Opinie o Książka Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Książka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Książka Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Książka Sp. z o.o. w Gdańsk

baner wywiady
WQ Nowy wpis
Inne

Ktoś w komentarzu wspominał o syndyku i braku zaległych wypłat dla pracowników. To znaczy że firma upadła i nie zapłaciła ludziom? Za ile miesięcy? Jest szansa żeby jeszcze odzyskać te pieniądze?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Książka Sp. z o.o.?

ja Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Trzeba znać nuty i dobrze grać!

Janek Nowy wpis
Kandydat
@ja

Żeby zostać członkiem zespołu trzeba napisać wielowątkową powieść na miarę tekstów Olgi Tokarczuk

wkurzony
Były pracownik
 Pytanie

Czytaliście artykuł na onecie ? Syndyk wydał prawie 600 tys., i ani grosza dla pracowników.

Marek
Inne
@wkurzony

Serio? Pracownicy nic nie dostaną? Dużo firma zalegała zatrudnionym ludziom? Za ile miesięcy pracy?

Owsik
Były pracownik
@wkurzony

Taki syndyk to jakieś nieporozumienie, zostawił "rzetelne" info na swojej "stronce" i tak wisi aż do dziś. Trzeba się tym będzie zająć bo jak tak dalej pójdzie to ten syndyczek przepije wszystkie nasze pieniądze zanim sporządzi listę wierzytelności!! Chyba jasne jest, że dąbrowski go przekupił na samym początku. Najgorsze w polskim prawie jest to że ten OCENZUROWANO nie ma ustawowego czasu na wykonanie swojego obowiązku i ciągnie się to już 2 lata.

Franka
Pracownik

Ciekawa jestem czy zlecający produkcję serduszek i reszty dla Wielkiej Orkiestry wie jaki pan uczciwy

anonim
Były pracownik
@Franka

I dlatego przez taką personę jak dąbrowski w życiu do puszki nic nie wrzucę a jak pytają dlaczego to mówię w wielkim skrócie co i jak :-)

Grażyna
Inne
@anonim

Aż mnie zaciekawiła ta historia. O co dokładnie chodzi? A tak w ogóle to czy to ma znaczenie kto produkuje serduszka? Chyba ważne że dajesz pieniądze na szczytny cel?

anonim
Były pracownik
@Grażyna

No jak były wiadomości że owsik same przekręty robi to nie zwracałem na to uwagi i dawałem do puszek ale jak zobaczyłem dąbrowskiego razem z nim na zdjęciu to znaczy że jednak było trochę racji z tymi przekrętami. To chyba oczywiste ;-)

Joanna
Inne
@anonim

Ale kim jest ten cały Dąbrowski? To chyba ktoś od was czy le myślę?

Ala ma kota
Pracownik
@Joanna

Jest reportaż w TVP 1 alarm można zobaczyć.

Kris
Pracownik
 Pytanie
@Ala ma kota

Jaki reportaż? Kiedy był w telewizji?

ja
Pracownik
@Kris

ponad rok temu....

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Książka Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI PIZZY
Amstelveen
E&A
(6558 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
dociekliwy
Pracownik

Syndyk wystawiła rachunek na 88 tys. za obecną pracę i sędzia komisarz Anna Poborska zatwierdziła te rachunki. SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!. A Syndyk PIT 11 nie chce wystawić.

Zeus
Były pracownik
 Pytanie
@dociekliwy

Ha ha, a komu wystawiła ten rachunek? Niech łaskawie ureguluje niewypłacone wynagrodzenia a potem niech sobie wystawia "rachunki" :D Tak czy siak najwyżej do prokuratury się ją poda :-) I tyle w temacie. Co do PIT-11 to trzeba w ZUSie wyjaśnić jaka sytuacja i tyle.

Calineczka possa ogoreczka
Były pracownik
 Pytanie
@dociekliwy

Dobre, a kto dokładnie jest tą panią syndyk? Bo patrząc przez pryzmat ceny jaką sobie wystawiła za pierdzenie w krzesło to miejmy nadzieję że to nie nasza wspaniała agusia z dwoma dyscyplinarkami na koncie ?

Dario
Były pracownik
 Pytanie
@Zeus

Witam. Jak się rozliczyć z PIT skoro nie ma pita z drogowiec?Ktoś coś wie na ten temat?

Dociekliwy
Pracownik
@Dario

Trzeba napisać oświadczenie do Urzędu Skarbowego . Opisać dlaczego nie ma się pitu

Desperado
Były pracownik
@Dociekliwy

Oraz rozliczyć się tylko z pieniędzy które te (łaskawie sam ocenzurowałem zanim jakiś (usunięte przez administratora) zgłosi) były łaskawe zapłacić. Przyjdzie czas że sprawiedliwość weźmie górę i zwrócą wszystkim pracownikom niewypłacone wynagrodzenia ale to potem. Ogólnie chodzi o to że za rok 2020 rozliczyć się tak jak napisałem wyżej.

Madelinka
Pracownik
@Dociekliwy

Napisalam 3 pisma do drogiwiec Pl drogowiec eu i książka sp.zoo o wystawienie pitu 11 , wysłałam za potwierdzeniem odbioru .w 2 pierwszych pewnie nikt nie odbierze a co do książki to się okaże ale będę miała podkładkę do US ze robiłam coś w tym kierunku zeby te.Pity uzyskać....poki co rozliczyłam się tylko z jednego pitu ze starka, obliczenia na.podstawie wyplat ,składek w zusie itd... później będę robila korektę jak coś..

Nowy
Pracownik
@Madelinka

Panowie: Tomasz D. Dariusz J. i Bartłomiej K. występują teraz jako firma Blackpool Sp. z o.o.

ja
Pracownik
@Nowy

A pan StB założył nową firmę poligraficzną i ma wszystkich głęboko....

@ja
Były pracownik
 Pytanie
@ja

A jaka to firma? Jak się nazywa

TakiJa
Były pracownik
@@ja

BST-NEXT KOLBERGA 9 KIELCE

Golowa małpa
Były pracownik
@TakiJa

No to tam na bank cv nie warto składać.

Dział Kadr
Pracownik

Proszę odbierać listy polecone od spółki, bo potem są pretensje, że nie ma świadectwa pracy.

3
Dfgh
Były pracownik
@Dział Kadr

Jest 20 a świadectwa brak

Abc
Były pracownik
@Dział Kadr

Proszę przekazac prezesowi, żeby rozliczyl się z byłymi pracownikami i wypłacił zaległe wynagrodzenia i ekwiwalenty za urlop.

Pracownik stw
Były pracownik
 Pytanie
@Dział Kadr

Jak uzyskać zaświadczenie do rozliczenia podatku niemieckiego? Na jaki adres pisać???

Norbert Gołąbek
Były pracownik
@Dział Kadr

Najpierw proszę wystawiać te świadectwa pracy poprawnie. Proszę o kontakt w mojej sprawie, ponieważ moje świadectwo wystawione jest niepoprawnie. n.golabek@gmail.com

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Dział Kadr

Proszę odpowiadać na korespondencję od byłych pracowników.Przesyłacie nieprawdziwe deklaracje do ZUS.Twiefdzicie w nich,że pracownicy mają wypłacane świadczenia i wynagrodzenia wraz podanymi kwotami.Pracownicy Drogowca z Kielc od stycznia nadal nie mają wypłaconych wynagrodzeń,ani świadczeń.Proszę tu na forum pracownikom to wytłumaczyć.Kolejne osoby mają umierać z braku środków do życia i leków?ZUS osobom chorym odmowił wypłacania świadczeń chorobowych ponieważ pracodawca zadeklarował,że je wypłacił.Co Dział Kadr ma na ten temat do powiedzenia ?

Były pracownik II
Były pracownik
@Były pracownik

Dział kadr to gó@no ma do gadania, mówią tylko co na co im prezesik pozwala a jak pytania o pieniążki to oczywiście piszą żeby do prezesika pisać. Co do ZUSu to trzeba by tam iść, przedstawić sytuację i zgłosić że żadnych wypłat za ten rok się nie otrzymało i poczekać co z tego wyniknie.

Były pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik II

Do ZUSu byli pracownicy piszą od lutego. Pracodawca deklaruje wypłaty świadczeń,których fizycznie nigdy nie było.ZUS na tej podstawie odmawia przejęcia wyplaty świadczeń.Pan prezes odpowiadać na pytania byłych pracowników ani ZUS,nie chce.Twierdzac,że już od maja nie jest prezesem.Kadry nie odpowiadają na pisma,zarówno pracowników jak i z ZUS.Zmieniają się wirtualne siedziby firmy,nazwa.Dokumenty w sprawie są przekazywane do instytucji w kolejnym mieście i procedura zaczyna się od początku.A kolejne osoby głodują,stracą dach nad głową i kolejne nie przeżyją,bo jak długo można przetrwać,bez leków niezbędnych do przeżycia ?A panowie prezesi nie mają nawet odrobiny godności czy zwyklej ludzkiej przyzwoitości.Nawet korekty nie złożyli do ZUS,pomimo pism z prośbami od tej instytucji i pracowników(wtedy ZUS wypłaci świadczenia).Co ich obchodzi czyjeś życie.Powiem tylko jedno.Zło wyrządzone innym wraca i to z wielokrotną siłą.Wtedy tacy ludzie stracą to na czym im w życiu najbajdziej zależało.Jeśli to czytają,kiedyś przypomną sobie te słowa.

Była pracownica
Pracownik
@Były pracownik

Dziwne to co piszesz, ja dostałam wszystkie dokumenty, które były mi potrzebne. Nie dostałam pieniędzy, ale rozumiem, że z pustego i Salomon nie naleje.

2
Jan
Były pracownik
 Pytanie
@Była pracownica

(usunięte przez administratora) Ludzie nie maja swiadectw pracy (a Ci co maja to glupoty powypisywane), dokumentow do zus do swiadczen za zwl lek i cala mase innych papierow o pieniadzach nie wspomne. A sama pieniądze nie poszly w swiat.

anonim
Kandydat
 Pytanie
@Była pracownica

Ojej, poważnie ;-) ?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Książka Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tomcio-Tycjano-Oszust
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

I po co serwis gowork.pl sam pisze takie posty ??? Przecież firma jest w upadłości.

dociekliwy
Pracownik
 Pytanie

Kolejne 57 tys. wydał syndyk. Razem już 147 tysięcy. A dla nas pracowników (usunięte przez administratora)

1
Hiacynta
Były pracownik
@dociekliwy

Do prokuratury trzeba będzie cwaniaczka zgłosić.

Wtorek
Były pracownik
@Hiacynta

Już dawno zgłoszono zawiadomienie do prokuratury.

Środa
Były pracownik
 Pytanie
@Wtorek

I jak, wiadomo czy tycjanek raczy coś zrobić? Nie zdziwię się jak się okaże że tamten (usunięte przez administratora) go przekupił ;-) A prokuratura w ogóle coś ruszyła?

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Książka Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pewnik
Były pracownik
@Pytanie

tak każdy może liczyć na telefon na kartę i za niego płacić, można go nawet używać poza godzinami w pracy, ale z tego co się orientuję, pracodawca nie monitoruje tego

dziad
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

I po co serwis gowork.pl sam pisze takie posty ??? Przecież firma jest w upadłości.

Gdzie moje składki?!!!
Były pracownik
 Pytanie

Czy mogę prosić o dane kontaktowe do firmy Książka Sp. z o.o. - Gdańsk (dawny Drogowiec PL w Kielcach)? Jakiś adres, siedzibę, adres e-mail? Nie opłacili mi składek emerytalnych tak jak należy i chcę się teraz domagać sprawiedliwości. Będę wdzięczna za info! pozdrawiam

Re
Były pracownik
 Pytanie

Czy macie jakis telefon czy e-mail lub inny namiar na Drogowiec? Pracowałem tam w latach 2000 i chciałbym pozyskać od nich zaświadczenie o pracy tam.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Książka Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Lolo
Były pracownik
@Pytanie

bardzo chętnie zatrudniają, można powiedzieć, całymi garściami.

Byly pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Przy PIT37 dołączyłem pismo do skarbówki odnośnie tej "firmy" i napisałam dlaczego nie dostałam PIT11, dziś dzwonili do mnie i chcieli przedstawienie dokumentów bo nie mogą namierzyć firmy :D Co za kraj :D Chcą xero umowy o pracę, świadectwo i info co się z tą "firmą" teraz dzieje. Opiszę im ze wszystkimi szczegółami, dołączę też płytkę DVD z dokumentami z TVP1 ALARM. Wątpię by to coś dało ale czemu nie spróbować? Skoro syndykowi się nie chce to trzeba inaczej działać - dołączę też xero jego obwieszczenia. Proponuję Wam wszystkim też poskładać pisma do US z dokumentami zatrudnienia tam. Jeśli ktoś nie ma umowy o pracę to chociaż paski wypłat itd itp.

Wtorek
Były pracownik
@Byly pracownik

W kieleckim US perypetie Drogowca/Książki znają od dawna.

Byly pracownik
Były pracownik
@Wtorek

Jak widać nie, bo by nie dzwonili. Idę pokserować dokumenty i tam jadę :-)

Pawcio
Były pracownik
 Pytanie
@Byly pracownik

To jakaś masakra. A z czego rozliczyles pit37?Rozumiem że Tobie też nie płacili od początku stycznia 2020r.

Byly pracownik
Były pracownik
@Pawcio

Z pasku wypłaty, oczywiście znajomi musieli mi pomóc gdzie jakie bzdury w które kolumny i co wpisywać. Musicie się z tego rozliczyć jeśli jakiekolwiek pieniądze ci "uczciwi ludzie" Wam wpłaciły w 2020!! A że dzwonili bo nie mogli firmy "namierzyć" to uznałem że trzeba im dostarczyć: 1 – ksero paska wypłaty za grudzień 2019 2 – ksero Umowy o Pracę 3 – ksero Wypowiedzenia Umowy o Pracę 4 – ksero Świadectwa Pracy 5 – wydruki wypłaty (w obu ratach) za grudzień 2019 6 – ksero oświadczenia Syndyka Tycjana Saltarskiego, który prowadzi sprawę upadłości firmy. I tak zrobiłem. I może coś wreszcie fiskus łaskawie z tym zrobi! Wy też tam się ruszcie z dokumentami jakie macie, macie na to czas do końca kwietnia. Pozdrawiam

Stach
Pracownik
@Byly pracownik

Po co się z tego rozliczać skoro w urzędzie skarbowym nie mają nawet żadnej informacji o pit 11

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Stach

Jak to po co, jeśli jakiekolwiek pieniądze wpłynęły to trzeba się rozliczyć, nawet gdyby to była 1 złotówka. Żyjemy w kraju w którym urzędasy są gotowi nas zjeść jeśli choćby 1 grosza haraczu im nie damy. Wejdź sobie tu i zobacz co naskrobał "niezwykle pracowity" syndyk: (usunięte przez administratora) Pisze tam wyraźnie: "Jednocześnie Syndyk wskazuje, że brak informacji PIT – 11 nie zwalnia podatnika z rozliczenia rocznego przed urzędem skarbowym, co jest możliwe na podstawie wpływów uzyskanych na rachunek podatnika, bądź otrzymanych dokumentów KW od byłego pracodawcy." Jeśli komuś się nie chce to niech potem nie płacze jak dostanie pisemko od US. Pozdr

nadelinka
Pracownik
 Pytanie

czy ktos zna dokladny adres firmy ksiazka sp. zo.o ??? potrzebuje zeby napisac pismo z zadaniem wystawienia Pitu 11 zeby miec podkladke do Us?

ja
Pracownik
 Pytanie
@nadelinka

https://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,26324833,firma-w-upadlosci-sa-wielkie-dlugi-wscieklosc-pracownikow.html?disableRedirects=true pisz na Gdańsk! https://www.imsig.pl/krs/0000054733

Oksygen
Były pracownik
 Pytanie
@nadelinka

Ktoś się już rozliiczyl z urzędem skarbowym?Powie jak to mniej więcej zrobić bo kasa nie była wypłacana a pit nie ma.

Madelinka
Były pracownik
@Oksygen

Maz się rozliczyl pracował w drogowiec pl , drogowiec Eu i teraz stark i z dwóch pierwszych nie dostal pitow...dostal pit ze starka zrobiłam screny wyplat z tych firm i screeny z zusu trzeba mieć profil zaufany i wyslalam Pani i ona mi wyliczyła...dostalam juz zwrot a do drogowiec eu, drogowiec .pl i książka wyslal.pisma z prośbą o wystawienie pitow za potwierdzeniem odbioru i o dziwo kazda firma odebrala...ale póki co nie wyslali...pod koniec kwietnia napisze pismo do US dołączę potwierdzenia odbioru przez te firmy tych pism...i juz podobno oni jakoś to dokończą...wylicza i albo doplaca roznice albo.trzebabedzie oddać...ważne żeby wykazać ze robiło się.wssystko zeby dostać ten pit .

Oksygen
Były pracownik
@Madelinka

Jak firma nie placila wypłat to pewnie składek I podatków też nie. To skąd to wszystko wyliczyć

Madelinka
Były pracownik
@Oksygen

To nie doczytalam...maz dostawał.wyplaty ale pitow nie dostal ani.polsmiego ani niemieckiego

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Książka Sp. z o.o.?

Syndyk
Inne
@Pytanie

Tak, zarządzanie przez syndyka jest bardzo profesjonalne

2
Nick
Były pracownik
 Pytanie
@Syndyk

A Syndyk w ogóle zrobił cokolwiek do tej pory ;-) ?

Syndyk
Inne
@Nick

Został syndykiem!

2
Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Syndyk

Nikt nie dostał jeszcze zaległych wynagrodzeń z FGŚP i raczej chyba nie dostanie, bo łaskawy niezwykle Pan Syndyk teraz będzie dokumentów firmy szukał!!!! To po co nam były te wszystkie klauzule wykonalności, sprawa w sądzie itp, skoro Pan Syndyk musi mieć "dowody" na to, że firma wynagrodzeń nie wypłaciła?! Chore!

Ania
Były pracownik
@Były pracownik

To, że syndyk zakosił kasę pracowników to mnie nie dziwi, każdy chce kasę, ale, że ZUS, któremu Drogowiec jest winien 10 milionów przekazał część odzyskanych pieniędzy jest nie do pojęcia,

dociekliwy
Pracownik
@Ania

Dlatego zwolnili Prezesa i Wiceprezesa ZUS w naszym mieście.

Dario
Były pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Ktoś może dostał jakieś zaległe wynagrodzenie z drogowca?

Ja
Były pracownik

W celu otrzymania wynagrodzenia z funduszu gwarancyjnego kontaktujcie się z adwokatem pan D. Wiecha ul. Wojska Polskiego Kielce do 20.10.

2
Zeus
Były pracownik
 Pytanie
@Ja

Dostał już ktoś zaległe wynagrodzenia od FGŚP ?

TakiJa
Były pracownik
 Pytanie
@Zeus

No właśnie ktoś coś już?

Zeus
Były pracownik
 Pytanie
@TakiJa

Ciekawe kto kliknął niezadowoloną buźkę :D Już się prezesikom coś nie podoba ;-) ?

Operacja 50
Były pracownik
 Pytanie

Jak tam życie wygląda teraz w GRAWEN jeszcze coś się dzieje słyszałem że jest nie ciekawie

Grawen
Pracownik
 Rekomendacja
@Operacja 50

Tutaj jest świetnie, dobrze, że uwolniliśmy się od Stasia, dopiero teraz jest dobrze!

PO
Pracownik
@Operacja 50

Graven już nie ma. Od ponad miesiąca. Teraz wszyscy, którzy płakali, że w starym Drogowcu było źle, i że są wyzyskiwani, teraz mogą pokazać na co ich stać i jakie pieniądze potrafią zarobić bezpośrednio w niemieckich firmach.

Frukty

Chyba juz dosc robienia nas w ciula byłem i nie byłem za tym zeby olać to wszystko.Prezes chciał czasu dostał to zamiast wypłaty stosuje srodki penitencjarne..Trzyma tam Pania G bo tak jak ona ma nas za wiadomo co....Kazdy wie ze ta osoba niewiele potrafi procz mało inteligentnego szmacenia nas.Panowie i Panie mysle ze miarka się przebrała ,to bez nas nie bedzie ich nie odwrotnie,to my pracujrmy na świńską inteligencje nie ona na nas,kończmy to dzieło.

Grzegorz
Inne
@Frukty

Długo pracujesz już w Drogowiec-PL? Czy w firmie zawsze dochodziło do sytuacji, które opisujesz, czy jednak coś zaczęło się zmieniać dopiero niedawno? Daj znać, jestem ciekaw co powiesz mi na ten temat.

Oko
@Grzegorz

Długo jak chcesz cos wiedziec dokładniej to ok ale nie tutaj.

Były były
Były pracownik
 Pytanie
@Frukty

Wigilia w tym roku na Siennej?

Dobry
Pracownik
 Pytanie
@Były były

Na jakiej Siennej? U Jana Heweliusza!

Koleś z Radiomia
Pracownik
 Pytanie

Jak tam wygląda sytuacja w graven kontrakt jeszcze pracuje w Grunewaldzie? Herr Wawszczak robi?

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Książka Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

xyz
Pracownik
@Pytanie

W tej chwili to w każdej chwili możesz nadgodziny odebrać. Przez tyle co ich masz nie przychodzić do pracy!

His
Inne
@Pytanie

Ty tam pracujesz M

xyz
Pracownik
@His

juz nie

Zostaw merytoryczną opinię o Książka Sp. z o.o. - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Książka Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Książka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Książka Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Książka Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii