Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

tandem

Cóż... Nic dodać, nic ująć. Wykwalifikowani pracownicy lecą za drobne potknięcia, a zatrudniana jest tania siła robocza. Cóż... Co kto lubi...

HR

Wspaniałe miejsce pracy. Zapraszamy do rekrutacji

@HR

Popieram

Konfident
@HR

Zapraszamy !!!

@Konfident

A ile zarobio konfident w tej firmie ?

M..
@PGR Polanów

Dodatkowo do podstawy 30 srebrników więcej

@M..

A ile to jest PLN?

Judasz
@PGR Polanów

30 srebrników = 500 pln

SREBRNY WOŁK -ZACZNIE COŚ ROBIĆ?

obsertwator

Oskarżenia kobiet o molestowanie. Wczoraj zwolnili chłopaka za to,kobieta powie to od razu prawda? To nie chcemy kobiet specjalnie chronionych i tu nie mamy równo uprawnienia.

Ciekawy
@obsertwator

Że niby za co zwolnili???Możesz doprecyzować?

Dotyczy to mnie
@Ciekawy

Zwolnili mnie z przyczyn prywatnych tylko dlatego ze napisalem pare smsow w ktorych wyjasnilem jej kim dla mnie jest i co o niej mysle ponadto dodam ze takie rzeczy nie dzialy sie w pracy tylko po za nia .kobieta o ktorwj mowa jest osoba z ochrony ktora poszla z smsami do gory .poszla odstawic szopke poplakac sie zagrac dovra gre aktorska i to wystarczy pracodawcy aby zwolnic pracownika z dobra opinia i nienagganym starzem pracy

NickNik

ale jaja

Anonim.
@Dotyczy to mnie

Proponuję żebyś napisał treść tych sms-ów. Tak się składa, że możesz się cieszyć, że nie chodzisz teraz po sądach. Choć oczywiście nie wiem czy to się czasem tak nie skończy.

Niepokonany
@Dotyczy to mnie

Człowieku nie kompromituje się jeszcze bardziej.straszysz dziewczynę od paru miesięcy.grozisz śmiercią,nekasz.firma postawiła ci już warunek że albo dasz spokój albo polecisz.podpisales to.i znowu zacząłeś ja atakować.proponuje psychiatrę a nie wylewanie żali na forum.

Pawel
@Dotyczy to mnie

Dobra opinie i nienaganny jak ujawnimy Twoje wiadomości to ciekawe kto nadal tak będzie uważał chyba Ty jeden albo Twój lekarz

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Sasada

Nie ma co ukrywa solidarnosc dala ciala. Tutaj chodzi o to ze mowia jedno robia drugie. Nie mialo byc podpisania umowy na 3 lata, a jednak podpisali. Nie mielismy schodzic nizej niz 500 zl, a zeszlismy. Mialobgc wakacyjne, a mamg premie za niechorowanie ( czyli karanie w danym miesiacu za to ze bylem chory+ karanie z wazzej 13'stki. Pracodawca gora jak zwykle. Przy wyliczeniu stalej pensji zrobi tak ze nasza podwyzka bedzie ale przez dwa lata. Tu doda tam zabierze i tak na jedno wyjdzie. A do tego Remigiusz J**la ktory na wszystko jest madry i podburza wszystkich wokol swoim lizustwem. Trzymajcie takich ludzi u boku a zdziwicie sie ze mozna sie ie iszczyc nawzajem

@Sasada

Jak takis odwazny to podaj nazwisko i powiedz to w twarz tym osobą a nie internetowy trolu sie napinasz

R.J.
@Sasada

Jak jesteś taki cwany i masz jakiś problem z moim zaangażowaniem w związki to zachowaj się jak facet i powiedz mi to w oczy . Takich anonimowych hejterów , którzy chcą zarabiać miliony, a w żadnej sprawie nie potrafią się odezwać u nas w firmie nie brakuje. Druga rzecz . Skoro o coś pomawiasz to udowodnij. Pamiętaj, że ip można ustalić.

Niepokonany
@R.J.

Dokładnie.gdyby nie ci ludzie to wielkie g byś dostal

WTF?

Czas zrezygnować ze związków i zafundować sobie podwyżkę z tych pieniędzy które na nie idą. Tego jak postąpiły związki nie da się nazwać inaczej jak żenadą. Tu nie chodzi o wytykanie komukolwiek poprzez nazwisko. Ale w takim momencie kończy się kręgosłup moralny osób które miały sprawić by było lepiej...

Niewolnik

Jak zawsze ZZ zrobiły nas wszystkich w ... (konia). Niby wielkie negocjacje, a tak naprawdę jeśli jest coś robione w tajemnicy, to wiadomo o co chodzi. Nawet nie stać ich na informację na stronie. Żenada Jaka firma, takie związki.

Zniesmaczony
@Niewolnik

Tak , największymi zwycięzcami są Rumcajs i przewodniczący ZZ. Rumcajs dlatego bo ZZ zaakceptowały jego ochłap , a Pan przewodniczący że zbił elektorat wyborczy i załapał się na 5-letnią ciepłą posadkę.

Qq
@Zniesmaczony

Za ile sprzedal sie przewodniczący?

@Niewolnik

A nie mówiłem Mój Pan Górą!!!!!!

Slave
@Zniesmaczony

Niestety ale chyba masz rację :( , na nikogo już nie możemy liczyć w tej firmie. pora szukać nowej pracy i pożegnać ten (usunięte przez administratora)

@Qq

Przewodniczący nie sprzedał się tylko podszedł pragmatycznie do sprawy i zaufał dobrej woli pracodawcy

Jo im ufom . firma super . Menadżery tez

WTF?

misiu

jeszcze nigdy nie dostałem takiej podwyżki jest tak zachwycony ze nie wiem co napisac . ;-)

Lk

Sokół założył opaskę i palił głupa po to żeby dowiedzieć się jak najwięcej i złożyć zawiadomienie....

@Lk

Dobrze go wyszkolilem!

Realista

1.3 zł wzrostu do godziny .59 zł PZU finansowane przez Bridgestone. PPE finansowane przez BRIDGESTONE ...W TYM ROKU 1200 premii wakacyjnej w następnym 3000 wakacyjnej premii...to 1.30 nie bedzie oczywiscie bez wpływu przy przejściu na stawkę miesięczną za rok...Szczegóły tego przejścia są jeszcze do dogadania.....itp itd....oczywiście można mieć jakiś tam niedosyt....można ,tylko znajac zycie to większość tych ktorzy tak "szczekaja" tutaj i na palarniach itd na ZZ gdyby przyszlo co do Strajku ....to by się niestety osra...

Realista
@Realista

Dodam tylko ...mało kto wierzył w 3000 zł dodatku wakacyjnego uwarunkowanego ale jednak... dodam tylko ze podwyżki do stawki o ponad zł...nie było ponad 10 lat....zawsze to były jakieś tam grosze... każdy ma oczywiście wolna wolę...Ale jeśli chce opuścić szeregi ZZ to niech się przy okazji zrzeknie tych podwyżek na cele charytatywne na przykład....Premie wakacyjna natomiast niech przekaze dzieciakom ktore nie stac na wyjazd w wakacje bo sa z ubogich rodzin.... Ciekawe który z tutejszych krzykaczy tak zrobi....

Bb
@Realista

zapomniałaś dodać, że premia wakacyjna na nieznanych zasadach, pensja miesięczna na nieznanych zasadach, podwyżki na kolejne trzy lata na nieznanych zasadach i to wszystko zalatwione przy bezrobociu w Poznaniu na poziomie 1,6%, tak niskiego nie bylo nigdy. Więc chyba trudno nazwać negocjacje ZZ sukcesem....

@Bb

dobre stwierdzenie na nieznanych zasadach ale powoli zaczynam je poznawac przykład wulkanizacji daje obraz tego co bedzie na reszcie fabryki dzis dostali wytyczne takze (nie sa w stanie wyrobic norm zeby dostac premie ) dziekowac zz mozna za wszystko za to ze bedziemy zarabiac mniej niz teraz -) a teraz co powie pan przewodniczacy ze swoim czerwonym krasnalem ze to oni nam to załatwili tak oni nikt wiecej teraz mozna oceniac powoli ich prace rzetelnie

Dziadek
@Bb

Na premie wakacyjną tą od przyszłego roku może mieć wpływ chorobowe, łamanie zasad bhp oraz tzw. miska....zasady są więc jasne ....podwyżki na 19/20 łącznie z premia wakacyjną oraz PPE są jasne....nie pisz bzdur...jedyne co nie jest wyjaśnione i ma byc doprecyzowane do 15 maja br to zasady przejścia na pensje miesięczną i premiowanie po przejściu na ta pensje...to nie jest tajemna wiedza ....jest ogólnie dostępna wystarczy poczytać wyniki porozumienia....

@Dziadek

jedyne o własnie te jedyne 20 procent wypłaty jak ich nie dostaniesz to bedzie jedyne najwazniejsze jak bys czytał ze zrozumieniem to wlasnie mi chodziło o te 20 procent ale czytasz miedzy wierszami wyłapujac to co dla ciebie wazne

@Dziadek

A co do ppe do jakiej jasne zasady gosciu kazdy który pracuje ma to zapewnione ustawa takze nie ma zadnych zasad bo to jest dla kazdego

Dziadek
@operator

A teraz masz 33% w premiach potem bedzie 20%....chociaz to jest jeszcze do ustalenia...beda rozmowy w tym temacie między pracodawca A przedstawicielami każdego działu jeśli chodzi o pracowników....napisz jak Ty to widzisz albo zgłoś się do rozmów z pracodawcą...W tym przypadku mistrz dzienny danego działu i przedstaw te swoje argumenty o których nic nie piszesz w komitetach tylko szczekasz na to co jest...Napisz chociaż konkrety tutaj czego w takim razie oczekujesz...to może ktoś coś za Ciebie wywalczy jak Ty nie masz odwagi!

Seba
@Realista

Polać mu! ;)Taka prawda ale każdy mądry na palarniach niestety.Zwiazki jeszcze nie raz pokażą swoją siłę a pasożyty niech lepiej się zwolnia z korzyścią dla obu stron.Kazdy kto pracuje ponad 10 lat wie jak było i jak jest a związki zmieniły wiele w regulaminie i nie jedno jesczcze wywalcza.Pozdrawiam Wszystkich Związkowców.

Prawdziwa prawda... Nie ma jak to wybrać ,,szefa" w demokratycznych wyborach ,a następnie zrównać go z ziemią i wylać wiadro pomyj...Standardowe działanie ludzi z BF...

Jupik1
@112

112 przyjdz do ludzi z BF i powiedz im to w twarz skoro jesteś taki mądry na forum

Było minęło...

"Prosze o skreslenie mnie z listy członków NSZZ Bridgestone Solidarność z dniem.... Powyzsza decyzja jest podyktowana utrata zaufania i całokształtem działalności Komisji Zakładowej" To wlasnie dzisiaj trafi na biurko szanownego przewodniczącego!

@Było minęło...

bardzo dobrze nasz przewodniczacy jest skonczony łazi teraz ze swoimi pieskami i karmi nas klamstwami jak goscia słysze to jakby pranie mózgu przeszedł w biurowcu

@Było minęło...

Oddzielą się plewy od ziarna. Czyli pi.zy od normalnych ludzi.

@operator

Ty to jesteś sprzedawczyk;) Kurde jak można się tak poniżyć...masakra

Wystawiony przez ZZ

1,33+40zl(rezygnacja ZZ)...zawsze troche lepiej to wyglada!

@Wystawiony przez ZZ

Masz rację, jesteś idiotą:)

Wolf
@Brutal

Lepiej byc "idiota" niz sprzedajna dziw..ą smie..ciu!!!

15k
@Brutal

BRUTALNIE to sie skonczy ten twór zwiazkowy...jeszcze troche pajacu a zostaniecie sami...

@15k

Wtedy będziesz podpisywał wszystko co ci podeślą. Zresztą po Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś sprzedawczykiem i tchórzem.

@Wolf

Ty za to jesteś śmieciem czyli mniej niż zero.

zz

co sadzicie o porozumieniu?1.33 do godziny i 1200 na wakacje? i pzu

Aaa
@zz

Jak dla mnie to mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej

@zz

i po co bylo tyle szumu ze 500 i nic mniej? jak zwykle wiele szumu i d..pa z tego.a byla szansa naprawde cos wywalczyc. wiadomo bez zz byloby duzo mniej. nie zmienia to jednak faktu ze panowie jak zwykle wymiekli. mieli twrdo stac do konca i co? zobaczymy co na to ludzie. no i dla czego wszyscy tyle samo? czyli mlody ktory robi miesiac dosaje 9% a gosc ktory 10 lat 5%. gdzie tu sprawiedliwosc

zawiedziony

niecałe 300 zł BRUTTO podwyżki - bardzo słabo, dużo hałasu i nic poza tym

@bb

Cos ci chyba człowieku na łeb upadło ??? Czy młody pracownik je mniej i nie ma rachunków do płacenia ???? Twoje 5% to tyle samo tumanie co mlodego pracownika 10%.

@pracownik

Czy uwazasz ze gosc ktory ma wiedze kilka razy mniejsza od doświadczonego pracownika zasługuje na wieksza podwyżke?

@bb

Masz racje dajmy podwyżke tylko pracownikom z min 6 letni doswiadczeniem co tam z reszta ważne że osoby które mają stawke godzinową wyższą od minimalnej dostaną jeszcze wiecej .Pracownicy starsi już dostają 3 lub 4 zł za opanowane maszyny ,dostają za wkład te 200 lub 300 zł gdzie młody dostanie najwyżej 150 po roku . O i jeszcze to że nikt nie dostaje tumoku wiekszej podwyżki wszyscy dostają 1.33zł do swojej stawki .A że 1.33zł młodego pracownika to jego 8% wynagrodzenia a starego pracownika to 4.5% no cóż to nadal tyle samo dla obu pracowników.

@pracownik

Czyli uwazasz ze wszyscy zasługują na to samo? Procentowo tak a kwotowo nie. Dlaczego gość ktory ma kilka stanowisk ma dostac tyle samo co gosc ktory ledwo ogarnia jedno? No i skad wziąłeś te 3, 4 zlote za opanowanie maszyny tumoku

zamknij ryj deklu

Baron von ZZ
@zz

to koniec związku w firmie - są już na przegranej pozycji - sami się wykończyli - ludzie będą odchodzić - związki to chyba jednak już fikcja - ludzie nie tego oczekiwali - żal tylko utraconych składek związkowych

@Baron von ZZ

Jak ludzie odejdą to na oczy zobaczysz juz tylko podwyżki ticketow a wypłaty zostaną w miejscu bo pracodawca stwierdzi ze jesteśmy ciągle w 75 percentylu plac i nie chce dać więcej bo nie!Tyle w temacie kto pracuje dłużej ten wie jak było zanim powstały związki..

Dark Age
@Adam

75 percentyl już dawno jest nieaktualny, teraz na topie jest 50 percentyl czyli inaczej mediana - zmienili heya na mercera. Dla zenka i brody dopóki jest wykonany ticket i kasa zaoszczędzona, to wszystko jest ok. Bali się strajku, ale już po strachu. Teraz tylko masowe odejścia ludzi mogą spowodować, żeby zaczęli podnosić stawki, a wtedy żadne związki nie będą potrzebne. Przecież sami nie zakasają rękawów. A kasę z brukseli mogliby większą dostać, ale chcą się wykazać oszczędnością m. in. na podwyżkach. Jak na moje, to największym wygranym negocjacji jest broda - budżet nie zachwiany, ticket wykonany - stołek zachowany

Age Darksss

cóż, ludzie odejdą

sS
@Adam

związki, to przeżytek, nie na miarę dzisiejszych uwarunkowań, czasów - podejrzewam, że nic nie robią

Niedowiarek Tomasz
@Adam

Nie w 75 percentylu lecz w medianie czyli w połowie. A to o 25 percentyli mniej.

@sS

Pracowałeś w tej firmie kiedy jeszcze nie było zz? Bo ja tak i wtedy to dopiero były podwyżki...

@Brutal

tak pracowałem no i były podwyżki po 5 procent ,a teraz co masz cos wiecej jeszcze ta zgraja (usunięte przez administratora) ze zz chce z nas idiotów zrobic. Na produkcje wróca beda (usunięte przez administratora) przewodniczacy i ten jego kucyk z napisem na koszulce sip czy (usunięte przez administratora) nie wiem do konca -)

?????
@operator

???? Kiedy były po 5%, były po 3, 4.7 max i nic po za, ale cóż ignorancie idź walcz krzycz po palarniach - zwykły z ciebie kmiot

@operator

Pusty prosty człowieczek z Ciebie.

Optymista

Po spotkaniu cisza. I po co tyle zapowiedzi że spotkania są skoro ciągle lipa.Po co nakręcać wszytkich jeśli finał jest już dawno znany.

@Optymista

Tak jak wcześniej wspominałem zaakceptować ofertę pracodawcy i już możemy cieszyć się podwyżką !

SSV
@Kierownik z Bridgestone

Tak jak wcześniej napisałem...Kierownik udaj się na badania,opinia w twoim przypadku będzie na 100% negatywna ;-)))

@Kierownik z Bridgestone

Jol tam się ciesze ???? kilka złoty więcej wypłaty i kilkanaście win w Biedronce więcej ???? super ????

PL

ZZ posłuchał rady Kierownika z Bridgestone

Rex

Jak to jest ze ZZ wynegocjował gorsze warunki niż ostatnia propozycja pracodawcy?? Mam nadzieję ze ZZ upadnie...

robotnik
@Rex

właśnie, to jest zupełnie niezrozumiałe, o co właściwie chodzi? czy związek chce stracić członków i składki? wielce zastanawiające?

sybilla
@Rex

jasno-wróżka przepowiada, że związek i wszelakie związki padną

@Rex

Buahaha komentujący pracowaliście tutaj jak nie było zz? Bo chyba raczej nie skoro takie głupoty piszecie.

koniec tematu

pierdolnijcie sie w leb wszyscy

Operatorz_-_-_-_-_

Proponuję powiedzcie to wszystko co jest tu napisane ZZ prosto w twarz. Bo wszyscy zaczęli już mówić że pracodawca tu pisze bo chce rozwalić ZZ. Bądźcie mężczyznami w twarz a nie w klawiaturę. Ja powiedziałem im co myślę... Jestem mężczyzną i mam głowę wysoko do góry a nie w klawiaturę.

Qwer
@Operatorz_-_-_-_-_

Nie pracodawca chce rozwalić ZZ, ale zrobili to sami. Myślę, że ci wspaniali negocjatorzy powinni wrócić na maszyny, nie zasługują na nasze zaufanie.

Tyrol
@Qwer

Dobre. Bo nie na temat.

Operator
@Qwer

Dokladnie to nie pracodawca podpisał porozumienie Ale ci nasi przedstawiciele co patrząc co zrobili wzięli grubą kase

Tom
@Operator

Nie wiesz co piszesz obrażasz zz mam nadzieję że poniesiesz odpowiednie konsekwencje

@Tom

wal się na ryj

Tom
@5

Brak kultury i wychowania nie świadczy o tobie źle tylko o twoich rodzicach

Migę się mylić

Przespałem coś? Bo z tego co pamiętam, to przedstawiciele ZZ zapewniali nas, że pracodawca będzie na kolanach. Pięknie mówili, o tym, że pracodawca musi się ugiąć pod ich żądaniami, ponieważ teraz pracownik jest górą. Mieli nie cofać się nawet o złotówkę w swoich negocjacjach. Rozumiem, że czasami trzeba ustąpić, wziąć pod uwagę drugą stronę stołu negocjacyjnego. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wcześniejsze cwaniactwo ZZ i nie branie nas poważnie.

Optymista

A cudowne ZZ tak przepracowane są że od trzech dni piszą wspaniały komunikat na swojej stronce. Ciekawe czy piszą szczegóły negocjacji tj. ile na tym zyskali oni sami.

Cv
@Optymista

Oj premie poszly konkretne. Sprzedali sie jak dziw... Z obietnic zostaly tylko ochlapy. Chodza teraz ze opuszczonymi glowami ale na koncie pewnie urosło. Zrobili najwiekszy walek jak tylko można.wstydze sie ze jestem czlonkiem zz-na szczęście jeszcze tylko kilka dni

były zz
@Cv

nic tylko płakać się chce, tak nas zz porobiły, trzeba zacząć chyba oszczędzać na składce związkowej i się wypisać !

były zz
@Cv

też się wstydzę. PRZEPRASZAM

Oo
@Optymista

Jak tu pracować we firmie jak nawet ZZ nie można liczyć!

WL
@Optymista

Broda górą ! , a ZZ dały się ograć!

Ff
@WL

Nie daly sie ograc. To bylo wszystko zaplanowane. Z góry bylo wiadomo ze nic nie ugraja. Chodzilo tyko o zapewnienie sobie kadencj a ludzi to maja gleboko w du... Dlaczego nikt sie nie pojawia na odprawie i nie opowiada jak to bedzie dobrze? Dlaczego chodza ze opuszczonym glowami,? Banda nieudaczników i gamoni ktora mysli tylko o sobie.

Admin
@Optymista

Zastanawia mnie ile dostali nasi negocjatorzy za podpis ktoś może cos wie?

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE