Opinie o EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. w Warszawa

Hanna

@Zdziwiony, opinie pochodzące od byłych pracowników EcoWipes EWS są również cenne na tym forum. Dlaczego dziwisz się takim działaniom? Czy sam jesteś w tym momencie zatrudniony w tej firmie? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o zamieszczenie własnego zdania dotyczącego Twojej współpracy z tym pracodawcą.

Zdziwiony

Byłym pracownikom dziwię się, że chce im sie pisać.

m

Pracowałam w dziale kontroli jakości. Praca dość nudna, mało rozwojowa i niezbyt dobrze płatna. Panują tu dziwne zasady. Awansować można w miesiąc albo i krócej, niestety nie wiąże się to ze wzrostem pensji. Pani kierownik, czy jak ją tam zwał wydaje się bardzo zagubiona w swojej roli. Trudniejszą pracę przekierowuje na pracowników, którzy wydają się bardziej ogarniać sytuację niż ona sama. Nowi pracownicy pozostawieni są sami sobie. Jak dla mnie Dział Jakości w tej firmie to fikcja.

eeee
@m

Aktualnie pojawiłą sie oferta dla mikrobiologa w dziale kontoli jakosci. Czy opłaca sie aplikowac? Jaka atmosfera w laboratorium?

Dobrodziej
@m

Idealne podsumowanie. Chaos, jeden wielki bałagan lekko mówiąc.

Była M
@eeee

Tam nawet porządnego laboratorium nie ma.. kpina jakaś.

Cezary

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników idealnych!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bawełniana lala

Cytując mistrza "plantacja bawełny".

Hanna

@Sprobuj, @gitarka pracują na produkcji w Polsce? To osoby z Filipin chcą specjalnie przyjechać do Europy, do Polski by pracować na produkcji? A kto opłaca im przelot? Firma EcoWipes EWS? Są dobrymi pracownikami?

Hanna

@Dobra rada jak to sprowadzani są do firmy EcoWipes EWS pracownicy z Filipin? Czy jest to praca zdalna? Bo ciężko mi to sobie wyobrazić.

Sprobuj
@Hanna

To masz słabą wyobraźnię. Pracują na produkcji.

gitarka
@Hanna

To słabo z wyobraźnią. Normalnie pracują na produkcji.

olaola

słabe zarobki, nawet w biurze, kontrola jakości bardzo słaba, bardzo zła współpraca, dział marketingu pozostawia wiele do życzenia, dział r&d zawsze pozostaje po godzinach (usunięte przez administratora)duża odpowiedzialność za niewielką stawkę, dużo osób rezygnuje nie przedłużając umowy po okresie próbnym, ciągle pojawiają się oferty pracy na te same stanowiska bo ciągle nowe osoby rezygnują

zosia
@olaola

a gdzie pracowalas? bo teraz szukaja do kontroli jakosci i zastanawiam sie nsd zgloszeniem

Laluna
@olaola

Ja mam pytanie czy firma organizuje jakieś dojazdy dla pracowników z Warszawy, którzy mogą mieć problemy z dojazdem ?

Uciekac stamtąd
@olaola

Zgadzam się, dział kontroli jakości do bani, tylko (usunięte przez administratora)potrafią. A Ty się najlepiej rozerwij, rób wszystko na raz. Ma być dokładnie i szybko. Notorycznie po godzinach, bo się człowiek nie wyrabia. Masa obowiązków i zero jakiejś podwyżki, nagrody, pochwały.

Hanna

@karlo Czy okres ponad roku to częste według Ciebie poszukiwania przez firmę EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. osób na stanowisko specjalisty ds.zaopatrzenia? Myślę, że nie jest to często. Można przypuszczać, że osoba opuściła to stanowisko lub firma się rozwija i potrzebuje kolejnej osoby, które wspomoże dział.

Karlo
@Hanna

@Hanna Przepraszam, zrobiłem błąd w roku - chodziło mi o 2017 :)

Dobra rada
@Hanna

Z braku pracowników ściągają ludzi z Filipin. Rotacja bardzo duża. Zero poszanowania pracownika. Rządzą układy ukladziki. Było paru mądrych i wartosciowych ludzi to odeszli sami albo zwolnili ich. Zostały lizusy .

Adela
@Dobra rada

Jak najbardziej zgadzam się z opinią i mogę potwierdzić ,że właśnie tak jest jak Pani napisała.

karlo

Witam, Czy ktoś moze powiedzieć cos wiecej nt pracy w tej firmie jeżeli chodzi o logistykę/zaopatrzenie? Zauważyłem, że czesto wychodzą ogloszenia na specjaliste ds.zaopatrzenia. Pamiętam ze ostatnie bylo w listopadzie 2016. Teraz znowu?

Hanna

@Pożar a czy mobbing był dla Ciebie poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników w EcoWipes EWS? Takich doświadczyłeś doświadczeń od kierownika? Pytam, bo nie zawsze każdy dobrze definiuje to oskarżenie. A ważne, by na forum były prawdziwe informacje.

dobra rada

Omijać ta śmieszną firmę z daleka. Nawet Ukraina nie chce tam pracować. Nie polecam.

Pożar

Nie polecam same układy i układziki... pracujesz jak wół a i tak obrucą wszystko przeciw Tobie... pracownik jest dla nich tylko i wyłącznie śmieciem. Już nie mówiąc o mobingu jaki stosuje „kierownik”.

Hanna

@anonymous a możesz powiedzieć dlaczego? Co takiego wydarzyło się w firmie EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J., że piszesz takie rzeczy? @zosia a gdzie widziałaś taką ofertę pracy? Bo na stronie firmy nie mogę znaleźć.

Jak najdalej od tej firmy. Szkoda nerwów i zdrowia. (usunięte przez administratora)

Hanna

@były pracownik możesz uzasadnić swoją wypowiedź? Powiesz szerzej co masz na myśli? Każda dodatkowa wypowiedź z innej perspektywy na temat EcoWipes EWS może wnieść dużo na forum.

baam

koleżanka się upomniała, to kierownik działu się tylko zaśmiał... dlatego odradzam, jak pisze były pracownik - strata czasu

Jak dla mnie, to ani kontrola jakości ani mikrobiologia - wszystko postawione na głowie - PO PROSTU NIE TA FIRMA. Strata czasu.

Hanna

@baaam czy nie polecasz kontroli jakości z tych samych względów co @olaola? @olaola czyli nadgodziny nie są płatne w EcoWipes EWS? Z tego co wiem pracodawca nie ma prawa nie zapłacić lub dać dnia wolnego za nadgodziny. Czy nikt się nie upominał?

Hanna

@eeee A powiedziałbyś, gdzie widzisz tę ofertę? Na stronie firmy nie widzę oferty na mikrobiologa. Chyba, ze chodzi o kontrolera jakości (http://ecowipes.com.pl/en/join-us.html). A ktoś inny może odpowiedzieć użytkownikowi @eeee na jego pytania?

baaam
@Hanna

Mikrobiologia jest ok, kończysz pracę po 8 godzinach, w czasie audytów bywa ciężko, ale można ogarnąć. kontrola jakości - nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.?

Kandydaci do pracy w EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.