Drogowiec
counter
3 36 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy pracownicy Drogowiec chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Karolina Nowy wpis

Przestrzegam przed współpracą z drukarnią DROGOWIEC Kielce/Warszawa!!! -2,5 tygodnia opóźnienia w realizacji zamówienia, mimo wcześniejszych słownych gwarancji terminu; -liczne kłamstwa ze strony osoby zajmującej się moim zleceniem m.in że paczki zostały wysłane (faktycznie cześć do tej pory wysłana nie została), po mojej pierwszej irytacji błagania o kolejne szanse; obietnice i przeprosiny bez pokrycia - aż żenujące... -kiepska jakość wydruków, wydruki na złym papierze; -fatalna postawa kierownictwa, rażąca opieszałość i ignorancja zgłaszanych problemów i reklamacji; - naleganie, wręcz poganianie do płatności z góry; - problem z wystawieniem faktury, wysłałam liczne prośby o fakturę, a mimo to dokumentu nie mam. Szczerze każdego ostrzegam. Jestem zdruzgotana i zszokowana, ze w dzisiejszych czasach istnieją takie firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 553 dni.

Czy pracownicy w Drogowiec dogadują się między sobą?

Dyczek Nowy wpis

Moje sugestie dla Drogowiec: (usunięte przez administratora).Nie pozdrawiam nie polecam..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

opinie firma ma dobre, spokojnie, korzystaj przyjacielu póki są w sieci widzę nowe oferty i rekrutacje, akurat widzę szukają w Lublinie operatorów CNC a w Kielcach zbrojarzy, operatorów do obsługi automatów, praca nie jest lekka ale na pewno opłacalna

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Drogowiec? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Drogowiec - Kielce- niemcy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Drogowiec