Opinie o Power engineering s.a. w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Power engineering s.a.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Power engineering s.a. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power engineering s.a. w Czerwonak

Agnieszka

@anonymous, widziałam, że wahałeś się co do brania udziału w rozmowie rekrutacyjnej. Podjąłeś już decyzję? Dziękuję Wam wszystkim za wyrażenie swoich opinii na temat pracy w Power engineering w Czerwonaku. Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać? Zachęcam do wypowiadania się!

Technolog

Na produkcji i tak macie lepiej.U nas brak premii oraz nadgodzin.Ostatnio biurowi dali prezesowi pismo o takim samym traktowaniu pracownika i o premiach,w biurze tez by chcieli premie.Wiecie co na to prezes?od razu wyrzucil do kosza hahaha zaomnijcie o premiach.Co raz wiecej ludzi sie zwalnia i bardzo dobrze,ostatnio widzialem ogloszenie na pracuj pl spawacz pewnie za 1800zl nikt wam nie przyjdzie za takie grosze wiecej zarobicie w biedronce na kasie.Na hali jak i w narzedziowni mozna z powodzeniem otworzyc muzeum narzedzi wszystko sprzed prl.Budynek glowny zarzadu sprzedali teraz z ogromnej firmy zrobila sie mala hala biurowie sprzedany firma zadluzona i ida teraz wszuyscy na hale na gore a tam (usunięte przez administratora) i brud.Zalosna firma brak przyszlosci max 2/3 lata i upadnie ta firma krzak

Bonus Rpk
@Technolog

Jakie lepiej nic nie robicie w biurze i co kupę kasy dostajecie już nie kłamcie że macie tak źle ,nic tam nie robicie a tylu was tam jest zaraz będzie was więcej niż roboli ,za robotę się weźcie a nie kawki i pierdu pierdu i niuchanie.

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej do Power engineering s.a.? Jak przebiegała? Czy coś Was zaskoczyło?

rychu p i ptp

Byłem na rozmowie robol 2100 brutto

Adam S

(usunięte przez administratora) babol i (usunięte przez administratora) kierownicy w tej firmie to kwiaty roboty brak to wzywają się na robolach.

hwda
@Adam S

Tak teraz jedziesz konfidencie donosicielu kablowałeś na pracowników ludzie przez ciebie tracili prace dostawali nagany a teraz jesteś wielce skrzywdzony ty kapusiu lizałeś (usunięte przez administratora) kierownikom a teraz co śmieszny jesteś i łeb.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Power engineering s.a.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ankietowanie, wyrażanie i zbieranie opinii, wysokie stawki
Agnieszka

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie Power engineering, oferta dotyczyła pracy na stanowisku Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Czy możecie udzielić nam informacji, na jaką podstawę można liczyć na tym stanowisku? Firma oferuję swoim pracownikom pakiet dodatków socjalnych? Karta multisport jest na porządku dziennym? Będziemy niezwykle wdzięczni za odpowiedzi w tym wątku. @549, proszę Cię o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, komentarze wulgarne i obraźliwe są niedopuszczalne na forum. Dla przypomnienia wklejam dla was regulamin goworka https://www.gowork.pl/regulamin, dodam że inne komentarze łamiące regulamin będą usunięte.

Lucyna
@Agnieszka

Ta firma żadnych dodatków socjalnych nie oferuje niema kart multisportu. Nic tam niema.Moj mąż wiele lat pracował w tej firmie i się w końcu zwolnił. Kiedys byly zniżki za prąd, autobusy co woziły ludzi do pracy, były wczasy pod grusza. Teraz niema Nic, oprócz niskiej pensji i złośliwość ze strony przełożonych co stosują mobbing.

Marecki
@Agnieszka

Wszystko co miało zostać opisane już zostało,na początku najniższa krajowa potem jak dobrze pójdzie to 1750-1800 na rękę brak jakichkolwiek dodatków o multisporcie można pomarzyć.Co raz więcej ludzi się zwalnia niedługo zostaną tylko biurowi bo na produkcji to zostanie paru z ukrainy.Biurowi nie mają (PREMII).Nawet nie licz że dostaniesz bo nigdy nie dadzą ci jej tylko na rodukcji dostają.

Gerard
@Lucyna

Kiedyś czasy były inne. Stało się w kolejkach i dostawało kartki na jedzenie.

Janina
@Agnieszka

Zarobki bardzo małe śmieszne 2600 brutto.Dodatków zero pozdrawiam.

Popieram to co Pani Monia pisze powyzej.zarobki sa głodowe.Dlatego ucieklem z tej firmy , co ledwo wiazalem koniec z końcem, a co najlepsze jak odchodzilem dwaj Panowie na literę jeden Ł. Dostal 200 zl podwyzki na 2900 a drugi na literę M tez dostal 200 na sumę 3200. A dla mnie niebylo podwyzki dlatego że byłem niewygodny dla kurdupla co ma 150 cm w kapeluszu który w dodatku bardziej cenił nierobów i kabli.

Piczia
@666

Panie P jak dobrze że Pananiema na malarni, polepszyła sie jakoś na malarni oraz atmosfera, Powodzenia w innej firmie niech tam tak nie pobłażają Panu przez 10lat jak u nas. Pozdrawiam.

@Piczia

Debilem jestes i Palantem w jednym. (usunięte przez administratora) i Idiota co leże jaja kierownikowi i mu ciągnie wafla. Siedź tam palancie bo do innej firmie nie pójdziesz bo se nie poradzisz jestes cienki w tym co robisz

Rtv
@666

Niestety w tym zakładzie tak się dzieje.

Polak
@Piczia

Śmiech!!!

Jojko
@Polak

W tej firmie jest paranoja i parodia ! Co tam sie odwala !

Ros
@Jojko

To jeszcze nie koniec a co będzie dalej? Firma może skończyć jak ZNTK.

Tu nie licza się umiejętności tylko jest zasada tego lubie to mu dam, Patologia, chore to wszystko jest i nienormalne

Panie Łukaszu, zostań w tej firmie do emerytury , bo to firma dla Ciebie w sam raz. A gdzie indziej sobie nie poradzisz bo cie zwolnią. A tak mozesz dalej taka szopkę prowadzić i dostawać podwyzki za nierobstwo. Bo jesteś lubiany przez przełożonych.a nie za umiejętności.

Xc

Ciągle narady i nic z tego nie wychodzi. Straty ciągle rosną i rosną. Tu już nic nie pomoże.

Byłem pracownikiem tej firmy ładnych parę lat ale wreszcie powiedziałem dość!!! Kierownictwo traktuje ludzi jak bydło a niektóre odzywki do pracowników nadają się do sądu lub telewizji... Piszę to do kumpli którzy jeszcze tam pracują bo kilku dobrych tam mam ????Ludzie z waszymi uprawnieniami wózki suwnice spawacz idziecie do każdej normalnej firmy i startujecie od 2800 netto!!! Przykłady bardzo proszę Bridgestone Wolkswagen Solaris... Za 2000 tyś zł to można iść na ochronę siedzieć i sobie cały dzień patrzeć w monitorek... Po odejściu z PowerEngineering byłem na kilku rozmowach i jak mi proponowali 2200 na start za trzyzmianową pracę to się uśmiechałem i dziękowałem... Wiadomo może niektórzy mają blisko spoko wiara rąk sobie nie wyrywacie itd ale przepraszam bardzo skoro tam nadal pracujecie i się na to godzicie to znaczy że wam to odpowiada i nie macie co tu żółci wylewać... Ten zakład pada od x lat!!!

Rtv
@666

Prędzej czy później tak się stanie i pójdzie na dno.

Koko

To nie jest dno w tej firmie stuka się w dno od spodu

Komuno wróć

Za komuny można było nie robić. Premie, dodatki i jubileusze to podstawa każdej roboty. Normatyw godzin był pięć razy większy a tera im za wolno robota idzie, skandal.

kol.z pet.

heheszki heheszki

Jeb

Automatyk to pan ł.

Automatyk - nie ma jak wyrażanie swoich opinii na podstawie " ploteczek ". Żeby się wypowiadać to może warto by mieć sprawdzone informacje.

Chh
@001

Wystarczy wejść na olx to morzna zobaczyć po ile sprzedaż jest.

automatyk

Słyszałem że kierownik dostał prykaz od prezesa ze w 2 tygodnie ma opróżnić obróbkę i teraz sprzedaje wszystko po 1zł

ADMINISTRATOR

Panie Przemku prosimy mniej hejtu.

automatyk

Kierowników mi nie rzal zarabiają tysiace to mozna ich oczerniać. Ale Jurasa zostawcie w spokoju. Wpożadku chłop

Czytam te opinie i tak się zastanawiam - Skoro jest Wam tak źle w tej firmie to dlaczego nadal w niej pracujecie ??? Nikt Was w tej firmie nie trzyma na siłę prawda ??? Więc skoro nadal w niej jesteście to znaczy, że najprawdopodobniej tak jest Wam dobrze. Może zamiast oczerniać i krytykować czas się zabrać do pracy ?!!!

ANTONI

Zarobki śmieszne najniższa krajowa a dojechać trzeba. Nie polecam pracy w tej firmie, ten zakład to pomyłka, roboty za miliony a dla robotników podwyżek brak.

Koko

Rownież nikomu niepolecam tej firmy. Takie kierownictwo gowniarzy jak dla mnie jest nie do przyjęcia. Jestesmy traktowani tragicznie, jak bydło lub gorzej. Tylko te pożyczki zakładowe jeszcze trzymaja niektórych bezprocentowe. Poza tym Zakładowe Związki praktycznie nieistnieją, tylko nazwa jest i nieorganizują zadnych zebrań.

Zostaw merytoryczną opinię o Power engineering s.a. - Czerwonak

• Jak się pracuje w Power engineering s.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Power engineering s.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power engineering s.a.?

Power engineering s.a.
1.9/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Gdyńska 83
    Czerwonak