Opinie o WZPOW w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WZPOW. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WZPOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZPOW w

pracownik flexronics były pracownik warminskich

Własnie ze sie mylisz firma flextronics to konkretny pracodawca praca nie jest cięzka są 2 przerwy 15 minutowe na fabrykacij i na integracij załoga bardzo dobra derektor geleralny [usunięte przez moderatora] jest wprzątku i zarobki wiekszę niz w warminskich

były robotnik

w tczewie jeszcze gorzej jak w warminskich powiem. ze lepszy rydz jak nic a tyrać to trza wszedzie

warminskie juz nigdy

A jabil nie przujmuję w kwidzynie jest trochę zakładów pracy zycze ci powodzenia bo jak pracowałem tez chodziłem tam nie chetnie z tego co wiem przjmuję flextronics tczew stawka (usunięte przez administratora) ale to trochę daleko od kwidzyna

była robotnica

w poniedziałek ide na drugą zmianę!!!!!!!!!!! nie chętnie ale cóz tylko warminskie zostały w kwidzynie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WZPOW? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
HANKA

SWIĘTA RACJA ALE TO W KAŻDEJ BRYGADZIE W TYCH WARMINSKICH TYLKO TONY I TONY JUŻ MASZYN NIE ZATRZYMUJĄ TYLKO SĄ PODMIANY PREMI STALI ROBOTNICY WOGÓLE NIE WIDZĄ (usunięte przez administratora) W KAZDYM ZAKŁADZIE SĄ PALARNIE A TU SKASOWALI DURNOTY NIE WIEM PO CO POZDRAWIAM NIEWOLNIKÓW Z WARMINSKICH A TĄ FIRME LEASING TEM W POWIETRZE BYM WYSADZIŁA W KÓŁKO PRZYJMUJĄ I WKÓŁKO ZWALNIAJĄ

Jesli chodzi o chłodnie to jest masakra te oklejarki do kartonów to jest tragedia psują sie na potegę a potem wielkie pretensje ze kobiety niemogą nadozyc z pakowaniem mrozonek aha i jest tam taka jedna typiara [usunięte przez moderatora] ona jest na zmiane u [usunięte przez moderatora] z daleko od tej kobiety tak chamskej wrednej i [usunięte przez moderatora] kobiety jeszcze nie widzałem a [usunięte przez moderatora] w kolejce [usunięte przez moderatora] totalnie muwicie ze zarząd tam jest najgorszy nie tylko zarząd bo majstrowe mistrze i pracownicy są [usunięte przez moderatora] zenada

były robotnik

powodzenia będziesz sprzątać jak bedzie czym albo rozkuwał cukinie lodowatą sprzęt do sprzątania ze sobą wez z domu tam nic nie ma i nóz do rozcinania kartonów z mrożonkami palarni tez tam nie ma a sprzętu pilnuj jak oka w głowie w szawce tez ic nie zostawiaj bo złodziejstwo jet tam nie samowite

Cześć Wam ja idę dzisiaj na nockę

anomin

Dzięki Incognito jesli chodzi o tą prace nie jest tak zle chyba nikt z wasz nie pracował w fobos w sztumie jak byscie tam pracowali to byscie byli szczesliwi ze pracujecie w warminskich

agencja towarzyska LeasingTeam 24 godz na dobe

Incognito

Najprawdopodobniej jest może jedno miejsce lub dwa miejsca do przyjęcia do pracy do Agencji ale najlepiej trzeba zadzwonić do Agencji Leasing Team to jest najprostrze rozwiązanie przedzwońic i będziesz wiedział wiedziała konkretnie.

anomin

Witam czy w tej chwili przyjmują do warminskich przez agencje pracy proszę o odpowiedz

z tym zusem co wiem to byly jaja bo ponoc odprowadzaja zus ale do zusu nie wplywaja pieniadze

anonim - 2011-02-07 23:51:25 Warminskie to jedna wielka porażka a ta agencja pracy to dno ja tez pracowałem w agencij pracy w manpower w flextronics tczew to tam była umowa o pracę na swieta dostałem paczkę i talon i umowe dostałem na pół roku i była całkiem inaczej a co w tych warminskich sie dzeje to szkoda gadac poprostu brak słów Dlaczego Leasing Team nie placi za chorobowe jeżeli są odprowadzane składki do ZUS-u potroncają składki od pracownika z wypłaty a za chorobowe nie placa

firmy posrednicze wywalic na zbity pysk ludzie powinni byc kierowani z urzędu pracy do warminskich i w ten sposób pracownicy mogli by więcej zarobić a zakład wywala kase na posredników pracownicy pracują po 20 lat za tysiaka smiech na sali! pozdrawiam!!!!

byly pracownik

podziekujmy za ten stan rzeczy bylemu zarzadowi

była pracownica

dotycz do opiisu texa te punkty i pod punkty wsadz sobie w tyłek wpierw zmodernizować maszyny a nie z maszyn wszystko na ziemie się sypie i ta żywność idzie do ludzi smiech na sali nie ma sprzętu do sprzątania łopat do zbierania smieci zmodernizować te urządzenia jesli chodzi o tunele do kosza idą kawały fest zamrożone bo załoga z warminskich rywalizuje aby dużo i byle jak

były robol

tam to z ludzi (usunięte przez administratora) robia zwalniaja po 2 tygodniach poto by zatrudnic nowych rozumiem jak by im chodzilo o to ze ta osoba sie nie naddaje a nie bez zadnych zastrzezen zwalniaja i gdyby tu chodzilo o to ze nie ma pracy ale zwalniaja i sie okazuje ze przyjmuja nowych pewnie cos z tego maja

Tex

SZJ HACCP,GHP i GMP Wymagania dotyczące produktów żywnościowych w krajach Unii Europejskiej Przepisy unijne nakładają na producentów żywności obowiązek wytwarzania jej zgodnie z systemem zarządzania jakością HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points - Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne). Aktualnie prawo polskie obowiązek ten ogranicza do zakładów produkujących żywność dietetyczną, jednakże firmy spożywcze nie posiadające wdrożonego HACCP nie mają możliwości eksportu na rynek unijny, a także do Kanady i USA. Po integracji Polski z UE wymóg wdrożenia i utrzymania systemu będzie spoczywał również na małych, średnich i dużych firmach, zgodnie z zasadą "od pola do stołu" (łańcuch produkcji, dystrybucji i konsumpcji żywności). Funkcjonowanie tego SZJ będzie musiało być w sposób ciągły dokumentowane i potwierdzane przez organ rodzaju inspekcji, pod nadzorem której znajduje się podmiot gospodarczy mający kontakt z żywnością. Cele systemu HACCP HACCP jako SZJ służy do analizy, oceny i kontroli wszelkich zagrożeń mogących powstawać podczas produkcji, dystrybucji i konsumpcji żywności. W tym ujęciu przedmiotem troski systemu staje się bezpieczeństwo zdrowotne konsumenta (klienta), a adresatem - potencjalny nabywca bezpiecznego produktu. Z założeń HACCP wynika więc rezygnacja z jedynie końcowego badania jakości wyrobu gotowego, na rzecz monitorowania każdego etapu jego powstawania i dystrybucji- od przygotowania surowców poprzez przetworzenie, produkcję, pakowanie, magazynowanie, transport, dystrybucję, aż do finalnej sprzedaży środka spożywczego i jego konsumpcji ( w przypadku konsumpcji odpowiedzialność producenta polega na właściwym opisie i oznakowaniu opakowań jednostkowych produktu). Konieczność wdrożenia HACCP dotyczy więc producentów, przetwórców i dystrybutorów produktów żywnościowych. Utrzymanie systemu daje gwarancję spełnienia ustalonych wymagań jakościowych i powtarzalnego uzyskiwania wyrobów o oczekiwanych parametrach. Wprowadzanie HACCP w praktyce 1. Dokonanie analizy zagrożeń dotyczącej określenia i oszacowania poziomu niebezpieczeństwa związanego z pogorszeniem jakości produktu, oceną ryzyka obniżenia tej jakości, a także ustalenie środków zapobiegawczych. 2. Identyfikacja miejsc procesu wytwórczego, w których, przy braku monitorowania, parametry procesu mogą ulegać odchyłkom, w sposób zagrażający bezpieczeństwu zdrowotnemu produktu. Miejsca te definiowane są jako krytyczne punkty kontroli (CCP, KPK) i należy dla nich ustalić środki kontrolne i zapobiegawcze. 3. Ustalenie mierzalnych parametrów oraz ich limitów w każdym CCP, których dotrzymanie zapewnia właściwą jakość zdrowotną produktu 4. Wdrożenie ciągłego systemu monitorowania dostarczającego dowodów, że zapobieganie zagrożeniom jest skuteczne 5. Ustalenie działań korygujących realizowanych w sytuacjach gdy parametry podlegające monitorowaniu nie mieszczą się w założonych limitach. 6. Opracowanie procedur weryfikujących, służących do potwierdzania skuteczności utrzymania ( funkcjonowania) systemu HACCP. 7. Ciągłe prowadzenie dokumentacji systemu. GMP, GHP i SZJ HACCP a Kontrola Szkodników (Pest Control) Skuteczna kontrola aktywności szkodników jest integralnym elementem Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP - Good Hygienic Practice) i Produkcyjnej (GMP - Good Manufacturing Practice) będących częścią systemu HACCP, tzw. pre-HACCP, od których wdrażanie systemu się rozpoczyna i bez których wdrożenie go nie jest możliwe. Procedura kontroli szkodników stanowi zatem jedną z kilkunastu procedur funkcjonujących w ramach systemu HACCP, w obszarze szeroko rozumianej produkcji bezpiecznej żywności i środków farmaceutycznych Copyright © 2011 NetArt

solidarnythe

czy w was się coś zmieniło po zwolnieniu Zabika ,jak działa u was Solidarność ? Tylko proszę uczciwie odpowiedzieć.Piszecie wiele na temat pracy , ale tak naprawdę to od was zależy jaka jest kultura i atmosfera pracy .Czystość ,higiena , jakość to główne parametry SZJ HACCP .wiele zalezy od kadry kierowniczej i ich zaangażowania. wiem wiele , choć u was nie pracowałam nigdy ....

Zostaw merytoryczną opinię o WZPOW

• Jak się pracuje w WZPOW?

Zobacz opinie na temat firmy WZPOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

WZPOW