Opinie o Power engineering s.a. w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Power engineering s.a.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Power engineering s.a. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power engineering s.a. w Czerwonak

Winsent

Jaki pracownik taką może mieć opinię. Kto dobrze robi swoje to nie narzeka!!

Antoni

Jeżeli w firmie dzieją się rzeczy o których piszesz, to jak rozumieć fakt, że część osób jednak dostawała podwyżki? Chciałbym zrozumieć jak to wyglądało. Czy niepokojące zachowania i komentarze niektórych osób były zgłaszane kierownictwu?

Majron

Witam, widziałem ogłoszenie do kontroli jakości. Czy mógłby ktoś napisać coś o atmosferze, płacy itd.?

K&a&s&a

Po godzinie w której dodajesz opinie sądzę że było to po upojnej nocy na parafii.????

Aron

Wszystko co piszą ci ludzie to prawda ,na elektrycznym jest tak samo . Mobbing ,zastraszanie ,bluzganie jest na porządku dziennym kadra kierownicza to poprostu chamy.

x
@Aron

Nie ma w już w Power Engineering S.A. wydziału elektrycznego więc proszę się o nim nie wypowiadać.

Desperado

No niestety takie są realia nie tylko w tym zakładzie że zarobki i większy szacunek ma się do Ukrainca niż do Polaka.

Johny
@Desperado

No niestety Ukrainiec 4 tysiące na rękę i gdzie to sprawiedliwość

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Power engineering s.a.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ankietowanie, wyrażanie i zbieranie opinii, wysokie stawki
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hdp

Bałagan pracy brak (usunięte przez administratora) kierownictwo patusy i zastępcy też

TE

(usunięte przez administratora) bałagan

Agnieszka

Zupełnie nie rozumiem sytuacji, jaka się tu dzieje, ponieważ wszyscy naruszacie zasady regulaminu na GoWork i wasze komentarze kwalifikują się do skasowania. Jest to forum poświęcone dla osób ciekawych tego, co dzieje się w firmie Power engineering. Wasze komentarze tylko robią "bałagan" na forum - są niepotrzebne i niczego nie wnoszą. Zachęcam tym samym wszystkie osoby, które pracują w tej firmie o dodawanie wpisów rzetelnych, merytorycznych i zgodnych z prawdą.

@Agnieszka

Pani Agnieszko to proszę usuwać wszystkie a nie tylko te które najmniej obrażaja i są bezsensu. Widzę ze nikt nie panuje nad ta stroną.

Jesteś tak głupi że aż mi cie żal widac ze w nowej firmie odbiło ci do końca pewnie śmieją sie z ciebie za twoje walenie ręka w nogę. Zajmij sie lepiej kobieta a nie po nocach wypisujesz widac ze niemasz nikogo tylko szukasz zajecia ale tak to jest jak sie mieszka u rodziców na garnuszku kawalerze. Nastepnym razem sie zatrzymaj podejdź a nie odwracadz sie w drugą stronę. Widac ze żyjesz i brakuje ci zakładu albo nikt cie tam nie lubi i szukasz kumpli. A wszyscy z pe sie z ciebie smieja.

Spaw
@227

Haha dokładnie lepiej byc po rozwodzie niż mieć ponad 30lat i niemiec wcale kobiety.

Spaw

Musisz miec mega wiedzę szkoda ze nie umiejętności, jak newet nie mogles się dostać do jednej z firm na literę B gdzie wszyscy przechodzą testy ty sobie nie dałeś rady jesteś cienki że tylko na produkcję możesz iść i poszedłeś.

No przecież pisales ze spotkałes mnie a teraz co zresztą sam sie gubisz w swoich bredniach bo raz piszesz ze byłeś na weselu a potem że nie byłeś. Zastanów się wkoncu co piszesz bo sam sie osmieszasz swoimi wypowiedziami

@278

Ha ha. To ktoś inny pewnie pisal

@227

Z ciebie sie śmieją w tym Pe . Twoje metody to podpuszczanie wiary . Nic mi nie brakuje, jestem szczęśliwy z moja kobieta. I pochwała to że się w końcu zwolnilem z tego Pe. Teraz tyle zarabiam ze mogę juz planować na spokojnie wszystko. W przyszłym roku slub planujemy, termin jest już ustalony .Teraz mnie stać na wiele rzeczy , spokojnie starcza mi na wszystkie opłaty, ogrzewanie itd. Widzisz lisek taki pajac nie nadaje się do niczego fałszywa świnia i on cie tego nauczył. Teraz mam normalnego kierownika na poziomie co potrafi załatwić regularnie podwyzki. Jakbyś miał jaja to byś się zwolnił z tej energetyki. Jak ja pracowałem w tej energetyce to zawsze było pod górkę a to z tym Mobbingowcem a to z wypłatą co ta głupia (usunięte przez administratora) blokowała. Kaczor dał wypowiedzenie i dostal podwyżkę. Zawsze na niego jechałeś ze trzeba po nim poprawiać a ze to nygus do roboty a jak do czego przychodziło to nic niepotrafiles mu powiedzieć .W sumie z drugiej strony to nawet jak Liskowi sie mowilo to miał to gdzieś ze tamten gra w (usunięte przez administratora) I kolo sie zamykalo. Teraz zarabiam bardzo Dobrze, obecnie robię kuchnię i juz kupilem zmywarkę, lodówkę, sprzęt stereo kino zestaw taki do tv. Na takie rzeczy bym niemog sobie pozwolić i ten slub gdybym nadal pracował w tej energetyce. A tak polepszylem sobie sytuację finansową na tyle że można wszystko planować na luzie a w energetyce to była gehenna. Ciągle musiałem pożyczać pieniądze od znajomych bo mi niestarczalo zeby kupic węgiel na zimę albo na nowe opony do auta co było warunkiem koniecznym.jak jechałem na wakacje tez za pożyczone pieniadze. To lisek wszystko blokował.

@Ottawa

Lisek to zaklamany (usunięte przez administratora) . Takiego prymitywa nie spotkałem jeszcze. Zwolnij się i namów tez kaczora zeby dał tez wypowiedzenie.po co wy tam siedzicie, że jest dobrze? Przecież sam kaczor mowil kiedys ze nienawidzi liska wiec jak dał te wypowiedzenie to trzeba było odejść. Liczę na to że da drugi raz i odejdzie tak jak ja. Wiadomo że nikt nie jest idealny ale lisek to po prostu błazen i nic niewarty człowiek . Gdybyś miał panie na literę M pomysł na firme swoja wlasna to byś się zwolnił i robił dla siebie tylko a tak pracujesz na tego Liska zeby on miał wypłatę.

Jajo
@Ottawa

Co zmywarkę kupiłeś bo chce kupić i myślę jaką???

@Jajo

To pojedź se do sklepu i kup wedle uznania

Kaszanka

Ciekawie czy twoi koledzy z firmy wiedzą ze chodzisz do kierownikow i prezesa na kawki i zarabiasz 5tys i jeszcze sie tym chwalisz po forach. Trzeba zapytac na forum twojej nowej firmy

Strefa vip
@Kaszanka

Kurde ludzie w co wy wierzycie jakie 5tys wczoraj bylem na zakupach w biedzrze i spotkałem go jak wózki odprowadzal żal mi sie go zrobiło to zostawiłem mu 2zl i papier toaletowy niech chłopak ma.

Widziałem jak bił się o koszyk z dwoma zulami. Szkoda go trzymam kciuki że podniesiesz się z tego życiowego dołka.

Zenek

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie omijając wątek jednej osoby. Mam zamiar aplikować dlatego pytam.

Agnieszka

@578 mobbing to bardzo poważne oskarżenie, bo jest to przecież poniżenie i zaniżenie samooceny pracownika, a nawet odizolowanie go od współpracowników. Czy możesz podać konkretne sytuacje, jakie miały miejsce w Power engineering s.a., które Twoim zdaniem świadczą o występowaniu tu mobbingu? Pytam, bo to poważny zarzut i bez uzasadnienia może zostać potraktowany jako pomówienie.

obiektywny

Po takich wpisach kolego, ja bym nie chciał z toba pracować ani być twoim przełożonym. Sprawa jest prosta! Nikt normalny nie wypisuje tak obraźliwych rzeczy na swoich kolegów ani przełożonego, nawet jeśli było coś nie tak. A wiadomo, że w pracy tak będzie, bo macie do wykonania inne zadania. Ty masz wykonywać polecenia, a przełożony je wydawać. Jak tego nie rozumiesz, to niech już dziś boją się twoi nowi koledzy i przełożeni, bo niebawem też ich opiszesz na Goworku.

Telstar
@obiektywny

Chłopie Obiektywny, trafiłem do firmy w której panują zdrowe i normalne warunki mam nareszcie kierownika z jajami więc jak pisać o tej mojej obecnie firmy to tylko w superlatywach.a nie taka anty firma jaka jest Power Engineering. Lisek to (usunięte przez administratora) egoista .

obiektywny
@Telstar

to zajmij się nową pracą, bo o starej już wszystko napisałeś. Czytać tego już nie można bo tylko jad węża wylewasz. A tak dla ciekawości, nie boisz się konsekwencji tych wpisów, bo słyszałem że już to zgłosili tam gdzie trzeba. Wtedy nawet siostrzyczka nie pomorze!!!!!

Prawo

art. 212 Kk, art. 216 §2 Kk - polecam sobie poczytać i przemyśleć.

Magister Prawa
@Prawo

Art.94 punkt 2 kodeksu pracy , polecam Ci to przeczytać. Sama prawda w tym artykule (podpunkcie jest zawarta) Bylo tak ? Było!

Magister Prawa
@Magister Prawa

Dokładnie Art.94 r.3 punkt 2

Nie polecam tej antyfirmy ponieważ mobbing jest i zarobki śmieszne.

Agnieszka

@643 jak już pisałam jakiś czas temu - na forum obowiązuje regulamin, który jasno wskazuje, że nie powinno się na nim obrażać innych osób (zarówno mam tu na myśli innych forumowiczów, jak i pracowników firmy). Ważne jest, aby swoje opinie wyrażać z poszanowaniem innych osób. Możesz napisać w jakich dokładnie sytuacjach dostrzegałeś mobbing w Power engineering s.a.?

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

xd
@Stefan

Prowadzi.

Agnieszka

Chciałabym zaznaczyć, że forum GoWork.pl służy wymianie merytorycznych opinii dotyczących pracy w danym miejscu - w tym wątku jest to Power engineering. Jeśli chcielibyście taką opinię zamieścić - zachęcam. Przypominam jednak, że komentarze pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą tolerowane w tym miejscu. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Komentarze, które Pan wypisuje na tym forum świadczą tylko i wyłącznie o poziomie który Pan sobą prezentuje. Widać niestety nie rozumie Pan do czego to forum służy. Sam Pan sobie świadectwo wystawia. Strasznie to żenujące !!!

Feliks

Bardzo smutne są te wasz żarty z kolegów!! Takich ludzi mieć w firmie i nie ma atmosfery do pracy!!!

Rtv

To co pisze nunuś jest nieprawdą. Firma nic takiego nie oferuje a zarobki są bardzo śmieszne. Ogólnie bałagan pod każdym względem. Wczasy pod gruszą nie wypłacane od 2 lat.

nunuś

Praca w Power jest ok,dobre pensje oraz dodatki można liczyć na multisport,są duże opcje awansu oraz dofinansowanie oraz wczasy pod gruszą.Pensja to zazwyczaj 3000zł lub nawet więcej w zależności od umiejętności.Firma jest bardzo dobrze zarządzana przed pana prezesa oraz Marka,Patryk który jest kierownikiem działu mechanicznego jest wspaniałym liderem.Zachęcam do aplikowania,naprawdę warto :)

Polak
@nunuś

CHORY CZŁOWIEK JESTEŚ. LEPIEJ NIE OSZUKUJ INNYCH.

A jak wygląda praca na stanowisku Specjalista Ds. Elektrycznych/Kontroler Jakości Zarobki praca itd Mam jechać na rozmowę kwalifikacyjną ale jak czytam te wpisy to jestem przerażony

@anonymous

Nie jedź tam kolego na żadną rozmowę bo tam są nieodpowiedzialni i niekompetentni ludzie.

@anonymous

To jest raczej oferta pracy Power Engineering Transformatory sp. zo.o.

@anonymous

Zgadzam się nie jedz tam tym bardziej że nie wiesz do jakiej firmy chcesz jechać. Z tego co wiem takie stanowiska są w PET a nie PE. Skoro tego nie wiesz to szkoda kasę w Ciebie inwestować

Były PET

Praca w PET powstało to z wydzielania z mechanicznego. Firma w upadku dramat gorszy niż w PE. To co piszą w tym ogłoszeniu to jedna wielka ściema nawet jak zrobią tobie jakieś szkolenia to będziesz musiał za nie zapłacić sam jak będziesz odchodził.

@Były PET

Z tego co wiem w PE było mechaniczny i elektryczny. Zwyczajnie nastąpił podział na PE i PET. Co do upadku hmmm podwyżki może i skromne ale zawsze do tego premie. Nie powiedziałbym że to kierunek upadku. Co do szkoleń to chyba norma że jest lojalka za szkolenia itp.

Były PET
@wój dobra rada

Szkolenia to i owszem ale nie za uprawnienia potrzebne do wykonywania pracy

@Były PET

uprawnienia są imienne wiec zakładając że chcesz być spawaczem i pracodawca robi Tobie szkolenie za 1,5 tys. po otrzymaniu papierów Ty idziesz gdzieś indziej i spawasz. Czy to jest ok ? To samo uprawnienia SEP , Suwnice, Wózki

xxx
@anonymous

Pytasz na stronie nie tej firmy. Sam nie wiesz gdzie masz jechać na rozmowę ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Power engineering s.a. - Czerwonak

• Jak się pracuje w Power engineering s.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Power engineering s.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power engineering s.a.?

Power engineering s.a.
1.9/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Gdyńska 83
    Czerwonak