Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

john

Organ jak organ, on przynajmniej ma wiedze na temat procesow itd i pare lat w tej firmie pracuje. za to lider kuchni na w II to prawdziwy mistrz, zero wiedzy, a zgrywa wazniaka

Maklakiewicz
@john

noc jest od spania anie za...dalania, trzeba było sie uczyć

gość

Praca w Unileverze nie jest zła.Natomiast bije po oczach nieróbstwo starych pracowników,którzy najchętniej siedzieli by na tyłku i spijali kawkę,a na nockach spali gdzie się da,wliczając w to liderów zmian.Szkoda też że ''dowództwo'' przy decydowaniu o zwolnieniach zrównuje ludzi którzy mieli serdecznie(usunięte przez administratora) pracę z tymi którym zależało,ale widać tak musi być. (usunięte przez administratora) mi osobiście nic nie zrobił więc myślę że może jest zbyt nadgorliwy w wyszukiwaniu błędów,ale poza tym jest normalny.

Magda

Jak się tam pracuje w tym Unileverze? Ciągle kogoś szukają widać po ogłoszeniach. Znajoma pracuje na produkcji i mówi że nawet palić nie wolno.Ponoć wszystko się pogarsza jak przyszedł nowy dyrektor. (usunięte przez administratora)

R1
@Magda

fatalnie KO to dawny SR ? Nie wracaj tutaj bo Cie zajedzie cała wymieniona kadra Od dyrektora po ASMa

Witek
@R1

Jak się nauczysz pisać poprawnej polszczyzny to Cie przyjmą. pozdr - "wogule"

POlak

Witam. Miałem kiedyś możliwość pracy na stanowisku koordynator ds. sprzedaży TT i zastanawiam się jak teraz to wygląda (warunki)?

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
AGA

TO DUZO JAK NA BABKE JAK DAWAJA (usunięte przez administratora)tYS ZŁ NA REKE I JAK NA POCZATEK TO STARA PRACOWNICA CHYBA Z(usunięte przez administratora)TYS MA WYPŁATY TO CHCIAŁABYM W TAKIEJ FIRMIE PRACOWAC.

dr hoffman

aga - 2013-01-29 17:03:51 Moge wiedziec ile zarabia kobieta pracujaca na 3 zmiany bez nadgodzin czy zarabia te 2 tys zł na reke badz wiecej ale chodzi mi o osobe zatrudniona normalnie przez zakład .Tyle na początek. Ale kobie już od bardzo dawna nie zatrudniają. I dobrze, bo potrzeba mężczyzn z tężyzną fizyczną a nie narzekających non stop kobiet które chciałyby 10 przerw. Faceci też między sobą szybciej się dogadują i bez problemów.

aga

Ciekawski

Zastanawiam sie, jak w poznanskim Unileverze wyglada stanowisko pracowniow technicznych. Np. Specjalista automatyk, elektryk lub po prostu specjalista do spraw technicznych. Czy na kazdym z tych stanowisk pracuje inny czlowiek? Czy pracownicy ci czesto sie zmieniaja, czy raczej wytrzymuja na swoim stanowisku przez lata? (usunięte przez administratora)Zajmuja sie np. tylko automatami, czy gdy nie maja pracy, pracuja rowniez na produkcji? Ilu mniej wiecej ludzi pracuje na stanowiskach technicznych? Czy jeden pracownik ma jakis swoj dzial, czy chodzi po calym zakladzie? Po prostu interesuje mnie wszystko, co wiecie na temat pracy na stanowiskach typu specjalista techniczny lub automatyk (nie wiem jak dokladnie nazywa sie takie stanowisko w waszej firmie). Jaka jest hierarchia tych pracownikow? Tzn sa jacys technicy, pozniej na lepszym stanowisku specjalisci, pozniej np. starsi specjalisci, pozniej kierownik itd? Ilu np elektrykow pracuje na jednej zmianie? A ilu automatykow? Itd? Na ile zmian pracuja? Przepraszam za tyle pytan, ale bardzo mnie to ciekawi. W mojej firmie (rowniez m.in. branza spozywcza) automatycy to wielkie nieroby:)

morw

adamo - 2012-08-20 20:02:50 nie robol - 2012-05-31 21:34:18 Zarobki w w Unilever są powiedziałbym na pewno sporo niższe niż np w VW Poznań. Po wprowadzeniu przez dyrektora [usunięte przez modeartora] tzw równoważnego czasu pracy , nie ma już praktycznie możliwości dorobienia w nadgodzinach , gdyż rozliczenie nadgodzin jest w okresie 4 miesięcznym , a w pierwszej kolejności do odbioru. Krótko mówiąc kicha. Pracując w Unilever utrzymasz siebie , ale już rodzinę nie. Chyba że pracujecie we dwoje. Kwoty nie podaję bo nie wiadomo dlaczego admin usuwa je. Premia jest wyłącznie kwartalna którą i tak jak tylko mogą obcinają.Bez premii to już zupełnie cienko.Atmosfera w pracy raczej ciężka. Sporo karierowiczów którzy chętnie wykorzystają błędy innych. Praca w hałasie i na ogół bardzo monotonna. Dobra dla tzw ludzi robotów którzy niczego nie kwestionują, nie zadają pytań tylko przez osiem godzin wykonują te same powtarzalne ruchy. Dla innych nie polecam chyba że jesteście zdesperowani.Witam szanownego "nie robola". No proszę to dziwne że z tego co wiem większość pracowników dostanie pieniądze za przepracowane nadgodziny... no ale może żyje Pan w innym świecie? Zastanawiam się też co ma "równoważny czas pracy" do możliwości dorobienia po przez pracowanie w nadgodzinach, może mi Pan wytłumaczyć? No fakt kicha... kicha... elokwentna kicha. Pracując w Unilever utrzymasz siebie, ale już rodzinę nie.(sic!) To faktycznie argument przeciwko pracowaniu w tej firmie, zastanawiam się gdzie są większe zarobki na podobnych stanowiskach niż w tej firmie... Mogę prosić o przykłady? Zastanawiam się co Pan robi w tej firmie skoro nie potrafi Pan utrzymać swojej rodziny pracując w tej firmie? No fakt bez premii jest cienko (to dopiero odkrycie), każdy myślący człowiek woli otrzymać premie do pensji, chyba że się mylę... No ale premia jest "nagrodą" za dobre wyniki, bez wyników nie ma premii. Atmosfera jest ciężka? Może nikt Cię nie lubi bo jesteś ciężki? Na moim dziale atmosfera jest całkiem przyjemna, można też zawrzeć ciekawe znajomości z interesującymi ludźmi. Zawsze też w zgranym zespole znajdzie się czarna owca, konfident, czy ktoś kto rzuca kłody pod nogi, no ale cóż. Praca w hałasie... no fakt, ale przy wejściu masz stopery, takie zatyczki do uszu w foliowym woreczku... poczytaj na google, może nauczysz się ich używać. Monotonna? Czasami faktycznie jest dość monotonna na niektórych stanowiskach, ale na innych całkiem ciekawa... Myślę że jeżeli ktoś jest zdesperowany to podejmie się każdej pracy, nawet sprzątaniu toalet na głównym w Poznaniu. Czekam na odpowiedź kolegi "nie robol'a" Pozdrawiampunkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... szprycujecie się czymś?extasy? To po tym wydaje się, że wyszstko jest (usunięte przez administratora) iste? :-) żal, żal. Detoks człowieku i zejdz do ludzi a potem zbierz opinie, oceń obietkywnie, pisz takie pierdoły, to moze znajdzie się pracownik z kategorii s2, ktory weźmie Cię na poważnie. żenada ogólnie

rolex

PRACOWNIK - 2012-10-31 20:30:42 ty chyba pracujesz w biurowcu albo [usunięte przez modeartora] , ze takie glupoty piszesz......PRACUJE JAKO OPERATOR w tej smiesznej firmie.......i wiem dobrze ,ze np.VW ,NIVE itp. na tym stanowisku owiele wiecej sie zarabia i wiesz co nie bede sie wdawal z toba w dyskusje na inne tematy ,bo nie masz racji( (usunięte przez administratora) o wlazie... lizi (usunięte przez administratora) o) multioperatorzy odchodza z tej firmy grupowo dlaczego ? bo ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) .....inaczej (usunięte przez administratora) w tej firmie 8godzin kierownik nam mowi ,ze w kwartale normy mamy wszystkie ok ....a premia zabrana DLACZEGO PYTAM....bo firma ma przedstawicieli handlowych do (usunięte przez administratora) y i nie umia sprzedac towaru lub nawiazac nowych klientow...czy nie ma pieniedzy na rozbudowe firmy......a zreszta [usunięte przez modeartora] UNILEVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma kasy na rozbudowe? :) proszę Cię... a skąd niby wziął się czwaty SIG, zmodernizowana linia keczupów i co przepraszam robi SKANSKA na terenie fabryki? rozwala hangary, wykopala wielki dół, przebili się przez płot, który do tej pory wyznaczał granicę fabryki.. i wygląda mi na to, że powstanie tu jeszcze jeden jakiś gigantyczny wydział... właśnie tu poszły nasze premie, pieniądze za nasze nadgodziny etc. Nikt nawet nie raczy oficjalnie powiedzieć pracownikom, co tu będzie, same plotki i domysły. Cokolwiek wybudują, mam nadzieję, że do tego czasu zmienię robotę, bo kolejny wydział oznaczać dla mnie będzie kolejną robotę..a z tą nie wyrabiamy się w 8h tylko w 11h, nowych oczywiście nie będą zatrudniać, bo to kasa. wali mnie to, mogło by wysadzić w kosmos jeden z tych wydziałów.. byloby troche sokoju

zorro

DO ADAMO......PRACA W UNILEVER JEST CIEKAWA PROSZE CIE ,MOZE TWOJA JAK SIEDZISZ CALY CZAS [usunięte przez modeartora]

PRACOWNIK

ty chyba pracujesz w biurowcu albo [usunięte przez modeartora] , ze takie glupoty piszesz......PRACUJE JAKO OPERATOR w tej smiesznej firmie.......i wiem dobrze ,ze np.VW ,NIVE itp. na tym stanowisku owiele wiecej sie zarabia i wiesz co nie bede sie wdawal z toba w dyskusje na inne tematy ,bo nie masz racji [usunięte przez modeartora] multioperatorzy odchodza z tej firmy grupowo dlaczego ? bo ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) .....inaczej [usunięte przez modeartora] w tej firmie 8godzin kierownik nam mowi ,ze w kwartale normy mamy wszystkie ok ....a premia zabrana DLACZEGO PYTAM....bo firma ma przedstawicieli handlowych do [usunięte przez modeartora] i nie umia sprzedac towaru lub nawiazac nowych klientow...czy nie ma pieniedzy na rozbudowe firmy......a zreszta [usunięte przez modeartora] UNILEVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adamo - 2012-08-20 20:02:50 nie robol - 2012-05-31 21:34:18 Zarobki w w Unilever są powiedziałbym na pewno sporo niższe niż np w VW Poznań. Po wprowadzeniu przez dyrektora [usunięte przez modeartora] tzw równoważnego czasu pracy , nie ma już praktycznie możliwości dorobienia w nadgodzinach , gdyż rozliczenie nadgodzin jest w okresie 4 miesięcznym , a w pierwszej kolejności do odbioru. Krótko mówiąc kicha. Pracując w Unilever utrzymasz siebie , ale już rodzinę nie. Chyba że pracujecie we dwoje. Kwoty nie podaję bo nie wiadomo dlaczego admin usuwa je. Premia jest wyłącznie kwartalna którą i tak jak tylko mogą obcinają.Bez premii to już zupełnie cienko.Atmosfera w pracy raczej ciężka. Sporo karierowiczów którzy chętnie wykorzystają błędy innych. Praca w hałasie i na ogół bardzo monotonna. Dobra dla tzw ludzi robotów którzy niczego nie kwestionują, nie zadają pytań tylko przez osiem godzin wykonują te same powtarzalne ruchy. Dla innych nie polecam chyba że jesteście zdesperowani.Witam szanownego "nie robola". No proszę to dziwne że z tego co wiem większość pracowników dostanie pieniądze za przepracowane nadgodziny... no ale może żyje Pan w innym świecie? Zastanawiam się też co ma "równoważny czas pracy" do możliwości dorobienia po przez pracowanie w nadgodzinach, może mi Pan wytłumaczyć? No fakt kicha... kicha... elokwentna kicha. Pracując w Unilever utrzymasz siebie, ale już rodzinę nie.(sic!) To faktycznie argument przeciwko pracowaniu w tej firmie, zastanawiam się gdzie są większe zarobki na podobnych stanowiskach niż w tej firmie... Mogę prosić o przykłady? Zastanawiam się co Pan robi w tej firmie skoro nie potrafi Pan utrzymać swojej rodziny pracując w tej firmie? No fakt bez premii jest cienko (to dopiero odkrycie), każdy myślący człowiek woli otrzymać premie do pensji, chyba że się mylę... No ale premia jest "nagrodą" za dobre wyniki, bez wyników nie ma premii. Atmosfera jest ciężka? Może nikt Cię nie lubi bo jesteś ciężki? Na moim dziale atmosfera jest całkiem przyjemna, można też zawrzeć ciekawe znajomości z interesującymi ludźmi. Zawsze też w zgranym zespole znajdzie się czarna owca, konfident, czy ktoś kto rzuca kłody pod nogi, no ale cóż. Praca w hałasie... no fakt, ale przy wejściu masz stopery, takie zatyczki do uszu w foliowym woreczku... poczytaj na google, może nauczysz się ich używać. Monotonna? Czasami faktycznie jest dość monotonna na niektórych stanowiskach, ale na innych całkiem ciekawa... Myślę że jeżeli ktoś jest zdesperowany to podejmie się każdej pracy, nawet sprzątaniu toalet na głównym w Poznaniu. Czekam na odpowiedź kolegi "nie robol'a" PozdrawiamTe słowa pochwalne dla Unilevera pasują idealnie do [usunięte przez modeartora] z jedynki .To wyjątkowa [usunięte przez modeartora] i karierowicz .[usunięte przez modeartora] go kryje cały czas .

on

na temat tej osranej [usunięte przez modeartora] firmy mozna by bylo pisac i pisac same negatywne opinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wielki niby knorr tyle reklam w tv i [usunięte przez modeartora] wiecej na to sa pieniadze , zeby ludzia dac to nie ma......a to my na ta firme robimy gdyby nie my ludzie tej firmy by nie bylo.......od gory trzeba zaczac obcinac wyplaty i zwalniac (kierownik dzialu kierownika przy (usunięte przez administratora) as....lider dzilu .....zastepca lidera ...po co tylu ......?????!!!!!! jeden wystarczy!!!!! kiedy zacznie to forum czytac PREZES i jego swita....moze oczy im by sie otworzyly !!!!!!!!!!!!!!!!!!

magazyn

unilever....hm.....5lat temu bylo ok(pracuje na stanowisku OPERATOR),ale teraz brak slow.....wynagrodzenie obcieli (masakra ryczec sie chce)premie zabieraja bez powodu...wakacyjne chca zabrac,premie swiateczna tez......traktuja ludzi jak jakis niewolnikow wieczni im w (usunięte przez administratora) ach zle (tym na samych gorach napisal bym odpowiednie slowo ,ale admin tak i tak usunie ,a szkoda wiedzieli by za co ich ludzie maja niech zaczna zabierac sobie)ciezko jest z praca gdzies indziej (chodz mam wyksztalcenie srednie)chyba ze masz uklady ....ludzie uciekajcie z tego syfu a ci ktorzy nie zaczeli niech nie zaczynaja ,bo beda ryczec tak jak jaaaaa......te [usunięte przez modeartora] z biorowca i kierownictwo wbija nam ze jestesmy droga firma jak chodzi o zarobki [usunięte przez modeartora] smiech normalnie ostatnia to tak.......vw , nivea , bridgestone , tesco , biedronka itp. i [usunięte przez modeartora] UNILEVER [usunięte przez modeartora]

morw

1234567890 - 2012-10-18 19:12:43 a co dzieje sie na innych działach???wydział pierwszy podobno umiera śmiercią naturalną.. tam juz nie ma inwestycji i pracuje się na maszynach z lat 70-tych w spadku po Amino. Dressingi działają chyba prężnie, na Ket (usunięte przez administratora) pach wszak zmodernizowano linię i rusza projekt nowej mieszanki.. ludzie tam spokojni i zrelaksowani. Wydaje mi się, że ten nieszczęsny Wydział II - WET jest taki przekichany. Sporo się tam dzieje, sporo się rozwija (kolejny SIG) wiecznie coś psuje... nienawidzę tego wydziału :)

a co dzieje sie na innych działach???

xyz

tez tam robiłem w życiu nie wróce leczyłem przez ten zakład depresje

robilem tam juz nie wracam

robilem tam juz nie wracam

robie

wiara na w2 nie robi zwlaszca na transporcie zgadza sie nie pracuja tylko siedza i w (usunięte przez administratora) e wlaza przelozonym liza (usunięte przez administratora) e liderom na W2 ROBIA [usunięte przez modeartora]

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever