Opinie o Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord w Warszawa

Co ty mówisz? Przecież poniżej minimalnej nie można płacić. Praca jest mniej niż etat że wypłata taka niska? Ktoś wspominał o kasie pod stołem. Nadal nie wszystko idzie na konto?

Burza

Duże wymagania,niska płaca,wyzysk gdzie się da.Umowa z opóźnieniem,część kasy pod stołem,praca za zmienniczkę w trakcie jej urlopu i mega kontrola przez kamery,zwracanie uwagi na wejście wyjście,toaleta że zbyt długo,patrzenie w talerz bo kamery na zapleczu,jedzenie na worach na podłodze bo krzeseł brak,a minimalne zmagania ze str pracownika powodują przybycie K.Kaczorowskiego z wymówieniem,na początku chwalą aby dać z sb 200% wyeksplatują i dalej jazda,nie wspomne że młodym do 26r nie wypłacają wyższej stawki jaka im przysługuje zgodnie z prawem.Nie liczą się z ludźmi

X
@Burza

Wypłacają młodym wyższą stawkę (przynajmniej w 2020 to robili). Po długich upomnieniach i kłótniach wręcz. Tylko trzeba bardzo zwrócić uwagę, inaczej mają to gdzieś.

Honorata
@X

Czyli nie wiesz tak naprawdę jak dziś robią? To może zamiast "wypłacają" lepiej napisać "wypłacali"? Szkoda, żeby kogoś w błąd wprowadzić. ;)

Kartofel
@Burza

Wyzysk pracowników, podwyżka pensji to raptem 50 gr/rok.Wypłata raz na 2 miesiące. Tym "Panem" powinna zainteresować się inspekcja pracy.

Andrzej Nowy wpis
@Kartofel

To i tak spoko że podwyżki są! Mówię serio :) Ile na rękę wpadnie obecnie?

Kartofel Nowy wpis
@Andrzej

Mniej niż najniższa krajowa.

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w phu Nord krzysztof kaczorowski? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Kacper

Najgorsza praca w jakiej w życiu mogłem pracować, pracowałem na trakcie brzeskim i jedyne co tam zastałem to ogromny (usunięte przez administratora) ogromny, a tyle kurzu nigdy na oczy nie widziałem. Ludzie chamscy, wykorzystujący pracowników mając w (usunięte przez administratora) jak się czuje i czy podoła zadaniu. Nie raz się spotkałem z tym ze szczury biegają po kuchni, zgłaszałem to ale nic z tym nie robili przy czym Kris Kaczorowski przyjeżdża nowym BMW X5.Jeśli chodzi o kasę to tez jakieś dno bo praca jest mega ciężka a hajs mały. Odradzam pracy w tym chlewie i mam nadzieje ze niedługo zamkną ten (usunięte przez administratora) Znalazłem prace w centrum i zupełnie co innego, pełna kultura, mogę w spokoju zjeść obiad i nikt mi nie odmierza czasu stoperem. Pozdrawiam dorszy BYLI pracownicy ????????????

Adik

Nędza i wykorzystywanie pracowników

Adik

Pensja to 2 tysiące do ręki plus niby premia(ale to zależy od tego jak dziobiesz i czy robisz nadgodziny). Umowa na najniższą krajową.Okres próbny 2 tygodnie ????. pierwszy dzień za darmo.Najczęściej jest to dzień wymiany na jakimś sklepie i zapiepszasz za frii. Szefostwo wyżej srają niż głowy mają????

Iza
@Adik

Z tego co piszecie to nie dzieje się za dobrze w tej firmie, ale może jeśli chodzi o plusy- mieliście zniżkę na produkty? Albo pierwszeństwo zakupu?

@Iza

Nie, pracownicy nie mogą kupować ubrań.

Była

Masakra, nie można wziąć urlopu dwutygodniowego bo wymiana towaru a z wymiany zwalnia Cię tylko twoja własna śmierć, pensja najniższa krajowa, kiedyś jak były premier od obrotu wiadomo było ile się dostanie nawet 700 zł ( oczywiście pod stołem) potem były premie uznaniowe nigdy nie dostałam więcej niż 200 zł tylko wymagania jak w butiku Versace i kompletny brak zaufania do pracownika, wszystkich mierzą jedną miarką.

Burza

Na mniejsze,tu (usunięte przez administratora) totalny,juz pare osób się zbiera do odejścia,bo pojawiły się inne możliwości pracy plus do pozwu zbiorowego o (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Była

A teraz obecnie jak wygląda kwestia premii w Nordzie? Są te uznaniowe czy coś się w tej kwestii zmieniło? Zawsze udaje się na nie załapać czy może trzeba spełnić jakieś określone warunki ich przyznawania?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Burza

Obecnie jest najniższa krajowa i (usunięte przez administratora) za trzech,.Premie są jak koło (usunięte przez administratora) im się gotuje i nie ma komu pracować,ale generalnie dla tych lizusów (usunięte przez administratora)

Target

Niestety wszystkie negatywne opinie to prawda, uciekajcie stamtąd...

Mikołaj
@Target

Które negatywne opinie masz na myśli? Co dokładnie sprawia, że nie polecasz współpracy z firmą Pana Krzysztofa Kaczorowskiego? Mógłbyś proszę krótko to opisać ze swojej perspektywy? Byłoby to naprawdę pomocne.

Ex
@Mikołaj

Chyba wiem co ta osoba miała na myśli oto kilka przykładów: Pierwsza wypłata na czas, kolejne spóźniają się notorycznie, nawet do 10 dni Stoisz 11h na nogach i nawet nie możesz usiąść kiedy nie ma klientów Niezależnie od czasu pracy masz 15 minut przerwy, jesli jesz choć minute dłużej od razu dostajesz smsa Kamery nie są dla bezpieczeństwa tylko dla kontroli pracownika Możesz robić zakupy (przy wymianach towaru można cos sobie wybrać) ale płacisz najwyższa możliwa cene-chyba nie słyszeli o zniżkach dla pracowników Po pracy kiedy teoretycznie jesteś zwykłym klientem nie możesz zrobić zakupów w sklepie w którym pracujesz W dwa tyg uczą cie wszystkiego, potem klepiesz codziennie to samo, zero miejsca na jakikolwiek rozwój intelektualny Wynagrodzenie to najniższa krajowa, a premia to tylko jakieś 200zł Czasami kontaktuję się z tobą US bo nie płacisz w terminie jakieś śmiesznej kwoty, nie informują że trzeba coś zapłacić, potem udają że ich to nie dotyczy Ogólnie firma ta nie traktuje pracownika, można tam dostać białej gorączki... Cieszę się że już tam nie pracuje :)

Paulina

Czy można liczyć na umowę zlecenie ?

Edwarda

Proszę opowiedzieć jak wygląda praca w biurze? jaki rodzaj umowy? jacy ludzie?

zgadnijktoto

Uciekajcie! Jak do tej pory najgorszy pracodawca jakiego znam. Nie szanują pracowników chyba że liżesz im tyłki. Kamery - wszystkiego się czepiają, Nie można rozmawiać (chyba że wazelinka lecisz i jesteś przydupasem ich) , szef to z choinki się urwał, nic sam nie potrafi bez żonki, mają wyżej (usunięte przez administratora) niż głowy, o dodatkach można zapomnieć, o wszystko trzeba chodzić prosić, telefonów oczywiście nie odbierają. A o (usunięte przez administratora) w papierach to ja już nie mówię, sami sobie kłody rzucają. Jednym słowem patologia i szkoda czasu marnować i zdrowia bo w tym (usunięte przez administratora) to można się zamęczyć

Nie polecam. (usunięte przez administratora). Robota ciężka. Faceci do obsługi prasy hydraulicznej do "belowania" odzieży, bez zachowania zasad BHP. Kamery, nie wolno z nikim rozmawiać, patrzą na ręce czy pracujesz w pocie czoła. Nie za te pieniądze i nie te warunki pracy

anomim

pieniądze nie wypłaca na czas na umowe o prace nie ma co liczyć a jak się ma zleceniówke to nie ma co liczyć na zadne dodatki bo jest cały czs wymówka ze na umowe zlecenie nie należy się szef to dziad i tyle (w rozmowie przytacze tylko swoje teksty o polityce i że ciągle nie m pieniedzy .....

Na jakie benefity można liczyć w Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord?

Na żadne

Krzysiek

@były a jakieś inne kary były ? Obcinali pensje ?

Jaka umowa obowiązuje w Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord podczas okresu próbnego?

Były

Ja n początku przez 3 miesiące miałem umowę zlecenie, potem normalna, tzn. minimalna krajowa i troszeczkę pod stołem, poza tym tzw kary urlopowe - nie pracujesz to 50zł masz mniej i nie ważne czy to urlop czy też może L4...

Byla

Witam. Tez pracowalam w ciuchowku wprawdzie nie u p.Krzysztofa lecz u jego zony. Wspominam ten okrs bardzo dobrze. Nigdy nie bylo ze pensja nie na czas lub jakies wywyzszanie sie z ich strony. Kazdy ma wybor jesli nie odpowiada to nikt nikogo na sile nie trzyma. A poza tym wszedzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Pracownica
@Byla

Ehh. Nie wiem co Cię w głowę uderzyło ale musiało mocno to zrobić. Nie spotkałam nigdy w swoim życiu tak wywyższających się ludzi jak Kaczorowski i jego żona. Brak szacunku do pracowników i karanie za wymyślone rzeczy. No ale lizusy są wszędzie więc i takie opinie też się zdarzą :)

@Byla

To raczej odpowiedź którejś z sióstr które tam szpiegują ????.Albo tych lizusów które się latami utrzymują,bo w dupska wchodzą. Szef i szefowa wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają

Lola

Zero prawdy

Robert

Czy nadgodziny są więcej płatne ?

Oddział Będzin

(usunięte przez administratora) Brak wypłaty na czas, do tego część wynagrodzenia wypłacana "pod stołem". Kierownik to bezczelny (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie to jakaś totalna kpina.

Nicola

Jestem byla pracownica . Ciuchowek to specyficzna branza i trzeba sie narobic. Dzwiganie worow z ciuchami przewieszanie, dowieszanie dbanie o klientow itd. Ja bylam zarejestrowana na pelny etat. Pelny etat to jest 160godz mies natomiast pracowalam ok 148godz . Pensja byla zawsze na czas nigdy zadnego spoznienia . Do tego byla premia od utargu ktora zalezala od sprzedawcy. Jesli jestes dobrym sprzedawca to premie masz jesli olewasz klientow i nic nie robisz no to masz gola pensje. Juz nie pracuje w tej firmie ale nic nie moge nap zlego. Zrezygnowalam tylko dlatego ze otworzylam wlasna dzialalnosc. Pewnie do tej pory bym tam byla poniewaz ta praca byla dla mnie super.:))) Ps. jesli komus nie odp praca fizyczna to niech sie krztalci i idzie do biura:)))

@Nicola

Po tym co jest napisane przez tą Panią, to już widać ,że to lizus nadal tam pracujący. Nie ma czegoś takiego jak płacenie za nie przepracowaną godzinę.Płacone jest za godziny praca od 8:45 Do 19 :15 ,sklep zamykany o 19 ,a 15 minut na posprzątane sklepu(odkurzanie,mycie podłóg,poprawianie ubrań na wieszakach,raport)tego się nie uda zrobić przez 15 minut jeśli się nie wyrobisz,A nie wyrobisz to wychodzisz 25-30 Po 19 ,a za ten czas już nie jest płacone. Przekładając to na cały miesiąc kilka godzin robisz za darmo. Całą tą firmą powinna się zainteresować inspekcja pracy.A sprawy w sądzie już nie raz mieli tak propo.

b.pracownik

Odradzam tam pracę. Pracowałam tam przez dwa tygodnie .Nie dostałam ani umowy o pracę , ani pieniędzy za pracę. A jak się upominałam o zapłatę to mi powiedzieli ,że przecież nie mam dokumentu, że tam pracowałam. Wiem ,że dużo tak ludzi oszukali.

@b.pracownik

Czym dokładnie zajmowałaś się, pracując w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord? Zaciekawiło mnie również, dlaczego pracowałaś tylko dwa tygodnie. Związane to było z brakiem otrzymania od pracodawcy obiecanej umowy?

Pracownica
@b.pracownik

To prawda i niestety trudno udowodnić takim oszustom to. Powiem szczerze - jeśli tyle osób odchodzi, jest spora rotacja pracowników.. To nie jest to wina pracowników tylko pracodawców.

@Marcin

Dwa tygodnie to niby szkolenie ,robisz wszystko co każdy tylko bez umowy

Jake

Byłem kierowca. Samochody to stare trupy z euro2 maks euro3. Tachograf nie istnieje, czas jazdy i pracy to coś niezrozumiałego dla właścicieli. Załadunki smieciowych, o przepraszam PCKowskich kontenerów to jakiś dramat bo o windzie w aucie można zapomnieć - przezucasz jakiej 200 kg ręcznie z każdego kontenera. Pomnożyć to przez 30-40 kontenerow dziennie i minimum 6 ton w rękach wychodzi. Wypłata śmieszna - minimalna krajowa(usunięte przez administratora)i nigdy nie zgodna z wyliczeniem. Dla kogoś, kto świeżo zrobił C dobra nauka ale generalnie odradzam bo to dno i sto milionów kilometrów mulu.....

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord - Warszawa

• Jak się pracuje w Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord?

Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Bernardyńska 16 lok. 43
    02-904 Warszawa