Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

zorro

witam was moi drodzy postanowilem dolaczyc sie do waszej dyskuci na goworku na temat unilever poznan a dzialu w2 zupy mokre wiec widze ze wiecej opini jest na nierobstwo i na leserow powiem jak jest wam sam wiec powiem szczerze to co piszecie to prawda na temat w2 robilem obok na dziale czyli na aseptykach na maszynie zwana siekiera zupy w kartonach wiec na retortach na transporcie pracuja same nieroby na kazdej zmianie jak ja pracowalem to na kazdej zmianie bulo po 4 wozkowych na w2 3 transportowych plus 1 ekspedycyjny ekspedycyjni na tym dziale wogle nic nie robia tylko siedza na (usunięte przez administratora) ie i nic nie robia siedzi na (usunięte przez administratora) ie ekspedycyjny i sciemnia i 3 godziny robi papiery na auto a linii nikt tam nie ogarnia udaje ze pracuje takie sciemniacze i slucha sobie muzyki na internecie na nocnych zmianach nic na tym dziale nie robia transportowi a lider udaje ze nie ma sprawy tak tam sie pracuje ale kase biora co miesiac po 2 kola plus premie [usunięte przez modeartora] do zwolnienia caly transport na w2 a nie uklady ze pozwalniali tych co robili a nierobow pozostawiali na transporcie na w2 retorty ci co robili to zostali powyrzucani a tych co nie robia to zostali uklady ze [usunięte przez modeartora] gdzie jest dyrekcja unilevera kierownik

lemur

anonim - 2011-11-19 21:29:42 Pracuję tu już 6 lat...i uwierzcie mi jest osiem razy gorzej-teraz...Niegdyś kraina mlekiem i miodem płynąca... (usunięte przez administratora) -totalna masakra-tylko dokładają, pracy coraz więcej, chore wskaźniki, normy, targetu...nie ma miejsca na ludzi, nie liczcie też że teraz ktoś o nas-o Was pomyśli-ważne, że realne oszczędności będą...i zaklinam się, nie tylko na produkcji jest tak beznadziejnie....tak NIE TYLKO NA PRODUKCJI dobrze powiedziane, bo niektorzy uzywaja tu skrótów myslowych pisząc, ze narzekaczami są pomosnicy operatorów, operatorzy, pakowacze i inni. nie prawda. Dokładnie tak, jak piszesz, wskaźniki, raporty, oszczedności, cięcia, trzeba wręcz błagać o narzędzia do pracy, bo z tych oszczędności kroją nawet to. I żadnego poszanowania dla zaangażowania, dla czasu, ktory poswiecasz, dla twojej prywatnosci. Jabysmy poza unileverem nie mieli zycia prywatnego. odjadę stąd pierwszą nadarzającą się okazją. Obiecuję to wszystkim optymistom, którzy czytając mojego posta myślą - co za nierób, po co tu pracujesz, daj spokoj etc.Zeby odejsc kochani, trzeba najpierw miec gdzie.

morw

konik - 2012-01-10 20:54:12 Witam, nie rozumiem jednego dlaczego ludzie którzy tak narzekają na Unilever nadal tam pracują za te marne "grosze" w systemach 4 brygadowych? Dlaczego nie zmienicie pracy skoro tak wam źle i tak mało kasy macie? A może było trzeba się uczyć i siedzieć w innych firmach na lepszych stanowiskach niż pomocnik operatora??? Polak tylko narzekać umie, [usunięte przez modeartora] weź się wreszcie do roboty ;) Pozdro dla tych nieporadnych życiowo z forum ;) post budzący wiele emocji :) nie tylko pomocnicy operatora narzekają. Ci, którzy uczyć się chcieli, studia skończyli, doktorat zaczęli, podyplomowe odpykali również szczęśliwi nie są. A na pytanie Dlaczego nie zmienicie? - odpowiadam - szukam, i jak tylko się cos pojawi, to zmieniam. Problem w tym, że w mojej profesji nic się nie pojawia, więc dylemat jest tego rodzaju: pracować w kołchozie i dawać się wyzyskiwać, czy złożyć wypowiedzenie i siedzieć na bezrobociu bez prawa do zasiłku? Być moze w krajach Europy zachodniej łatwiej byłoby przedłozyć zdrowie psychiczne i godność nad pieniądze, ale u nas realia są inne.

morw

nie robol - 2012-05-31 21:34:18 Zarobki w w Unilever są powiedziałbym na pewno sporo niższe niż np w VW Poznań. Po wprowadzeniu przez dyrektora [usunięte przez modeartora] tzw równoważnego czasu pracy , nie ma już praktycznie możliwości dorobienia w nadgodzinach , gdyż rozliczenie nadgodzin jest w okresie 4 miesięcznym , a w pierwszej kolejności do odbioru. Krótko mówiąc kicha. Pracując w Unilever utrzymasz siebie , ale już rodzinę nie. Chyba że pracujecie we dwoje. Kwoty nie podaję [usunięte przez modeartora]. Premia jest wyłącznie kwartalna którą i tak jak tylko mogą obcinają.Bez premii to już zupełnie cienko.Atmosfera w pracy raczej ciężka. Sporo karierowiczów którzy chętnie wykorzystają błędy innych. Praca w hałasie i na ogół bardzo monotonna. Dobra dla tzw ludzi robotów którzy niczego nie kwestionują, nie zadają pytań tylko przez osiem godzin wykonują te same powtarzalne ruchy. Dla innych nie polecam chyba że jesteście zdesperowani.zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach. Tekst z karierowiczami bardzo do mnie przemówił - kilka ostatnich incydentów, gdzie zabrakło mi (usunięte przez administratora) ochronu sprawiło, że mi dostało się po uszach, ale któs zabłysnął.. a sytuacja była taka, ze normalny człowiek zadzwonił by, czy napisał i powiedział, słuchaj, potrzebuję do szczęścia tego i tamego, pomożesz? Taki zwykły ludzki odruch. Karierowicz tak nie zrobi. Karierowicz napisze, ze potrzebowal kilku rzeczy, ktorych nie dostal (bo nie poprosil), brak informacji uniemozliwil mu dzialanie i na przyszlosc prosi, zeby pan[usunięte przez modeartora] wykazal sie wieksza aktywniscia i zaangazowaniem. normalnie strach sie bac takich ludzi

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
rubi

nie robol - 2012-05-31 21:52:08 Jeśli [usunięte przez modeartora] podobała się praca np w chrakterze pakowaczki ręczej , to gratuluję ambicji :)Ludzie realizują się w różny sposób, nie zawsze zawodowo. Praca, to praca a w życiu można robić rzeczy, które naprawdę sprawiają przyjemność. Ja nazwałabym to balansem. Nie w punkt z tą arogancją koleżanko/kolego.

rubi

wiewior - 2012-06-08 22:43:34 a [usunięte przez modeartora] czy ktos z nim w koncu tam zrobi porzadek bo to jest [usunięte przez modeartora]rzucanie pracy w czasach, gdzie straszy widmo recesji jest kiepskim pomysłem.. przynajmniej dla ludzi o określonym profilu zawodowym (operatorzy maszyn być może mają większą szansę znaleźć pracę w okolicy - gdybam) I nie o rzucanie tu chodzi, nawet nie o takie narzekanie same w sobie.. myślę to to bardziej frustracja panującą obłudą. Z jednej strony robią Ci przymusowe szkolenie o tym, jak to szanowane są prawa pracownika w tej firmie a z drugiej jesteś stawiany przed wyborem - albo przyjdziesz do pracy w dzień wolny od pracy, albo poszukaj sobie zajęcia gdzie indziej. Wysyłane są tu sprzeczne sygnały. Albo zadaniem programy SHE C (usunięte przez administratora) pion jest poprawa warunków pracy poprzez obserwacje i sugestie, albo [usunięte przez modeartora] pracowników za to, ze nie noszą niewygodnych okularów ochronnych, które parują i uwierają. Przydałby się podręcznik: UNILEVER Teoria a praktyka, ponieważ ja coraz częściej gubię sięmiędzy tym, co jest na papierze a co w rzeczywistości.

rubi

święte słowa kolego... czar UNILEVERA - wspaniałego pracodawcy prysnął zaledwie po miesiącu pracy. To zakład pracy przymusowej. Co wyżej postawieni myślą, że ludzie nie mają życia prywatnego i informują, że kolejne święta i dni wolne od pracy są jednak pracujące.. zdarza się usłyszeć w piątek na godzine przed koncem zmiany, ze w sobotę trzeba się pojawić rano.. lub jeszcze lepiej - 4 godziny po skonczonej pracy, dzwonią na prywatny nr i mowią, że sobota w robocie. Można też usłyszeć, ze jak się nie podoba, to zawsze można położyć wypowiedzenie, bo za bramą jest 100 chętnych na Twoje miejsce.. i niestety to prawda. Magia Unilevera jest bardzo duża a ludzie szukający pracy czytając posty takie jak ten, nie wierzą w nie i myślą,że wypisują to lenie i malkontenci.. olewają to, skladaja papiery, przechodza rekrutację, dostają pracę.. mija miesiąć i psza coś w deseń mojego posta.

gutowy

powiem szczerze pracownicy tam sa nienormalni zaczynasz tam od najnizszego stanowiska czyli pomocnik operatora (usunięte przez administratora) na palecie przez 8 godzin nikt cie nie podmieni same dziadowstwo na w2 bedziesz robil robil a po 2 latach cie zwolnia a kapusi pozostawiaja same [usunięte przez modeartora] na w2

nick

chyba brutto

hmmm

Jak na warunki polskie to firma ok. Bardziej powinnismy miec zal o skrajny kapitalizm w naszym kraju ktory nie pozwala zarobic wszystkim pracujacym. Na moim dziale sie pracuje, nie [usunięte przez modeartora], moze i monotonia ale czas leci. A jak nie utrzymasz rodziny to jej nie zakladaj. Albo idz do VW o ktorym pisales

kasia

TE 14 ZŁ NA GODZ BRUTTO TO NIE SA AZ TAKIE GROSZE BO LUDZIE ROBIA ZA 7 8 ZL NA GODZINE JABYM CHCIAŁA TE 14 ZL BRUTTO BO NA REKE JEST JAKIES 11 ZŁ I NAPEWNO JAKAS PREMIA JESZCZE DOCHODZI I JAKIS SOCJAL.

ewa

Moge wiedziec ile sie zarabia na reke czy np 2 tys zł ma kobieta pakowacz i maszyniarka ale bez nadgodzin chodzi mi na 3 zm praca od pn do pt.

groszowe sprawy ok 14 zl brutto

ewa

Moge wiedziec ile zarabia sie na produkcji np kobiety jako pakowaczki ile maja na reke na miesiac w unileverze.

noob pracy

hejka ludziska , proszę o pomoc i odpowiedz na nastęmpującę pytanko: jak tam starc sie o prace, przez inetrnet cv wyslac , czy do siedziby w poznaniu czy gdzie prosze o odpowiedz.

nacia

Skoro Wam aż tak ta robota nie odpowiada to na jaki (usunięte przez moderatora)tam siedzicie ? Mialam przyjemnośc pracować z facetami w Unilever i ogolnie moge powiedzieć tylko tyle " śmierdzące lenie ". Nie dośc, że nic nie robią i patrzą na ludzi z Randstadu to jeszcze narzekają!!!

wiewior

nie polecam tam pracowac wyscig szczurow i nic wiecej

bylypracownik

tez bylem pracownikiem unilevera retorty nie tak dawno wiec nic dobrego nie moge tam napisac pracownicy na transporcie wewnetrzym to nie pracownicy to nygusy (usunięte przez administratora) e wchodza liderom a w zamian nic nie musza robic bo liderzy tam im na wszystko pozwalaja .godzinami palarnia godzinami stolowka pozniej chodzenie po hali i nic nie robienie i tak codziennie sa osoby ktore sa pod szczegolna ochronna liderow .praca nic osiagnac tam nie idzie zeby tam pracowac musisz miec uklady albo donosic liderom na innych wspolpracownikow to wtedy podejrzewam ze mozesz nic nie robic a bedziesz pracowal i kase pobieral co miesiac .tak zgadza sie inni pracowali ciezko i wylecieli pozdrawiam kumatych

siwek121212

witam pracowalem w unileverze 2 lata na transporcie wewnetrznym wiec tragedia tam byla .Niektorzy tam wogle nie chca pracowac maja uklady z liderami np taki lechmann niczym sie nie interesuje a jest liderem kryje nierobow a ci co pracowali to pozwalniali . Dalej liderzy na W2 pozwalaja swoim pracownikom na przesiadywanie godzinami na palarni np a mi taki lechmann sniadanie zabieral .nie polecam tam pracy bo tam sie samemu pracuje.

nie robol

Jeśli Naci D podobała się praca np w chrakterze pakowaczki ręczej , to gratuluję ambicji :)

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever