Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

ole

tak tak prawda w oczy kole pewnie ten komentarz dodala jedna z opisanych tutaj osob No nie dziwie sie musicie sie bronic

praca w tej firmie to nie bajka!!!

W Tarkecie pracują same pierduśnice i pierdusy(faceci są jeszcze gorsi) szukające/y sensacji u innych a nie patrzą na siebie. Ludzie są tam tak fałszywi ze strach się do nich odwracać plecami bo najlepsza kumpela potrafi nóż w plecy wbić...wstydźcie się plotkary bo i kiedyś przyjdzie pora że i o was tutaj napiszą a to nie będzie miłe przekonacie się same na własnej skórze. W sobotą wielki piknik i znowu będą tematy do rozmów...rada pracownicza to tylko o imprezkach mysli bo a pracowników mają w wielkiej D.ie, po imprezie znowu napełnią domowe lodówki jedzeniem które zostało.

hahaha

brawo ja

gość1

Cztery pozostałe komentarze pokazują, że Polacy to prawdziwie cebularze. Nie wiem, co jest gorszę...czy jedna wielka zazdrość tych osób i wpychanie się z nieswoje sprawy, czy naprawdę słaba pisownia. Z pozdrowieniami dla bardzo nieżyczliwych osób z pracy. ;]

@gość1

Niestety pracują pomiędzy nami TROLE INTERNETOWE, które za swój jad oczekują jeszcze braw. Oby nie udławiła ich ta zazdrość .

dryn

zgadzam sie z hahaha w stu procentach brawo ty

pracownica

Firma dobra jeśli chcesz wziąść szybko rozwód parę przypadków juz było a romanse trwają dalej może będą następne rozstania

gg

Chyba nie pracowałeś nigdy w innej firmie jeśli polecasz ten obóz pracy

Pracę w Tarkett mogę polecić. Firma nowoczesna, można się naprawdę wiele nauczyć (jeżeli ktoś się chce nauczyć i rozwijać). Oczywiście, że nie jest idealnie, ale nie ma zleceniówek, od razu umowa o pracę. Naturalnie na początek na okres próbny. Dużo dodatków (na święta, wakacje) i co ważne wszystkie nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy, nic pod stołem. Kasa zawsze na czas a nawet kilka dni wcześniej.

Mori

jak wygląda teraz sytuacja przyjęć do pracy w tarkeccie ? i jaką dostaje się umowę na początek, pewnie zlecenie... jak wszędzie

andzia

Zgadzam się z tym niech ten jeden weźmie się za normalna prace

asd

Trzy zmiany a czterech nastawiaczy no super tak dalej

ghdk

ok

gogo

Ludzie piszcie coś!

fajfus

Szkolenia będziesz miał ale bhp zacznij sobie szukać czegoś innego

fajfus

Nie ma na podwyżki ale telewizor na hali będzie wisiał a do czego teraz wybrali nowa produkcyjna "sekretareczke"

Wacus

Maja w październiku sobie szczepienia wsadzi w gdzieś.Bo teraz jak większość na chorobowym to przypominało jej się o szczepieniach przeciw grypie!!Pani Maju szczepienia przeciw grypie robi się w sierpniu albo we wrześniu a nie w sezonie grypy!!!A nie czekać wyprzedaże szczepionek!!!!!Wstyd czekać na wyprzedaze pani Maju czyżby tarkett był taki biedny?!!!!!

Wacus

lowelas

nie szanuje się w tej firmie pracownika z długim stażem taka jest prawda nowi mają lepiej a stary pracownik wie więcej to zapieprza za nowego i jest opieprzany podwójnie bo młody się obrazi i pojdzie gdzie indziej

boje sie ;0

zastanawiam sie co w tej firmie robi Mirek Ł. ?juz wiem to MĄz Renaty Ł.i teraz wiemy skad stawka powyzej 20zl:)

KOCHANY WYDZIAL

Jednym slowem pozerka robiona pod francuza :) .Zastanawia mnie po co jest w tej firmie panie menager ??? chyba tylko po to by pełnic role przysłowiowej blondynki :)no i wladza absolutna lewy kup sobie lustro :)bardzo polecam szczególnie wydzial warstw BYLY WYDZIAL DESKI ;)WTEDY MOZEMY ROZMAWIAC NA TEMATY ZWIAZANE Z TYM JAK TU JEST FAJNIE :)KOCHANY KIEROWNIKU WARSTW PROPOZYCJA Z MOJEJ STRONY ZDEJMIJ PAMPERSA I WYJMIJ KOLEK Z D***Y Z POWAZANIEM TWOJ KOCHANY WYDZIAL

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie