Opinie o BSI Group Polska Sp. z o.o.

Mikoś

Chciałbym pracować w BSI Group Polska i dobrze by było gdybyście popisali troszkę jak sie pracuje?

Szauna
@Mikoś 03.11.2017 16:17

Atmosfera wytężonej pracy, ogólny szacunek i zrozumienie. Międzynarodowe otoczenie. Nigdy wcześniej nie pracowałam w firmie o takiej kulturze. Próbuj bo warto :)

Kolo

BSI ma całkiem niezłą ofertę pracy a że są dobrzy to warto próbować.

Marta

BSI Group Polska Sp. z o.o. dziękuję bardzo za odpowiedź. Na pewno okaże się ona pomocna dla Państwa potencjalnych pracowników.

adi

Witam Poszukuje pracy jako spawacz spawam 135/136/138 pod rentgen oraz posdtawy 111 znajomosc jezyka ang wyglada tak iz duzo rozumiem ale gorzej z plynna wypowiedzią mam jakies szanse w norwegi? slyszalem ze bsi to dobra firma

@adi 02.03.2017 04:44

Szanowny Panie Adi, Pomylił Pan firmy. BSI Group Polska to firma zajmująca się standaryzacją i szkoleniami ISO. Istnieje firma - bez Group w nazwie - która rekrutuje pracowników do Norwegii.

Marta

@Marta 28.02.2017 12:19
Jak poradzi sobie osoba w firmie BSI Group Polska Sp. z o.o. bez dobrej znajomości języka angielskiego?...

Pani Marto, odpowiadając na Pani pytanie - to zależy na jakim stanowisku. Trzeba patrzeć na wymagania w danej ofercie pracy. Wszyscy pracownicy firmy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach doskonalących j. angielski.

RAW

No ja sam nie wiem jak można żałować pracy tutaj, przecież to wybitnie dobra rzecz, jedna z lepszych prawdę mówiąc, dlatego ja się bardzo cieszę, że takie rzeczy są możliwe i że wszystko jest na swoim miejscu, chociaż raz na zawsze z tego co widzę no!

Lisy

Wygląda na to, znów jest oferta pracy na administratora sprzedaży. Ciekawe w jakim dziale - czy nie znaleźli nikogo czy to praca w innym dziale a może ktoś awansował...? Slyszalam, że to niezly pracodawca. Chyba spróbuję choć trochę się boję, że angielski mam za słaby :/

dance

Pewnie, ze podniesienie kwalifikacji jest u nich możliwe, tak samo jak doświadczenie jest dość cenne. Zatrudnienie w Norwegii wiąże się z dobrymi zarobkami, a jaka jest umowa? Pozdrawiam

43rfff

szukaja szukaja i to w dodatku do pracy w Norwegii @nok, uwazam ze warto sprobowac, bo to przeciez szansa na spore zarobki i podniesienie kwalifikacji..

Oszukana

Ja czekam na odpowiedz od listopada 2015r. w sprawie pracy i cisza

BSI Group Polska

Witam, niestety nie mamy możliwości przyjęcia nieskończonej liczby osób. Napisaliśmy o sprawdzaniu strony i FB, gdyż niebawem zamierzamy umieścić tam informację o rekrutacji dla stażystów. Znajdzie się tam też informacja na jaki bezpośredni e-mail trzeba wysyłać aplikacje. Zapraszam.

BSI Group Polska

Droga Ago. Czy składałaś do nas swoje CV? Oczywiście, że poszukujemy pracowników, również stażystów. Polecam na bieżąco sprawdzać naszą stronę www.bsigroup.pl oraz facebooka.

Aga

Firma certyfikująca. Poziom szkoleń dobry. Niestety, nie ma możliwości zatrudnienia. Dostanie się na staż graniczy z cudem.

BSI Group Polska

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Rekrutacja na auditorów nadal trwa. Jednakże nigdy nasza firma nie prowadziła rekrutacji na dekarzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.bsigroup.pl

BSI Group Polska

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że nasza firma (British Standards Institution Group Polska Sp. z o.o.- BSI Group Polska Sp. z o.o.) nie zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. To jest jedynie zbieżność nazw firm z firmą BSI Sp. z o.o. Zajmujemy się certyfikacją Systemów Zarządzania i szkoleniami ISO.

Zostaw opinię o BSI Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSI Group Polska Sp. z o.o.