BSI Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o BSI Group Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry. aktualnych opinii dotyczących pracy nie widzę, a na głównej stronie pokazała mi się oferta na stanowisko Junior Client Planning Advisor with German. Językiem władam ponad wymagania, gdyż w moim przypadku jest on na poziomie C2. Mam też wstępne doświadczenie w obsłudze klienta. proszę więc o opinie, czy warto aplikować?

Andrzej Nowy wpis

Panie Grzegorzu, Tak jak tłumaczyłem Panu w mailu - firma BSI Group Polska nie prowadzi i nie prowadziła nigdy sprzedaży produktów. Zajmujemy się dostarczaniem usług certyfikacyjnych i szkoleniowych, przede wszystkim dla klientów biznesowych. Jesteśmy polskim oddziałem firmy BSI Group, która działa w 193 krajach na świecie i została utworzona na mocy brytyjskiego przywileju królewskiego – więcej o nas np. na Wikipedii. Jest mi przykro, że został Pan (usunięte przez administratora) Z mojej strony mogę jedynie poradzić, aby zgłosił Pan sprawę na Policję. Jednocześnie chciałbym poprosić administratorów o usunięcie tego wpisu jako niedotyczącego firmy BSI Group Polska Sp z o.o. Dział Makretingu BSI Group Polska

Karolina Nowy wpis

Panie Grzegorzu proszę o kontakt. Również zostałam (usunięte przez administratora) przez ludzi, którzy podszywają się pod tą firmę. karolina.a.nowak@op.pl

Zawiedziony

Szanowni Państwo, Jeżeli szukają Państwo uczciwej firmy szkoleniowej to proszę nie korzystać z szkoleń w bsi group polska sp. z o.o. - firma wprowadza niedozwolone praktyki w zapisach formularzy zgłoszeniowych. Jedyna forma kontaktu to mail, który wpada do SPAM-u, brak innego kontaktu przed szkoleniem. Tylko wystawienie fry jest celem nadrzędnym - kasa kasa kasa

BSI Group Polska Sp. z o.o. Nowy wpis
@Zawiedziony

Szanowny Panie, Dziękujemy za komentarz. Przykro nam czytać, że nie jest Pan zadowolony z naszej obsługi. Zgodnie z zapisami regulaminu, bezkosztowe odwołanie kursu jest możliwe na 10 dni przed datą jego rozpoczęcia. Proponujemy też odbycie szkolenia w innym terminie, jeśli uczestnik musi zrezygnować z uczestnictwa w terminie, na który się zapisał. Z poważaniem, Dział Marketingu BSI Group Polska

Dawid

Ile dostajecie na rękę ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Junior Client Planning Advisor with German w firmie BSI Group Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Anonymous

While the work itself is very dynamic and challenging, the organization is a chaos: continuous changes in the structure, frequent change of management and processes. After of almost 4 years of the SSC, it seems that one cannot find the optimal solution to run this business. This leads to people leaving which makes it impossible to build a solid, experienced team, for many there is a high level of frustration and burn outs occur due to increased workload. No one seems to be able to do anything about it. One can have an impression that people there are a necessary evil rather than the main asset of the company.. Nevertheless, the people are very nice and committed, always ready to help. The work is multi faceted and exciting.

marek

znowu wystawili ogłoszenie spójrzcie tutaj https://www.jobdesk.pl/praca/2020/10/2873824-Pracownik-biurowy-bez-do%c5%9bwiadczenia.html

Treść odpowiedzi na podanie

W związku dynamicznym rozwojem naszej firmy, oraz ryzykiem ponownej pandemii COVID-19, mamy do zaoferowania Państwu pracę zdalną, wykonywaną we własnym miejscu zamieszkania lub dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Jest to legalne zatrudnienie opartę o umowę, stałe lub dorywcze na dogodnych warunkach. Praca jest łatwa i nie wymaga doświadczenia, ani specjalnego wysiłku umysłowego do jej wykonywania. Więc jeśli masz ukończone 18 lat, posiadasz komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu, oraz potrafisz go sprawnie obsługiwać, to spełniasz nasze oczekiwania. Za każdy przesłany pakiet danych pod wskazany adres pracownik otrzymuję 0,50zł netto. W zależności od szybkości internetu i wprawy, doświadczona osoba wykonuję średnio 400 operacji dziennie. Ilość pakietów danych do wysyłania jest nieograniczona, a ich wielkość losowa. System działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, i jest badany pod kątem bezpieczeństwa przez zewnętrznych programistów i analityków, więc czas wykonywania pracy jest dowolny, a wszystkie transfery są zapisywane w czasie rzeczywistym. Nowo zatrudnione osoby, przez okres próbny, są pod nadzorem indywidualnego opiekuna, który pokieruję w obsłudze panelu i szybko odpowie na wszelkie pytania dotyczące wykonywanej pracy. Wynagrodzenia wysyłane są każdego poniedziałku tygodnia, na wskazane konto bankowe. Wszystkie przez Państwo przesłane pakiety danych są widoczne na przydzielonym koncie, do którego uzyskamy dostęp poczas trwania umowy. Naliczenia są za wszystkie prawidłowo przesłane pliki. Aby podjąć pracę należy wykonać operację weryfikacyjną do systemu, opisaną szczegółowo w załączniku tej wiadomości "Krok po kroku". Weryfikacji należy dokonać przez serwis Coincher, z którego korzysta nasza firma jako pośrednika, i jej koszt to 50zł. Jest to jedyna opłata ponoszona przez każdego nowego pracownika, z czego 38zł jest zwracane z pierwszą wypłatą, natomiast 12zł zostaję potrącone na koszty aministracyjne i opłaty transakcyjne związane z rekrutacją online, oraz wdrożeniem nowych kandydatów. Weryfikacja jest niezbędna do bezpiecznego zarejestrowania się w testowanym przez nas systemie, oraz do uniknięcia fałszywych zgłoszeń i nieautoryzowanego dostępu do testowanej sieci. Ponadto mamy pewność, że trafią do nas osoby naprawdę zainteresowane pracą, a nie chcące zaspokoić tylko swoją ciekawość. Całkowity koszt uwarunkowany jest wielkością przesyłanych danych, potrzebnych do jej wykonania. Po prawidłowym dokonaniu weryfikcji, należy przesłać swoję dane na zgłoszeniowy adres e-mail: bsi@contractor.net -Imię i Nazwisko, -adres do korespondencji, -adres e-mail, -numer telefonu kontaktowego -oraz ID transakcji otrzymane w wiadomości e-mail od serwisu Coincher Rejestracja nowego pracownika następuję najpóźniej następnego dnia roboczego. Otrzymają wtedy Państwo wiadomość e-mail, z elektroniczną umową wstępną na czterotygodniowy, płatny okres próbny, dane do logowania, oraz kontakt do indywidualnego konsultanta. Umowę należy podpisać przy pomocy myszki od komputera lub palca na ekranie dotykowym, i odesłać w wiadomości zwrotnej. Do 2h po tej czynności, w Państwa panelu sterowania pojawi się saldo, 200 000 pakietów do wysyłania według instrukcji. Obsługa panelu jest łatwa i intuicyjna, z bezpośrednim komunikatorem do zgłaszania błędów, lub uzyskania pomocy. Pracownikom którzy będą wywiązywać się ze swoich obowiazków w okresie próbnym, otrzymają pocztą umowę-zlecenie na okres 6-ciu miesięcy, Pełna rejestracja pracownika na umowę-zlecenie odbywa się przez przydzielonego opekuna. Możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony dla utalentowanych pracowników. Istnieję także możliwość przedłużania nierejestrowanej umowy elektronicznej na okres próbny. Rezygnacja ze współpracy może nastąpić w dowolnym momencie, bez ustalonego okresu wypowiedzenia, zarówno ze strony pracownika zdalnego (bez konieczności podania przyczyny), jak również BSI Sp.z.o.o. w wypadku stwierdzenia częstych i nagminnych uchybień popełnianych przez pracownika. Dla uzyskania wysokiego działania sieci, wymagamy wysłyłania 1000 pakietów danych tygodniowo, po upływie okresu próbnego. Możliwość szkolenia pod kątem wykonywania innych zadań niż opisanych powyżej. Osoby nie posiadające stałego zatrudnienia z tytułu umowy o pracę, nawiązujące współpracę z BSI Sp.z.o.o. w charakterze pracownika zdalnego, firma obejmuje ubezpieczeniem zdrowotnym, rentowym oraz emerytalnym. Osoby posiadające stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę podlegają wyłącznie ubezpieczeniu zdrowotnemu. Ilość miejsc jest ograniczona. Rekrutacja otwarta do dnia 22-go pażdziernika 2020. Po tej dacie oferta może być nieaktualna, wiec prosimy o wcześniejszy kontakt przed dokonaniem rejestracji!!! Jeżeli masz dodatkowe pytania...Napisz Administratorem danych osobowych jest BSI Sp.z.o.o. z siedzibą w Warszawie, i wykorzystuje je tylko w celach rekrutacyjnych zgodnie z klauzulą RODO. Pozdrawiam i zapraszam. Koordynator projektu

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BSI Group Polska Sp. z o.o.?

Uwaga, ogłoszenie nie pochodzi z BSI Group Polska.

anna
@BSI Group Polska Sp. z o.o.

Czy to jest filia BSI Group Polska Sp.z.o.o? Czemu adres firmy BSI Sp.z o.o. mieści się w prywatnym mieszkaniu przy ul Żaganskiej 18/104. Czemu trzeba wpłacić 45 zł jeśli potem firma ma zwracaać 33zł . Coś mi tu nie gra.

@anna

Oferta jest próbą oszustwa. 1. BSI Group Polska Sp. z o.o. i BSI Sp. z o.o. to dwie różne, niepowiązane ze sobą firmy, które łączą jedynie pierwsze trzy litery nazwy 2. Oszuści podszywają się pod firmę BSI Sp. z o.o. czyli pod pośrednika na rynku pracy 3. Skontaktowaliśmy się z firmą BSI Sp. z o.o. i nie mają oni również nic wspólnego z tą ofertą 4. Sprawa zgłoszona na Policję Prosimy o uważne sprawdzanie ofert. Podejrzane mogą być wszystkie, które: 1. Jasno nie precyzują rodzaju wykonywanej pracy 2. Nie posiadają danych kontaktowych w domenie firmy, a jedynie u ogólnodostępnych dostawców usług (jak gmail.com, yahoo.com itp.) 3. I przede wszystkim - żądają pieniędzy za udział w procesie rekrutacji.

BSI Group Polska Sp. z o.o.

Niestety ta oferta to próba oszustwa, wyłudzenia pieniędzy i nie pochodzi ona z BSI Group Polska. Ogłoszenia o pracę z BSI Group Polska są publikowane na stronie internetowej pod zakładką kariera oraz w serwisie LinkedIn.

Oferta nie pochodzi z firmy BSI Group Polska. Jesteśmy również w kontakcie z firmą BSI Sp. z o.o , która również nie jest autorem tych ogłoszeń. Proszę wzmożyć czujność, to próba wyłudzenia pieniędzy przez oszusta. Aktualne ogłoszenia o pracę są publikowane na stronie www.bsigroup.pl w zakładce kariera oraz na profilu firmy w serwisie Linkedin.

Agnieszka

Firma zatrudnia zarówno pracowników doświadczonych jak i po studiach, w zależności od stanowiska. Częstym wymaganiem jest płynna znajomość języka angielskiego.

Henry

Nawet najlepszym zdarzają się błędy. Generalnie dobra firma i co najwyżej poprawiajmy jeśli coś idzie nie tak.

Mara
@Henry

Czy mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego uważasz, że jest to dobra firma? Czy firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie? Jakie są możliwości rozwoju?

@Henry

Różnica między BSI a dobrą firmą jest taka, że dobra firma szanuje i docenia dobrych pracowników, a nie leserów i mątwy biurowe.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BSI Group Polska Sp. z o.o.?

Niestety ten aspekt wygląda bardzo słabo, wiem co piszę... poprzednia odpowiedź na to pytanie została usunięta.

Danae

@Nick, a mógłbyś napisać coś więcej na temat atmosfery w pracy? Co m.in. na nią wpływa, że Twoim zdaniem ten aspekt pracy wypada bardzo słabo w BSI Group?

@Danae

Bardzo słaba komunikacja pomiędzy kierownictwem a pozostałymi pracownikami, bardzo częste i chaotyczne zmiany decyzji i brak planów działania ... tzn. jest plan „oni zrobią „;), spychologia, brak reakcji na pracowników, którzy nie wykonują swoich obowiązków , co jak wiadomo wpływa demotywująco na pozostałych . Dobra pozycja w tej firmie to tylko dobre układy, nikt nie doceni za ciężką pracę, o czym świadczy przymykanie oka na obijających się miesiącami leni...

@Danae

Bardzo słaba komunikacja pomiędzy pracownikami o kierownictwem, można nawet napisać , że nieliczenie się ze zdaniem pracowników Brak decyzyjności i w związku z tym chaos w delegowaniu zadań i przede wszystkim ich wykonaniu - metoda „oni to zrobią” Tolerowanie osób , które nie wykonują swojej pracy i leni obijających się miesiącami Spychologia Jeżeli nie masz układów to nic w tej firmie nie znaczysz Nikt nie docenia ciężkiej pracy, można napisać że chyba najlepiej maja ci co najmniej robią ... Wszystko powyższe działa demotywująco

Agnieszka

Pisze Pani o firmie BSI a nie o BSI Group Polska. Proszę moderatorów o usunięcie tego wpisu.

Piszesz o pracy w BSI (spawacze), a nie o BSI Group Polska (audytorzy, trenerzy)

Urszula

Zastanawialiście się ostatnio nad podjęciem pracy w BSI Group Polska? Jeśli tak to chciałabym Was poinformować, że firma ta właśnie prowadzi rekrutację. Na ich oficjalnej stronie w zakładce "Kariera" zobaczycie aktualne oferty pracy. Dla ułatwienia wklejam Wam link: https://www.bsigroup.com/pl-PL/O-BSI/Kariera-w-BSI/ Firma oferuje różnorodne ścieżki rozwoju, od przeprowadzania audytów po sprzedaż, opracowywanie produktów po finanse i w końcu od IT po marketing. Zdecydujecie się zatem na aplikowanie?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Sporo dobrego słyszałem.

Greg
@Igor

@Igorze BSI się bardzo rozwija w Polsce. Nowe rekrutacje są na stronie www.bsigroup.pl w zakładce kariera i na pracuj.pl

Marconi
@Igor

To sie pomyliles....to wiem od bylego szefa na Polskę

@Igor

Panie Igorze, zapraszamy na zakładkę kariera na naszej stronie internetowej, następnie Aktualne oferty pracy BSI na całym świecie i następnie proszę wybrać kraj PL-Warsaw. W Polsce aktualnie poszukujemy kilku nowych pracowników, w tym trzech obsługujących rynki zagraniczne (Client Service Coordinator/Team Leader). Na bieżąco też polecam zaglądać na nasz profil na Linkedin. Do zobaczenia.

Kobieta

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w kwietniu. Odpowiedzi po tej rozmowie do dzisiaj nie otrzymałam, pomimi mojego mail'a z pytaniem.

Mira

Ciekawie to przedstawiacie. Czyli warto aplikować o ile firma potrzebuje pracowników?

@Mira

Warto, jak najbardziej. Nawet można wysłać aplikację na infopoland@bsigroup.com i zostanie przekierowana we właściwe miejsce nawet jeśli w danej chwili nie ma rekrutacji na dane stanowisko.

Grażyna

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

@Grażyna

Atmosfera wytężonej pracy :) i rozwój. Chętnych na stanowiska handlowe (z j. angielskim), trenerskie i audytorskie BSI Group zaprasza zawsze. Jeżeli ktoś docenia wysoką jakość i międzynarodowe otoczenie to BSI jest dla Niego.

Mikoś

Chciałbym pracować w BSI Group Polska i dobrze by było gdybyście popisali troszkę jak sie pracuje?

Szauna
@Mikoś

Atmosfera wytężonej pracy, ogólny szacunek i zrozumienie. Międzynarodowe otoczenie. Nigdy wcześniej nie pracowałam w firmie o takiej kulturze. Próbuj bo warto :)

Kolo

BSI ma całkiem niezłą ofertę pracy a że są dobrzy to warto próbować.

BSI Group Polska Sp. z o.o. dziękuję bardzo za odpowiedź. Na pewno okaże się ona pomocna dla Państwa potencjalnych pracowników.

adi

Witam Poszukuje pracy jako spawacz spawam 135/136/138 pod rentgen oraz posdtawy 111 znajomosc jezyka ang wyglada tak iz duzo rozumiem ale gorzej z plynna wypowiedzią mam jakies szanse w norwegi? slyszalem ze bsi to dobra firma

BSI Group Polska
@adi

Szanowny Panie Adi, Pomylił Pan firmy. BSI Group Polska to firma zajmująca się standaryzacją i szkoleniami ISO. Istnieje firma - bez Group w nazwie - która rekrutuje pracowników do Norwegii.

Zostaw merytoryczną opinię o BSI Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSI Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSI Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.