GośkaFirma Produkcyjno-Handlowa

Gniew

Opinie o GośkaFirma Produkcyjno-Handlowa

bartek_76

Swojego czasu pracowałem w tej firmie i na prawde bylem zadowolony, platnosc na czas, szefostwo extra klasa, zgrany zespół, no ale musiałem się przenieść do inengo miasta, siła wyższa. Bardzo dobry pracowdawca :)

Michał

Zgadzam się z przedmówcą, jest solidna mają na prawdę bardzo dobre surówki i kapustę kiszoną, no i ogórki kiszaki. Probowalem surowek z innych firm ale ta mi najbardziej podchodzi. no i jeszcze mają nowe sałatki lighty, przegryze sobie szybko w pracy zamiast bulki i lepiej sie czuje. Zdecydowanie 5/5

Zostaw opinię o GośkaFirma Produkcyjno-Handlowa - Gniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GośkaFirma Produkcyjno-Handlowa