Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.
counter
3 253 1023 5 1
NIE POLECAM

NIE WIEM KTO ZACHWALA TA PRACE, NAWET JAK SIE STARASZ TO I TAK ZLE I ZAWSZE ZA MAŁO, PODSTAWA 1900PLN NA KONTO RESZTA W GOTOWCE OD WIDZIMISIE KIEROWNIKA I TO NIEWAZNE CO ROBI ILE POTRAFISZ CZY MASZ DOSW CZY NIE, LIZODUPY MOZE I ZARABIAJA POWYZEJ 3TYS NA REKE RESZTA 2100 ALBO 2500MAX. I TYLKO MEJLE Z WROCLAWIA O NOWYCH SPOSOBACH WYNAGRADZANIA ODP WYSTAWIONYCH AUKCJI ZAWARTYCVH UMOW ITD A TO TYLKO PO TO ABY BYC ROBOTEM I STAWAC NA RZESACH A PREMIA Z WIELKA ŁASKA MIESIACAMI TAKA SAMA. W ICH OGŁ WISI 3500-6000BRUTTO SMIECH NA SALI. NIE POLECAM PRACY W WARSZAWIE W TEJ STOLICY KASJER W ŻABCE NA START MA WIECEJ JAK OSOBY KTORE MUSZA BYC EKSPERTAMI WE WSZYSTKIM. POZDRAWIAM WIELCEMOZNE PANSTWO Ł KARMA WRACA PAMIETAJCIE

Tak28Nie
Znużony

Czytam niektóre/większość negatywnych opinii i nie mogę się pozbyć wrażenia, że każdy ich autor to jakiś rozpieszczony maminsynek, który pierwszy raz wyszedł spod sukienki mamusi i dostał realiami w ryj. Pierwsza sprawa ooo najniższo dajo, reszte pod stołem płaco, kiedy sie kwiatuszku jeden z drugim o tym dowiedziałeś? Czy nie aby na rozmowie o prace? A jeśli nie na rozmowie, to dlaczego nie zapytałeś o formę wypłaty? Przy pierwszej wypłacie, też jeszcze nie wiedziałes, że taki system ci nie odpowiada? Trzeba było przepracować kilka/kilkanaście miesięcy, żeby zakwitło ziarenko w główce? Sprawa druga wysokość pensji, tak podstawą najczęściej jest najniższa i system prowizyjny, pytać po kiego wała zatrudniasz się jeśli ci taki system nie pasuje nie mam zamiaru po raz kolejny. Natomiast, pracowałem na różnych punktach w 3 miastach, tak, niskie zarobki zdarzają się jeśli dostaniesz nowy punkt, to oczywiste w każdej branży, nowe lokale zarabiają mniej niż te mające juz swoich stałych klientów i są powszechnie znane. Natomiast jeśli zarabiasz te 2000zł to jesteś po prostu leniwy, przychodzisz do pracy z założeniem obsłużę klienta, który łaskawie do mnie przyjdzie, wystawię aukcję, która się pojawi a pozostałe 12h będe siedział na yt. Tak, wtedy zarobisz wielki ch.., z własnej woli. Przy obecnej skali zasięgu choćby tylko facebooka możesz dosłownie podwoić obroty punktu z miesiąca na miesiąc i nie, to nie jest wymysł. Wystarczy się przyłożyć a za tym przyjdą i zarobki. Chcesz biadolić że ci źle-biadol, a potem wylewaj tu żale ze swojej leniwej (usunięte przez administratora) Kwestia trzecia, sieć ma ponad 700 punktów, czy to naprawde tak ciężko zrozumieć amebo jedna z drugą, że nawet jeśli u ciebie było źle, to nie znaczy, że na pozostałych 699 jest tak samo? Lombard to ludzie, jedni są spoko, drudzy wiadomo, ale to że tobie trafił buc za szefa to nie znaczy że każdy ma takiego samego. Podsumowując, szok-w jedym miejscu będzie lepiej w drugim gorzej. Dobre pieniądze da się zarobić, ale nie przez przychodzenie do pracy za kare i odbębnianie swojego absolutnego minimum. Warunki pracy - stawki, godziny najczęściej zna się już podczas rozmowy, akceptujesz coś co ci nie pasuje - jesteś idiotą, tyle.

Tak16Nie28
Przyszły pracownik

Czy jest tutaj jakiś pracownik z Łodzi? Jak wygląda tutaj praca, jakie kierownictwo? Dziękuję z góry za odpowiedzi ☺️

TakNie6
Janusz

Witam. Praca naprawdę godna polecenia!!! Wcześniej 6 lat pracowałem w innej dużej sieci handlowej gdzie naprawdę nie doceniali pracowników - wiecznie dużo obiecywali a jak przyszło do wypłaty to człowiek załamywał ręce... Przez ten okres otrzymałem 3 awanse (pracowałem jako specjalista ds. sprzedaży) i nie zarabiałem takich pieniędzy jak w firmie KWIATEK (wcześniej Gracja). Wypłata zawsze na czas i bez żadnej ściemy:) Pracujemy co prawda po 15 dni w miesiącu (po 14 H) i kolejne 15 dni mamy wolne więc naprawdę nie jest źle - grafik ustalamy sobie sami więc wszystko zależy tylko od nas :)PRACA BEZ ŚCIEMY - robisz to co musisz a nie ponad normę,a resztę czasu masz dla siebie. Wypłaty przynajmniej w moim przypadku są BARDZO ZADOWALAJĄCE, zmieniając pracę naprawdę nie myślałem że aż tyle można tutaj zarobić! A co do rozpisywania uszkodzonych rzeczy... Hmm proste wystarczy tylko dobrze sprawdzić jak coś przyjmujesz. Jeśli sprzęt posiada jakąś wadę po prostu nie przyjmujesz tego i tyle. No chyba że ktoś jest na tyle leniwy że nawet tego nie chce mu się robić no to cóż płaci tylko i wyłącznie za swoje błędy i zaniedbania. Ja przez 1,5 roku zapłaciłem tylko raz za brak sprzętu całe 40 zł więc naprawdę jeśli dobrze sprawdzasz sprzęt zanim go przyjmiesz nie ma czego się obawiać. POLECAM PRACĘ W 100%

Tak9Nie14
Olsztyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

Cześć. Jak sytuacja w Olsztynie? Pracuje ktoś lub pracował? Widzę że co jakiś czas kogoś szukają. Może ktoś opowiedzieć o warunkach i kierowniku?

Pracownik Gliwice

Pracuje w tej firmie wiele lat i czytając negatywne opinie mogę powiedzieć z pełną świadomością że piszą je osoby które zamiast wykonywać swoje obowiązki tak jak należy myślą że dostaną 3 tysiące za oglądanie filmów a jeśli kierownik zwróci uwagę staje się wrogiem, piszą osoby które maja lepkie ręce i zostali na tym złapani ale żeby się wybielić piszą te oszczerstwa , piszą osoby których jedynym zajęciem w ciągu pracy jest kręcenie afer i plotkowanie na temat wszystkich i wszystkiego ale oczywiście jak się zwróci uwagę to wszystko jest źle , i na koniec piszą osoby które wdł mnie powinni co najwyżej zamiatać klatki schodowe bo do niczego innego się nie nadają i nie piszę tego aby obrażać ale uświadomić że nikt na tym świecie nie dostaje pensji za nic nie robienie !

Tak3Nie9
Jacek harka
@Pracownik Gliwice

Guo,, no możesz pwoiedziec. Kazdy punkt jest inny i w 70% negatywnych opinii to prawda. Niestety tak sobie pozwalają,i mam.nadzieje ze odpowiedzą za to przed sądem.a ty tam.se pracuj i sklej wargi bo widocznie taki ktos jak ty pozwala na.siebie pluć i mówi.że to deszcz. Tyle w temacie

Tak7Nie
Elektryk
@Pracownik Gliwice

Piszą to osoby które zostały oszukane które tak jak ja wygrały sprawę w sądzie. Piszą to osoby które nie dają się oszustom. A takie opinie jak Twoja pisza właściciele. A dlaczego? Bo brakuje chętnych do pracy bo opinia wśród pracowników i klientów jest conajmniej zła. Piszą bo mają nadzieję że złapią frajera na chociaż 3 miesiące a później kolejnym i kolejny. Myślą że uda się znaleźć tania siłę roboczą. Tak właściciel spółki się dorobił proszę zobaczyć KRS i właścicieli oraz ich sprawy w sądzie. Proszę zobaczyć opinie i zarzuty jakie otrzymuje ten lombard. Prawda w oczy kole co pacanie z Gliwic??

Ok Nowy wpis
@Jacek harka

jak ktoś nie potrafi liczyć pieniędzy i sprawdzać towarów to mogę tylko mu współczuć zaradności życiowej więc te 70% powinno grabić liście a nie pracować z pieniędzmi

Zainteresowana

Cześć Jak się pracuje w Gliwicach, jakie są zarobki, z czego się składają, jakie są warunki pracy? Są różne opinie o firmie w zależności od miejscowości.

TakNie4
@Zainteresowana

Nie idz do Gliwic (usunięte przez administratora)na każde skinienie bedziesz szkoda Twojego czasu na ta robote na koniec wmowia Ci ze ich okradlas zarobek najnizsza krajowa 2000 tys do ręki i premia zalezna o w sumie nie wiadomo czego bo non stop w (usunięte przez administratora) robia za te h przepracowane spokojnie powinno sie wyciagnac ponad 3 tys a tu masz tragedie. (usunięte przez administratora)

Anonimus
@Zainteresowana

Odradzam Gliwice jeśli nie chcesz nabawić się choroby nerwowej! Kierownictwo chyba po gimnazjum niekompetentni, nie nadają się do pełnionej funkcji. Chamscy, aroganccy, pracowników traktują jak murzynów. Musisz być na każde zawołanie, wiecznie straszą karami za cokolwiek tylko chcą. Udają wielce inteligentnych a poziom mają zerowy. Ucinanie premii, niejasne zasady wypłat, premia z zastępstwami niewiele różni się od zwykłej, a spróbuj zastępstwa odmówić. Jednym słowem cyrk na kółkach i samowolka, to zrobili sobie Pan m i Pani k w Gliwicach.

Gliwice
@Zainteresowana

Wszystko co pisze anonimus to cała prawda nawet się nie bierz za to. Wypłata to masakra kierownicy to buce którzy mają się za właścicieli ciągle wszystko chcą kontrolować a nie panują nad niczym. Traktują ludzi jak śmieci co chwilę wymyślają sobie nowe reguły i wpierają że tak było od zawsze. Będą milutcy jak będą czegoś chcieli a za chwilę będą cie traktować gorzej niż śmiecia. Nie nadają się do pracy z ludźmi i robią błędy które potem ukrywają przed szefem bo jakby o nich wiedział już dawno byliby na wylocie. W tym wszystkim szkoda tylko szefa bo to dobry człowiek ale wybrał sobie bardzo złych ludzi. Przez nich co chwilę ludzie są zwalniani albo odchodzą mało jest stałych pracowników od kiedy zaczęli wszystkim rzadzic.

Xxxx
@Gliwice

Za czasow kierownika F tam bylo dobrze on nie wywieral presji na pracowniku tak jak ci dwaj idioci Pan M udaje inteligenta a serio nim nie jest gorzej glupi niz but nie wspomnę o Pani K Szef jest wporzadku ale swoje kierownicze bledy zwalaja na pracowników szkoda ze szefa tam czesciej nie ma bo pracowalbym tam dalej ale z takim niekompetentnym kiwrownictwem wole inna prace

Endriu
@Xxxx

Wszystko to cała prawda. Najgorsi kierownicy jakich kiedykolwiek miałem. Ich zachowanie w niektórych sytuacjach podchodzi pod paragrafy. Współczuję wszystkim, którzy dalej muszą w tym siedzieć i dawać się tak traktować!

PracownikLoombGliwice
@Zainteresowana

Cześć, Pracuje już dłuższy czas w jednym z Lombardów w Gliwicach, według mnie opinie są trochę przesadzone. Swoją pracę trzeba wykonać, jest to normalne. Zrobi się, to nie ma nikt pretensji, nie zrobi się - to kierownicy mają prawo być niezadowoleni. Zawsze są jakieś minusy jak w każdej pracy, ale ogólnie - jestem zadowolony. Więc polecam każdemu, swoją drogą - praca baaardzo ciekawa, uczy nie tylko życia, ale i nabywa się fajnych umiejętności które przydają się w życiu. Szkolenie jest ok, rzeczowe, bezpośrednio w Lombardzie no i płatne.

Tak3Nie3
@Gliwice

To co piszecie na temat pracy w Gliwicach i o kierownictwu to po pierwsze tchórzostwo i kłamstwo ! dlaczego nie napiszecie dlaczego zostaliście zwolnieni lub zwolniliście się sami ? nigdy nie było i nie będzie tak że za oglądanie (usunięte przez administratora) i nie wypełnianie podstawowych obowiązków w pracy dostaje się wypłatę a tym bardziej podwyżkę o której tak piszecie . Kierownictwo jest od kierowania,wymagania tak jak wymaga się od nich a to że za Pana kierownik F nie było ciśnienia bo nie wymagał i był bardziej kolegą niżeli kierownikiem było fajnie a jak się skończyło obijanie wszystko jest źle .

Tak3Nie3
Pracujący
@Gliwice

Pracownicy się zwalniają nie dlatego bo kierownicy są katami tylko pracownicy mają gdzieś pracę ,obowiązki a jak zwróci im się uwagę to jest tragedia ! radzę się ogarnąć bo z takim podejściem do pracy i życia to sukcesów nie wróżę !

Tak1Nie2
Pracujący
@Xxxx

Miej jaja żeby się podpisać skoro obrażasz drugą osobę ale znając Cię ich nie masz a z Twoim podejściem do pracowników , kierowników świadczy tylko o braku inteligencji i zaradności życiowej .

Tak5Nie1
Pracownik12
@Anonimus

Mam wrażenie, że takiego typu komentarze piszą osoby z mocno nadszarpniętą psychiką nadającą się do leczenia w zakładach zamkniętych. Ludzi niepotrafiący umiejętnie i rzetelnie wykonać swojej pracy dlatego poddali się i zwolnili lub zostali zwolnieni. Pracuję tu tyle by stwierdzić, że bez powodu nikt nie traci pracy. Niestety pokus w tym zawodzie jest sporo więc może wystarczy zrobić rachunek sumienia i się zastanowić czy się pracowało dokładnie czy na(usunięte przez administratora)a może lepkie rączki albo jakieś kantowanie na boku?? Łatwo usiąść przed komputerem i kogoś obrażać albo oczerniać. Żyjemy w wolnym kraju, jest wolność słowa to dlaczego nikt nie potrafi swoich pretensji powiedzieć bezpośrednio kierownikom bądź szefowi?? Może paraliżuje Was strach? Może to co tu piszecie to wyssane z palca historyjki? W każdej pracy jak i w życiu codziennym do rozwiązywania nieporozumień jest ROZMOWA i jak się potrafi powiedzieć co tak naprawdę nie pasuje to się szuka rozwiązań tak żeby każda ze stron była zadowolona. Na warunki pracy i płacy każdy się zgodził bo są one jasne i przejrzyste od samego początku. Jeśli coś nie pasuje to zmienia się pracę i tyle a nie hejtuje bo taka jest moda.. Niestety całe to forum pełne opinii jest właśnie takich osób- nie radzących sobie w normalnym życiu więc swoje frustracje wylewają jak pomyje na portalach takich jak ten.

Tak9Nie1
Ona
@Zainteresowana

Polecam jak dla mnie praca była spoko pracowałam niedaleko Gliwic kierownictwo naprawde przynajmniej dla Mnie spoko mozna zawsze było na nich liczyć ale wiadomo to sa kierownicy i maja wymagania na t to polega, nie bylo w tej pracy ciśnienia ale trzeba jak wszędzie pracowac myśleć itd a nie obijac się negatywne opinie pisza pewnie Ci ktorym powineła sie noga ja wspominam prace w Lombardzie za mile doświadczenia nie spróbujesz nie zobaczysz jak tp jest co prawda kiepsko ze cale dnie w pracy ale potem znowu kilka dni wolne kazda praca ma swoje wady i zalety.

Tak6Nie1
jacek ch
@Pracownik12

ok maleńka to podpisz się imieniem i nazwiskiem. kierownik z gliwic jest na wylocie bo szefsotowo sie wkurzylo z wrocława. umowa jest nie jasna duzo luków prawnych a kierownictwo w gliwicach robiło na boku o czym wrocław juz wie. pracownicy odeszli bo nie płacili wynagrodzenia, zabierali pensję czym zainteresował sie PIP. podoba sytuacja była w wawie i poznaniu. Skarbowka już sie dobrała do wroclawia. prosze nie wypisuj głupot wiekszosc pracownikow nie chce byc oszukiwana na pieniadze dlatego odchodzi. kierownictwo jest od pracy pomagania a nie kierowania. ehhh ciemnota jak zakomuny stare prychy

Tak3Nie1
kierownik analizy sieci dystry
@Zainteresowana

odradzam kolega obok z domu pracował. nie starczało nawet na opiekunke do dziecka. nawet na tankowanie mu nie starczało a pracował po 200 h miesiecznie 13 km dojazd do punktu. z tego co mowil nawet kierownictwo słabiutko zarabia (zarobki podobne do biedronki, listoonasz zbierania trudkawek). odradzał szczerze. przepracował 6 miesiecy. 3 miesiace na czarno (brak ubezpieczenia). do tego zero wymagan zero rozwoju. teraz pracuje jako kierownik regiony w konkurencji bardzo zadowolony. praca dobra dla dzieciakow 18 lat na po etatu. odradzam dla ambitnych osob powyzej 20 lat. szkoda czasu

Pracownik Gliwice
@jacek ch

Czytając twoje wypociny mam wrażenie że potrzebujesz leczenia psychiatrycznego , jeśli potrzebujesz w tym pomocy napisz .

Tak1Nie4
Michał
@Pracujący

No tak, bo w lombardach to pracują ludzie sukcesu :)

Tak1Nie3
Ok Nowy wpis
@jacek ch

hahah na co się leczysz ? takich bredni dawnoo nie czytałem

żubr Nowy wpis

Ja nie wiem co niektórzy pracownicy robią, że dostają tak małe pensje. Żeby dostawać takie pieniądze to trzeba cały dzień siedzieć i nic nie robić. Osoba która chce tu zarobić musi wykonywać swoje obowiązki. I to sumiennie. A ciężka praca - popłaca. Sam pracuję w mieście wojewódzkim i minimum 4000zł na rękę co miesiąc bez żadnego ale. Rozumiem tych co pracują w małych punktach w małych miastach. Tam rzeczywiście może być problem z uzyskaniem satysfakcjonującej pensji. Mało towaru albo towar złej jakości na Ciebie nie zarobi. Co do relacji z przełożonymi to trzeba trafić. Niestety ludzie są różni i można trafić na totalnego dupka ale znam osobiście paru kierowników do rany przyłóż. Podobnie z drugim pracownikiem na punkcie, też zależy na kogo trafimy. Ale jak się dogadacie i dotrzecie to praca sprawia frajdę i przyjemność.

Tak2Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kilka lat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Kilka lat w tej firmie, świadectwo pracy bez wpisu wszystkich obowiązków które się wykonywalo. Zapytacie co tak długo? Sytuacja którą nie pozwalała na ryzyko utraty pracy choć na chwilę bo chora żona i dwójka dzieci jeść coś musi. Niestety płacą mniej niż żabka. Odpowiedzialność materialna ale każą Ci przyjmować śmieci bo to stały klient ale jak nie wybierze towaru za który zawsze mu przepłacano TY ZA TO ZAPLACISZ Z WLASNEJ PENSJI. Widać, wypowiedzi tu kierownikow.. to nie jest stała praca, takich osób które długo pracują można policzyć na jednej ręce... reszta rotuje co chwilę ktoś inny.

Alpaka

Kocopoły piszą Ci którzy nie mają dwóch rąk i mózgu żeby pracować. Pracuje w tej firmie od 3 lat w Warszawie. Praca jak to praca, momentami bywa stresująco, ale to nie przedszkole, tylko dorosłe życie. Na umowie mam faktycznie mniejszą kwotę, ale do ręki dostaję 19-22zł/h jako pracownik na okienku. Wyniki jako punkt robimy wydaje się dosyć dobre, także wypłata jest całkiem okej. Szczerze jak za tyle odpowiedzialności troszkę mało, ale jak za fakt że z 240h w miesiącu przesiedzianych w lombardzie, mogę połowę czasu poświęcić na oglądanie Netflixa i załatwianie innych prywatnych spraw w czasie pracy to wydaje mi się dosyć uczciwie. 90% z Was pisze jak to jest tu źle i nie dobrze, a większość nie nadaje się nawet do kopania rowów. Podsumowując, bo troszkę się rozpisałem. 5000zł netto za tak łatwą prace to uczciwa zapłata. PS. Jak piszecie że odliczają Wam za klamy złota to piszcie na jakich punktach pracujecie, to podjadę z kilkoma wyrobami z tombaku. Trzeba być turbo leniem i ofermą żeby przyjąć klame. Ogarnijcie się...

Tak5Nie5
Tytus
@Alpaka

Łomianki. Zarobki poniżej 2500 netto właściciel (usunięte przez administratora) w nocy przychodzi i podmienia złoto na tombak. Napisz w jakim kom bardziej pracujesz w Wawie to podjade i pogadam z twoim szefem przekonamy się czy chociaż minutę oglądasz Netflixa. (usunięte przez administratora)

@Alpaka

Etat 168h, ten pracuje 240 i zadowolony że daje się (usunięte przez administratora) :D 20zł/h i to w Warszawie to raczej powód do wstydu niż zadowolenia. Ja sam więcej zarabiałem, tylko my wyniki mieliśmy bardzo dobre a nie dosyć dobre stąd nie było nawet czasu na oglądanie Netflixa bo klient za klientem. "5000 za tak łatwą pracę" - gdzie do gościa bym przyszedł np ze specjalistycznym sprzętem czy ciężką kietą (np 300g)to by się zrobił mokry ze strachu i nie przyjął. Ogólnie zapewne napisał to jakiś kierownik albo właściciel. Pamiętajcie, jak chcecie do czegoś dojść to nie w tej firmie, a jeśli się wahacie to przeczytajcie inne komentarze. Najlepsza decyzja jaką możecie zrobić. Pozdrawiam

@Pracownik

Liczyłem wiele razy koszta prowadzenia czegoś takiego i moim zdaniem zupełnie się nie opłaca, dlatego się cieszę ze pracuje sobie jak pracuje. Co do 300g łańcucha to głupota byliby branie go bez spectro. Moze 300g nie przynosili ale mieliśmy 200g łańcuszki. Człowiek który potrzebuje np. 35tys raczej zdaje sobie sprawę że trzeba będzie poczekać godzinke na potwierdzenie takiego wyrobu. Pozdrawiam.

Yhy
@Alpaka

5000 tyś w tej firmie zarabia kierownik ,wiec oszczędź sobie tych kłamstw!

ertyu
@Yhy

To zależy gdzie i ile ma punktów pod sobą. Z reguły jest to 3500 zł i dostępność 24h a pracownicy tez czasem potrafią być złośliwi...

@Yhy

Jak chcesz dobrze zarabiać, jak nawet dobrze pisać nie umiesz? Nie dziwię się że nie doceniają Cię finansowo... Żeby dobrze zarabiać trzeba być kumatym.

Gajosek

Już pomijając sam fakt, że jest to typowa lichwa to również sprzedawanie kradzionych sprzętów i biżuterii NIE jest ok. Dodatkowo brak szkoleń, brak BHP, brak apteczki na punkcie. O kierownictwie nie ma nawet co mówić. Nie polecam.

wert

Pracuje tu 8 lat i nie polecam nikomu, robię to tylko dla kasy bo punkt jest bdb.

byly19872

W Firmie szefostwo sprawujace nadzor nad lokacjami m.in. w legnicy lub jaworze nieprofesjonalnie odnosi się do pracowników i wkracza w prywatne sfery ich życia. Dla firmy loombard obce jest tez podstawowe poszanowanie pracowników oraz przepisy rodo. Praca po 200h w miesiącu za najniższą krajową dla szefostwa jest wielką szansą lub zbawieniem dla kandydatów na to stanowisko co czyni ich w ich mniemaniu dobrodusznym aniołem. Firmy loombard nie można traktować poważnie jeśli mówimy o dłuzszej współpracy zawodowej dlatego też roszady i braki kadrowe na stanowisku punktu obslugi są na porzadku dziennym.

Tak3Nie

Nie polecam pracy w tej firmie. - na umowie najniższa i taka też na konto, reszta płacona pod stołem, - premia jest ale nikt tak naprawdę nie wie jak jest liczona - widzimisię kierownika ile da, lizod.py dostają oczywiście więcej, chociaż zakres zadań każdy pracownik ma taki sam, - praca po 13 godzin, godzina przerwy w grafiku to wielka ściema, podrabiane karty pracy - kierownicy niekompetentni, w firmie spychologia, nie można uzyskać informacji, - kierownicy każą kupować towar pochodzący z kradzieży, zwykła paserka, byle na tym zarobić Jeśli nie musisz- nie idź tam do pracy

Tak4Nie1
Gliwice unikać

Nie polecam Chcą żeby sie pracowało na czarno nie można doprosić sie umowy. Człowiek jest jak przedmiot nie ten to inny dlatego jest taka rotacja a ogłoszenia ciągle wiszą. Kierownicy nie nadają sie na kierowników. Nikt nic nie wie i wieczne humorki tragedia

Tak5Nie
Kandydat

Witam, poszukuję informacji na temat pracy w lombardzie, mam ofertę pracy i chciałbym spróbować, chętnie porozmawiałbym z praktykami. Proszę o odpowiedź.

Tytus
@marcin

Słuchaj poszukaj pracy jeszcze kilka dni. Pracowałem prawie 10 miesięcy najgorsza praca jaka miałem w życiu a mam 31 lat i pracuje już od 18. Nie wchodzę te (usunięte przez administratora) bo więcej stracisz niż zarobisz

Loombard.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Nie pracuje tu już dłuższy czas ale w skrócie powiem co myślę. -Wieczny problem z urlopem, prosisz się o niego 2tyg. wcześniej, jak przychodzi co do czego to "nie ma takiej możliwości" -Jesli zwolnisz się szybciej niż 12 miesięcy od zakończenia szkolenia musisz zapłacić za te szkolenie. Podkreślając ze siedzisz miesiąc na różnych punktach z normalnymi pracownikami. I za to mamy oddawać? -Wieczne sprawdzanie na kamerach, kierownik od razu wie o czym mówisz. -Brak szkolenia BHP nie wspomnę o braku apteczki na punkcie mimo przypominania o tym kierownikom. -Wyplata co prawda na czas ale zarobek ten sam od czasu zwolnienia z pitu do 26 roku zycia. Przeciez dadza Ci najniższą, dadzą dodatek za brak tego pitu ale za to odciagna Ci z premii wiec koncowo dostajesz tyle samo jak przed podpisaniem świstka o zwolnieniu z podatku. No bo kasa sie musi zgadzać ;) -Jesli naprawde chorujesz bierzesz zwolnienia to od szefa usłyszycie ze macie tyle nie chorować. -Zadnych pochwał jesli wyhaczysz jakis fajny sprzęt i sprzedasz go z wielkim zyskiem. Ale jeśli przyjmiesz coś uszkodzonego jest wielki problem. -Na ewidencji widnieje godzina przerwy między którąś a którąś w związku z tym pracujemy 12h nie 13. W rzeczywistości żadnej przerwy godzinnej nie ma, ze zamykasz się idziesz zjeść. Idziesz jesc przychodzi klient krzyczy halo musisz wszystko rzucić umyc rece i isc go obsłużyć. -Żadnego papierku odnośnie wyplaty co za ile, jednego miesiąca dostajesz 3 tysiące drugiego 2,3 tys. dlaczego? Nikt nie wie, mimo że utarg jest większy niż poprzednio, wszystko zależy chyba od kaprysu szefa i czy nie za dużo pyskujesz i się wymądrzasz. -Na rozmowie nie bylo mowy o najniższej krajowej na umowie. Umawiasz się na kwotę przykładowo 2500 faktycznie tyle dostajesz ale resztę w premii. Nikt na rozmowie nie raczył o tym powiedzieć. -Nie chcesz iść na zastępstwo? Wielka obraza majestatu, oburzenie kierownika. -Dlaczego pracujemy 13h nie 12? W ewidencji mniej godzin widnieje niz w rzeczywistości jak sami sobie policzymy. -Świątki piątki i niedziele. Dzien przed wigilią, 13h, Wigilia 6h. Gdzie czas dla pracownika do przygotowanie się do świąt. Sylwester? Siedzisz do 18. Jeśli była by to praca zmianowa byłoby to całkiem w porządku. -Nie wypłacone pieniądze za niewykorzystany urlop. Krętactwa na każdej drodze jak tylko to możliwe. -Czasami kasa była spoko ale porównując ile czasami zrobilo sie nadgodzin to dużo za mała przychodziła wypłata, ale koniec końców wolę chyba zarabiać mniej i mieć więcej spokoju psychicznego :) Wiadomo w każdym mieście inaczej, inny szef, kierownicy. Podsumowując, ostatni dzień w tej pracy był moim najlepszym dniem w życiu... Pozdrawiam.

Tak12Nie
Młody G z gdyni

Młody dzi poleca

@Młody G z gdyni

Pracujesz w lombardzie?

marcin

a jakiś kontakt do ciebie?

Simon
Klient

A ja opiszę to ze strony klienta. Często jestem w zielonych lombardach bardziej na śląsku i zagłębiu. Kupuje sprzęt budowlany z racji firmy którą sobie prowadzę od paru lat. Jest jeden lombard który bardzo często odwiedzałem z uwagi na obsługę i fajne podejście do klienta. Niestety tych Pań już tam nie ma a szkoda bo naprawdę były uczciwe. Natomiast jest tam teraz jeden wielki kur.....dołek. Macanko przed wejsciem do ;punktu pracownicy z nie wiem kim ale myślę że to kierownik. Macanko za okienkiem. I wieczne gadanie - nie nie mogę bo kierownik nie pozwala. Ludzie to jest miejsce pracy a nie (usunięte przez administratora) Niestety ale tracicie klientów.

Praca

Pracowałem tutaj i nie polecam, robiłem w oddziale na Warmii i Mazurach. Powiem szczerze że nie zapisałem tego doświadczenia w CV bo po prostu jest mi wstyd, że tam robiłem. Przechodząc obok oddziałów patrzę na tych ludzi i jest mi żal, że muszą tam robić.

eldoka
@Praca

Hej, Podobnie ja pracuje po studiach już 6 lat w jednej firmie. Pracowałem w trakcie nauki w cateringu czy małej gstronomi (subway, KFC). Nie wpisałem loombardu do cv bo psuje okropnie mi papier. z drugiej strony jakbym poszedł na rozmowe i ktos zapytałby mnie o najgorszą i najtrudniejszą pracę, gdzie musiałem nie raz zacisnąć zęby i pięści to własnie Loombard. Szkoła życia ale czy potrzebna dzisiejszym młodym ludziom co myslą o rodzinie mają kredyty na dom, mieszkanie oraz chcą spedzic jak normlany Polak wakacje w grecji i chorwacji. Praca ekstremalnie nie wdzięczna i brak zaufania obu stron powoduje, że jest bardzo nie przyjemna, słabo płatna (zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie o pracę na cały etat w wysokości 4-5 tys netto nie trudno jak ma się choć odrobinę doświadczenia i szkołę). Pozdrawiam twardzieli których życie zmusiło aby tam zostać, Aby i Wam udało się znaleźć coś znacznie ciekawszego ambitniejszego i lepiej płatnego, Hejka

fresh air of cash

Każdy właściciel czy zarząd firmy wie, że największą siłą marki są pracownicy ich doświadczenie, umiejętności i lojalność. Niestety w tej firmie jest zasada od miesiąca do miesiąca oby jak najszybciej zarobić bo istnieje poczucie, że lada dzień prokuratura oraz skarbówka przejmie interes. Taka jest atmosfera na Brylantowej we Wrocławiu i taka w zarządzie u wszystkich wspólników. Nie wiedzą o tym kierownicy ani pracownicy ale stosuje się na nich mobbing i pracę służalczą. Niestety wielu z nich tworzy konkurencję, złe opinie oraz donosi do PIP i Skarbówki. Firma ma wiele zarzutów postawionych a zapowiada się, że prawo znowu ma się zmienić (pierwsze info z ministerstwa). Odradzam pracę w tej firmie jako wspólnik oraz jako kierownik. Jako pracownicy myślę, że większość to i tak osoby z wykształceniem podstawowym, pochodzenia ukraińskiego oraz studenci za najniższą krajową w małych miasteszkach. Przez zła opinie bardzo trudno kogolwiek zatrudnić bez wyroku. Do tego bardzo zła opinia wśród klientów. Odradzam pracę jako był właściciel. Pozdrawiam, tym razem jako konkurencja

Tak5Nie
Była bla

Nie ośmieszaj się może chodzi o to ze od przedłużenia umowy Loombard nie odprowadza podatku Omijając to na zasadzie odstąpienia od umowy co nie jest zgodne z prawem jeśli jest to stała praktyka. To teraz proszę sobie przeanalizować ile dziennie macie opłat za odkup oraz przedłużenie ....

@fresh air of cash

Powiedz proszę co ma sie zmienić w prawie?? mają sie wziaąć za umowy z zastzrezeniem prawa wykupu ?? Dzięki i Pozdrawiam

eldoka
@anonim

chodzi pewnie o prawo związane z działalnościami gospodarczymi i podmiotami na zasadzie pożyczek pod zastaw. Podobno ma się trochę zmienić.

jacus gay
Klient

Jack charków 03.09.2020 12:49 Były pracownik @Karola brak szkoleń BHP (brak szkolenia stanowiskowego) - brak szkolenia BHP kierowniczego (waszych kierowników) - brak wypłaconego wynagrodzenia za nadgodziny - modyfikacje w grafiku po przepracowaniu miesiąca i fałszywe zeznania godzinowe wysyłane do kadr - brak umowy (usunięte przez administratora) - monitoring audio (RODO zezwala jedynie na monitoring WIDEO) (usunięte przez administratora) - pobieranie z pensji pracownika bez jego zgody sum pieniężnych pokrywających kradzież, straty itd. - nierespektowania KP ( prawo do przerwy, prawo do urlopu) - wypłacanie ekwiwalentu za niewykorzystany urlop (prawo nie zezwala na takie działania) - nieodpowiednie warunki pracy (brak naturalnego oświetlenia, brak szkoleń stanowiskowych mówiących o zagrożeniu zdrowia lub życia pracownika) - niebezpieczne warunki pracy (brak odpowiedniego wyposażenia punktu - apteczka, z ważnym przeglądam gaśnica proszkowa oraz do gaszenia przedmiotów elektrycznych i elektronarzędzi) - tworzenie umów na fikcyjne osoby (podrabianie podpisów) - wypłacanie premii w szarej strefie (nieopodatkowane dochody) Wszystkie te punkty wymienione powodują że: - możecie ubiegać się o odszkodowanie - macie prawo odejść i złożyć wypowiedzenie z winy pracodawcy oraz ubiegać się wynagrodzenia za okres wypowiedzania - możecie złożyć pismo informujące PIP, Urząd Skarbowy oraz - Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO) stosowanie podsłuchu w kamerach w waszych punktach (pomimo nawet waszej zgody jest to nielegalne w polskim prawie)

Wawa

Dymaja na kase ile sie da Najlepiej aby pracowac caly czas za 2,5 tys i nic sie nie odzywac. Nie wazne jakie obroty ma lombard i co potrafisz i co robisz. Nie polecam.

Tak7Nie1
Wawa

Rozumiem ze Standardem w tej firmie jest Obiecywanie przyszlemu pracownikowi na rozmowie ile bedzie zarabial przez pierwsze 3 miesiace po tym czasie otrzyma podwyzke a po roku kolejna...Wielu łacznie ze mna sie nabralo....A w REALU pracujesz ponad rok caly czas ta sama pensja....Urlop tam nie istniejsze co najwyzej do dopisywania do grafiku..... Pracownik nie ma Żadnych Praw... I nie zaleznie ile ma lat i doswiadczenia.... Wiem ze sa miejsca Gdzie mozna zarobic 5k Ale TAKIE (usunięte przez administratora) ludzi i liczenie ze lata beda jak sługusy jest Słabe. Nie Polecam Pracy w Warszawie....

teoś
@Wawa

ja jak byłem rozczarowany to zmieniałem pracę - proste!

bounty

No i poszedł.... pracy jest dużo mimo pandemii ... średnia krajowa to 6 tys brutto... szkoda ze z takim podejsciem podchodzi firma ... do klientów : idz gdzie indziej skoro dostaniesz lepiej do pracownika: idz gdzie indziej skoro gdzie indziej daja benefit, 4500 podstawy, wakacje pod grusza i luxmed. ale w taki sposob firma padnie szybciej niz powstała(usunięte przez administratora) pozdrawiam i zycze wszystkim udanej i slonecznej jesieni nalpiej z rodzina i przyjaciołmi a nie non stop w pracy :)

bounty
@teoś

skoro zmieniles to jestes bylym pracownikiem ;) wiec wypowiedz sie merytorycznie a nie jak platfus z podstawowki pol zdaniem. chyba skonczyles jakies studia co ?

Kasjer

Witam, jak wygląda sprawa wynagrodzenia za pracę w kantorze dzięki którym mamy otwarte w każdą niedzielę? Jakiś dodatek godziny czy jak to u Was wygląda? Pozdrawiam

Michał
@Kasjer

Normalna pensja jak za każdy inny dzień.

Robert
@Kasjer

Za kantorek oraz pracę w weekendy mamy dodatkowo 1350zl brutto

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.