Dąbex

Opinie o Dąbex

Hanna

@Amazon są ściągani do firmy Dąbex pracownicy z Ukrainy czy sami przychodzą, bo chcą pracować? To mimo wszystko jednak różnica i warto byłoby ją zauważyć. Co do atmosfery między pracownikami nic na to nie poradzisz i firma raczej też. Nie ma ona wpływu takiego na to jacy pracownicy pod względem charakteru są zatrudniani.

@Hanna

Ukraińcy są ściągani , tak jak wcześniej pisałem

Hanna

@Anonim, a jakie znalazłeś dobre strony pracy w Dąbex?

@Hanna

Przynajmniej szef Marek przyjdzie przywita się I zapyta jak leci , ogólnie nie było by źle . Tylko kilka poprawek wystarczy I tyle

Hanna

@Amazon a co takiego robią pracownicy firmy Dąbex, że takie osoby mają co donosić na nich? Nie można pracować przyzwoicie, żeby nikt nie mógł nam zaszkodzić? Jak ktoś jest uczciwy i solidnie pracuje to nikt mu nie będzie mógł zaszkodzić.

@Hanna

1 , maszyny są stare / 2 , nie wszyscy są tam mili I czasami mam wrażenie że jest wyścig szczurów / 3 , można jak to pisałaś , przyzwojcie pracować ale niektórzy mają to w (usunięte przez administratora) / 4 , jeżeli jest w Dąbex tak dobrze to dla czego brakuje pracowników ? Dla czego starzy praccownicy odchodzą ? Oraz dla czygo są teraz ściągani ukraińcy ?

Nowa

Czytałam te wszystkie uwagi na temat firmy Dąbex i nie mogę się z nimi zgodzić.Pracuje tam krótko ,bo dopiero trzy miesiące i zauważyłam,że są ludzie którzy od pracy uciekają. Takim ludziom ciężko jest się odnaleźć w jakiejkolwiek pracy. Zresztą znam osoby dla których Dąbex jest trzecią albo czwartą firmą w której znaleźli pracę i oczywiście jak w poprzednich firmach narzekają, że trzeba pracować.Dodam,że pewne zachowania niektórych osób mnie samej działają na nerwy. Ciśnienie mi rośnie jak słyszę ,że pewne osoby co godzinę siedzą na palarni.Ciekawe jak długo im pozwolą na takie zachowania. W innych firmach których pracowałam ,takie sytuacje były nie do przyjęcia.

@Nowa

Malo jeszcze wiesz

@Komora282

Oj sporo wiem , uwierz mi :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dąbex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Hanna

@Komora282 ja rozumiem, że chciałeś użytkowników wątku firmy Dąbex poinformować o zatrudnianiu Ukraińców i jak najbardziej mogłeś, ale obrażać nikogo tutaj nie możesz. Zasady są pewne i wszyscy musimy ich przestrzegać: https://www.gowork.pl/regulamin

@Hanna

Pisze jak jest i nikogo nie obrazilem

Hanna

Widziałam, że w zakładce Kariera na stronie firmy Dąbex nie ma aktualnych ofert pracy tylko prośba o kontakt z działem kadr. Czy ktoś w ten sposób dowiadywał się o ofertach pracy? Jak to wygląda? Czy przez telefon osoba opisuje nam oferty pracy i decydujemy się na konkretną aplikację?

KOMORA282

Też pracowalem dabex jak łysy się dowiedział że się zwalniam to szerokim łukiem mnie omijał nawet się z nie witał że mną czyli łudzi ma za nic.Jednym słowem brak szacunku do pracownika.

Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie. Wiara donosi kierownictwu na ciebie, szczególnie stare babcie lubią się spowiadać... Kolejną rzeczą to totalny [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora], robisz za grosze. Jeśli się uczysz to nie masz szans aby się zwolnić na zajęcia, bo szanowny pan brygadzista nie będzie miał kim zastąpić twojej osoby na stanowisku pracy. Jeśli nie ma prądu to idziesz do domu i przychodzisz te godziny odrabiać w soboty lub po godzinach. Cały czas powtarza się, że za mało normy wyrabiasz i że należy zwiększyć tempo. Przerwa trwa tylko 15 minut i niż dojdziesz z hali do szatni to mija 5 minut. Przerwy regulują dzwonki... Podobnie jak w szkole... Po przerwie [usunięte przez moderatora] lub[usunięte przez moderatora] potrafi stać przy schodach z szatni-stołówki i obczaja kto za późno schodzi z góry, wg ich mniemania jak za późno zejdziesz to możesz mieć obciętą premie przy wypłacie... To jest tylko trochę prawdy o DĄBEXIE, jest ich na pewno o wiele więcej, ale ja przez okres pracy 4 miesięcy zaobserwowałem kilka, kilka o których pamiętam i na bank inni by mogli wymienić znaczniw więcej... ODRADZAM PRACY...

Maciej

To babcie będą dyrektorowi je....ć na okrągło , a młodzi zdolni nie mają pracy !!!

Anonimka

Jestem pracownikiem tej firmy od wieeelu lat. Zgadzam się z przedmówcami odnośnie dyrektora i kilku innych osób na stanowisku. Aczkolwiek mogę powiedzieć, że praca taka sama jak każda inna fizyczna. Pracować trzeba wszędzie i za niestety marne pieniądze... Ale w Grodzisku Wlkp. w żadnym większym zakładzie nikt więcej nie zapłaci... Takie są realia w naszej gminie. Chcesz zarobić, to pracuj po 12 godzin w świątek, piątek... System pracy w Dabexie jest dwu zmianowy, 8 godzin i do domu, soboty, niedziele wolne od czasu do czasu nadgodziny w sobotę lub 12 dla chętnych. Jest dobry pakiet socjalny - bony na święta, paczki dla dzieci i kasa zapomogowo - pożyczkowa. Czyli ogólnie w dzisiejszych czasach całkiem nieźle. Zarobki.... No cóż - pozostawiają dużo do życzenia, tym bardziej, że pod tym względem Pan Dyrektor niestety nie pomaga zatrzymać dobrych pracowników tylko doprowadził do tego, że wielu młodych, zdolnych pracowników odeszło w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy. Dużo przemawia przeciw, ale i wiele za pracą w tym zakładzie...

@Anonimka

I tu muszę się z tobą zgodzić

@Maciej

Ja tez

Tak polecam !

Hanna

@Maciej nie pracuje w Dąbex. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w tej firmie prowadząc tor dyskusji na forum. Tym spowodowane są moje pytania. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc.

@Hanna

Hanna oki , dyrektor do zmiany oraz maszyny na mozaice a tak ogólnie nie jest najgorzej

Hanna

@Maciej rozumiem, że piszesz o szefie. No to może napisz tutaj, co chciałbyś zmienić w pracy w Dąbexi jest szansa, że pracodawca to przeczyta i weźmie do siebie i jakieś zmiany zajdą w firmie. Spróbujesz?

@Hanna

Hanna robisz w tej firmie I nie wiesz kto to łysy !? To nie szef lecz dyrektor , można zmienić maszyny na mozaice oraz dyrektora

Hanna

@gość a nie ma do tej płacy żadnych premii? Próbowałeś rozmawiać o jakiejś podwyżce z pracodawcą Dąbex? Czy to jet podstawowa płaca, a potem można ubiegać się o więcej? Nowe osoby pewnie to interesuje.

@Hanna

Z łysym nie da się rozmawiać o podwyżce !

gość

Gdyby więcej płacili ok można było by wytrzymać w końcu wszędzie się pracuje ale nie za 1400zł taka harówka Przerzucają człowieka z miejsca na miejsce bo kadra za mała Dziwi mnie jedno że ludzie siedzą po cichu widocznie im to odpowiada Obojętnie ile by się nie zrobiło wiecznie mało mało mało Młodemu pracownikowi zakład nie ma do zaoferowania nic Jak utrzymać rodzinę za 1400zł szkoda słów

Cichy

Hehe nic dodac nic ujac co niektorych ledwo od ziemi widac a wszystko maja. Reszta to tylko wyzyskiwani ludzie. A dyrektorowi to kierownik jednego dzialu w tylek wejdzie wszyscy mysla ze sa najwazniejsi a reszta to smiecie a kierownictwo z produkcji zaklamane jak pies....podwyzka???? Metrow chyba!!!

Hanna

@Maciej uważasz, że firma Dąbex nie wdraża odpowiednio nowych pracowników do nowej pracy? Napisz więcej na ten temat.

@Hanna

Chodzi o to że oprócz operatora trzeba być mechanikiem bo eksponaty na mozaice ciągle się psują / poza tym od czwartego dnia musiałem ostro zapierdalać na koszach nie wiedząc co to pęknięcie promieniowe I wzdłużne , co się kwalifikuje a co nie

Hanna

@Maciej piszesz, że w firmie nowi pracownicy nie są traktowani z odpowiednim szacunkiem. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób się to przejawia? Czekamy na Twoją ocenę.

@Hanna

Na starcie powinno umieć się wszystko a jak nie to kosa z Arkiem I łysym

Maciej

Oni traktują pracowników jak śmieci , maks 3 miesiące I wypad !

Maciej

Oni obecnie traktują nowych pracowników jak śmieci , maks 3 miesiące I wypad !

Wyzysk człowieka 15 min przerwy na 8h pracy. 1400 zl zl na miesiąc przy naprawdę ciężkiej pracy i wciąż mało liczą się tylko metry nigdy żadnej pochwały motywacji tylko codziennie coś źle i zabieranie premii co miesiąc nie wiadomo za co. Urlop? Trzeba się wypraszac pół roku wcześniej. Nie polecam w ogóle ! Brak szacunku dla pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbex - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Dąbex?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbex?

Dąbex