Opinie o Książka Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Książka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Książka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Książka Sp. z o.o. w Gdańsk

zły

Teczki osobowe, faktury i serwery zabrała prokuratura okręgowa : Iwona Mielniczuk. W końcu się wzięli za (usunięte przez administratora)

Dobry
@zły

Cała banda czy tylko dąbrowski? Wiadomo coś na temat wypłat?

Wspaniale
@zły

Świetnie. To rozumiem, że po świadectwa pracy to teraz do prokuratury? Czy prokuratura też wypłaci zległe pensje?

@Dobry

Prokuratura Okręgowa zajęła się całokształtem przejęcia DROGOWCA-PL.Od 2019 roku włącznie.W sprawach łamania praw pracowniczych ,uzyskania dokumentacji należy pisać do Prokuratury Rejonowej -Zachód w Kielcach.Dotyczy to pracowników DROGOWIEC-Pl jak również DROGOWIEC.EU.W sprawie przestępstwa gospodarczego do Prokuratury Okręgowej w Kielcach.Prokuratura Okręgowa jest w posiadaniu dokumentacji firmy.Natomiast Prokuratura Okręgowa,zajmująca się sprawą łamania praw pracowników,niewypłacaniem należnych wynagrodzeń,itp ma obowiazek zwrocić się do Prokuratury Okręgowej o udostępnienie kopii dokumentacji pracowników w celu zweryfikowania nieprawidłowiści.

Arek

Stasiu! Czy prokuratura wystawi świadectwo pracy?

Dobry

Tu jest trochę coś pokręcone: Napisałeś: "Natomiast Prokuratura Okręgowa,zajmująca się sprawą łamania praw pracowników,niewypłacaniem należnych wynagrodzeń,itp ma obowiazek zwrocić się do Prokuratury Okręgowej o udostępnienie kopii dokumentacji pracowników w celu zweryfikowania nieprawidłowiści." Innymi słowy: do której Prokuratury trzeba się zwrócić w sprawie niewypłaconych wynagrodzeń od stycznia br włącznie?

Wszelkie sprawy związane z dokumentami byłych pracowników DROGOWIEC-PL należy kierować do Prokuratury-Zachód w Kielcach.

Kriss

Słyszałem że Ci co poszli do Starka nie mają A1 i nie dostanom Napisałem to na Starku ale wymazali.oszukujom was chłopaki, spytajcie w starku o A1 i Ekuzy.

Marian
@Kriss

sie nie martw o inncyh boicie sie ze wam nic nie zostanie i nie bedzie skad kasy brac bo emerytury tez nie będzie mieli sam ze zadzwon do zusu to sie dowiesz hhahahahahahahahaha dobrze kasuja wasze bzdury

Kontrakt
@Kriss

W starku jest wszystko pozdro

@Kontrakt

Potwierdzam mąż dostał A1 nie ma problemu z ta.firma potrzebowałam dokumentów żeby złożyć do Niemiec i w ciągu 3 dni już.je miałam

monika
@Madelinka

Jak udalo Ci się dostać te dokumenty/ u mnie zero odzewu

@monika

Tak wysłałam maila i w ciągu tyg dokumenty dostalam

@Madelinka

Ma jaki adres mailowy? Mogę prosić o podanie. Będę wdzięczna

Roberto W

Witam z pisze wasz mistrz z graven,dlaczego nasza firma upadła? Przecież tak wszysko było dobrze, drukarnie pracowały 24/7. Ja sam tyle piłem i chłopaka barszcz gotowałem z moim giermkiem norkiem i z sabaka lufą na dzerego kiełbasie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Książka Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
sdnsjf

Ktoś posiada jakiś kontakt do drogowca ? Mail czy nr telefonu ?

Ona

Czy ktoś wie skąd mogę uzyskać dokumenty o wysokości zarobków? Znajomy pracował tam w latach 90. i potrzebuje to do uzyskania renty. Nie mogę ustalić gdzie przechowywane są dokumenty kadrowe po Drogowcu a aktualna spółka, czyli Książka Sp. z o.o. ma wirtualne biuro w Gdańsku i nie ma opcji, żeby się z kimkolwiek skontaktować :( Proszę o pomoc.

TakiJa

Aurora Management w likwidacji

Waszczak qń

Witam. Ropek pisze dlaczego nie dostaliśmy maney maney za kwarantannę. Grunwald wysłał do kard Diegi

Giermek norek
@Waszczak qń

Ty ropek nie dostaniesz bo wyszystko przepijesz.

Roobertooo
@Giermek norek

Kiedy te pieniądze będą?

Giermek robka norek
@Roobertooo

Witam kiedy będą Diegi za pracę w grunwaldzie?

Maselinka
@Waszczak qń

Papiery złożone w.kwietniu do firmy Drogowiec. Pl i pieniędzy za.kqarantanne nie ma do tej pory

Bolek

Gdyby ktoś szukał to Drogowiec nazywa się teraz Książka Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Jana Heweliusza 11/811 Czyli Pan Prezes nie taki chory jak sie w TV przedstawia...

Hmmm
@Bolek

BIURO29 GDAŃSK Wynajem wirtualnych biur w Gdańsku Kolejne fikcyjne biuro...

xyz
@Hmmm

no to chyba oczywiste, trzeba nakraść ile wlezie i potem do kolejnego miasta ;-)

Pracownik Drogowca Kielce

Cześć, Wraz z dniem 30.03.2020r. Kielce otrzymały zbiorowe zwolnienie, przy czym już wtedy płatności za pracę nie było. Teraz pytanie, czy ktoś może dostał świadectwo pracy od tej firmy i zaległe pensje? Składaliście gdzieś skargi? Pozdrawiam

Selen
@Pracownik Drogowca Kielce

NIe wiem czy wszyscy, ale wszyscy, których znam dostali świadectwa pracy, mnie nawet ZUS płaci za chorobowe. Najbardziej wciekają mnie komornicy, którzy blokują konto z naszymi wypłatami.

Maryś
@Selen

Nie prawda. Komornik nie może zablokować rachunku z pieniędzmi na poczet wynagrodzeń!!!

Agata
@Maryś

Jasne że może, komornik może zrobić co chce i nic mu nie zrobisz, mało to jest przykładów?

Taurus

Nie prawda. Na konto Drogowca-PL, które są zajęte przez komorników, ciągle spływają pieniądze, od kontrahentów, niektórzy płacą z wielomiesięcznymi opóźnieniami. Przepisy mówią, że w pierwszej kolejności muszą myć wypłacone pieniądze pracownikom. Dochodzi jednak do tzw. zbierznosci komorniczej, co oznacza, że. mimo iż to oczywiste, każdy komornik musi wyrazić zgodę na te wypłaty, a że to nie są pieniądze dla komorników to im się nie spieszy.

Kriss3

Na Starku wymazujom opinie a prawda jest taka, że nowi ludzie z bamberga nie majom i nie dostanom A1, będzie z tego afera, bo ekuzy też nie działajom, sprawdziłem, już żałuje

Bolek
@Kriss3

to bardzo dziwne co piszesz Kriss3 bo A1 juz rozdawali

Rekord
@Kriss3

To będą musieli zwracać kindergeld jak nie ma a1 ale jaja co za padaka.Za kwarantannę nie ma kasy co tu się dzieje. jak tu można pracować wogole za urlop tez nie.

Kriss
@Bolek

Komu rozdawali bo ja nie mam jeszcze, co ty gadasz kurde

madelinka

mam pytanie moj maz dostal swiadectwo pracy z firmy Drogowiec do 30.04.2020 a 04.03.2020 podpisal unmowe z firma drogowiec.eu i zaczal prace w niej od 1.04.2020 wiec pytam jak moziwe jest to ze ze swwidectwo z drogowca dostal do 30.04?????skoro niby pracowal juz od 01.04.2020 w firmie drgowiec .eu..musze zlozyc papiuery w Mopsie i nie wiem jak im to wytlumaczyc????

Odpowiedź
@madelinka

Świadectwo pracy dostal z Drogowiec-Pl a od 1.04 pracuje w Drogowiec.eu to wbrew pozorom dwie różne firmy. Wychodzi na to że w kwietniu mąż był zatrudniony w dwóch firmach więc pensja podwójna????

@Odpowiedź

Niech Pan nie żartuje pensja wypłacona w 2 ratach , mąż był na kwarantanuie złożył dokumenty do Drogowca i żadnych pieniędzy za kwarantanny nie dostał...masakra jakas

ixi

Jak tam w Starku ? Też Was (usunięte przez administratora) jak w Drogowcu ?

jxj
@ixi

a wrecz przeciwnie pensje w terminie, kwaretry poplacone, auta nowe, wiadomo gdzie dzwonic jak czegos potrzeba a co zazdrościsz? : )))

Xl

Stach do mnie dzwonił czy wrócę od 1 lipca do pracy. Kasa i warunki pracy do uzgodnienia. Z kimś jeszcze rozmawiał? Chciał kontakt do osób z płyt.

@Xl

A te płyty to CD, DVD czy winylowe? Chociaż zawsze coś posłuchać można.....

Preezes

Dziś pieniàdze zostały zapłacone.

haha
@Preezes

uwierzę jak mi sms przyslą

Zainteresowana

A są jakieś nowe wiadomości może gdzieś w gazecie?

kurde blade

Boże Ciało!!! - Wolne!!!!

TakiJa
@Preezes

Dziękujemy ci litościwy panie

Zainterosowana

Gdzie można obejrzeć reportaż o firmie ?

Remek

Kto tu wogole chce robić jak nie płaca, co to jakiś wolontariat

Płatności

W przypadku braku płatności od DROGOWIEC-PL proszę o kontakt pod numerem 573 985 388

kurdeblade

Hej! Nie wiecie czasem czy tak jak zwykle pracujemy w Boże Ciało?

Bladekurde
@kurdeblade

Pracujemy. Bo jest dużo pracy.)))

kontakt

Dzwońcie do niego. Może on nam pomoże w sprawie zaległych pensji. Tymczasowy Nadzorca Sądowy Adam Zawrzykraj , agrotank@interia.pl, tel. : 600 473 303

Zostaw merytoryczną opinię o Książka Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Książka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Książka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Książka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Książka Sp. z o.o.