Opinie o Rollfix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rollfix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rollfix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rollfix Sp. z o.o. w Warszawa

Pisaliście o dość słabych warunkach, braku BHP i tak dalej. u mnie na zakładzie teraz właśnie dzieje się podobnie i tak patrzę za czymś by się przenieść. Tu u was w ogóle cokolwiek się poprawiło? Może chociaż wypłaty są lepsze niż u mnie teraz?

Świt_Ludu_Pracy88 Nowy wpis

Renoma zakładu usytuowanego w Dąbrowie Górniczej jest tak fatalna i godna pożałowania, tak bardzo, że usunięto nawet oddzielną stronę jaką dysponował kiedyś tutaj na gowork. Nie dziwię się. Miałem przyjemność pracować tam przez krótki okres czasu. Pierwsze, co rzuca się w oczy to był fatalny stan pomieszczeń. Zakład znajdował się w zaniedbanym budynku, który teraz nadaje się do wyburzenia, zimą zdarzało się, że wysiadało ogrzewanie, więc pracowano przy temperaturze 10 stopni. Wkoło gromady ludzi, którym wydaje się, że powinni dostawać pieniądze za samo stawienie się w pracy, mnóstwo kierowników, zastępców kierowników i bóg wie kogo tam jeszcze. Kolesiostwo, swojego czasu funkcjonowała jakaś firemka "prezesa" i zajmowała się utrudnianiem życia innym pracownikom, gdzieś tam rzekomo miała stanowić nadzór nad szarym pracownikiem wycinającym rolki na maszynach, ale w sumie to byli od wszystkiego i niczego. Byleby tylko "prezes" i jego otyły synalek mogli jakoś przebiedować. O Vegecie i jego następcy nie muszę się rozpisywać, bo zrobili to poprzednicy. Wypłaty - żenada, atmosfera w pracy - żenada, ludzie z nieco wyższych stanowisk swoje niepowodzenia życiowe zdawali się wyżywać na ludziach znajdujących się "niżej" w hierarchii. Doskonałym przykładem była tutaj pani Bła******ska, która w iście totalitarny sposób komunikowała co być powinno a co nie. Podobne uwagi mógłbym zaadresować w stronę innych pań, głęboko mnie to swojego czasu zastanawiało skąd u nich takie prymitywne i agresywne zachowania. Generalnie współczuję każdemu kogo sytuacja życiowa zmusiła do pracy tam. Jeśli ktoś jest fanem użerania się z dziwnym systemem jaki można uświadczyć w tego typu prywatnych przedsiębiorstwach, kobietami ze schorzeniami borderline, nędzną wypłatą i brakiem BHP - zapraszam. Samej firmie życzę rychłego upadku, a "ludziom" pracującym tam nabrania pokory.

Krystyna Nowy wpis
@Świt_Ludu_Pracy88

Sama nie wiem czy przytaczanie komuś tak publicznie borderline jest taktowne. Chociaż z drugiej strony jak czytam całą tę opinię to się zastanawiam jak to dalej się wszystko trzyma. Wiadomo czy aktualnie mają pełne zatrudnienie?

Świt_Ludu_Pracy88 Nowy wpis
@Krystyna

Na pewno taktownym nie jest nieradzenie sobie ze swoimi problemami i przenoszenie je na obszar zawodowy. Wówczas każdy zmuszony jest znosić czyjeś problemy, pozdrawiam.

Wkur....y

Robi się coraz gorzej. Nowy pracownik zarabia prawie tyle co pracownik z wieloletnim stażem. Kryzys a roboty w 3 (usunięte przez administratora)

Jeszcze bardziej Wkur......ony
@Wkur....y

Najlepiej za tą kasę robić na wszystkich maszynach+na krajarkach a nagrodą będą nadgodziny zapłacone wiadomo jak. Za 3 miesiące młodzi dostaną podwyżkę ze 300 zł tylko dlatego że chodza do pracy i będą zarabiać więcej od starego pracownika, no SUPER PODEJŚCIE. Szczególne brawa dla P. Kierownika przez duże P który za to odpowiada. Najlepiej wsadzić wszystkich ze stawkami do jednego wora i muzyka gra dalej.

Też wkurw..ny
@Jeszcze bardziej Wkur......ony

Lepiej się zwolnić po latach pracy i zatrudnić na na nowo :) Przynajmniej nie będzie się(usunięte przez administratora)na to, że pracownik nowo przyjęty zarabia prawie tyle samo :) Co to doświadczenie, wieloletnie zaangażowanie i lojalność... Muzyka gra dalej

Zniemaczony
@Wkur....y

Gratuluję ... Na pogrzeb mamy jednej z naszych pracownic nawet z Warszawy delegacja przyjechała ale dwa tygodnie temu na pogrzeb pracownika nikt nie zareagował...śmieszni jesteście

Urszula

Na stronie internetowej firmy Rollfix nie ma podanej żadnej informacji odnośnie trwających procesów rekrutacyjnych ani tego, jak przebiega rekrutacja w tym miejscu. Czy może ktoś napisać, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w okresie trwania pandemii? Czy jest przeprowadzana wyłącznie online?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rollfix Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

KTO JEST ZA TYM ABY ZWOLNIĆ VEGETE ŁAPKA W GÓRĘ

Don

@Wkur....y a te osoby co sa dłużej nie mają szansy na podwyżkę?

Też wkurw..ny
@Don

Dobry dowcip :)

Kamila

@bonny a jaką macie integracje ?

Co wchodzi w socjal Rollfix Sp. z o.o.?

Jarek

Są u was przyjęcia do pracy

Czy pracownicy ROLLFIX Firma Produkcyjno Handlowa chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

bonny

tak nawet za bardzo.

Lolek

Mam nadzieję, że tylko zadowoleni pracownicy a w firmie skoro od dawna nie zaglądacie na wątek?

Hello

Gdzie składa się dokumenty CV chodzi mi o Dąbrowie górniczej i czy w ogóle są przyjęcia

Franek

Idealnie to nigdzie nie jest, tylko że przesadzamy z tym narzekaniem!!

Wyśmiewacz
@Franek

Pewnie, że nie można narzekać. Polakowi można splunąć w gębę a on drgawek z radości dostanie. Taki to dumny, godny naród, który pracuje za 400 euro miesięcznie :D

bekazrollfixa

Jak tam? Rollfix dalej usuwa niepochlebne opinie? :D

Wazeliniarz

Bzdury wypisuje kolega niewolnik zresztą nikt go tam na siłę nie trzyma... Kasa dobra, kierownictwo i pomocnicy kierowników jak i pomocnicy pomocników kierowników kapitalni ludzie. Wszystko idzie załatwić wystarczy chcieć porozmawiać o problemie. Praca jak praca jedni pracują inni udają że to robią jak w każdej firmie. Warunki socjalne super. Wyjazdy integracyjne, bilety do kina, dopłaty do systemów benefit/ok system. Pracodawca dba o pracownika i wymaga wykonania tego co należy zrobić proste i oczywiste. Nikt nikogo nie trzyma na siłę nie ma mowy o niewolnictwie. Praca moich marzeń i snów. Pozdrawiam.

Anonim.01
@Wazeliniarz

Zgadzam się w 100%

Sebastian

Zachęcam osoby związane obecnie z firmą ROLLFIX do odświeżenia wątku tego pracodawcy nowymi komentarzami! Z wielką ochotą dowiemy się aktualnych wieści dotyczących nowych zatrudnieni, kwestii warunków pracy oraz dodatków socjalnych do pensji. @Rollfixowy niewolnik, uważasz, że firma ROLLFIX nie podejmuję działań mających docenić ciężką prace pracownika? A co z atmosferą pracy, jest ona dość przyjazna? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie, Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu osób.

szkodasłów

Oto czemu nie ma opinii o pracy w Dąbrowie. Odpowiedz jest prosta, duża ilość osób to rodzina rodziny , brat, syn ,córka, teściowa ,szwagier, kuzyn itp. i tak to się buja nie wierzysz przyjmij się a się przekonasz. Nie Polecam. Kasa średnia . Ręka rękę myje. Budynek i warunki pracy dramat. Nieroby!!!!!! Stara ekipa pracuje tam po 10-15 lat. Uważają że kasa się należy za samo tam bycie. Przyjdzie ktoś nowy i dyma za nich Zero pomocy. Koleś od "utrzymania ruchu" syn kierownika nie widział smaru ani oleju na swoich rękach, no chyba że sobie frytki robił. Zero logistyki bałagan i spychologia nie ma winnych i odpowiedzialnych za taki obrót sprawy. Jestem przekonany że właściciel nawet nie ma pojęcia co tam się wyprawia!!!!!!Reszta ekipy to samo napi......ją jeden na drugiego za plecami. Naprawdę przemyśl zanim podpiszesz umowę bo kasą ci oczy zamydlą. Atmosfera poniżej zera. Nawet jak się będziesz starał to i tak będziesz je..ny a stary pracownik będzie miał luz tak jak do tej pory. JESZCZE RAZ Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!

Życzliwy
@szkodasłów

Słabo... Płacąc marnie wymagają kokosów, ludzie odchodzą, zrobiła się tu paranoja, ludzie na L4 pracują, kierowników więcej niż pracowników... Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Rollfix Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rollfix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rollfix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rollfix Sp. z o.o.?

Rollfix Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bakalarska 19
    02-212 Warszawa