Drogowiec.PL Sp zo.o.

Kielce

Opinie o Drogowiec.PL Sp zo.o.

Egon

Co to za opinię o firmie firma jest solidna mało bo mało Ale przecież płacą

Polska

001. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy. 002. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie). 003. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy. 004. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło. 005. Wyrzynanie na czole „orła”. 006. Wbijanie bagnetu w skroń głowy. 007. Wyłupywanie jednego oka. 008. Wybieranie dwoje oczu. 009. Obcinanie nosa. 010. Obcinanie jednego ucha. 011. Obrzynanie obydwu uszu. 012. Przebijanie kołami dzieci na wylot. 013. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha. 014. Obrzynanie warg. 015. Obcinanie języka. 016. Podrzynanie gardła. 017. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz. 018. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty. 019. Wybijanie zębów. 020. Łamanie szczęki. 021. Rozrywanie ust od ucha do ucha. 022. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar. 023. Podcinanie szyi nożem lub sierpem. 024. Zadawanie ciosu siekierą w szyję. 025. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy. 026. Skręcanie głowy do tyłu. 027. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą. 028. Obcinanie głowy sierpem. 029. Obcinanie głowy kosą. 030. Odrąbywanie głowy siekierą. 031. Zadawanie ciosu siekierą w szyję. 032. Zadawanie ran kłutych w głowie. 033. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców. 034. Zadawanie innych ran ciętych na plecach. 035. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy. 036. Łamanie kości żeber klatki piersiowej. 037. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca. 038. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś. 039. Obcinanie kobietom piersi sierpem. 040. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą. 041. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej. 042. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską. 043. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem. 044. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem. 045. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych. 046. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha. 047. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku – kipiącej wody. 048. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki. 049. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła. 050. Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp. 051. Wkładanie do pochwy – wagina rozżarzonego żelaza. 052. Wkładanie do waginy szyszek sosny od strony wierzchołka. 053. Wkładanie do waginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot. 054. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz. 055. Wieszanie ofiar za wnętrzności. 056. Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie. 057. Wkładanie do otworu analnego szklanej butelki i jej stłuczenie. 058. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami. 059. Odrąbywanie siekierą jednej ręki. 060. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk. 061. Przebijanie dłoni nożem. 062. Obcinanie palców u ręki nożem. 063. Obcinanie dłoni. 064. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej. 065. Odrąbywanie pięty. 066. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej. 067. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem. 068. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem. 069. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami. 070. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą. 071. Obcinanie piłą obie nogi. 072. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem. 073. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi. 074. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami. 075. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do

Andreas
@Polska 04.08.2017 19:46

....... Co za debil wypisuje takie bzdury....?

....

01.11. oraz 11.11. normalnie pracujacy ...jak sie cieszę ,ze mnie juz tam nie ma...

anonymous

firma Drogowiec to oszuści nie płacą za transport Uwaga na nich

gość

Proszę nie podszywać się, pod innych pracowników na Siennej, sugerując konkretne osoby, które mogły to pisać

Pracownik działu introligatorn

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Łażą jakieś dziewuchy z biur żeby tylko pokazać że coś robią jak właściciel przyjedzie. Sam pracuje w tej firmie od ośmiu lat, oprócz tego że że jestem po po studiach z dwoma fakultetami, to muszę zapieprzać, może ja bym sobie tak tylko pochodził po zakładzie i sprawiał wrażenie że coś robię, tym bardziej że firmie zwracają za moje orzeczenie o niepełnosprawności. Pan Bystrzyński o tym wie??? Bo jest więcej takich osób... ja ciężko charuje ale nie na obiboków jak chce to niech mnie zwolni tylko wszystkie dodatki za które wzieli pieniądze z PFRON przepadną??? Proszę bardzo tylko po co były te wszystkie obietnice przy przyjęciu z resztą na inne stanowisko. Szkoda pisać obciach firma wykorzystująca osoby niepełnosprawne tylko po to żeby kierownictwo mogło zarobić... to jest po porostu wstyd!!!

Pracownik działu introligatorn
@Planty 16A 22.10.2017 16:51
Taką sytuacje jeśli ma miejsce da się wyjaśnić

Taką sytuacje ma, nagraną nie raz na telefonie:)

Fałszywa firma
@Pracownik działu introligatorn 22.10.2017 16:58
Taką sytuacje ma, nagraną nie raz na telefonie:)

Wiedzcie, że zakład ma certyfikat ISO własnie polega na tym żeby niepełnosprawni pracowali na zdrowych byków z Ukrainy i przyjezdnych z Niemiec:) Kiedy mieli kontrole w (usunięte przez administratora) wywozili wszystkie palety żeby hale były czyste, że niby jest spokojna praca, faktycznie żenada

Pracownik produkcji

Mniejsza o pracowników z Niemiec, którzy przyjeżdżają do zakładu na jakiś czas żeby się poobijać i mają lepiej płacone niż ludzie którzy tu na co dzień pracują, po to tylko żeby mieć ubezpieczenie. Większość pracowników na stałe zatrudnionych którzy muszą dużo ciężej pracować mają stawki minimalne.Nie wspomnę o ludziach zatrudnionych na pomocy z grupą inwalidzką, których wykorzystuje się do granic możliwości typu dźwiganie palet po 900 kg z hali na halę, lub na streczarkę... a przecież zakład czerpie z nich profity. czas żeby zajęły się tym odpowiednie organy typu Państwowy Fundusz Ochrony Osób Niepełnosprawnych, który za to płaci. Nawet Ukraińcy wzbraniają się przed tą pracą po wiadomo za ciężka a trzeba wziąć pieniądze za 12 godz, którzy Polacy tak jak wyżej przerabiają w 8 godzin. Informacja dla osób podejmujących pracę:)

Pracownik produkcji

Ech szkoda pisać bo wpisy umieszczają wcześniej, wiele lat pracuje w tej firmie i zarobić mogą ale tylko pupile... Nikt kto rzetelnie i ciężko pracuje to po prostu nie docenią. Normalnie minimalna płaca

pisze ponownie

Szkoda pisac

Zero dyscypliny to musisz być jakimś z niemiec co tu przyjechał, i sobie chwalali, ba masz więcej niż pracownik który zapieprza, a ty przyjechałeś na odróbkę z Niemiec, masz więcej płacone niż normalni pracownicy, a twój uśmiech to jest prze łzy bo musisz czasem ruszyć tyłek i Cię to boli, miałem nie raz doczynienia z takimi jak ty

pisze do osla
@Szkoda pisac 22.10.2017 15:14

Z resztą wszyscy z Niemiec nie chce uogólniać ale z reguły wieśniaki od pługa oderwane, przyjadą tu na odróbkę, żebyście mieli je4łopy jeśli nie wiecie ubezpieczenie, wiem, że trudno wam to pojąć

Pracownica produkcji

@Pracownica produkcji 22.10.2017 13:49

Wiem masz na myśli "dziewuchy" które łażą jedna po drugiej z biura, że to niby weźmie arkusz z palety i wie o co chodzi:) Faktycznie na takie ktoś musi pracować:) Najlepiej niepełnosprawni. Żenada

Pracownik_od_poniedz_do niedzi
@Pracownik 22.10.2017 14:04

Pewnie to zaraz usuną bo niewygodne dla pracodawcy choć to konkretna wypowiedź dla osób poszukujących pracy, wreszcie ktoś poruszył ten temat

...

Kto wypisuje głupoty?

...

Kto usuwa prawdziwe komentarze???

Natalia

@szalona a czemu mieliby ta firmę zamknąć? Jakie masz do tego powody żeby tak myśleć. To ważne dla osób zainteresowanych pracą w Drogowiec.PL .

Natalia

@...Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażania. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

smieszny
@Natalia 22.09.2017 21:48

to ta firma jeszcze istnieje myślałem że już dawno jest zamknięta:-)

szalona
@smieszny 24.09.2017 13:32
to ta firma jeszcze istnieje myślałem że już dawno jest zamknięta:-)

No isnejee jednakk ;) moze zamkna

Szalona

Hehe dlamnie jest bardzo śmieszne ze się bójcie się pana B. Dlaczego coo a ukrajnce na pewno nie, co o was czytam to śmiać mi się chcr z was... :)

Szalona

A dlaczego? Pracowałes tam

Natalia

@Sami kedira to może jeszcze komuś wyżej? Zawsze trzeba próbować wszelkich rozwiązań. Dajcie znać co postanowicie w sprawie pracy w Drogowiec.PL.

kwachu

Wreszczie udało się pozbyć kierownika z Gravenwiesbach!!! Teraz może byc juz tylko lepiej:)

Miczi

Jak wyglądają warunki pracy na kuźni jako tokarz u Pana Bartczaka? Dostałem propozycję wyjazdu. Czy warunki pracy takie same jak w Weilmuenster? Jak wyglądają warunki na kwaterze?

Miezwiedż

Wszelkie przejawy nienawieść i kryminalnych zachowań Ukrainców najlepiej Dokumentować i wysyłać (usunięte przez administratora)

Natalia

@Pracownicy i pracownice produkkcji, @Pracująca jeszcze zgłaszałyście, że jest w obywatele Ukrainy są lepiej traktowani? Czy ktoś dowiadywał się z czego to wynika? Może ktoś z forum spotkał się z tą sytuacją również? Myślę, że warto powiedzieć przełożonemu, że chcecie być na równi wszyscy traktowani.

Sami kedira
@Natalia 07.08.2017 12:57

Przełożony a raczej przełożona ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pracownicy i pracownice produkkcji

Co do leni, to pisze to jakiś pracowniczek biurowy od poniedziałku do piątku. Prawda jest taka, że w jeśli można to tak nazwać w tej firmie zaczynają już rządzić Ukraińcy bo są o wiele lepiej traktowani i większe pobory niż pracownicy, którzy od wielu lat pracują tutaj.Mogą oni popić, poobijać się itd. Nawet wśród kierownictwa , które do tej pory było w porządku, z odpowiednim wykształceniem i wiedzą zaczynają odchodzić ludzie. Na to miejsce przyjmują albo bez odpowiedniej wiedzy i wykształcenia... jak ten ostatni... lub jeśli odchodzi w wkrótce przyzwoity kierownik to można zgadnąć kogo już przyuczają na to miejsce, jaką siksę z Ukrainy. Życzymy jako pracownicy dalszego rozwoju firmy na ukraińskim poziomie:) Ciekawe na jak długo. A tak w ogóle żenada, minimalne pobory. Pieniądze są ale tylko dla Ukraińców, na innych trzeba oszczędzać

Pracująca jeszcze
@Pracownicy i pracownice produkkcji 21.07.2017 19:43

Co do picia to tak Ukraińcy są bezkarni, nieraz widziałam, płace też dużo większe niż my. Rządzą cwaniaczki

Przezorny

Zainteresowała mnie oferta pracy w Drogowcu, ale później znalazłem to forum, na szczęście. Bo praca na tym kontrakcie to musi być jakiś horror.

Truten

Wiadomo coś kiedy Dyczkowskie odejda że stanowiska kierowników? Bo tu z 20 chłopa by wróciło. Wystarczy że Józek odejdzie to pszczelarzy sam sobie rady nie da i wywala wraz z Janem Kantym hehehe

akordeonowiec

"kontrakt w niemczech " Do tego dopiero na miejscu dowiesz się że to praca na akord a wyrobić normę to cud a i o przerwie zapomnij, a za urlopy podobno podpisywałem, że mają płacić ale widzę że nie jest tak kolorowo

PO
@Mateusz 08.07.2017 12:34
nie chcą nam wypłacić kasy za urlop ani za nadgodziny!!!!to nasza firma tylko rób!!!

A kto ci każe robić? Nie mozna firmy zmienić?

mo
@PO 09.07.2017 20:30
A kto ci każe robić? Nie mozna firmy zmienić?

a z kowala mam być drukarzem niezły przekręt!!!!!!

gaRGUS

Drogowiec to porażka bepłatne urlopy, brak urlopów płatnych, musisz zasuwac za pół darmo taka prawda!!!!!!!!!Nie polecam

Wick

Witam..ten kontrakt to porażka...kierownicy nic nie wiedzą a do tego przymykają na wszystko oko..tak jak na wypitego śmierdzącego piwem mistrza kontroli jakości ...chodzi i tylko się o wszystko czepia...nie pamięta jak robił na maszynach. A teraz uważa się prawie za kierownika....i chciałby wszystkim zadzic. ..daj i ty sobie spokój bo już nikt cię nawet nie poważa i nie lubi..

Krzychu

Witam ja chciałbym tyko powiedzieć ze tacy kierownicy jak Jozek i jego syn sa tu nie potrzebni na niczym sie nie znaja tylko kasa kasa,alkomat i stresowanie pracownikow typu dlaczego nie masz podpisanych rekawic chcesz jechac do domu. Jozek daj sobie spokoj dziadek idz juz na emeryture a propo jak tam na weselu w angli u syna ? tu ludzie nie mieli co jesc bo kasy nie dales tylko zabrales cztery litery i pojechales.... PS Zwolnic cie ?

Gienek

masz racje Egon firma nie placi za urlopy, zjazdy sa traktowane jak urlop bezplatny,nie placi za nadgodziny ogolnie nie polecam!!!!! I kaza nam odrabiac w Kielcach prawdopodbnie to jakis szwindel?????

skorpion
@Gienek 04.06.2017 22:24

Lenie weźcie się do ROBOTY!!! Nie Narzekać tylko!!!!

Gienek

czy wiecie gdzie mozna skladac o wyplate zaleglych urlopow(w sadzie pracy czy bezposrednio w firmie) bo robilem 4 lata na kontrakcie i nie dostalem nawet zlotowki!!!!!!

DEN
@Gienek 21.05.2017 15:31

Na początek złóż do Inspekcji pracy i poczekaj na odpowiedz jak przeprowadzą kontrole i wydadzą ci pismo. Potem wybierz adwokata a jeżeli nie pracujesz nigdzie bądz masz kiepsko z finansami to wystąp o adwokata z urzędu. Następnie adwokat w twoim imieniu założy sprawe przeciwko Panu B i czekasz na termin rozpawy. Dobrze by było żebys miał świadków którzy potwierdzą prawde

egon
@DEN 21.05.2017 22:15

dzięki za odpowiedz bo nie będzie nas pan B robił w bambuko!!!!!!!!! i wmawiał totalną bzdure ze niby urlop jest w stawce chyba tylko według niego!!!!

Drim Tim

Kolega prowadzi przeciwko Panu B sprawę w Sadzie za niepłacenie urlopów. Sprawa trwa już ponad 5lat i przeszła wiele instancji w tym już Sąd Najwyższy Mimo że wyroki są różne i dziwne a zwłaszcza te wyroki które są w Kielcach to są śmieszne i żałosne ale kolega to porządny gość i zapowiada walke do końca. Prawdopodobnie skończy się na ponownie na Sadzie Najwyższym a najbardziej zależy koledze żeby to już poszło do Sztrasburga. Pan B ciągle zmienia prawników i nawet posiada juz 2 na jednej rozprawie bo robi wszystko by nie przegrać

PO
@Drim Tim 10.05.2017 21:37

Skoro te urlopy to taki przekret, to dlaczego sprawa trwa 5 lat? Jesli to wszystko niezgodnie z przepisami,to wystarczyło wskazać złamany przepis i sprawa wygrana. Dlaczego trzeba tyle razy wznawiać? Tyle osób ponoć prowadzi sprawy w tej samej kwestii i co? Normalnie wskazujesz na pogwałcenie przepisów, złamane prawo i sprawa powinna być wygrana? Wytłumacz mi to.

NOmen amen
@PO 14.05.2017 22:45

Sprawa jest bardzo prosta tylko chodzi o to że Pan B ma układziki to tu to tam. Dlatego koledze zależy żeby sprawa poszła dalej i opuściła Kielce. Pan B robi wszystko by zakończyć to w Kielcach wiadomo przecież z jakich względów :). Co z tego że sprawa była w Sądzie Najwyższym w Warszawie jak potem po kasacji wyroków sprawa znów trafia do Kielc by ponownie ja rozpatrzeć a tam znów Pan B robi układy i zakłady by po jak najmniejszej lini oporu nie dać wygrać koledze który jest ambitny a jego nazwisko już jest bardzo popularne w Kielcach i pewnie z czasem Pan B sie o tym dowie. Trafiła kosa na kamień i będzie ciekawie

Kolega Józka z ławki

A co tam u śmieszno pobożnego komucha Jerzego? Nadal leży krzyżem w kościele a na ludzi smarka jadem? Jeszcze to to łazi?

fagaz

jak większość ganiają tylko do roboty a sami nic nie robia!!!!!!!!!!!!!

reko

macie racje naprwde stracony czas.....

asa-saham-salib

Do DROGOWCA to szkoda wchodzić bo albo cię zajeżdżą albo zwolnią. Nawet dobre zarobki na niektórych stanowiskach nie są warte czasu poświęconemu DROGOWCOWI !!!

Miczi

Dajcie znać jak zmieni się kierownik z Weilmunster. Wiele osób chciałoby wrócić na kontrakt ale nie pod rządy tego komucha - Josepha.

normalny

pracuje w tej fimie 6 lat i nigdy nie zapłacili za urlop i pewnie nie zapłacą do tego dochodzą przekręty że drukarz jest kowalem a kowal drukarzem, niedługo pan B weźmie się sam do pracy! jak tak dalej będzie kręcił nami bo my już tego nie zniesiemy!!!!!

normal
@PO 02.04.2017 20:43
Śmiało, w Skanskiej już na ciebie czekają:)

Na Ciebie tez!!!!!!!!!!!!!

abc
@normal 02.04.2017 21:06
Na Ciebie tez!!!!!!!!!!!!!

No to mu pojechałeś:) Szacun

Zadowolony z bycia murzynem

To proste. Pan własciciel Drogowca uwaza swoich pracownikow za prymitywow, ktorzy nie maja pojecia o przepisach ani i prawach i obowiazkach ktore im sie naleza. W zwiazku z tym na umowie specjalnie nie ma nawet podanej stawki jaka otrzymujesz na delegacji, tego jakie dodatki i bonusy sie naleza. W sumie ma racje bo pracownicy ktorzy tam jada przewaznie maja wyjscie robic w Kielcach za 2000-2500 na reke albo srednio miesiecznie za 1300-1500 euro ( liczac urlopy bezplate i prace w polsce tyle gdzies wychodzi obecnie). Co do pracy w polsce pracodawca ma kilka wyjsc sa to: Miesięczny przychód pracownika zatrudnionego za granicą u polskiego pracodawcy, stanowiący podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne, już pomniejszony o część wynagrodzenia równą kwocie diet za każdy dzień pobytu, nie może być niższy od kwoty przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego przyjętej do ustalenia kwoty rocznej podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe (w 2016 r.: 4055 zł). Kwota przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego jest więc w przypadku pracownika zatrudnionego za granicą u polskiego pracodawcy kwotą najniższej podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne. Przedmiotowa kwota ulega jednak proporcjonalnemu zmniejszeniu, jeżeli pracownik wykonywał pracę za granicą jedynie przez część miesiąca. CZYLI MOGLA BY BYC KARENCJA 2 MIESIACE NA 2 LATA ALE WTEDY DROGOWIEC PLACILBY SPORO WIEKSZY ZUS A TAK TO MA NIE DOSC ZE OSZCZEDNOSCI NA ZUSIE TO JESZCZE PRACOWNIKA W DRUKARNI !! CZYLI Z PERSPEKTYWY BYSTRZYNSKIEGO DOPLACAMY DO TEGO ZE PRACUJEMY JAKO DRUKARZE BO NIE MUSI ZA NAS PLACIC TYLE ZUSU I URLOPOW !! BYLE DO ŚWIĄT I DO WIDZENIA A tutaj jak to powinno wygladac: Przepisy, do których polski podwykonawca bezwzględnie musi się dostosować, określa art. 2 AEntG, a obejmują one między innymi: • stawki wynagrodzenia minimalnego, włącznie ze stawkami wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych, • gwarantowanie najniższego płatnego urlopu rocznego, • nieprzekraczanie najwyższego dopuszczalnego wymiaru czasu pracy i najniższego wymiaru czasu przerw w pracy, • przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony zdrowia w miejscu pracy. Naruszenie przepisów o delegowaniu określonych w ustawie AEntG może być karane jako przestępstwo administracyjne na podstawie art. 23 tej ustawy.

loop
@Zadowolony z bycia murzynem 26.03.2017 14:54

Skoro to taki przekręt jak piszesz, to wystarczyłoby zgłosić się z umową, która jest dokumentem ogólnie dostępnym, wszyscy ją posiadają w dwóch jednakowych egzemplarzach, do pierwszego lepszego urzędu pracy lub innych odpowiednich organów administracyjnych i byłoby po sprawie, umowa musiałaby zostać zmieniona, kary itp. Więc dlaczego do tej pory nic takiego nie miało miejsca, skoro to taki oczywisty przekręt?

gar

z kowala na drukarza i po co ten przekręt nie wystarczy wytłumaczyć o co chodzi

albert

zmieniam firmę tu się nie da normalnie pracować, ciągle stres i słaba kasa

Miczi

Panowie jak sprawa wygląda na kontrakcie w Weilmünster? Nadal rządzi niepokonany Joseph? Czy coś jest lepiej czy raczej co raz gorzej? Jak z zarobkami? Tzn po ile godzin się teraz pracuje? Nie ukrywam że jestem zainteresowany powrotem na kontrakt. Warto powrócić?

reko
@Miczi 13.03.2017 13:34

joseph króluje nieustannie narzazie robimy po 8 . ludzi dużo a roboty wcale to tak na tą chwile

abc
@reko 13.03.2017 20:40

Z tego co słyszałem, ilość ludzi ma być jeszcze zredukowana, w najlepszym wypadku bedzie tyle ile jest teraz. Zapowiadają się dłuzsze święta.

max

masz racje tych dyrektorków tu za dużo i dlatego miałem się ubiegać o stanowisko tokarza ale za 1300 nie będę nich pracować troszkę za mało jak dla mnie

luzik

majstrzy nie musza odrabiać wystarczy telefonik pozostali tak

rere

jesteś bibliotekarzem czy tancerzem . . . to i tak możesz być tokarzem . Taki jest kontrakt.

gar

piszecie o odróbce a niektórzy nie muszą odrabiać . wytłumaczcie mi to

Olek

Chcem aplikować do tej firmy na kontrakt za granica, czesc opinii nawet dobra. Proszę o informacje o co chodzi z tymi odrobkami bo nie bardzo rozumiem jedni musza odrabiać, brygadziści wystarczy ze zadzwonią i maja odrobione. Interesuje mnie praca zagranica.

luzik

1300 to mało a ile chciałbyś zarabiać mistrzu świata z twoimi umiejętnościami to i tak za duzo

Zostaw opinię o Drogowiec.PL Sp zo.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogowiec.PL Sp zo.o.