Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

xxx

Jak Ci nie pasuje to się zwolnij jeden z drugim. Trzyma Was tu ktoś? Zapraszam do pracy u prywaciarza 12 lub 14 h, zapłaci Wam za 8 (jeśli zapłaci w ogóle). Szkoda mi Was. Jeśli jest tak źle , to dlaczego tu jeszcze pracujecie???? Nie chcecie się zwolnić??? Nie chce się pracować? Żal mi Was!!! Pewnie jeszcze tu pracujecie, bo to jedyna firma która płaci na czas i gdyby nie tarkett to nie mielibyście nic!!! Ciekawe czy ktoś z tego forum ma odwagę, żeby złożyć wypowiedzenie?????????Przecież jest tak źle w tarkecie!!

zadowolony

Szanowni Panie i Panowie pierwszy raz się spotykam z zespołem Ludzi, którzy (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo przytoczę kilka przykładów. 1.Wypłaty wypłacane na czas. 2.Gdyby nie pan Prezes nikt by w Orzechowie nie słyszał o firmie Turketti 3.Warunki pracy wprost idealne [poznajcie inne zakłady a potem oceniajcie] 4.Dt.Spraw BHP podajcie przykłady, co jest nie tak a potem oceniajcie. 5.Przekręty czy są jakieś trzeba wpierw je udowodnić a potem oceniać 6. Co do pana (usunięte przez administratora) każdy z pracowników ma możliwość zakupu z naszej firmy? Wystarczy się zapisać na listę i spokojnie czekać, co wiem ani Prezes ani Kierownicy Nikomu nic nie odmówili o ile jest to zgodne z ustaleniami zakładowymi. 7.A co do kierowników oni są zatrudnieni do wykonywania zadań i obowiązków Powierzonych przez zarząd nie będzie ich będą inni. Może gorsi 8.Przecierz nikt nikogo tutaj nie trzyma możecie poszukać innej firmy, Która spełni wasze wymagania? I na koniec DOCENIAJCIE TO, CO MACIE, BO MOŻNA TO W KAŻDEJ CHWILI STRACIĆ

..........magister blokers

bo to ludzie z ulicy na ktorej ty bys nie przezyl/a - dnia głaskane dzieci boga pieniążków jeszcze troche sami bedziecie robic sami na siebie kazdy z biura niech otworzy wlasny interes a zdechnie w ciagu 3 miesiecy

......

analfabetyzm się szerzy.. ludzie, którzy nie znają podstaw ortografii wypowiadają się ośmieszając samych siebie.. pozdro

xxxx

od straszenia to sa duchy pozdrawiam ;)) strachu i pieniedzy nigdy nie miałam

wychowanek patologiiiiii

(usunięte przez administratora) tarkett polska do prezesa niech pan cos zrobi a nie wstyd przynosi pan razem z ta firma ludzia ktorzy tam pracuja mysli pan ze bony i grusza da nam jesc - wasze obliczanie norm to zenada nie da sie na tym złomie zrobic nic wiecej i tak wypruwamy flaki z tych maszyn(moze taki pan niechcielski zrobi norme przez tydzien nocek to sie zycia nauczy) a prosba do kierownika o czesci do maszyny spotyka sie z odpowiedzia tak wiem wszystko zrobimy 7 miesiecy i zrobił wystawke na kasty do opału obkleił cala hale instrukcjami ktorych sam nie przestrzega gdzie maski do sprzatania ?(maska ta jest maska jednorazowego uzytku)

xxx

Chyba nie bardzo wiesz co piszesz. Pozdrawiam

jeniec auschwitz

kolezanki i koledzy ........ nie zapominajmy o panu (usunięte przez administratora) ktory bierze wszystko i wykupuje towar sprzed nosa innym - wiecznie cos zarezerwowane przez tego pana, juz nie wspomne o rezerwacje na opal przez obszerna rodzinke (usunięte przez administratora) ktora tez pracuje z nami - no coz - w blokach zimno - trzeba palic wstyd i chanba pracuje w tej firmie prawie 10 lat i zauwazylem jedno - waly krecone przez kierownictwo, innych biorowych i niektorych pracownikow ktorzy maja wszystko w leju prowadza nas do samozniszczenia

ktoś

co do pana kierownika (usunięte przez administratora) niech ktoś sprubuje kupić braki lameli.Nie do kupienia .Można kupić tylko w Jarocinie Przez firmę Wałkowski parkiety na Allegro z montażem tz. braki nie maja nic wspulnego z brakami od lipca można też nabyć tam deskę litą.Po przejęciu nstępnego wydziału asortymęt pana (usunięte przez administratora) się zwiękrzył

gówniana firma

dajcie sobie spokój nie warto tu pracować

zalll

jednak nie wszyscy moga pozwolic sobie na dojezdzanie do pracy wiec ja ciesze sie ze mam prace na miejscu i nie narzekam. Wiadomo ze placa i warunki pracy nie sa wymarzone ale gdybym mial dojezdzac za marne 100zl wiecej...

ktoś

brygadzistami w tej firmie są osoby bez przygotowania praktycznego ani teoretycznego z układami rodzinnymi .byli pracownicy myjni samochodowych któży nigdy samodzielnie nie pracowali na obrabiarkach w przemyśle drzewnym lub przyuczeni do zawodu ślusarz preferowani pracownicy w innych kierunkach niż drzewnych

ta firma jest beznadziejna kiedyś przyjemnie sie tam pracowało a teraz strasznie zwykły człowiek jest niedoceniony tylko znajomośći coś dadzą nie liczy się wiedza i umiejetności :( smród nie tylko nie tarkett ja już zmieniłem prace nie polecam zmarnowane 2 lata w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie