Opinie o Książka Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Książka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Książka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Książka Sp. z o.o. w Gdańsk

PO

Co tak cicho na forum? Gdzie są wszyscy co tak biadolili, że urlopy nie są płatne? Teraz jak Drogowiec upadł, a nowy szemrany właściciel wszystko zaorał razem z kompostem macie okazję pokazać na co was stać w innych firmach, polskich lub niemieckich. Teraz już będzie tylko lepiej. Bedą nowi kierownicy, prezesi, brygadziści, wypłaty i urlopy jak się należy. Praca lekka, łatwa i przyjemna. Tak jak wszyscy tego chcieli. Brawo Wy!

Antek
@PO

Kiedy nastąpi wypłata zaległych urlopów czy trzeba składać pozwy

@Antek

Wypłata nastąpi w takim terminie jaki miałeś w umowie. A pozew przeciwko komu chcesz składać? Drogowiec.pl, -pl, .eu? Kiedy firma jest wirtualna to przez samego Ziobrę możesz składać pozew. A faktycznie to możesz właściciela pocałować w cztery litery. Tylko pamiętaj w nowej firmie, jeśli się w jakiejś zatrudnisz, patrz na urlop. To jest najważniejsze.

PO

Jak już pisałem jego nawet nikt nie znajdzie, bo biura są, jak to pani w materiale ładnie ujęła "wirtualne", więc o jakim pociąganiu do odpowiedzialności my tu w ogóle mówimy. Jak już napisałem można go co najwyżej w cztery litery pocałować. I to z odległości.

Wiecie może czy w Drogowiec-PL Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

PO

W "Drogowcu" wszyscy są na stażu. Takim bezpłatnym. Ale doświadczenia bezcenne.

PO

W Niemczech już niemieccy kontrahenci płacą za kwatery i wypłaty pracownikom, bo prezes stwierdził, że to nie jest jego działka.

Wit

Zachęcam wszystkich do składania pozwu wobec osoby Pana D.Nie wobec firmy w uzasadnionych przypadkach prezes odpowiada własnym majątkiem,czyli też żony itp....Smierdziel nie wywinie sie tak łatwo.pozdrawiam

@Wit

Nic mu nie zrobisz - załatwił sobie podobno żółte papiery....

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Książka Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

a za co Wy wypłaty chcecie jak nie pracujecie? myślicie że my kontraktowcy będziemy na Was zap(usunięte przez administratora)

Nowa piramida

Podobno Michał kierownik w grunwaldzie się zwolnił poto tylko zeby wziąść na własną rękę kontrakt z graven i chce wziąść do spółki z pijanego mistrza Robak i giermka norka

Emil szewczyk
@Nowa piramida

A to dobre i co ten pijany mistrz będzie tam robił jak on na niczym się nie zna? Będzie przepijał premie pracowników?

krokodyl

czy ktos wie kiedy drukarnia rusza pod kierownictwem Stasia?

Zgred
@krokodyl

Rusza chyba skórą (usunięte przez administratora) was jaka drukarnia tam juz nic nie ma tylko szczury.

my kontraktowcy robimy na was wszystkich a to nie ladnie

Optymista

Szkoda ze nowy właściciel ściemnia. Jego wywody ze będzie lepiej są już wszystkim znane. Oby się nie przeliczyl

@Optymista

W Kielcach tez prowadzili wywody o przyszlym dobrobycie. Raczej sie przeliczyli. Drukarnia zamknieta. Pieniadze niewyplacone.

Chuk

Prezes to zwykły cwelllina w glinę jebny i te pizdyyyy co siedza w biurze i liżą mu brudne dupskoo i bombe w ryja ma .

przyjedzcie do nas do Niemiec zobaczycie jaki jest tu miod i nie narzekajcie

reporter

Kto jeszcze został w Drogowcu niech składa wypowiedzenie z art 55. Kadrowa będzie tylko do końca maja i nie będzie komu wystawić świadectw pracy.

D.

Wątpię żeby ktoś dostał kasę. Chyba że biuro.

Drukarz

Pracowałem tam 5 lat dawno temu,aż żal czytać co sie porobiło z tym zakładem...szkoda..

XXX

A na co Wy liczyliście??? Z szulerami sie w karty nie gra! Przecież tacy byli od początku. Oni inaczej nie potrafią, to jest ich model biznesowy. Radziłbym pilnować składek i podatków, bo za chwile sie okaże ze pracujecie w Niemczech nielegalnie.

Prezess

A pies was srał kontrakowcy i na was przyszedł czas. Śmierdzący pchlarz prezes gline wam przeczysci i cała rodzinka kadrowej zjedzie buhahaha

Kantrakt

Aby patrzec jak kontrakty się rozwalą z jednego już zjeżdżają

Kontrakt

Kantrakty się sypią nie płacą chorobowego, wypłaty ci co dostali są płacone po pół a niektórzy wogole nie dostali pytanie co dalej?

Alfred

Zapłacili uffff

Biuro

Czy ktoś wie dlaczego nie można się dodzwonić do biura drogowca?

Ryc

A tak poważnie dostał ktoś jakas kase?

Nie ale
@Ryc

Zapłacili zus do marca

Nie ale

widzę co mam w zusie, do marca oplacone składki są

Wtorek
@Nie ale

Między zgłoszeniem do ZUS kwot w RCA a zapłaconymi składkami jest pewna różnica ????

Zostaw merytoryczną opinię o Książka Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Książka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Książka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Książka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Książka Sp. z o.o.