Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Gregory

Witam, o firmie Tarkett nie ma dobrej opinii. Nie chodzi mi o prace tam ale o szefostwo, a raczej o ich zachowanie!!!! Widzialem jak w Hermanowie na pikniku potraktowali babke, ktorej dziecko korzystalo z zamku dmuchanego, wynajetego przez firme na ten dzien. Bylem oburzony ze 3 osoby atakowaly kobiete, nie patrzac na dzieci i ludzi, ktorzy stali obok. Zero kultury, poszanowania czlowieka, slownictow - porazka! Jesli tak samo traktuja swoich pracownikow to dziekuje!

iii

Tarkett to szambo

tirkett

Pamiętajcie żę RAK począwszy od pyłku drewna twardego aż po śmierdzące lakiery itd będzie sie w was rozwijał drodzy moji biali murzynkowie za śr. 1500zł /msc .

UlaBrzydula

W administracji wieczny stres, presja czasu i zaginionego w akcji managementu.Zero pomocy. Nie umiesz czegos? No ale jak to, sama sie nie nauczylas? Praca marzen, nie ma co.

pol

Jak chcesz pracocus wziąlwac spokojnie to omijaj tą firme szerokim łukiem,co stego ze francuz wziął ale u władz jest stara nomenklatura i robią z człowiekiem co co chcą za grosze tj 1300plz

lobo

Siwy zwolnij sie (usunięte przez administratora) jak ci zle. Bo w gamracie bylo ciulostwo i gnojenie ludzi a w tarkecie jest sxacunek do pracownik. Tarkett przejął gamrat rok temu i puki co to jes lepuej i będzie napewno. A ludzie sa naiwni i tyle lat pracowali za najniższą krajowa i byle gluwniane pieniadze na swieta co gsmrat dawal. W tarkecie zawsze cos wiecej pieniedzy i inwestycje caly czas.

pyt

mam pytanie czy przyjmują do tarkettu?

aaanonim

Gorzej prawie być nie może... szkoda ze tAK mało pracowników sie tu wypowiada... ale gdzieś trzeba robićććć!!

aaanonim

Tarkett-Chiny w 2 godziny..... tak w skrócie ...

siwy

Witam. Ja pracuje w tarkett jaslo w wcale kokosów nie ma, premie nialy być kwartalne po 10% za każdy miesiąc, za każdym razem mamy obcinane % ok 7% nam zostaje za miesiąc. Zarobki to najnizsza krajowa. Ponoc mamy miec podwyżki jednak teraz dowiedzieliśmy sie ze szalu nie będzie. Non stop podnoszenie poprzeczki a pracujemy na starych maszynach które sie rozpadają, jedynie prasa jest po remoncie. Czytając opinie wyżej to za kolorowo macie(realista)wypadki sie zdarzają ale wszystko trzeba taic i zwalac ze cos się w domu stalo bo tak to po premii dla wszystkich. Jednym słowem porazka.

realista

prawda jest taka, że jak każda firma to i ta ma swoje plusy oraz minusy. Do plusów można zaliczyć: -dobre warunki socjalne: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do rekreacji -coroczne darmowe imprezy na dzień dziecka oraz na początku roku bal -pieniądze na czas na koncie -comiesięczna premia z jasnymi warunkami -nikt nikomu nie ubliża, każdy podchodzi do innych z szacunkiem -wszystko zgodnie z prawem, NIC na czarno i pod stołem Co do minusów: -największy to (jak wszędzie) małe pieniądze na początek ale można liczyć na podwyżki, co jakiś czas, oczywiście łatwiej o podwyżkę na stanowisku, które wymaga chociaż trochę myślenia (dla niektórych pracowników to i taki poziom jest zbyt wymagający...), na obronę niskich warunków można zaliczyć system premiowania dobrych pomysłów, co miesiąc wybierany jest po 1 z kategorii bezpieczeństwa oraz oszczędności (po 300zł!!) a najlepszy kwartalny to dodatkowo 1000zł, więc docenia się osoby chętne do pracy, a nie nierobów co chcieliby kasę za samo przyjście do pracy.... -na niektórych stanowiskach system 4-ro zmianowy (oznacza to jednak tylko to, że firma się rozwija) Ostatnio jest dużo nadgodzin, które są płatne zgodnie ze wszystkimi przepisami więc kto jest chętny może dorobić zamiast siedzieć przed TV i narzekać jaki ten świat jest niedobry dla niego... Pozdrawiam i wszystkich, którzy są zainteresowani pracą mogą spokojnie się zatrudnić, a jeśli warunki im nie będą odp to zawsze można iść do innej pracy, wg mnie jest tutaj o wiele lepiej niż w wielu innych miejscach (lecz nie stwierdzam, że jest to najlepsze miejsce do pracy na świecie), a w przypadku wchodzenia na rynek pracy jest to jeden z lepszych wyborów.

NiePOlecam!!!

Chcesz sie dorobić garba, czy może robić pod presją za marne pieniądze??Żyj Tarkett-em i zostań beduinem nr.1 Welcome to Tarkett Chiny - Orzechowo !!! TAKA JEST PRAWDA !!

nuop

chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować.... o co pytaja czy sa jakies kryteria mysle na wysłaniem aplikacji daltego dobrze byłoby wiedziec czy warto wysyłac i przygotowac sie do tego rodzaju pracy...

nowak

Kasa zawsze na czas do 10 tego. Zaczynasz od najnizszej krajowej. Potem jest lepiej. Do tego premie doplaty do kina basenu teatru, dodatki na święta, bonus za brak chorobowego itd. Kokosow nie ma, ale jeat ok.

pracownikTarkett

Ja mam bardzo dobra opinie o firmie. Zarobki sa dużo lepsze od innych zakładów. Warunki uczciwe. Pracowałem wcześniej u Biernackiego kolo Jarocina zaklad dwa razy taki, polowa na czarno a na koniec miesiaca przychodzi brygadzista i mowi obcinamy wam po 200 bo rozbudowujemy magazyn albo bo dostalismy kare za przekret... jak do tej pory jestem zadowolony z Tarkett i polecam.

nowy

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć co to za praca jest przy obsłudze traka. Bo dostałem ofertę i nie wiem co to może być?

aaa
@nowy

Na traku ubijasz sie tak aż sie ubijesz :D

płotki

witam czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka stawke mają pracownicy na wydziale podłóg ze stażem m/w 1-2 roku

barnaba

Kiedyś super firma teraz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pozdrawiam starych jak jeszcze ktoś został i nie liczę tu obsługi byłej myjni samochodowej ani (usunięte przez administratora):)

gw

I tak was zwolnia wszystkich co wy se myslicie ze beda was trzymac maszyny sie zrobi a was nikt nienaprawi

rodney
@gw

dostaniesz 10 zł brutto na początek i potem ci podniosą o 2 zł żebyś był mile zaskoczony że taka podwyżkę dostałeś. Policz sobie sam to będziesz jeszcze bardziej zaskoczony.

poinformowany

A ciekawe czy jak jest jakis remont to nalezy sie 80% wynagrodzenia czy tez przymusowy urlop ja wiem ze nikt cie do urlopu niemoze zmusic urlop jest do ciebie a nie do zakładu pracy jakbym tam robił tobym sie zainteresował a nie robił z siebie wała

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie