Opinie o EcoWipes w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EcoWipes. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EcoWipes o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoWipes w Nowy Dwór Mazowiecki

O co chodzi

Czy dobrze rozumiem, że te ostatnie komentarze dotyczą zatrudnienia w ranstad i liderów z ranstad?

@O co chodzi

Tak, chodzi o randstadt

Uwaga na tą firme
@O co chodzi

Osobiście nie pracowałem na innych działach, tylko na zestawie (czyli dział randstad), ale z tego co mi się obiło o uszy to w całej firmie jest taki bałagan. Osobiście nikomu nie polecam tego miejsca. Wymagają od ludzi żeby dawać z siebie 150% jednocześnie nie oferując praktycznie nic. Mało tego potrafią nawet zagrozić zwolnieniem... Ból rąk, nóg i pleców jest tam na porządku dziennym, więc jeśli ktoś jednak tam pójdzie (powtórze jeszcze raz NIE POLECAM!!!) to niech się na to przygotuje.

Niezadowolony pracownik

Jeśli chodzi o zmianę Pana Pawła jest naprawdę miła atmosfera ale to dzięki ludziom którzy ją wprowadzają,pomocni mili. Tego samego nie można jednak powiedzieć o liderze. Pracowałam na tej zmianie i stwierdzam, że lider nie nadaje sie na te stanowisko. Nie wypełnia swoich obowiązków oraz nie potrafi zarządzać ludźmi do tego stopnia że ludzie sami muszą zastanawiać się i dyskutować na temat pakowanego produktu. Myślę,że zważając na stanowisko jakie pełni powinno go to do czegoś zobowiązywać. Uważam że każdy powinien być traktowany na tym samym poziomie niestety na tej zmianie tak nie jest. Ma swoich ' pupili' którzy robią co chcą a uwaga i tak zwracana jest osobom którzy pracują sumiennie. Sama byłam świadkiem rozmów szczególnie negatywnych o tej zmianie również z innych działów. Nie polecam!!

Jako były pracownik muszę napisać co dzieje się na zmianie u lidera Pawła. Jest to osoba zdecydowanie za młoda na stanowisko jakie pełni. Nie potrafi zarządzać grupa, często wyzywa się na pracownikach, ma grupę ,swoich ludzi, których traktuje zdecydowanie lepiej niż pozostałych pracowników, lider powinien traktować wszystkich tak samo. Często sam rozkładał ręce i mówił róbcie co chcecie. Jest to osoba, która zdecydowanie nie nadaje się na stanowisko lidera! Uważa, ze może robić co chce, zdecydowanie odradzam pracować na jego zmianie!!

Jest to bardzo dobra osoba. Może młoda I nie wszystko jeszcze idealnie umie. Ale radzi sobie. Stara się być miły i dobry. Czasem dla niektórych jest za dobry. To ludzie chcieliby robić co chcą. A jak każe pracować to od razu nie podoba się to ludziom. Najchętniej to ludzie by siedzieli nic nie robili. A jak się zwróci uwagę to od razu wielki problem I żalu. Każdy przychodzi pracować. Więc musi pracować A nie leżeć. A jak ktoś musi pracować I od razu się przenosi albo zwalnia to chyba nie jest to normalna osoba. Za nic nie płacą

Przede wszystkim traktuje wszystkich tak samo. Jest miły dla każdego. Czy to osoba nowa czy osoba która pracuje długo. Każdy jest jednakowy

Bardzo dobra osoba? Hmm polemizowalbym z tym, wiele się dzieje na zmianie Pawła i cała firma o tym huczy, również jestem zdania ze przyjeżdża się pracować a nie leżeć to jest oczywiste, ale czy pan/ pani pracuje na zmianie u Pawła ze tak go broni? Bo ja pracowałem i niestety choćbym chciał nie wystawie dobrej opinii, praca ciężka nie jest ale lider który ma swoich pupili i traktuje ich o wiele lepiej niż pozostałych to chyba mija się z celem? Pracownicy również mówią rozmawiają ze sobą o sytuacjach jakie dzieją się na tej zmianie. Nikt ślepy ani głuchy nie jest.

A ludzie chcieliby robić co chcą bo niestety ale Paweł na to pozwala wiec jest jak jest.

Chciałabym wypowiedzieć się na temat pracy w Randstad a między innymi na tak zwanym zestawie. Chodzi konkretnie o zmianę Pana Pawła. Jest on niedoświadczonym liderem który nie potrafi zarządzać ludźmi. Bałagan na zmianie,ludzie robiący co chcą. Zła atmosfera na zmianie spowodowana tym,że uwaga zwracana jest tylko tym którzy dają z siebie wszystko a koleżanki mają lżejszą pracę.Lider nie pilnuje porządku na swojej zmianie. Wiecznie wychodzi z hali. Jest wulgarny dla pracowników. Podsumowując nie polecam tej zmiany.

Jest to całkowita bzdura. Jeśli ktoś zwalnia się to nie musi od razu pisać nieprawdy I psuć komuś reputacji.

MiłyPan

Są to totalnie nieprawdziwe informacje.

Zawsze jak ktoś odchodzi lub jest zwolniony to pisze złe opinie o liderze i firmie, nie ma pracy idealnej i nikt nie chce też pracować za kogoś kto stoi i nic nie robi. Dużo osób pracuje już prawie 2 lata i nie szukają niczego innego bo nam tu dobrze.

Byly pracownik 3
@pracownik

Swoja droga odeszlo jak i zostalo zwolnionych wiele osob. Rotacja jest zbyt duża. Za moich czasów zwalnianie ludzi przez liderkę! bylo na porzadku dziennym. Zastraszanie z reszta tez. I to najczesciej zostaly zwalniane osoby,ktore byly dobrymi pracownikami.A dlaczego? A dlatego,ze najzwyczajniej nie podobaly sie liderce. Firma i koordynator daje przyzwolenie na to i na traktowanie ludzi jak roboli. A teraz płaczą, ze nie maja rąk do pracy. Ludzie piszą negatywne komentarze,bo maja do tego powody. To nie złośliwość tylko prawda. Do kogo ma sie zglosic osoba,ktora padla ofiara mobbingu?Wystarczy szanowac drugiego czlowieka i byc sprawiedliwym. Nie pozdrawiam i nie polecam.

kandydat

Jest otwarta rekrutacja w dziale logistyki. Jaka jest tam atmosfera? jak wyglądają finanse?

Praca miała być dobrze płatna niestety okazało się inaczej. Już nie pierwszy raz nie zgadza mi się wypłata i to nie o gorsze.

hej

Witam, Czy ktos odpoiwe dlaczego tak duzo ogloszeni do rpacy na wszystkie mozliwe stanowiska? jakas zmiana dyrekcji czy jak?

Zadowolony pracownik

Czytając Wasze opinie na temat liderki Sandry muszę się odezwać, to prawda jest dosyć wymagająca, ale weźcie tez pod uwagę to, że jest rozliczana za swoją pracę przez wyżej postawionych i musi wykonać ich założenia, a nie oszukujmy się nie jest tutaj jakoś bardzo ciężko. Domyślam się, że osoby komentujące negatywnie to ludzie, którzy przychodzą żeby odbębnić swoje godziny, a za siedzenie niestety nikt nie płaci, plus wszyscy mamy te same pieniądze i fakt, że lider obojętnie, z której zmiany zwróci uwagę żeby ktoś przestał rozmawiać itp. wychodzi stąd, że chcą, aby praca była rozłożona równomiernie na wszystkich pracowników.

maja
@Zadowolony pracownik

"Praca rozłożona równomiernie na wszystkich pracowników"- a to dobre...widać, że pisała to osoba "uprzywilejowana"...Po drugie to bardzo ciężka prca, więc nie pisz bzdur.

Pracow

Polecam pracę na zmianie u Pani Sandry. Wszystko poukładane I na miejscu.

Ni

Firma nieprofesjonalna.

Nie polecam, przez knuwania Pana Dariusza i Pana Grzegorza atmosfera i nastawienie każdej grupy pracowniczej jest poprostu beznadziejne każdy ma ich dość, ręka rękę myje i wszelkie przekręty są ukrywane i zamiatane pod dywan. Góra oczywiście nic nie wie a jak się dowie to juz jest posprzątane i nikt nic nie widział . Dopóki są w tej firmie nic tu nie będzie dobrze.

Nik

Dokladnie. Mówią jedno A robią drugie. Żenada

Czy aplikować mikrobiolog

Cześć, szukają na stanowisko mikrobiologa. Czy warto aplikować, jakie są zarobki , jak atmosfera pracy? Pozdrawiam

Nik
@Czy aplikować mikrobiolog

Słaba. Dołożą Ci pracy nie tylko z mikrobiologii ale też inne obowiązki A będziesz musiała się wyrobić.

Czy wiadomo jaka jest atmosfera w biurze? Widziałem ogłoszenia do działu marketingu i logistyki,które cały czas się pojawiają od kilku miesięcy. Z czego wynika? Firma się rozwija czy atmosfera jest nie do zniesienia?

Kitty

Czy ktoś pracujący w tej firmie mógłby opisać z obiektywnego punktu widzenia jak wygląda praca na produkcji. Ile dni w tygodniu się pracuje? Czy są jakieś nadgodziny na które trzeba się godzić? No i ogólnie czy praca jest ciężka? Proszę o obiektywną opinię

Pracownik z produkcji
@Kitty

zasadniczo od poniedziałku do piątku, czasem w soboty, nadgodziny jak się zdarzają to płatne. nic pod stołem, wszystko na papierze, bo normalna umowa o pracę. w pracy nie poleżysz, raczej wszystko w tempie, ale nie jest jakoś wybitnie ciężko, tylko tyle, że na stojąco, ale 8h idzie wytrzymać. oceniam po kilku miesiącach w pracy, że jest ok.

Pakowacz

Jesli mowa o zmianie pani S to "najlepsza" jest ta laska od paleciaka, nic nie robi, lata na fajka i mysli ze nikt nie wie, obgaduje liderke za plecami, a potem udaje wielka przyjaciółkę. Nie raz slyszalem jej ordynarne odzywki do nowych pracownikow zwlaszcza płci męskiej. Dziwie sie,ze jeszcze nikt nie rozwalił tej grupy. Nie polecam!

Czy aplikować

Cześć, szukają na stanowisko mikrobiologa. Czy warto aplikować, jakie są zarobki, jak atmosfera pracy ? Pozdrawiam

Wirus 2021

Firma krzak. Słabe zarobki , wyzysk ludzi , nie kompetene osoby na swoim stanowisku , brak szacunku dla pracowników oraz starszych osób tam pracujących, kwestia liderów to totalna porażka , wielka słyną Sandra to same (usunięte przez administratora) i porażka , wgl nie powinna być liderem , nie znająca się na rzeczy , z (usunięte przez administratora) wzięta na lidera , małolata co więcej gada i pierdzi w stołek przy biurku udajac że coś potrafi przy komputerze jak by mogła to kordynatorce w tyłek po palec weszła , nie mająca kwalifikacji zawodowych na swoje stanowisko , konfidenta nie z tej ziemi. Brak słów na firmę i jej pracowników. Omijać szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) i nieład.

Lo

Nie polecam. Trzymać się z dala od tej firmy.

Patrycja27

To prawda zero szacunku do pracownika. Przychodzi taka pani S mało lata liderką i mówi ci że wszystkie soboty są obowiązkowe czyli masz wolne 4dni w miesiącu i jak nie przyjdziesz to straszy że cię zwolni. Jak ktoś jest chory to problemy robią że ktoś bierze chorobowe. Trzymac się zdala lepiej

Bąbel
@Patrycja27

To prawda...to osoba, ktora nie nadaje sie na takie stanowisko.nie szanuje swoich pracowników...nie potrafi rozmawiac z ludźmi tylko zastrasza...jej koleżankom na zmianie można wszystko...reszta ma(usunięte przez administratora)..baaardzo zawyża normy dla swoich korzyści...zmusza do pracy ponad siły. Za byle co donosi do koordynatora ((usunięte przez administratora) masakra...

Dostawca

Firma beznadziejna .Na wszystkie negatywne opinie uczciwie sobie zapracowali.

Zostaw merytoryczną opinię o EcoWipes - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w EcoWipes?

Zobacz opinie na temat firmy EcoWipes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoWipes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoWipes?

Kandydaci do pracy w EcoWipes napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoWipes