Opinie o WZPOW w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WZPOW. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WZPOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZPOW w

uzupełninie do wyżej opisanej histori

wszystko potwierdzam zwolniony zostałem 26 pazdziernika a papiery 16 listopada i czekam na zasiłek i nie wiem czy otrzymam zasiłek czy też 3 miesiące czekać . a kto za badania zwróci 140 złoty ja pracowałem miesiąc i 10 dni to ile zarobiłem? szok a przeziębienie do dziś lecze [usunięte przez moderatora]firma[usunięte przez moderatora]w powietrze razem z prezesem a firmy posrednicze wyeliminować zerują na przyjętych pracownikach a jesli chodzi o przerwy to jedna 15 min nie wiadomo czy zjeść czy zapalić [usuniete przez admina] w panstwie

Poinformowany

A najlepiej to wezwać telewizję!

Poinformowany

Tragedia! Ten zakład to jedna wielka tragedia! Zarobki- najniższe w całym mieście. [usuniete przez admina]podejście do pracowników. Odradzam zatrudnianie się w niej przez firmę Leasing Team. Umowy podpisuje się tam na kilka dni (nie raz nawet 3!), pani która się tym wszystkim zajmuje po prostu olewa ludzi. Nie potrafi zrozumieć, że zwolniony pracownik ma określony czas na dostarczenie dokumentów do UP i ma gdzieś, że ludzie mogą przez to utracić świadczenia. Firmy Leasing Team radzę unikać jak ognia. To jeden wielki przekręt. Generalnie odradzam zatrudnianie się w tym zakładzie w ogóle. Chyba, że w ostateczności. Bo ciężka, fizycza praca za 900 złotych miesięcznie to jest skandal i groteska na skalę ogólnopolską. Ciekawi mnie, że jeszcze się tym nie zajęła jakaś "Uwaga" czy "Prosto z Polski". Bo to co tam się wyprawia graniczy z łamaniem praw człowieka! Jedyny plus to to, że czasem dostaje się jakieś przetwory za darmo.

BHP W WARMINSKICH??? NIE ISTNIEJE POPROSTU NIE ISTNIEJ E NIECH PRZYKŁAD Z I.P. WEZMĄ UBIÓR WÓZKARZY PRACOWNICY Z WARMINSKICH NIE MAJĄ BADAŃ WYSOKOSCIOWYCH I PRACOWNICY Z LEGAISTEAM JEDNE CIUCHY ROBOCZE A WCHODZĄC NA TAKĄ HAŁDE BRAKU KUKURYDZY MOKRY JAK SWINIA I CO MA ZAŁOŻYĆ NA DRUGI DZIEŃ CIUCH ZDĄŻY WYSCHNĄC? BHP NA SZKOLENIU NAWIJA O OSZCZĘDNOSCIACH DLA ZAKŁADU NOWI PRACOWNICY Z FIRMY LEASING TEAM CIUHY W WORACH TRZYMALI I TO W KUCHNI A JAK SZAFKA SIE JAKA ZWOLNIŁA TO DWIE OSOBY W JEDNEJ POŁOWIE SZOK TOK!!!!!!CO ZA FIRMA? Z KORZYSCIĄ DLA SIEBIE A NIE DLA PRACOWNIKA CZY Z WARMINSKICH CZY TEŻ ZFIRMY Z LEASINGTEAM TAM JEST PRACA ZWIĄZANA Z WODĄ I DLACZEGO PRACOWNICY NIE DOSTAJĄ DWÓCH PAR CIUCHÓW ROBOCZYCH? KŁANIA SIĘ TAM OPERATOR Z KAMERĄ NIE ZŁY FILM DOKUMENTALNY BY NAKRĘCIŁ I PAJACÓW Z WARMINSKICH ZAKŁADÓW POZDRAWIAM I ODRADZAM TĄ FIRME [usunięte przez moderatora]PRACY ZAROBKI W SYSTEMIE NIECAŁE 900 ZŁ

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WZPOW? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kicaj415

NIE MOZECIE POMOC SOBIE TO POMÓŻCIE INNYM Zawsze mozna sprawe zglosc! sad pracy bhp-owiec inspektorat pracy

zgadzam sie ze wszystkim co tu piszecie to jest jeden wielki [usuniete przez admina]brak organizacji jedno co moge dobrego powiedziec na temat osób co tam pracuja to jest majster arek poprostu takiego majstra powinien miec cały zakład z kultura podchodzi do pracownika i z szacunkiem. jestem nie zadowolona z pracy tam i napewno ja nie jedna a prezesi to kawał i z nich dbaja tylko o swoja [usuniete przez admina] a nic dla pracowników nie robia tylko beszczelnie kłamia na tych zebraniach

julia

moja propozycja firme (usunięte przez administratora) w powietrze odpychanie braku kukurydzy ludzie nie mają czym odpychać a ta jedzie bez namysłu nawet nie smią spytać czy badania wysokosciowe ma ,ona nie zatrzyma maszyny fotke zlikwidowali która powinna maszyne odstawić a ty odpychaj to zeby maszyna szla hamstwo w panstwie stali pracownicy sie starają a i tak bez premi chodzą palco[usunięte przez moderatora] i przyszywanych operatorów takich jak zawalicch (usunięte przez administratora) w powietrze

tytanik

Także mogę powiedziec coś na ten temat,parę lat tam pracowałem ale na szczęście z tamtąd uciekłem.Prawda że praca jest ciężka i za dziadowskie pieniądze,dookoła bałagan a na placu smród jakby ktoś tam robił kiszonkę z warzyw.Co do pani [usunięte przez moderatora] i pana [usunięte przez moderatora] to także miałem tego pecha i pracowałem z nimi i muszę potwierdzic ze są ograniczeni intelektualnie. pozdrawiam

EWA

WITAM WSZYSTKO SIE ZGADZA CO DO P. Z POWINIEN ZATRUDNIĆ SIĘ W MIEJSCU ZAMIESZKANIA TAKI BYCIA SPOSÓB JAKI ON MA DO LUDZI SEZONOWYCH NIE POWIMIEN BYĆ TOLEROWANY PRZEZ FIRMĘ BRYGADZISTKA NIE MA NIC DO POWIEDZENIA ANI MAJSTROWA SZOK TOK TOK SZOK LUDZIOM TAK MAŁO PŁACĄ I ŻEBY NIE MIELI NA SPRZĘT DO SPRZĄTANIA?NORMALNIE SREDNIOWIECZE .ŻEBY DO RĘKI NIC NIE BYŁO? TOTALNY KRACH JAK ONI AUDYT PRZECHODZĄ?

JULIA30

Praca w WZPOW-TRAGEDIA.Pracy dużo,a płaca mała że aż śmieszna,organizacja pracy zakrawa na śmieszność,kadra zarządzająca zero kultury i jakiegokolwiek podejścia do pracowników, a zwłaszcza p[usunięte przez moderatora] chyba dwie najgorzej wychowane osoby jakie znam

Zostaw merytoryczną opinię o WZPOW

• Jak się pracuje w WZPOW?

Zobacz opinie na temat firmy WZPOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

WZPOW