Dąbex

Opinie o Dąbex

Witam pracownik jak odbywa się przyuczenie czy możesz coś więcej powiedzieć jak to się odbywa jazda z doświadczonym kierowcą w podwójnej obsadzie czy rzucają od razu na solo w sprawie pracy gadać z prezesem Markiem czy z Kubą?

@pracownik

Wszystkich informacji można dowiedzieć się w kadrach. Tam będziesz pokierowaniu, do kogo iść i jak to wyglada.

Sabrina
@@pracownik

A można zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego w kadrach, łącznie z wysokością wynagrodzenia? Jak ktoś jest chętny do pracy to zatrudniacie każdą osobę? Dlaczego pewnych kwestii nie możecie wprost tutaj napisać? Ułatwiłoby to niektórym podjęcie decyzji czy w ogóle warto składać dokumenty.

Nowy wpis

@Sabrina

@Sabrina można zadzwonić lub napisać do kadr. 509 664 815 m.kulawiak@parkietydabex.pl

Grzesiek Nowy wpis
@Sabrina

Droga Sabrino , wiele kwestii dotyczących prawdy o tej firmie było wprost tutaj napisanych, ale niestety wszystkie te opinie zostały usunięte przez znane wszystkim osoby. Każda niewygodna prawda o tej firmie jest usuwana, ponieważ każdy kto przeczytałby te usunięte opinie, wiedziałby , że w tej firmie nie szanuje się pracownika.

Nowy wpis

@Grzesiek

@Grzesiek dziękujemy za twoją opinię. Jeżeli są kwestie do omówienia, serdecznie zapraszamy do biura, aby móc o tym porozmawiać oraz wprowadzić usprawnienia.

Hej, widziałam ich ofertę dla specjalisty ds. klienta eksportowego, chciałabym czegoś o pracy w tym dziale się dowiedzieć. Czy wynagrodzenie w dużej mierze oparte jest o prowizję? Nie ukrywam, że chciałbym też solidną podstawę mieć. W ofercie nie wymienione zostały też żadne benefity. Tzn. nic nie ma w ogóle?

Gosia

A czy w sprzedaży jest brykiet workowany albo w paczkach

Odp
@Gosia

Brykiet i pellet jest dostępny w paczkach, tylko w dziale sprzedaży w Grodzisku. Na stronie www.brykietopalowy.pl wszystkie towary można zamówić tylko w ilościach paletowych.

Driv

Czy firma zatrudnia kierowców C+E bez doswiadczenia do przyuczenia jest możliwość zatrudnienia

@pracownik
@Driv

Tak, jest możliwość przyuczenia.

@@pracownik

Super. Ale czy pensja pracownika do przyuczenia różni się od wynagrodzenia kandydata z doświadczeniem? Jeśli tak, to jak bardzo? Ja z kolei mam doświadczenie pracy w zawodzie. Nie dużo, bo 2 lata, ale zawsze coś.

@@pracownik

To ile takie przyuczenie trwa? Codziennie się jest wtedy w pracy po 8h? Początkowo najpierw pokazują jak wykonywać obowiązki, a potem ogarnia się samemu? Jaka osoba jest odpowiedzialna za naukę tych osób?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy w firmie Dąbex są regularne szkolenia pracownicze?

Kasandra

Potrzebuje informacji, jak jest w pracy jako młodsza specjalistka ds. eksportu, to coś spoko? Podkreślają w ogłoszeniu, że stabilna praca a firma się rozwija. Z czasem można awansować w ogóle na specjalistę po prostu czy raczej w tym samym miejscu ciągle? Nie chciałabym być juniorką nie wiadomo ile...

Czy firma Dąbex udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

ooo

I co w ten jeden dzień miałeś opanować? Może faktycznie nie jest trudna ta praca? Właśnie nie mogę się dowiedzieć, na czym polega dokładnie. W internecie za mało informacji. Co tam się robi?

Iii

Tak udzielają pożyczek jak jest się w kasie

Kalina
@Iii

To jakie inne benefity są tu możliwe? Firma jakoś pomaga pracownikom szkolić się? A moze jest jakiś fundusz na prywatną opieke medyczną?

Komora282

Łysy tak ma wszystko gdzieś robi co chce byle stołek zachować

@Komora282

A miał iść na emeryturę , miałem dobrą opinię o kadrowej ale za to jak mnie potraktowała zmieniłem zdanie! Szefostwo nic sobię nie robi z zgłoszeń odnośnie (usunięte przez administratora) a później patrzą na mnie jak pies na tani jadke

@Komora282

Nie tylko łysy jest do wymiany

Otóż to!

Radek

Doskonale wiecie, że pracując tak żeby firma była zadowolona to z całą pewnością będzie zauważone i docenione.

Wojtek
@Radek

Czyli metry metry jak beduiny za grosze ????

Komora282

Administrator co pod po (usunięte przez administratora) nie moze lecieć niech leci łysemu

Kunta Kinte
@Wojtek

Wymagania nieziemskie a sam szef nie ma nic do powiedzenia

Jesteś podstawiony!?

@Komora282

Administrator pewnie robi łysemu gałe pod biurkiem

Na pewno tak nie jest

@Radek

Na pewno nie w tej firmie!

Dejw

Najgorsza robota jaka kiedykolwiek mialem. Ludzie bardzo zle nastawieni praktycznie nikt z nikim nie rozmawia. Oprocz tego warunki pracy bardzo zle , brud , kurz , halas... Stawka bardzo slaba jak na tak fizyczna prace. Kiepskie socjale. Kierownictwo traktujace czlowieka jak maszyne itp.

Masz słuszną rację

Zgadzam się z tobą!

Masz rację

Żadne benefity

Zuza

Ile zarabiają kobiety w firmie Dabex

Młody
@Zuza

14x160h=2240zl ????

@Młody

Bardzo mało

Rocky

(usunięte przez administratora) wszechobecny brud na produkcji oraz krzesła w administracji, które nie spełniają obowiązkowego wymogu posiadania pięciu kółek. Zamiast tego są jakieś przylepce, ale żeby móc przesunąć fotel, należy najpierw wstać i użyć do tego siły swoich mięśni. Ponadto, niezrozumiały jest fakt, dlaczego osoba na stanowisku kierownika działu sprzedaży nie potrafi korzystać z poprawnej polszczyzny. Wszak Grodzisk to cały czas miasto, no ale widać, że tacy ludzie cieszą się zaufaniem kierownictwa najwyższego szczebla.

Leszek
@Rocky

I kadrowe które wolą słuchać (usunięte przez administratora)

Mlody

Smieciowe zarobki nie polecam

Xd

O ukraincow lepiej dbaja niz o Polakow polki za 14.50brutto robia a ukrainki po 15 netto z tego jeszcze robia byle jak byle by godziny lecialy

Mały

Jaka jest atmosfera w dąbex?

@Mały

Lepsza niż u państwa Ch w Kobylnikach / pieczarki !

@Mały

Bardzo zła atmosfera ponieważ wolą zatrudniać meneli niż byłych a do tego panie z kadr stały się bardzo chamskie!

Nie ma i nie będzie

Bingo

Długo zwlekają z przyjęciem pracownika czy nie.?

@Bingo

Biorą od razu bo niema kto pracować

@Komora282

Nie ma czego się dziwić skoro panie w kadrach są chamskie!

@Komora282

Wolą brać meneli bez doświadczenia niż byłych pracowników , kadrowa w zeszłym roku powiedziała mi że mam szukać pracy gdzie indziej bo mam złą opinię co się z tym nie zgadzam! No chyba że jakiś knór nagadał głupot!

Komora282

Dyro ma ludzi gdzieś bo dobry pracownik się zwalnia to nawet niema odwagi podejść i porozmawiać

Kunta Kinte
@Komora282

Pewnie myślą że zastąpią dalekowschodnimi pracownikami

@Komora282

Do tego Hubert z Kolejowej który podkłada nogi nowym i byłym pracownikom oraz kłamie i przekręca jest pieskiem łysego

Dawid

Pozdrawiam parówe Huberta z Kolejowej który podkłada nogi nowym i byłym pracownikom! Zachowuje się jak by wszystkie rozumy pojadł a do tego wszystkiego kłamie i przekręca aż miło!

Radek

Witam czytelników, przez wiele lat paliłem w kominku drewnem, na cały sezon grzewczy potrzebowałem 10 m3 drewna i czasem mi nie wystarczało, starałem się kupować wysokokaloryczne drewno zazwyczaj dąb,to jest koszt 2000zł w zeszłym roku zdecydowałem że mam dość wnoszenia i wynoszenia 10m3 drewna i po wstępnych obliczeniach stwierdziłem że kupując dwie palety brykietu master brik powinno mi wystarczyć na cały sezon grzewczy a nawet gdyby zabrakło to dokupując trzecią palete brykietu to i tak nie przedrożę,a i tak mam mniej do noszenia bo to tylko 3 m3, dziś kończy się sezon grzewczy a mi zostało jeszcze pół palety brykietu.Serdecznie polecam ten produkt a firma Dąbex może być pewna że latem gdy brykiet będzie w promocji to znowu ich odwiedzę

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex