WZPOW

Kwidzyn

Opinie o WZPOW

Agnieszka

Jesteś pracownikiem WZPOW? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z powyższą firmą. Chętnie dowiemy się jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy, a co według Was wymaga zmiany?

werf

@Bezrobodny nie no masz racje jakos bardoz duzo to to nie jest

Bezrobotny

1300 zl za ciezka prace ? To niewolnictwo !

nicki

W jakim obuwiu tampracujecie?Mokasyny robocze?Czy kalosze?Jak jest temperatura na halach?Na minusie?Ile jest przerw i jak długo trwają?

kolo

Ja pracowalem i coJ

mirek

te posredniki w konia robia tylko sie wszedzie ogłaszaja nieroby

work
@mirek 09.10.2015 12:50
te posredniki w konia robia tylko sie wszedzie ogłaszaja nieroby

Możesz napisać coś więcej o tych warunkach kosmicznych?

rafał

nie polecaam tam pracy,kasa słaba a zasówac trzeba w warunkach kosmicznych i na czarno bez składek.umowa zlecenie smieciowki bez składek.odradzam praca na sezon

Boski

romi rozwiń temat

romi

są, przy cebuli. Temat dla koneserów.

Boski

A czy jakies fajne mężatki są ;)

gosc

no wiesz , na umowie masz premie, ale to Prezes podejmuje decyzje o premii na dany miesiac i , a kierownik nawet nie umie powiedziec dlaczego nie ma . A jesli chcesz zarobic namawiaja na nadgodziny. tlumaczac , ze skoro nie ma premii to chociaz tak mozna podciagnac wyplate. Za te pieniadze w takie warunki szkoda ludzi. A donosicieli jest cala masa.

Tomasz

Podłącze się do pytania ankaanka2. Czy to jest prace na stałe czy tymczasowa?

ankaanka2

witam wlasnie dostalam propozycje pracy w panapolu kwidzyn przez firme Jarpol z Kielc.Czy ktos moze wybiera sie tam do pracy? czy firma jest wiarygodna?

bed
@ankaanka2 19.06.2015 12:20

rusz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z siedliska i sprawdz a nie na gotowca czekasz !!

ankaanka2
@bed 25.06.2015 10:16

po to jest chyba forum zeby sie zapytac no nie? a moze jestes jakims przydupasem albo co?

abc

jakie są zarobki?

ja
@abc 19.05.2015 13:37
jakie są zarobki?

najniższa krajowa. na reke 1300 zł a o premii zapomnij. Każdy bład obwiniają pracownika , nawet jeśli za mała waga jest woreczka z mrożonką. Na jednym woreczku nic takiego , ale jesli trzeba zładować kontener..... to jest duży ubytek. Jesli jesteś robotem , nie masz swojego zdania i nie ozdywasz sie możesz trochę popracować. Przed siwetami zwolnią , żeby nie dac talonu a od stycznia znowu przyjmą.

była pracownica

słyszałam, że dalej ciągnie zwolnienie ta p.S jakoś to dziwne widziałam biega po sklepach i nie jest chora a do pracy to zwolnienie jedni ciężko pracują lub są zwalniani a ona lewe zwolnienia i dalej zatrudniona okłamuje wszystkich do okoła

A cóż ma sie dziać z Agnieszką S.znowu na zwolnieniu choć te zwolnienia są bardzo wątpliwe czy faktycznie chora dobra naciągara na pieniądze.

ewa

ile się zarabia ? na ręke nie całe 1300 wielka mi tajemnica

piotr

Czy ktoś mi powie co sie dzieje z najseksowniejszą majstrową Agnieszką S. faceci tęsknią za nią i ona na pewno też za facetami pewnie tylko jeden zadowolony, że do pracy nie chodzi w domu siedzi i nie czaruje więcej facetów w zakładzie.

michal

tyle sie zarabia ile trzeba nie mniej ani wiecej akurat w sam raz

Pracownik teraźniejszy

Na temat przerw nie można nic mówić bo to jest wymysł od górny i niemożemy nic pisać ile trwa przerwa a ile powinna trwać to jest tajemnica wewnątrz zakładowa i o takich czy innych warunkach nie można nic pisać.!!!!!

Pracownik teraźniejszy

Na temat czasu przerw nie moźna nic mómysł od Górny i obowiązuje nas tajemnica zakładowa czy pracowniczawić bo to jest wy

Mariusz

Witam ja pracowałem jak był Leasing Team na chłodni i nawet było dobrze w ciągu zmiany 3 przerwy 2 po 15 minut i 1 po 30 minut i od 4 lat nie wiem co tam sie działo nagle patrze tyle ogłoszen do pracy WZPOW tak jak za tamtych lat a dodam jeszcze ze na OLX.pl były tez ogłoszenia samej firmy WZPOW na kukurydze na umowe o pracę

Nie Nie wystarczy dobrze pracować to chodzi o to żeby polubić tą prace bo ja już tam pracuje 10 lat i nikogo się nie boje wchodze na zakład w takim stanie w jakim chce mam takie znajomości że się nie boje nikogo i pracuje do dnia dzisiejszego jak chce to sobie w pracy (.....................) i się nie boje

JA

Kilka lat temu pracowałem tam jako pracownik sezonowy ,w przeciwieństwie do innych przychodziłem do pracy po wypłacie . nie przynosiłem lewych zwolnień i pracuję tam do dnia dzisiejszego.Jest ciężko ale mam wypłatę w terminie . Lewe zwolnienia to plaga u pracowników sezonowych. Z tego co widzę ludziom nie zależy na pracy .

Ja

już przyjmują super ja jutro ide na 1 zmiane.

były robotnik

jakby co firma posrednicza jest z Tczewa i z Bydgoszczy tragedia

Jan

WZPOW nie działa teraz podnajmuje pracowników, halę i resztę infrastruktury firmie Amerykanka z Rusca. Poniżej INFO nt jak powinni płacić za system 4 brygadowy (wolne za nadgodziny są płatne) Dla wszystkich burków pracujących w systemie 4 - brygadowym - JAK POWINNO WYGLĄDAĆ ROZLICZENIE WASZEGO CZASU PRACY: Wymiar czasu pracy ustala się poprzez pomnożenie 8 godzin i liczby dni roboczych, a następnie dodania liczby godzin przedłużonego tygodniowego (nie należy mylić ze średniotygodniowym) wymiaru czasu pracy. Chodzi tu o liczbę godzin pracy ponad 40 godzin w tych tygodniach (zgodnie z przepisem - nie we wszystkich) okresu rozliczeniowego, w których wydłużono normę tygodniową poprzez wprowadzenie jednej dłuższej (maksymalnie 12-godzinnej) dniówki roboczej. W omawianym przypadku takie dniówki nie występują, a więc wymiar czasu pracy - przy założeniu, że nie występują święta w innych dniach niż niedziela - wynosi: (8 godzin x 20 dni) + 0 godzin odpowiadających przedłużonemu tygodniowemu wymiarowi czasu pracy = 160 godzin. **** czyli wszystko powyżej 160 godzin jest nadgodzinami, dlatego zgodnie z przepisami o godzinach nadliczbowych, pracodawca musi zapłacić za ten czas tak jak za godziny nadliczbowe ,czyli: Normalne wynagrodzenie + rekompensatę – w tym przypadku dodatek 100% Pracodawca zamiast dodatku,(WYJĄTKOWO W TYM PRZYPADKU) może udzielić czasu wolnego stosunku 1:1 (8 godz. jeżeli urlop jest na wniosek pracownika) lub 1:1,5 (12 godz.) –w zależności czy jest podpisany wniosek pracownika z wyznaczonym terminem odbioru tego czasu.

martin

Przyjmują. Nie jest wcale tak źle jak niektórzy tutaj piszą. Może i zakład nie jest w najlepszej sytuacji, ale na pewno zmienia się na plus, jest dużo remontów, inwestycji, nowych ludzi z pomysłami. Praca ciężka, trzeba wiedzieć po co się do pracy chodzi, a połowa tu i wkoło na produkcji tylko narzeka i czeka na koniec zmiany. Było kiepsko, ale jest coraz lepiej.

EWA

NEGATYWNIE? BO WARIACKIE TRZY MIECHY GÓRA CZTERY I KOPSALALA W DUPALALA ROBIŁAM TO WIEM NAWET SLUBNY ROBIŁ W ZESZŁYM ROKU OD SIERPNIA DO PAZDZIERNIKA I DOWIDZENIA

gosc

znowu wariackie zakłady szukają głupków do pracy

ewa

ludzi potruli i sprawę umorzyli szok!!!!

gość

upadająca firma zas przyjmuje pracowników

gość

czy to prawda ze warmińskie ledwo ciągną?

ktosik

możę dam radę , ale za co najmniej 10 tyś. :D

EWA

warmińskie potrzebują mistrza a gdzie profesjonalni mistrzowie toc tam mnóstwo tych mistrzów było

?

anonim - 2013-05-25 12:43:46 Proszę o informację czy firma WZPOW Kwidzyń to firma poważna. Mam na myśli to czy są dobre zarobki, czy są wypłacane regularnie i terminowo? Ponadto chciałbym wiedzieć czy atmosfera jest dobra, czy praca jest doceniana?Jeszcze z rok temu zarobki były małe nawet można powiedzieć że bardzo małe jak na tak ciężką prace. Starzy pracownicy [usunięte przez mdoeratora] nowych którzy tam podejmują prace, rządzą jakby byli nie wiadomo kim tam a są tak samo zwykłymi pracownikami produkcji. To przekraczało wszelkie granice. Warunki w tym zakładzie też są nie najlepsze, ludzie na konserwach tyrają aż padają bo jest tylko jedna śmieszna przerwa 15-minutowa. Także nie polecam

Anonim

administrator chyba awansował...

anonim!!! - 2009-12-06 21:22:37 [usuniete przez admina] głupoty wszyscy razem ...ja pracuję też przez firmę...!L>>>Jest ok ..dają posiedzieć , kawę wypić,dobrzee zjeść..i w sumie jest okij,.Jak się robić komuś nie chce to niech nie robi i idzie do domu ..I pszytul się do MAMY!!!!! I CO MAŁO WAM !!! DO OSRANEJ SMIERCI BEDZIESZ PRACOWAC PRZEZ TA FIRME. BO NA EMERYTURE NIE ZAROBISZ

wiola

no to pij póki możesz i ciesz się....

anonim!!!

DZENTELMEN

TAK ZGADZAM SIE Z WSZYSTKIMI KTÓRZY PISZĄ OPINIE !!! ZE NAJGORZEJ JEST NA KOMORACH PONIEWAZ JEST MAŁO MIEJSCA A CIAGLE JEST PRZYJMOWANY TOWAR DO KMOMÓR I SA ROBIONE WYSYŁKI I JEST ZABIERANA PREMIA ZA ROZWALENIE CZEGOS !!!!!!!!!!! A KIEROWNIK ZABIERA PRACOWNIKOM PREMIE A DOPERO PO WYPŁATACH MÓWI ZA CO JEST ZABIERANA !!! SĄ MAŁE ZAROBKI W SYSTEMIE !! A NAJGORSZY JEST SPRZĘT !!!!

Zostaw opinię o WZPOW - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZPOW