennie po 10 latach smiech ja pracowalem tam 7 lat i bogu dziekuje ze mnie juz w tej firmie nie ma(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie