Opinie o EcoWipes w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EcoWipes. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EcoWipes o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoWipes w Nowy Dwór Mazowiecki

Oferta pracy

Coś chyba nie tak z tą firmą musi być,że ciągle szukają osób do pracy i co chwile zwalniają

Opalony
@Oferta pracy

Coś to mało powiedziane.. zależy w jakim dziale, ale tam wszędzie "dobrze". Nie polecam, przemeczylem się pół roku miałam wystarczy. Ludzi mają za nic, najlepiej jakby nie spać, nie jeść, tylko robić i to za darmo. Porażka.

Oferta pracy

ada

ile można zarobić jako pracownik?

@ada

1600 na produkcji. Podstawa. Reszte dorób nadgodzinami w sobote i w niedzielę.

Zuzanna

@Adam Masz inne zdanie? Przekaż nam, proszę, swoja opinię. Użytkownicy chętnie poznają również pozytywne odczucia co do pracy w EcoWipes. @Nie polecam Rozwiń, proszę swoją wypowiedź. Dlaczego masz takie zdanie o firmie EcoWipes? Myślę, że użytkownicy chętnie się dowiedzą co takiego wpłynęło na Twoje negatywne odczucia.

@Zuzanna

Zarobki są 1600 zl. Jak dorobisz w nadgodzinach w niedziele i sobotę to wyjdzie Ci więcej. Ale czasu wolnego 0. Masz zasuwać i siedzieć cicho. Nie pasuje to do widzenia. Zmiany sa ustalane z dnia na dzien nie wiesz jak przyjść i masz się dowiadywać. Jednym słowem porażka na całej linii. Kto tam był ten wie.

logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spedytor - Dyspozytor Drogowy (Transport Krajowy)
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Nowy Dwór Mazowiecki
Imar Service Group Sp. z o.o.
Nie polecam

Jeśli nie przepracujesz min 35 nadgodzin w mcu to pensja na poziomie 1600 zł. Te nadgodziny to łapanie w soboty i w nedziele. Normalne dni tyg 3 zmiany i to jeszcze nie wiesz na którą trzeba przyjść bo grafik się zmienia z dnia na dzień. Wszyscy z kierownictwa mają cie za nic. Masz zasuwac i nie dyskutować. Nie podoba się to wypad. Przyjdzie następny. Ja pracowałam na wlokninach. Ludzie nawet spoko ale sprzęt maszyny w stanie fatalnym. Za każdy przestój i odpad oper. A ma szyny się psuly cały czas. Przyjęli jakiś ludzi co trzeba było z nimi rozmawiać po angielsku to wzięli gościa który znał jako jedyny z kierowników angielski. Porażka. Poziom wiedzy kierowników to żenada. A jak byli jacyś ogarnięci to uciekali szybko albo ich wywala li. A kierowniczka dkj beznadziejna i mało mądra baba. Ale wyżej s..... niż (usunięte przez administratora) ma.

Już wolna

Zależy gdzie się trafi, na jaki dział, bo jak wszędzie ludzie lepsi i gorsi. Z tym, że ta firma ma jeden wielki problem. Odgórny. Jak cała szycha wyżej posadzona nie ma szacunku do pracownika, nawet głupie dzień dobry ciężko odpowiedziec, to co mówić o czymś poważniejszym, załatwieniu sprawy itp. nie da się, no nie da się z nimi dogadać. Choćbyś sobie żyły wypruwal, to jak odejdziesz i tak będzie, że do niczego się nie nadawales. I tak ciągle. Zamiast wyszkolić pracownika, docenić i utrzymać na stanowisku, oni robią odwrotnie. Stąd ta rotacja i ciągłe zapotrzebowanie. Omijajcie to miejsce.

Obojętni

Osobo z nickem Adam - zatrudnij się tam i sam się na własnej skórze przekonasz.Będziesz najszczęśliwszym pracownikiem Eco - bu ha ha ha

Może trzeba dobrze pracować i nie ma złych wspomnień!

Nie polecam

Hejo. Pracowałem tam 6 miesiecy. O 6 za długo. Pozdrawiam.

Obojętni

Zuzanna to osoba pracująca tam od powstania tego czegoś badziewnego zwanego firmą. Czyta wpisy i nie może przeżyć, że większość jest negatywnych stąd te ciągłe dopytywania się co dany autor miał na myśli i dalej chce drążyć temat. Jak to mówią "prawda boli" i ciężko się z tym pogodzić.Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam.

Było minęło

Oj szkoda gadać. Spotkala mnie nieprzyjemnosc pracy w DKJ. Pani Kierownik zagubiona. Dużo zależy od humoru. Pyta, nie słucha, a potem pretensje, że nie powiedziales. Coś się na produkcji zadzieje, zmiana zasad, a po 3 dniach i tak powrót do starych. Wszystko na piękne oczy, zero przepływu informacji. Nic nie wiadomo, winnych nie ma. Ktoś tak coś powiedział że jest dopuszczone, ale kto o kiedy to nie wiadomo. Ale dopuszczone.. porażka. To za długo patyczki mierzysz, na przerwę idziesz, to spojrzenie zabójcy i można zaraz się spodziewać przyczepki, bo przecież musi się odegrać. Dużo by pisać. Omijajcie, uciekajcie kto może. Non stop oferty. A czemu? Bo non stop ktoś ucieka.

Zuzanna

@Jagoda, proszę, wypowiadając się na forum, nie pisz w wulgarnym tonie. Czy możesz jakoś uzasadnić swoją wypowiedź? W tym momencie jest bardzo ogólna. @Mateusz, rozumiem, że pracowałeś w EcoWipes. Czy mógłbyś napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @Gajowy, długo pracowałeś w EcoWipes? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

DJMaxxi

Nie polecam. Znaczy, pracy na patyczkach nie polecam. Brak organizacji pracy. Kompletny. Grafik zmienia się 3 razy w ciągu dnia. Jak się zmieni pp Twoim wyjściu z pracy to często nawet nie dostaniesz info. A później telefony i pytania: 'a dlaczego Pana nie ma w pracy?'. Kierowniczka (DG) nie ogarnia sytuacji. Ludzi, sprzętu. Maszyny daaaawno nie widziały serwisu. Porządnego czyszczenia też. Stają co chwila, czy to z własnych awarii czy przez niskiej jakości surowce. Bawełnę w szczególności. Na jednej zmianie potrafi być 20 osób i nie mają co robić a zmianę później brakuje obsady i maszyny stoją. Kierowniczka tylko szuka tematu, żeby się przyczepić. Zresztą nie tylko ona. Zawsze wszystko jest z winy operatora. Nawet, gdy na 2 kolejnych zmianach nie było ustawiacza i maszyna Ci nie pracuje. Wynik, wynik, wynik. Tylko to jest ważne. Jakość? Jak DKJ się nie przyczepi to ma iść. Wyjść z hali oprócz 15 minutowej przerwy nawet nie próbuj. I nie mówię tu o papierosie. Ja nie palę. Ale nawet do toalety broń Boże. Jak Cię zobaczą to masz problem. Wychodzić najlepiej 5 po, wchodzić za 10. Bo trzeba zmianę przejąć. Urlop chcesz zaplanować? Zapomnij. Na żądanie najwyżej. Sama praca nie jest ani ciężka ani skomplikowana. Maszyny proste. Ale chaos jaki panuje na hali i brak szacunku do pracowników i ich pracy przeraża. Pracowałem tam 3 miesiące. I stwierdziłem, że nie ma sensu. Ofert pracy jest obecnie bardzo dużo. Nie polecam zakładu. Premie zabiorą Ci za byle co. Najlepiej jak jak jest od wydajności. A Tobie maszyna stoi 3h i czeka na ustawiacza. A on nie przyjdzie bo Strema ma priorytet. Zresztą, ma 18 maszyn na głowie i często nie wie gdzie ręce włożyć. Ogolnie 90% problemów tworzy Pani Dolce&Gabbana, gdyby jej nie było to byłoby ok. Ale reszta też nie lepsza. Tyle, że rzadziej przychodzą. Pozdrawiam. Omijajcie zakład z daleka. Jak ktoś.chce wiedzieć więcej to pytajcie na djmaxxi@wp.pl.

Byly
@DJMaxxi

Całkowicie się zgadzam z ta opinią. Chaos panuje na wszystkich działach. Tzw kierownicy obszarów są beznadziejnie niekompetetni. Ogolnie beznadzieja.

Gajowy
@DJMaxxi

Hahaha DG opis idealny. Szaleje, na ludzi się wydziera, ręce im się trzęsą, bo ta mordę łupi. Pracować się nie da. Jeden wielki chaos.

Czarek

Myślę, że jesteście niesprawiedliwi wobec innych pracowników.

Mateusz

Ta firma to dno... ludzi tam się nie szanuje... zmiany są przedstawiane z dnia na dzień... chyba że lizesz tyłek kierownikowi to masz dobrze... same układy i ukladziki.... Nie ma gorszej firmy w okolicy... A zarobki to jakaś śmieszna jałmużna... Nie polecam tej firmy omijać jak najdalej.

Jagoda

Byłam, pracowałam. Nie polecam. Ci przetrwają co palec w tyłku prezesów trzymają. Normalni ludzie albo odchodzą albo sa zwalniani

Zuzanna

@DJMaxxi, dziękuję za Twoją, jakże wyczerpującą opinię. Dobrze, że postanowiłeś podzielić się z innymi swoim zdaniem na temat pracy w EcoWipes. @ecoszon, to chyba jednak dobrze, że kierownik nie interesuje się życiem prywatnym pracowników? Chyba, że masz na myśli, że jakieś prywatne sprawy nie są powodem do na przykład spóźnienia się do pracy. @anonymous, a czy Ty pracowałeś w tym miejscu?

ecoszon

magazyn to porazka. kierownik jest ******** nie szanuje ludzi ma ich zycie prywatne gleboko gdzies. omijajcie to ,miejsce. chyba ze interesuje Was niewolnictwo. nad tym zakladem mogl by wisiec napisz ..praca czyni wolnym,, i i niech postawia dwoch esesmanow i bd oswiecim

pozdrawiam ksiegowa

ksiego ma pracownikow za smieci !!! do 10 ma byc wyplata na koncie. w eco hujni maja swoje zasady i prawo pracownikow maja gdzies. eco szon !!!! (usunięte przez administratora)

Mają teraz dużo ogłoszeń na pracuj.pl chyba dział hr sobie po prostu nie radzi -to jest oczywiste ludzie nie chcą tu pracować ,zrozum dziale hr że teraz pracownik stawia warunki a nie odwrotnie i za te marne grosze nikt tu nie będzie pracował i tyle w temacie .

Zostaw merytoryczną opinię o EcoWipes - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w EcoWipes?

Zobacz opinie na temat firmy EcoWipes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoWipes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoWipes?

Kandydaci do pracy w EcoWipes napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoWipes