Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Zuzanna

Unilever poszukuje studentów i absolwentów uczelni technicznych, którzy dołączą do zespołu produkcyjnego w ramach praktyk. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak wygląda ich przebieg? Myślę, że wskazówki dotyczące praktyk w firmie pomogą osobom będącym na początku ścieżki zawodowej.

Były Praktykant
@Zuzanna

Niepolecam.wykorzystyja praktykantów specialnie do prac bo ludzi niemaja..a Pozatym firma to wielka kpina

O.N.A

Ta Firma to jedno wielkie nieporozumienie... Omijać tą firme i te dwulicowe (usunięte przez administratora) !!

pracownica
@O.N.A

Ja pracuje x lat i zarabiam 2500zł na 3 zm na reke ja nie narzekam.

Kiwi
@pracownica

To nie wie co Ty tam robisz,chyba nic.Skoro najniższa pensja dla kobiet jest 3600 netto.

Niki
@Kiwi

3.600 netto to ty chyba masz jak dasz po godzinach.

Esesman
@Niki

Podziel sobie przez 12 dochód netto z pitu to ile Ci wyjdzie na miesiąc??????Z palcem w tyłku grubo ponad trzy koła.Ale oczywiście niegrzeczna i nie taktowna odzywka w kierunku koleżanki.

PRACOWNICA
@Kiwi

CO TY PISZESZ ZA BZDURY GDYBY TAK BYŁO TO ZADNA Z KOBIET BY NIE ODESZŁA A ODCHODZA I CIAGŁA ROTACJA TU JEST DLATEGO ZE ZA MAŁO PŁACA.

Gustaw
@Esesman

Jedyne co ok to ze mozna towar wynosic a ochrona udaje ze nie widzi reszta dno atmosfera zarobki i cztery brygady.

Niki
@Kiwi

3600netto moj Boze wez duzy rozbieg i biegnij przed siebie nie szukaj sciany ona ciebie sama znajdzie. I nie klam to grzech.

PRACOWNICA
@Niki

TE 3600ZŁ TO BRUTTO NA REKE TO CHYBA MA OPERATOR.

Zuzanna

@adam, a co z pakietem socjalnym? Czy jest udzielany? Co jest w nim zawarte? Jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać wspomnianą przez Ciebie premię? Czy długość stażu pracy w Unilever wpływa na wysokość wynagrodzenia?

Mam pytanie odnoscie pionu technicznego bo jest oferta na elektryka automatyka. Jak zqrobki? ELEKTRYK – AUTOMATYK Lokalizacja: Fabryka Poznań Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych, zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym, usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych, zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki. Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego, minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku, posiadania uprawnień elektrycznych do 1 KV, umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami, umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej, gotowości do pracy w systemie zmianowym, chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, umiejętności pracy w zespole. Oferujemy: stabilną pracę w znanej, dynamicznej organizacji, szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, pracę w systemie zmianowym, miłą atmosferę w dynamicznym zespole, szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny, atrakcyjny pakiet benefitów ( kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej). Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą przycisku. Aplikacje należy przesłać do 31.01.2017 r.

adam

Daj sobie luz z ta firmą szacunku dla ludzi żadnego premie kwartalną dostaniesz lub nie zależy od np wypadku i premii już nie widzisz na oczy. Podwyżki jak i szacunek do pracownika taki sam. Zastanów się dlaczego taka dobra fucha i brak chętnych.

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
iva

Weź nie opowiadaj ze nie ma podwyżek bo 15 lat temu zarabiałam mniej niż teraz co roku jest inflacyjna podwyzka jak w każdym innym zakładzie produkcyjnym np. nivea bebo czy Wrigley nie słyszałam żeby gdzies co roku były podwyżki w zakładach takie po 300zł jak sa to po 100zł co roku jakos z kimbala przyszły laski tu pracować wiec chyba za więcej tu przyszły.

Xxx
@iva

Kobieto Ty co roku dostajesz podwyżki gdzie się pytam o czym Ty piszesz !?! To jest inflacyjna z 50zl brutto około ..... A nie podwyżka plac !!! W oponach w tym roku dostali 500zl brutto ....ja ty pracuje trochę lat i nie przypominam sobie żebym dostał jakaś podwyżkę !!!!!

On

Brawoooo!!!! Nareszcie modre slowa

OLA
@Xxx

PODOBNO NAJNIZSZA PŁACA JAK KTOS TU NAPISAŁ DLA KOBIET TO 3600ZŁ NA REKE TO CHYBA ZLE NIE JEST BO JA PRACUJE W NIVEI I MAM 3 TYS ZŁ NA REKE

Stary pierdziel
@OLA

Brutto a nie na reke.

Alina
@OLA

Nie czytaj bzdur 3600 brutto to sie zgodze

On
@iva

Jakie 300zl ty dostałaś hmmm.... Kiedy ty chyba w innej firmie pracujesz bo z tego co ja wiem dostaliśmy w tym roku 200zl brutto po 15latacj pracy a tak co roku inflacyjna z 50zl brutto więc przestan

Kloaka
@Alina

3600 u Tapicera Pierdziela pod biurkiem.

ola
@Alina

3600 brutto to jeszcze nie jest nagorzej jak na 4 bryg wic 3 tys zł na reke to nie jest bo wychodzi kolo 2700zł na reke no chyba ze to jest na 3 zm

OLA
@Alina

ALE OPROCZ PENSJI MACIE PREMIE KWARTALNE DODATKOWE PIENIAZKI I PAKIET SOCJALNY WCZASY POD GRUSZA NA WAKACJE DOSTAJECIE PIENIADZE JAKIES WIEC ZLE NIE JEST BO CZYTAŁAM W OGŁOSZENIU O PRACE .

azja

mokre patologia majonezy pijanstwo kechupy i melkita kurestw,,, na makaronach i standartach nie bylam

Zuzanna

@blady, a jak ty postrzegasz pracę w Unilever? Czy warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Jak one się prezentują? Co oceniasz w pracy w tym miejscu na plus? Odpowiedzi na te pytania, pomogą osobom zainteresowanym aplikacją do firmy.

Arek

Czy tapicer nadal maca chłopców??

blady

Jak się komuś nie podoba nie musi pracować firm jest dużo. Ktoś widzę się mści pewnie został zwolniony za pijaństwo albo palenie papierochów po kryjomu...

....

Zapraszamy na majonezy mozna kraść pic gdzie wam bedzie lepiej. Serdecznie zapraszamy.

Chora Firma

Jeżeli szukasz pracy stanowczo zrezygnuj z pracy w Unilever.... Młodym , ambitnym ludziom polecam omijać tą firme.. !!! Coraz wiecej młodych ludzi odchodzi... przyjdzie czas ,że zostaną ludzie przed emeryturą taka ta firma ma ambicje... Ludzie po 50+stce podpierprzają bo boją sie stracic prace w ich wieku.A każdy dla nich to zagrożenie.. Tak fał...szywej firme jeszcze nie spotkałem w żadnym zakładzie... A Kierownictwo nie potrafi docenić ludzi którzy sie starają dlatego już jakiś czas temu olałem tą firme bo tutaj tylko nerwowo sie wykończysz...Co miesiąc te same nazwiska jako pracownik miesiąca czy kwartalnie.. kordynatorów nazwiska sie zmieniają tylko a zapominają ,że to dzieki pracownikowi tam te nazwisko figuruje.. NIc dobrego OMIJAC TA PRACE

Aaa
@Chora Firma

Przecież ta firma nie jest zła ludzie chorują na potęgę aby móc dorabiać sobie na taryfach, biegach, rozworzac żarcie a kierownictwo nic nie robi. Szkoda tylko tych co nie chorują bo później pewno nie mają....

łezka

Każdy narzeka w czemu jeszcze ludzie w tym unileverze pracują bo z tego co się słyszy to praca nie taka za mało się zarabia to proszę pokazac niech wszyscy odejda za większe pieniądze do innych fabryk.

lala
@łezka

cześć, odeszlam w 2016, sciagnelam do siebie koleżankę, nie jest lekko i bzstresowo ale nieporownywalnie lepiej. mysle ze z tej fabryki ul zrezygnuje

RS

Pozdrawiam Artura K. Gość udaje ze nie widzi co sie dzieje na chlodni. Wujaszki i reszta w uja leca. Wszyscy to widza i nic z tym nie robia.

Mealkit

Nie pozdrawiam Sławka zboczeńca z Mealkity. Zwykły tapicer jak naniego mowią.Dużo gada i obiecuje a potem i tak gów*** z tego wychodzi.Pierdzi i molestuje pracowników do tego kradnie pieniądze ktore dostaje na druzyne Unilever ktorej niema.Oszust !!!

Tapicer pierdziel
@Mealkit

Na taczke z dewiantem homoseksualnym.

Melkit transport

Sama prawda. Sam sie z dyrektora smieje ze daje pieniądze na drużynę a kupuje za to haczyki na ryby.

Gdyby były tutaj zarobki powyżej 3 koła tys zł na reke dla kobiet toby było super chyba piszecie o innym zakładzie np. wrigleyu to tam tak maja i jakos chętnych tutaj do pracy nie widze bo ukraincy tu pracują i dużo osob stad odeszło a tam gdzie dobrze płaca to nikt nie odchodzi to raz a dwa unilever to wypłaty na poziomie marketu z tesco bo w lidlu już lepiej płaca od unilevera.

Niebieski

To ze na majonezach jest picie whisky to akurat prawda i zlodziejstwo tez za przyzwoleniem Mirasa.Smutna prawda a pracownicy tymczasowi to widzą....

poli

ha ha ha dobra praca na majonezach

Kupa.pl
@poli

Podobno Tapicer lubi majonez nie koniecznie ze słoika

Kura

Tapicer z wydzialu mealkit lubi macac chłopców. Za brame z tapicerem burakiem

Kakało
@Kura

Tapicer Pierdziel jest do tego parówką?

Batman

Na majonezach jedno pijanstwo i zlodziejstwo polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever