Opinie o EcoWipes w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EcoWipes. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EcoWipes o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoWipes w Nowy Dwór Mazowiecki

Klaudia

Macie jakieś spotkania firmowe poza praca ?

Karol

Jaka panuje atmosfera w biurze? Warto aplikować na stanowisko Produkt Manager?

Ogin

Od dłuższego czasu poszukują kierownika działu produkcyjnego. Ktoś był na rozmowie i może coś więcej na temat oczekiwań i benefitow powiedzieć?

Niestety to prawda. (usunięte przez administratora) i wyzysk . Nie wiem kto tam nalicza wypłaty w tym randstadzie ale chyba dla siebie albo dla swoich pracowników rozdzielają ciężko zapracowane czyjeś pieniądze

Srandra

Faktycznie to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecm.

Stół

Nie ma się co dziwić tam pracują ludzie co się ciesza że za pracę dzień w dzień bez wolnego dostaną 100zl bon na święta u nowy stół do pracy

Patryk

Starsza osoba co ledwo się rusza za 168 h bierze tyle wypłaty co młoda przed 26rokiem zycia za dużo więcej godzin (chociaz stawka jest godzinowa) z nadgodzinami i bez zabierania pod. Dochodowego. (usunięte przez administratora)

Patyczki

Uwaga nie polecam. Przez firmę randstad praca to średniowiecze. Za 200h w tym 4 dni ( 32h nadgodIn 100% płatne płacą 3000tys złoty.

On

Firma Ecowipes TRAGEDIA. Nie polecam nikomu. Słabe warunki pracy, wynagrodzenie najniższa krajowa, brak awansu, rozwoju, brak szacunku. Robactwo i smród na halach. Taki (usunięte przez administratora). Przerwy odliczane co do sekundy. Szczerze mówiąc nawet osoby z Ukrainy wykazują niechęć do Eco. Wyzysk i nic więcej! Także omijać szerokim łukiem.

Kama

Chce podjąć pracę w tej firmie jakie są zarobki ale tak szczeze i jaka jest atmosfera hmm naprawdę są takie małe zarobki

Maciek

@paula a co tak łatwo awansować ?

Paula

Idz i spróbuj...Moze odrazu dostaniesz zastepcę kierownika,zastępce zmiany,lidera,drugiego lidera itd

ROZWARSTWIONY PŁATEK

Szczerze nie polecam pracy w ecowipes. Totalny chaos, brak odpowiedniego zarządzania. Podczas mojej krótkiej „kariery” zmieniła się 5x osoba zarządzająca firmą … Szarych pracowników nie szanuje się w ogóle… bardzo słaba współpraca pomiędzy działami. Praca w DKJ to gorzej niż zesłanie na Syberię. Kierowniczka zasypuje pracowników coraz większą ilością obowiązków i sprawdza, ile ludzie dadzą radę jeszcze udźwignąć. Krzyk, poniżanie- to szara codzienność. Najgorzej jak się na kogoś uweźmie, wtedy jest się „chłopcem do bicia” i zbiera opiernicz kilka razy dziennie za nic… Zarobki bardzo mizerne w porównaniu do zakresu obowiązków i odpowiedzialności.

Dinozaur
@ROZWARSTWIONY PŁATEK

Sorry Rozwarstwiony, ale nie mogę się zgodzić z tym co piszesz. W prawdzie do chodzi do sytuacji nerwowych i na pewno też do ostrzejszych słów ale bez przesady. Ogólnie biorąc pracownicy są uprzejmi i starają się pomagać innym. Ale jak to we wszystkich środowiskach są też pseudo pracownicy. Najlepiej stać i nic nie robić a brać kasę. Tłumaczenie że nie wiedziałem nie potrafię czy nikt mi nie powiedział, pokazał, to wymówki leniuchów bez własnej inicjatywy w uczestniczeniu procesu pracy firmy. Pisanie złych bezpodstawnych opinii i szkalowanie nazwy firmy i osób zatrudnionych to w większości przez osoby, które nie potrafią się odnaleźć w żadnym świecie najprawdopodobniej też życiu prywatnym. Ja pracuję od założenia tej Firmy i mam duży wkład w jej rozwoju i nie podzielam twojego zdania gdyż widzę dużą różnicę w tym co piszesz a tym co na co dzień w tej firmie przeżywam. Jeśli nie posiadasz ambicji i nie chcesz się rozwijać to rzeczywiście brak miejsca dla Ciebie w tej firmie ale też nigdzie indziej nie zagrzejesz miejsca z Twoimi poglądami. Pozdrawiam.

Bartosz
@ROZWARSTWIONY PŁATEK

Pisząc o niskich zarobkach możesz dodać, czy jest możliwość podwyższenia pensji benefitami lub premią. Pracodawca oferuje takie bonusy?

ROZWARSTWIONY PŁATEK
@Dinozaur

@Dinozaur Skomentuję tak "Uderz w stół a nożyce się odezwą..." zabolało kilka słów prawdy , co ???

@Dinozaur

Śmieszny jestes... Jaki rozwój???!!! Chyba ze strzelasz z ucha hahaha

Cezary

Ni zawsze jest idealnie i moŻe w ubiegłym roku tak było. Ważne jest tu i teraz, a teraz jest dobrze więc również polecam.

Oszukana

Omijać szerokim lukiem ta firmę!!!!! Za marne wynagrodzenie ciężka praca w totalnym balaganie brak szacunku dla ludzi tzn. Takich roboli (usunięte przez administratora) wszechobecne!!! Zarządzający tzw. kierownicy są od patrzenia i pisania rubryk i zestawień i raportów a robole do roboty, jako tako ceni się Ukraińców, bardziej : Filipinczykow, Polaków natomiast jak śmieci!!! W lecie na halach pracuje się w temp. 30°i więcej bez klimatyzacji,zwykłych wentylatorów też brakuje. W zimie będzie to zimno i pada bo taka pora roku!!??. Nad wszystkim czuwa śmieszny, nadgorliwy i nerwowy kierownik kierowników sługus Tureckiego Pana i Właściciela.

Bartosz
@Oszukana

Napisałeś o marnym wynagrodzeniu, jednak nie podałeś żadnych konkretnych kwot, które oferuje ten pracodawca. Czy mógłbyś to zrobić? Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście wynagrodzenie jest tak niskie.

Oszukana
@Bartosz

2000netto nie przekracza!!!! Teraz jeszcze nie będą zabierać za dojazd busem do pracy 130zl

zaciekawiona

a praca w dziale finansowym jak wygląda? jak zarobki?

LLL
@zaciekawiona

Nie polecam. Nie chcę się wdawać w szczegóły. Szczerze mogę powiedzieć jedno marne zarobki, ogromne oczekiwania i przerażający jak na taki dział chaos.

Paula

Hej! Dla firmy z Nowego Dworu Mazowieckiego poszukuję AUTOMATYKA / ELEKTRYKA do działu Utrzymania Ruchu. Ktoś zainteresowany ? A może macie kogoś znajomego, kto chciałby poznać ofertę ? (usunięte przez administratora)

Kraszer

Male zaropki .wymagania duze.maszyny niesprawne . zero szacunku dla pracownika .grafik zmieniany co chwila poraszka. Omiac zdaleka ukraincy niechca nawet tam pracowac

Joanna

Ogólnie rzecz biorąc, nie chciałam się uprzedzić tutejszymi opiniami, bezskutecznie. Miała się odbyć moja rozmowa rekrutacyjna, okazało się że się opóźni o 10 min, da się zrozumieć,po 20 minutach rekruterzy się pojawili, do samego spotkania przyczepić się nie mogę, ale obiecano mi, że do końca minionego tygodnia (piątek) firma się odezwie, nawet gdyby mnie nie przyjęli. Jest poniedziałek, a na olx ogłoszenie o stanowisku wznowione. Nie polecam, duże rozczarowanie.

Haaaaaanna
@Joanna

Na Twoje szczęście Cię nie przyjęli. Na początku już machlojki, to co potem? Ucirkac jak najdalej stamtąd.

Zostaw merytoryczną opinię o EcoWipes - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w EcoWipes?

Zobacz opinie na temat firmy EcoWipes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoWipes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoWipes?

Kandydaci do pracy w EcoWipes napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoWipes