Opinie o loombard.pl - Loombard.pl Sp z o.o. Sp. K. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

JarCyk

Praca charakterystyczna. Nie zaprzeczę i wszyscy o tym wiemy. Problemów z wypłatą nie było żadnych. Kasa zależna od wyników (gwarantem- najniższa krajowa + premia) Nie polecam personom, które marzą o dużej kasie bez wkładu wlasnego- czyt. sprzedaż. Zaznaczę że już tam nie pracuję. Jedyne co mogę doradzić to musicie mierzyć siły na zamiary ;) Zdobędziecie wiedzę, dużo więcej wartą niż najniższa krajowa i dla tej wiedzy warto spojrzeć przychylnym okiem. Pieniądze pod stołem? w sumie...poproszę. Po dziś dzień złotówka zarobiona na czysto jest wartościowa, nie pogardzę. Proszę nie kierować się opiniami ludzi którym zwyczajnie nie wyszło. Chciałbym przytoczyć przykład człowieka który szukał pracy i dostał ją! w budowlance. Nic się na niej nie znał :D Nie zgadniecie...skończyło się tak że pracodawca jest ch***wy ;) jednak negatywne komentarze pną się w górę...taka mała dygresja :) ???? Nie ma co wylewać krokodylich łez, nie każdy się nada. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

PROca

Jestem pracownikiem lombardu od 4 lat, i zgadzam się w miarę z tym komentarzem . Zależy wszystko od poświęcenia się w twojej pracy i twojego zmiennika, oczywiście od spółki i też od kierownika. Ale nie istnieją punkty gdzie pracownik zarobi 2800! Bo nikt za taką kasę nie będzie pracować! Po zmianie kierownika zarabiam godnie, teraz jestem na peryferii Warszawy, a wypłata to ok. 6000 zł., pracując w Warszawie miałem 3200. W Warszawie jest duża konkurencja. Lombard na lombardzie, więc zarabiają Całe nic. Kierownik spoko, można się dogadać za zaliczkę czy wolne, czy urlop. Rozliczenie towaru na którym przepłaciłeś , czy utopiłeś jest proste "masz się tego pozbyć" Można też zrobić zakupy, szef ustala rabat lub raty. Odnośnie netflixa, nie mam na to czasu, pracujac w Warszawie, nie wiedziałem co tym razem obejrzę:)

Nell

Dramat! Oszukiwanie jak tylko się da, nierozliczone premie z podatków i wręcz mobbing. Posłuch? Żaden dla nich problem. Pieniądze śmieszne, na papierze jedno a na koncie co innego żeby odprowadzać mniejsze podatki. Praca po 13h i niby wpisywanie 1h przerwy (gdzie wcale nie nie ma), problem z L4 czy urlopem. Odradzam tą prace zwłaszcza w 3city, bo to jedna wielka żenada. Wiele innych miast podlegających pod tych właścicieli i kierownika M. Trzymać się od tego z daleka.

Many

A jak wypowiecie się na temat lojalnosciowki?

Mazowsze
@Many

Na Mazowszu jej nikomu nie proponowali. Przynajmniej mam taką wiedzę

Halina
@Many

Lojalnościówki odnośnie czego dokładnie? Chodzi o pokrywanie kosztów przez pracownika w sytuacji gdy źle wycenę zrobił? Gdzie takie lojalnościówki są? Skoro ktoś wyżej napisał że na Mazowszu nie ma.

Rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Problemy pojawiły się w momencie, kiedy przyszło pracodawcy oddzwonić do mnie w celu potwierdzenia naszych wcześniejszych ustaleń. Najpierw musiałam sama zadzwonić, później się okazało, że szanowni państwo dadzą znać w ciągu kilku dni. Tak oczywiście się nie stało, po czym nagłe olśnienie i dostaje telefon z propozycją rozpoczęcia pracy. Uwaga to nie koniec, gdyż niecałe 24h później dostaje telefon, że muszą mi podziękować, iż zmieniły się okoliczności w firmie XD. Kompletny brak poszanowania człowieka. Ta sytuacja pokazała, że albo sami nie wiedzą co się w firmie dzieje, albo pracują tam po prostu niekompetentni ludzie. Nie polecam

Doświadczenie, edukacja, dyspozycyjność

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jakie są mocne strony pracodawcy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Napewno bardz odobre zarobki, ja sam/sama zarabiam około 5000 zł miesięcznie. Druga sprawa to codzienna nauka czegoś nowego (sprzęt, biżuteria)

Klient

Pracownik w lombardzie (Wrocław,Olszewskiego)brak kultury,zwykły prostak.Gdy zaproponowałem mu sprzęt na sprzedaż nawet nie spojrzał tylko stwierdził że nie jest zainteresowany.siedzial na telefonie i chyba każdego tak załatwiał

Pracownik wawa

Jak nie umiecie pracowac i sie nienadajecie do takiej roboty to po co tu przychodzicie lamusy? Ciezko 13 godzin ciezko sobota. To idz jedzenie wozic Praca jest mega spoko ludzie tez dobre zarobki tylko jak sie jest lamusem to sobie daje wchodzic na glowe klientom i potem sie pisze negatywne komentarze. Pozdrawiam normalnych pracujacych i polecam prace w lombie ;)

Essa
@Pracownik wawa

Czy już popusciles z wrażenia i zachwytu nad lombardzikiem? A może jesteś jednym z tych kierowniczkow, którym lubi się przyklejac cudza kasa, do łapki?

Random
@Essa

Akurat jeśli o przyklejanie cudzej kasy chodzi przez Kierowników to w Poznaniu się zdążało

Ronaldo

Sorki bo jeszcze zapomniałem i chciałem coś dodać. Skupujecie towar np. taką siekierę od chłopa za piwo pewnie bo to suszy i wystawianie za 300 zł. Natomiast kiedy zjawiłem się w waszym lombardzie bo chciałem sprzedać zajebistą szlifiereczkę Wurtha pneumatyka jeszcze z paragonem to mnie pajac jeden zza lady pogonił bo twierdził źe nie ma jak sprawdzić barania torba. Dziękuję wam za to bardzo

Hhhh
@Ronaldo

Bez kompresora jak miał sprawdzić urządzenie pneumatyczne. Gwarancja nic nie pomoże jeśli miało jakąś wadę z winy użytkownika...

@Ronaldo

Popłacz się typie , najlepiej otwórz swój lombard i zobaczymy za ile będziesz wystawiał swoje towary i ile będziesz za nie płacił , bo jak ''piwko'' to życzę sukcesów. Najlepiej się liczy się cudze pieniądze.

Ronaldo

Witam. Chciałem okazyjnie kupić siekierę, no wiadomo nic specjalnego.. No ale jak zobaczyłem te ceny to poprostu i żygać i (usunięte przez administratora) mi się zachciało. Te ceny są śmieszne he he siekiery po 200, 300 i nawet za 400 zł chyba widziałem wystawioną w tym Lombardzie a przy tym ujebane to jak Bolka trampki we krwi jakiejś pewnie któryś wieśniak jak szedł ją sprzedać to sąsiada (usunięte przez administratora) w czache (usunięte przez administratora) Ludzie znajdźcie na ziemię pazerniaki kultury trochę !!!

Pszczoła :))

Pracowałam dla firmy 3 lata więc, z plusów mogę wymienić - lekką pracę - możliwość testowania rzeczy z różnego asortymentu (to mi się najbardziej podobało :)) - miła kierowniczka (ale widocznie niemiłe i niekompetentne są te z "gruba (usunięte przez administratora) heh xD -elastyczny grafik -możliwość zakupu ciekawych przedmiotów po niższej cenie -możliwość zawierania znajomości bo klienci są z bardzo różnych warstw społecznych. ( dzięki temu mam znajomego mechanika, hydraulika, cukiernika, malarza itd. po dwóch latach w tej firmie.. na osiedlu załatwisz wszystko - nawet niedźwiedzia :)) Minusy -niewielka wypłata ok 3600 netto (warszawa Targówek) - odpowiedzialność, zwlaszcza gdy przyjmujemy złoto. Wyroby, które są grubo pozłacane na kamieniu probierczym zachowują się jak złoto, a później wychodzi na to że masz tombak. Gdy klient zastawia wyrób - nie pozwoli na użycie pilnika. -część wypłaty jest nieudokumentowana (co dla innych może być zaletą) - leniwy współpracownik ( pracujesz za dwóch) - jak współpracownik jest nie dość, że leniwy to jeszcze jest kretynem (pracujesz za trzech) -część klientów jest permanentnie pijana ( ale w sumie to nie wina firmy) Dochodzi wtedy do wyzwisk, gróźb-co negatywnie wpływa na obsługę - miejsce pracy : bez okien, dostępu do światła słonecznego, klimatyzacji i odpowiedniej wentylacji. - brak pakietów medycznych oraz kart multisport -szkoda, że tak duża sieć nie angażuje się w jakieś akcje charytatywne jak inne nowoczesne przedsiębiorstwa (ale nie można tego wymagać od pracodawcy :)) Praca na pewno jest dobra dla ludzi młodych, którzy lubią gadżety. Możliwość testowania nowinek technicznych jest plusem. Niestety zdarzają się kradzieże, wtedy pracownik pokrywa ze swoich pieniędzy brak w kasie. Opinia dość neutralna, ciężko określić jednoznacznie. Ogólnie praca nie jest zła, jeśli jesteś uważny i sprawdzasz stan rzeczy, które przyjmujesz.

Xyz

Jeśli masz podzielną uwagę, potrafisz jednocześnie wystawiać aukcje, odbierać telefony i obsługiwać klientów, a przy tym nie masz rodziny, która potrafi zapomnieć jak wyglądasz, kiedy wychodzisz do pracy na 13-14h - ta praca jest dla Ciebie. W przeciwnym wypadku bedziesz wymeczony/na psychicznie. Pieniądze w zależności od punktu na którym pracujesz są całkiem dobre, aczkolwiek pracownicy Lidla zarabiaja obecnie podobnie, pracujac po 8h. Klientela bardzo specyficzna, lombardu nie odwiedzają ustatkowani ludzie, na ogół przychodzą pijacy, hazardziści i kryminaliści. Odpowiadasz pieniężnie za wszelkie błędy, a dopóki pracować będą ludzie, a nie roboty - dopóty błędy będą sie zdarzać. Firma nie pomyślała o zatrudnieniu osób na zastępstwa, w związku z czym ciężko o zastępstwo, l4 nie jest mile widziane, jak również może być kłopot by otrzymać urlop w okresie wakacyjnym. Kamery z mikrofonem śledzą każdy Twój ruch i każde wypowiadane słowo, wiec jeśli lubisz pomarudzić pod nosem, lub w wolnej chwili prowadzisz prywatną rozmowę przez telefon, wiedz, że tutaj masz inwigilacje pełną gębą. Z plusów umowa o prace od początku, wypłata na czas na konto bankowe i dni wolne. Pracujesz tylko pół miesiaca dzien na dzien, lub 2 x 2. Natomiast pracując po 13-14h, w skali miesiaca walisz grube nadgodziny. Podsumowując - praca dobra dla singli i pracoholików, nie polecana samotnym matkom i studentom.

Zyx
@Xyz

W jakim mieście jesteś ? Ile możesz zarobić miesięcznie na rękę? Czy nadgodziny masz płacone?

Artur
@Xyz

Czyli jest jakieś zastępstwo jeśli pracuje się co drugi dzień, bo chyba lombard jest otwarty codziennie? Na swojej zmianie jesteś sam? Nie masz nikogo do pomocy?

@Artur

Punkt jest otwarty 7 dni w tygodniu, prowadza go dwie osoby, które między sobą ustalaja grafik. Pracuje na slasku

----

Niestety to miejsce pracy, w którym stawia się na wyzysk pracownika - godzinowo i finansowo. Nie polecam

Ja tam składałem kilka razy CV do Loombardu i pomimo permanentnego pojawiania się ogłoszenia nikt do tej pory się nie odezwał. Ech... Szkoda, bo jestem wysoce zmotywowany żeby tam pracować. Trzeba mieć jakieś doświadczenie w sprzedaży, tudzież inne, podobne? Pozdro.

Wrocław

Szczerze czytam te wszystkie opinie i po przepracowaniu już jakiegoś czasu totalnie się nie zgadzam. Pracuje w tej firmie już drugi rok i jest naprawde dobrze. Kierownik jak i sam własciciel Cie doceniają nie ma pieniędzy wypłacanych "pod stół" czy w kopertach zawsze przelew za wypłąte i premię przychodzi do 10 każdego miesiąca. Jeszcze się nie zdażyło aby ktokolwiek nie wypłacił na czas czy ucinał jakiekolwiek pieniądze. Jeżeli masz zastrzeżenia co do swojej wypłaty kontaktujesz się z kierownikiem on/ona Ci wyślę całe rozliczenie z miesiąca co za co dokładnie wychodzi. Oczywiscie źle przyjmiesz złoto płacisz to jedna z odpowiedzialności o której zostajesz poinformowany więc gdyz źle coś przyjmiesz to konsekwencje ponosisz ty! Dlaczego loombard ma na tym ucierpieć skoro to twój błąd jezeli nie wiesz nie masz obowiązku przyjęcia. Szkolenia masz wszystkie jezeli potrzebujesz dodatkowy wystarczy powiedzieć. Pamiętajcie na punkcie na którym siedzisz traktujesz go jak swój i musisz mieć świadomość, że jak nie będziesz (usunięte przez administratora) to nie zarobisz proste. Pensje które wypisujecie są totalnie nie prawdziwe chyba,ze byliście jedynie w trakcie szkolenia i to był koniec waszej kariery. Jasne jest to, że w tej pracy trzeba mieć stalowe nerwy, ale pracując w takim miejscu musisz się z tym liczyć i jeże psychika wam siada to najwidoczniej się nie nadajecie. Nauczcie się rozmawiać przed pisaniem opinii to pomaga gorąco polecam.

qawasaki
@Wrocław

a w jakim lombardzie pracujesz, że piszesz, że nie ma pieniędzy pod stołem (czyt. premii)?

@qawasaki

Wawa na konto dostaje całość zależy od punku Praga najwiecej największe obroty

An
@qawasaki

W wielu nie ma pieniędzy pod stołem. Tam gdzie to jest to podejrzewam, że też szybko się zmieni. Brylantowa ma zbyt dużo kontroli

Xyz

Jak wygląda u Was sprawa skradzionego sprzętu/złota? Chodzi mi o to kto w takiej sytuacji ponosi koszty finansowe za skradziony sprzęt jeśli policja umorzyła śledztwo bo nie była w stanie namierzyć sprawcy kradzieży. Ktoś miał taką sytuacje ? Jak zostało to rozwiązane u Was ?

An
@Xyz

U nas nie pokazujemy podejrzanym typom droższych towarów bez równowartości. Jeśli ktoś będzie chciał byś oddała (a pewnie będą chcieli) to zwyczajnie się zwolnij, zwłaszcza przy większej kwocie. Nikt nie może Ci prawnie kazać spłacać. Jeśli pracuje Ci się fajnie to myślę, że można z szefem się dogadać (chyba, że masz jakiegoś cymbała) i może 50/50. Trudno powiedzieć i wszystko zależy od sytuacji.

Ronaldo

Ludzie co to jest !!?? Ten szajs co jest wystawiony na stronce jest droższy od nowych rzeczy niektóre przedmioty są tak utytłane jakby jakiś (usunięte przez administratora)je wcześniej wygrzebał patykiem z ogniska wręcz ochydne weźcie to chociaż opłuczcie wodą w dodatku brak gwarancji rozruchowej no to może odrazu bedziemy wam wysyłać na konto hajs za free :D Właśnie no i dlaczego nie wysyłacie przesyłek za pobraniem ?? Szkoda słów przejrzyjcie chociaż sobie te elektronarzedzia zanim jakiegoś dziadka prąd porazi

Mareczek

Nie warto ,pracowałem 3 lata ,po odejściu do innej ,normalnej pracy poczułem , że żyje . Pieniądze pod stołem , zero urlopu , 15 godzin dziennie a wpisujesz że 8 godzin , groźby (usunięte przez administratora)i ciągle im za mało ,oby te lombardy padły i skończyła sie ta (usunięte przez administratora)

@Mareczek

Zgadzam się - MOBBING pełną gębą. Dodatkowo groźby, szantażowanie, na szczęście są instytucje które w końcu zrobią z tą (usunięte przez administratora) porządek.

Magda
@Mareczek

Praca może nie jest lekka ale za to słabo płacą i jest (usunięte przez administratora)????

@Mareczek

O panie gdzie po 15h ? 24 h miałeś ? Ile wtedy tam osób robi? Ja po 12 robię i mam wszystko na konto serio bez ściem Punk otwarty od 8:15 do 20:45 przerwa 13:30 14:00 niedziela 10-18 w ewidencji wpisuje tyle godz ile pracuje wejście 8:15 koniec 20:45 30 min przerwa

Ciekawski

Pytanie do wszystkich u których został otwarty kantor. Dostajecie jakiś dodatek z tego tytułu?

Ka, kraków
@Ciekawski

Nic

@Ka, kraków

A ile się płaci za otwarcie takiego kantoru? Czy nic się nie płaci. Jeśli to pytanie jest głupie, to wybaczcie, ale sama się nie orientuję.

xxxxx
@Beata

500 zł miesięcznie wynosi koszt kantoru

rara
@Beata

Jeśli chodzi o otwarcie samego punktu musisz się kontaktować z biurem, ponieważ jest to kwota indywidualna bo wchodzi w to koszt programu, biura, oraz czy dana lokalizacja jest wolna, ponieważ wchodzisz w franczyzę więc tu też koszty są większe, ale samo otwarcie to tak +/- 100k aby punkt jako tako miał coś na półkach + przygotowanie na 3-4 mc zatrudnienie pracowników :)

@Ciekawski

Nie

Wro

Ile dni/ godzin w miesiącu trzeba przepracować? Ilu jest pracowników na jeden lombard?

WLKP
@Wro

Pracowników jest dwóch, w zależności od ilości dni pracujących (niedziele też liczymy) jeżeli jest np. 28 to po 14 dni. 12/13 godzin dziennie. Niedziela w zależności od punktu 6/8h. Często stosuje się grafik 2dniowy, czyli 2dni pracujące -> 2 dni wolne. W zależności od dogadania się ze zmiennikiem.

@WLKP

Dzięki za informacje. Ile wynosi wynagrodzenie? Dasz znać? No i jak są nadgodziny, to jaka jest stawka za nadgodzinę?

Ktos
@Wro

Dodatkowo musisz doliczyć z 2/3 dniówki na zastępstwie. Oczywiście zmiany tylko "dla chętnych", ale jak dzwoni do ciebie w tej sprawie kierownik, to jesteś chętny.

@WLKP

Aa czyli kwestia dogadania co do dni pracujących. Udaje się zazwyczaj dogadać w tej kwestii? Jaka jest atmosfera w zespole?

@Wro

2 pracowników na Punk wyrabiasz plus minus sredniom 2 etatu jeden miesiąc za mało godzin drugi za dużo przy kwartale się wyrównuje praca od 8:15 do 20:45 13:30 14:00 przerwa zarobki ok ale zależne od punku jaki utarg robi

Nerwowy

To są.oszuści i (usunięte przez administratora)płacą grosze a wymagania 3 dni pracy jak nie to jazda

Gabriela
@Nerwowy

Grosze czyli ile mniej więcej jeśli można wiedzieć? Ktoś podał tu stawki 4000-4700, to Twoim zdaniem za mało?

Zostaw merytoryczną opinię o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.