Opinie o EcoWipes

Zuzanna

@yyy - czy aplikowałeś/aplikowałaś na wspomniane przez Ciebie ogłoszenie? Jak przebiega proces rekrutacyjny? Na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas przygotować do pierwszej rozmowy o pracę w EcoWipes?

Zuzanna

@igaudało Ci się dostać pracę w EcoWipes? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy.

iga

Ja aplikowałam i zaprosili mnie na rozmowę. Myślę, że nie płacą tak źle bo podałam takie rynkowe oczekiwania finansowe. A o atmosferze nie słyszałam nic złego. Podobno młody zespół.

yyy
@iga 20.01.2017 15:01

Pojawiło sie ogłoszenie. Opłąca sie aplikowac?

była pracownica

A jaka jest dobra strona tej firmy...?

rrr
@była pracownica 03.10.2016 21:32
A jaka jest dobra strona tej firmy...?

Jaka atmosfera w laboratorium? Pojawio sie ogłoszenie. CZy opłąca sie aplikować?

fabio

od niedawna pracuję, a już zrobiłem niezły skok stanowiskowy. Jak narazie Ok, przede wszystkim kasa na koncie co miesiąc!

Byly pracownik

Poczytajcie jeszcze o ecowipes w innym watku....sama prawda!

ktos tam

omijajcie z daleka

Gostekostek

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną- przez pośrednika... hm... no i się borykam... Twoja opinia b. mi pomogła.

z

a w zamian troszkę więcej niż kuroniówka

były

sami niech robią za te pieniądze

były

Nic tam się nie zgadza,nie mają kogo do roboty przyjmować.(usunięte przez administratora).Szkoda waszego czasu i zdrowia.A jak nie wierzycie idzcie i zobaczcie.Powodzenia ZYCZĘ.(usunięte przez administratora)

Czy do firmy EcoWipes jest zorganizowany transport pracowników z Warszawy.

Zostaw opinię o EcoWipes - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EcoWipes