Dąbex

Opinie o Dąbex

sezonowy

pracuję tyko na sezon ale nie podoba mi się że pracuje się w tak uwłaczających warunkach i naprawdę dziwię się że tak wielu ludzi pracujących tam na stałe jeszcze tam zostało oraz współczuję im takiej pracy gdzie nikt nie traktuje ich jako pracowników tylko jak hołotę

@sezonowy

Kto tam jest dyrektorem? Swoją kariere zakończyłem tam kilka lat temu, bo stwierdziłem, że nie mogę dać się wyzyskiwac. Ten dyrektor to taki mały starszy koleś z wasem? Nadal jest ten sam co z 10 lat temu?

Maciej

Zgadzam się z tobą !

***

wiesz, z grubą skórą poradzisz sobie wszędzie.O pracę zapytaj w kadrach.

fairplay=goodjob
@***

Do Olgierd z wpisu 2014-09-25 15:10 Świadomość świadomością, wypadki mają miejsce w każdej firmie, ale nie od dziś wiadomo, że u Nowaka jest totalny (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o BHB. Facetowi dłoń odcięło w czerwcu, była kontrola- znalazła uchybienia, ale co z tego- jak takie wypadki takich ludzi kompletnie nic nie uczą! Najlepiej cała winę zwalić na pracownika i mieć święty spokój...niestety tak się po prostu nie da, smutne to wszystko, i zatrważające, a nam szarakom pozostaje się tylko pogodzić, bo jak hołota chce pracować, to musi się dostosować... Nie rozumiem wpisu: *** - 2014-07-01 18:10:48 niektóre podwładne osoby są gorsze i potrafią tak zniekształcić fakty,że wydają się one wiarygodne.Używają ostrą krytykę jako dobre narzędzie do ataku,czerpiąc przy tym dziką satysfakcję której ja nie rozumiem i nie chcę zrozumieć.

po dzisiejszej wizycie inspekcji pracy i przykrego wypadku jednego z pracowników moze coś sie zmieni. może oczy nie którym sie otworzą

@pracownik

A co się stało? Możesz coś więcej napisać?

a jednemu z pracowników ręke ucieło, z ostatnich wieści ma juz przyszytą. ale juz na nowo sie zaczyna to samo ino metry nic wiecej człowiek sie nie liczy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Kolego to nie jest obrażanie ciebie i innych osób po zawodowce. Tu zostało przytoczone porównanie prosto z życia. Jak mieszkasz z mamą i nie masz na utrzymaniu rodziny to 1500-2000 ci w zupełności starczy i bedziesz chwalił ten zakład, ale jeśli masz na utrzymaniu rodzinę, dom, samochód to na bank nie starczy ci na życie i masz powody do narzekania.

Ja tam pracowalem sporo czasu i od ładnych paru lat jestem po rozstaniu z tą firmą i od razu kamień z serca mi spadł. Wyzysk pracownika za wszelką cene. Za nadgodzine w nocy dawali 7 zł w kopertę. Szedłes, bo musiałeś zarobić aby utrzymać dom i rodzinę. Często zaciskalo się zęby i prawie z łzami w oczach szło się do roboty. Czlowieka poniewiera się tu jak zwykła szmate, rzuca sie z kąta w kąt. Widocznie niektórzy są na garnuszku rodziców i 1700 im starcza, to nie narzekają. Chyba ze konczyles zawodowke i za ucznia dostawales 160 zl i jak teraz dostaniesz 10 razy tyle to machasz odonem ze szczęścia.

stary pracownik

Pracownik ma słuszna racje w 100 % A ze ludzie troche olewaja to jest tak JAKA PŁACA TAKA PRACA. A fakt jest taki ze stary pracownik ma tyle na godzine co nowy polityka żadna. Robić trzeba ale za jakie pieniądze a rodzine trzeba tez utrzymac

Pawlo.... masz rodzinę? Dzieci? Czy może mieszkasz z rodzicami? Jeśli z rodzicami to się nie dziwię, że wystarcza Ci to, że masz na czas wypłatę. Załóż rodzinę, miej rachunki do opłacenia itd. i zobaczymy co wtedy powiesz. Co powiesz nie mając na wypłatę nawet dwóch tysięcy? Wystarczy Ci 1700-1800? Jeśli tak to zdradź może jakim cudem i wszyscy będą zadowoleni, nie tylko Ty. Nowa.... Jak to możliwe, że ludzie uciekają od pracy jeśli wszędzie są kamery? Nawet z wyjścia do WC człowiek jest rozliczany. Niby piszesz, że pracujesz 3 miesiące a proszę jak dużo już wiesz o współpracownikach. Skąd wiesz w ilu firmach pracowali i że też narzekają?

Pawlo

W firmie Dąbex pracuje krótko i jestem nawet zadowolony. Najważniejsze,że wypłata zawsze jest na czas.Wiadomo , że nie wszystko jest super u pana (usunięte przez administratora)na zmianie,czasem jest ciężko z urlopem,ale ja to rozumiem,bo przecież nie może być tak,że w jednym dniu na chorobowym są trzy osoby i cztery chcą urlop. Oczywiście to są osoby ,które nie wiedzą jak jest z urlopami w innych firmach,ja niestety miałem przykrą okazje się przekonać jak to wygląda w innych zakładach.Zrobić też trzeba swoje ,ale przynajmniej za sumienną prace dostaję całą premię.

złośliwość jest równa sobie i lubi się rozmnażać.

&&&&

Niestety Alfa ale różowo nie jest. Ani dla młodego, ani dla starego pracownika.

ziomek

(usunięte przez administratora)Masz niby dodatki stazowe, ale dopiero chyba po 20, 25 latach i wynosi odpowiednio 20%, 25% za wysluge lat. Ale kto tu wytrzyma prawie cale zycie wieku produkcyjnego? (usunięte przez administratora)

***

co to niby ma być?no cóż,zrozumieć może tylko mądry,a już na pewno nie skała.

xyz

Powiem tak.... W Dąbexie trzyma mnie tylko to, że jakoś nie widzę szans na inną pracę. I tak jest to desperacja. Jest tu taki wyzysk, że większego to chyba nikt nie znajdzie. O urlopie można zapomnieć. Każdy dostanie 2 tygodnie latem i tyle musi mu wystarczyć. Tutaj jest nawet zakaz rozmawiania o czymś innym niż praca. Ludzie biegiem latają przy maszynach, niejedna kobieta płakała....A majster (usunięte przez administratora)to już w ogóle temat rzeka. Szczęśliwi niech będą Ci co nie muszą z nim pracować.

były

Koszmarne warunki pracy w ciężkich warunkach i zapaleniu. Nie polecam nikomu, chyba że jest do tego stopnia zdesperowany, że nie zna szacunku dla samego siebie.

xxx

Wystarczy urlop wziąć... łatwo pisać, łatwo powiedzieć!!! Kilkukrotnie spotkałem się z odmową słysząc: kto cię zastąpi? W końcu się aż zapieniłem i przeciwstawiłem mówiąc zdanie tego typu: przy świadkach mówię, że jutro nie przyjdę, biorę urlop na żądanie jutro, ponieważ do szkoły jadę. (usunięte przez administratora)

***

Wystarczy wziąć urlop,z którego nie trzeba się tłumaczyć.Ludzi mocną stroną jest przeważnie próba obsmarowania.Dobra ocena w ustach ludzi jest nieliczna.

anty

Odpowiedz mi kolego na pytanie, skoro tak bronisz firmy D. Kiedy niezadowolony pracownik ma zmienić pracodawcę i iść na rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym nowym pracodawcą skoro siedzi w tym czasie w obozie pracy u nowaka? Dostanie się kilka godzin przepustki o tak na zawołanie? Powiesz swojemu przełożonemu prawdę aby nie kłamać, że ci się nie podoba tu i właśnie idziesz na rozmowę w sprawie pracy? Jeżeli tak myślisz to gratuluję poziomu głupoty. W tej firmie nie ma lekko, nawet jak się starasz i dajesz z siebie wszystko to im jest wiecznie mało i mało.(usunięte przez administratora). Ludzie by nie oczerniali by tego zakładu bez powodu. Coś prawdy tu jest na tym forum. Gdyby było tu tak kolorowo, to średnia ocen nie wahała by się w przedziale 2-3, lecz 5-6.

anty

Odpowiedz mi kolego na pytanie, skoro tak bronisz firmy D. Kiedy niezadowolony pracownik ma zmienić pracodawcę i iść na rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym nowym pracodawcą skoro siedzi w tym czasie w obozie pracy u nowaka? Dostanie się kilka godzin przepustki o tak na zawołanie? Powiesz swojemu przełożonemu prawdę aby nie kłamać, że ci się nie podoba tu i właśnie idziesz na rozmowę w sprawie pracy? Jeżeli tak myślisz to gratuluję poziomu głupoty. W tej firmie nie ma lekko, nawet jak się starasz i dajesz z siebie wszystko to im jest wiecznie mało i mało. Wyzysk na szeroką skalę. Ludzie by nie oczerniali by tego zakładu bez powodu. Coś prawdy tu jest na tym forum. Gdyby było tu tak kolorowo, to średnia ocen nie wahała by się w przedziale 2-3, lecz 5-6.

anty Krzyś

Osoby zachwalająxe firmę D. to tak wynik, że są kawalerami na garnuszku mamusi. Zarabiają po 1500 na rękę pracując tam 5-10 lat i są posłuszni w pracy jak baranki liżąc tyłki komu popadnie bo tak niby należy i tak trzeba. Jeżeli ktoś nie ma rodziny i mamusia podstawi obiadek pod pysk to takiemu starczy 1500 wypłaty na papieroski i piwko i pół baku paliwa aby powozić się w weekend po centrum miasta z muzyką na full. Ja tam pracowałem kilka lat temu i wiem co to za zakład i jak wygląda współpraca z brygadzistami. Jeżeli się uczysz a potrzebujesz w piątek popołudniu do szkoły pojechać to możesz zapomnieć o wolnym lub zamianie zmian, bo nikt za ciebie nie pójdzie przed weekendem na popołudnie.

max

Może warto samemu się przekonać i się zatrudnić jeśli nic to nie kosztuje...bo jaką gwarancją mogą być słowa osób których się nie zna...?

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex