ENERCON Services Poland Sp. z o.o.

Kołobrzeg

Opinie o ENERCON Services Poland Sp. z o.o.

Adr

Niesamowita sprawa, w ENERCON Services Poland Sp. z o.o. jest akurat potrzebny Accountant tylko że musi mieć bardzo dobra znajomość angielskiego, ale polecam jeśli się pracuje w Poznaniu, jedna z lepszych szans w tym rejonie, gratuluję naprawdę możliwości

ss

w tej firmie wymogi są może duże, ale pieniądze nie koniecznie. jak umiesz liczyć licz na siebie, chyba że wazelina itd. nie są tobie obce.

Zostaw opinię o ENERCON Services Poland Sp. z o.o. - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERCON Services Poland Sp. z o.o.