Opinie o EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

użytkownik zarejestrowany

@były pracownik możesz uzasadnić swoją wypowiedź? Powiesz szerzej co masz na myśli? Każda dodatkowa wypowiedź z innej perspektywy na temat EcoWipes EWS może wnieść dużo na forum.

baam

koleżanka się upomniała, to kierownik działu się tylko zaśmiał... dlatego odradzam, jak pisze były pracownik - strata czasu

były pracownik

Jak dla mnie, to ani kontrola jakości ani mikrobiologia - wszystko postawione na głowie - PO PROSTU NIE TA FIRMA. Strata czasu.

użytkownik zarejestrowany

@baaam czy nie polecasz kontroli jakości z tych samych względów co @olaola? @olaola czyli nadgodziny nie są płatne w EcoWipes EWS? Z tego co wiem pracodawca nie ma prawa nie zapłacić lub dać dnia wolnego za nadgodziny. Czy nikt się nie upominał?

olaola

słabe zarobki, nawet w biurze, kontrola jakości bardzo słaba, bardzo zła współpraca, dział marketingu pozostawia wiele do życzenia, dział r&d zawsze pozostaje po godzinach z tego co wiem bez możliwości odbioru tych godzin, duża odpowiedzialność za niewielką stawkę, dużo osób rezygnuje nie przedłużając umowy po okresie próbnym, ciągle pojawiają się oferty pracy na te same stanowiska bo ciągle nowe osoby rezygnują

użytkownik zarejestrowany

@eeee A powiedziałbyś, gdzie widzisz tę ofertę? Na stronie firmy nie widzę oferty na mikrobiologa. Chyba, ze chodzi o kontrolera jakości (http://ecowipes.com.pl/en/join-us.html). A ktoś inny może odpowiedzieć użytkownikowi @eeee na jego pytania?

baaam
@Hanna 31.08.2017, 10:17

Mikrobiologia jest ok, kończysz pracę po 8 godzinach, w czasie audytów bywa ciężko, ale można ogarnąć. kontrola jakości - nie polecam

Marta

Zdecydowanie nie polecam.

Andrzej S

W ogłoszeniu podają, że szukają operatora wózka wysokiego składu.Po rozpoczęciu pracy dowiadujesz się, że na wózek możesz sobie tylko popatrzeć, bo nie ma szans żeby Cię kierownik tam przydzielił, nie liczy się dla niego czy masz rok dwa czy dwadzieścia doświadczenia na składzie, ponieważ on będzie wolał wyszkolić swojego pracownika który pracuje dłużej a po drugie woli dać wyższą pensje i nagrody jemu niż tobie, a Ty będziesz dla niego zapchaj dziurą po starszym pracowniku. Także jeżeli zobaczycie takie ogłoszenie to stanowczo odradzam bo to ściema służąca do zapychania dziur po swoich pracownikach.

m

Pracowałam w dziale kontroli jakości. Praca dość nudna, mało rozwojowa i niezbyt dobrze płatna. Panują tu dziwne zasady. Awansować można w miesiąc albo i krócej, niestety nie wiąże się to ze wzrostem pensji. Pani kierownik, czy jak ją tam zwał wydaje się bardzo zagubiona w swojej roli. Trudniejszą pracę przekierowuje na pracowników, którzy wydają się bardziej ogarniać sytuację niż ona sama. Nowi pracownicy pozostawieni są sami sobie. Jak dla mnie Dział Jakości w tej firmie to fikcja.

eeee
@m 30.05.2017, 20:45

Aktualnie pojawiłą sie oferta dla mikrobiologa w dziale kontoli jakosci. Czy opłaca sie aplikowac? Jaka atmosfera w laboratorium?

użytkownik zarejestrowany

@jan proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

użytkownik zarejestrowany

@chusteczki dobrze to słyszeć :) A jak ogólnie Ci się podoba praca?

Bezrobotny

Ile mozna zarobic na chusteczkach na umowie o pracę.

chusteczki
@Bezrobotny 28.01.2017, 20:14
Ile mozna zarobic na chusteczkach na umowie o pracę.

Jako operator na chusteczkach można sporo zarobić ja tam pracuje i nie narzekam

Janka Wędrowniczka

Hej, pojawiło się ogłoszenie na asystenta działu administracji. Wymogi nie są wygórowane, pytanie, czy warto. Ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie? Będę wdzięczna za info. :)

Ktoś

Jakby nie było w Polsce ludzi do pracy.

endi

zdecydowanie nie polecam

Tim

Czy są przyjęcia również na magazynierów? I ile wychodzi do ręki?

aaaa
@Tim 23.12.2015, 19:17
Czy są przyjęcia również na magazynierów? I ile wychodzi do ręki?

jeśli chodzi o magazyn, wyślij cv, ogłosili nowy nabór, z tego co wiem to wcale nie płacą tak mało

abc

czesc, ja pracowalam u nich jakis czas. Kazdy sam powinien spróbowac pracy i zdecydować czy mu odpowiada czy nie. Z pewnoscia jest specyficznie, ale kazdy pracodawca ma swoje plusy i minusy.

RIKO
@abc 09.10.2015, 09:43

Cześć, Czy ktoś się orientuję jak jest w dziale zakupów? Nadgodziny/Atmosfera?

maxim

Słyszałem, że nie jest tak tragicznie jak piszecie. Podobno w biurze całkiem spoko, na produkcji tez lepiej. Kierownictwo zaangażowane. Powiedzcie co z tym magazynem - szukam pracy a dzwonili do mnie i mam umówiony termin rozmowy...warto iść?

PRACOWNIK

Moze zna ktos system pracy czterobrygadowy gdzie pracuje sie 6 dni w tygodniu po 12 godzin. Oswieccie mnie bo moze zacofany jestem???

jungeg

czesc dostałem propozycję pracy na magazynie przez pośrednika.jak tam jest

fm14

Witam mam pytanie o pracę operatora wózka widłowego, czy ktoś może orientuje się jakiego typu wózki wysokiego składu są w ekowipes i jakiego typu regały magazynowe tam są?będę wdzięczny za informacje

cinek

witam mam pytanie jak zarabiają na wózkach i jakie tam warunki mają wózkowi bo dzwonili do mnie z agencji pracy pozdr.

były pracownik

Drodzy Państwo, Jeżeli czytacie właśnie mój komentarz, to jesteście na dobrej drodze do podjęcia właściwej decyzji. Z całego serca odradzam prace w tej firmie ze względu na: pracę w godzinach nadliczbowych - brak dodatkowych pieniędzy z tego tytułu, bardzo małe możliwości awansu3(usunięte przez administratora)Jedynym plusem jest możliwość zdobycia cennego doświadczenia, która niewątpliwie jest bardzo pomocne dla młodych ludzi po szkole.

były pracownik

Czy kadry nadal nadzoruje pani BB? Czy coś się zmieniło w kadrze zarządzającej?

zainteresowana

Czy cos sie zmieniło? Złożyłam cv do biura, macie jakies info - czy warto tam iść

kasia

A może ktoś napisać jak wygląda praca w biurze? macie jakieś doświadczenia?

ttttt

bardzo dziękuje za informacje...

operator

Wymagający, uczciwy i nigdy nie zostawił zespołu samemu sobie!!! Stworzył od podstaw całą produkcje i aż dziw ze wytrzymał tyle w takim otoczeniu!(usunięte przez administratora) to kierownik który zawsze będzie tu wspominany.

olek

a jak jest w biurze? też tak słabo?

marcin

Orientuje się ktoś czy byłaby szansa zatrudnic się na umowę zlecenie? Jako praca dodatkowa oczywiście?

Ambrozja

(usunięte przez administratora) Nie oszukujmy się. Reguły biznesu są brutalne, ale szacunek się ludziom należy.(usunięte przez administratora) I nie znam nikogo, a poznałam dużo ludzi, kto miałby inne zdanie na ten temat.

today

Nie polecam również tej firmy - ,, trzeba pracować !!! ” i pieniądze niewielkie, na dodatek jedna przerw na 8 godzin. Naturalnie pierwsze zdanie jest wyrażeniem ironicznym odnoszącym się do powyższych wypowiedzi. Domyślam się, że większość dzielących się swymi opiniami, ukończyła co najmniej Uniwersytet Warszawski lub Wojskową Akademię Techniczną, plus wieloletnie starze w renomowanych firmach, więc rozmowę zaczynają od 30tyś. A kiedy szli ulicą, Eco złapało ich na sidła i zmuszało do pracy ! To również zdanie ironiczne ! Wszystko jest szczegółowo przedstawiane na rozmowie. Praca wymaga zaangażowania, zaangażowanie jest zauważane – taki naturalny ciąg przyczynowo skutkowy. Nie utrzymają się tu osoby, przyzwyczajone do cyklu – Zasiłek dla bezrobotnych – byle do zasiłku. Pracował będzie ten, kto chce pracować, w dosłownym rozumieniu tego słowa. Bez urazy ….

Ambrozja

Jeżeli ktoś nie jest zdesperowany - nie polecam. Ani na stanowiska produkcyjne, ani biurowe. Plus - w większości działów można znaleźć fajnych ludzi, w różnym przedziale wiekowym. Minus - stała rotacja, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Wiele obietnic, mało konkretów. Obiektywnie - trudno cokolwiek załatwić, bo nie ma jasnych i funkcjonujących procedur. Brak bonusów, poza laptopem i telefonem dla wybranych. Kiepska integracja, brak szacunku dla wykonywanej przez pracowników roboty. Jeżeli nie musisz - nie idź.

Ja nie wiem jak jest w tej firmie skoro przy rozmowie nawet nie otrzymasz odpowiedzi czy jestes przyjety czy nie,a pozniej jak dzwonisz to otrzymujesz odmowe nawet nie daja szansy zeby sprawdzic czy dasz rade tam pracowac,

hłehłe

Chcę wysłać cv na produkcję ale te maszyny to może być problem... nie można ich naprawić?

pit

potwierdzam

prywaciarz

Ogólnie w firmie nie jest źle dużo hałasu o nic, ja pracuję tu już ponad pół roku i uważam iż da się przyzwyczaić do warunków panujących w firmie, oprócz(usunięte przez administratora) w systemie i na magazynie, oraz psującymi się nagminnie maszynami praca nie jest zła ale to też zależy od zamówienia jakie aktualnie przyjdzie, raz jest lepiej raz gorzej, jak w każdej pracy. A co do wcześniejszych wpisów to sporo się poprawiło, jest lepiej. Ogólnie polecam i zapraszam do firmy

ola

Jest nowy kierownik magazynu wygląda na gościa w porządku. Pani(usunięte przez administratora) ma iść na produkcję to chyba tez będzie w porządku. Ogólnie słychać, że firma ma się rozbudowywać to wynika z tego że całkiem nieźle sie wiedzie.

nowy

Hej Czy może ktoś napisać czy coś tam się zmieniło ??? Szukają kierownika zmiany i operatora wózka. Czy poprawiła się sytuacja w tej firmie ??? Dzięki za wszystkie prawdziwe informacje.

Bobi

Jeśli niczego innego nie jesteś w stanie znaleźć,to proponuję pracę w tej firmie.Życzę powodzenia i duuuuużo zdrowia.(usunięte przez administratora)Ale.....kto nie spróbuje,ten nie wierzy.Ja już na szczęście mam to za sobą.

aqua.1

Znasz kogoś kto przepracował tam dłużej niż miesiąc? Bo z tego co słyszę codziennie kogoś rekrutują i kogoś zwalniają...

M

Mam pytanie - jaki jest poziom wynagrodzenia w tej firmie, czy są jakieś dodatki motywacyjne, ryczałty samochodowe etc. Z góry dziękuję za info.

Chciałbym się zatrudnić jako mechanik, ile można zarobić i czy warto się w ogóle starać o pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.