Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.

Opinie o Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.

sprawiedliwysmerf Nowy wpis

Możesz usłyszeć, że atmosfera jest swobodna i tu należy zaznaczyć, że tylko niektórzy tak mają, wszystko jest uzależnione od tego, na jakie stanowisko się aplikuje. Natomiast jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju podwyżki, to zapomnij. Taką stawkę, jaką sobie wynegocjujesz na samym początku, to taką będziesz miał cały czas. Dyrektor podczas rozmowy kwalifikacyjnej umie ładnie opowiadać, ale po dłuższym czasie spędzonym w tej firmie sam się przekonasz, że nie jest tak kolorowo. Brak jakichkolwiek szkoleń, brak pomocy podczas wdrażania się w obowiązki, ciężko z jakimkolwiek wsparciem. (usunięte przez administratora) Tak naprawdę kij, aby uderzyć, zawsze się znajdzie. Spory nakład obowiązków jak na jedno stanowisko, czasami brak czasu na zjedzenie w spokoju śniadania, wszystko w biegu. Mają za nic pracownika, dlatego tam jest częsta rotacja, ludzie się szybko wypalają.

Norbert Maćkowiak Nowy wpis
@sprawiedliwysmerf

Dzień dobry, Powyższa opinia została zamieszczona przez Pana O., jednego z koordynatorów serwisu, któremu zwyczajnie nie przedłużyliśmy umowy o pracę. Przyczyny tej decyzji były w 100% merytoryczne i zostały przedstawione 2 tygodnie przed końcem umowy w indywidualnej rozmowie z pracownikiem i nie będą publikowane na forum. Odnosząc się do zarzutów mogę zapewnić, że nasza firma na bieżąco monitoruje rynek pracy i jesteśmy pracodawcą, który proponuje konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym pozwalającym zarabiać więcej niż płaca zasadnicza. Wszyscy pracownicy, w tym autor opinii miał podwyższane wynagrodzenie w ostatnich latach, przytoczona informacja jest całkowitą nieprawdą. Pracodawca respektuje przepisy, a przerwy śniadaniowe są nawet dwie w ciągu 8 godzin pracy działu, o którym mowa. Jeśli ktoś nie zjada posiłków to tylko na własne życzenie. Wsparcie bieżące oraz szkolenia są realizowane na bieżąco w zależności od potrzeb pracownika oraz jego zakresu zadań. W ostatnich latach nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie w związku z czym zwiększyliśmy zatrudnienie w dziale, który opuścił Pan O. z 3 na 5 osób, w najbliższym czasie planujemy kolejne zatrudnienia tak aby sprostać oczekiwaniom klientów oraz pozostałych współpracowników. Decyzja o zaprzestaniu współpracy wynikała z merytorycznej oceny i została zrealizowana z poszanowaniem wszystkich praw naszego byłego kolegi. Oszczerstw pt. „mają za nic pracownika” nawet nie będę komentował. Szkoda, że frustracja bierze górę nad rozsądkiem oraz trzeźwą oceną sytuacji i prowadzi do szkalowania porządnego pracodawcy.

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Elektromechanik w mieście Katowice?

Elektromechanik Katowice Nowy wpis

Dzień dobry, W ogłoszeniach o pracę staramy się zamieszczać widełki dotyczące wynagrodzenia zasadniczego. Dla w/w stanowiska ogłoszenie zawierało taką informację i proponowaliśmy podstawę w przedziale 6 do 8 tys. brutto. Wysokość wynagrodzenia zależy od kwalifikacji oraz doświadczenia pracownika. Pozdrawiam Norbert Maćkowiak

Czy praca magazyniera łączy się w jakiś sposób z pracą dostawcy? W ogłoszeniu na stronie wśród wymagań na to stanowisko jest m.in. prawo jazdy kat. B. Czy chodzi właśnie o możliwość rozwożenia towaru? A jeśli tak, to czy firma zapewnia auto służbowe?

Hej, pytanie w sprawie ogłoszenia Specjalista do obsługi sklepu internetowego. Nie wiem, czy ktoś tutaj pracował na takim stanowisku, ale mam nadzieję, że tak. Skoro to jest takie samodzielne stanowisko jak podają w ogłoszeniu i chodzi o sklep internetowy to czy można pracować zdalnie? Czy taka opcja odpada?

Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Mobilny mechanik/elektromechanik maszyn budowlanych Develon. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Życzliwy

Nie rozumiem, jak można wystawić tej Firmie ocenę 2.1. Ludziom już całkowicie się w głowach poprzestawiało ...

Pola

Od kwietnia firma szuka koordynatora ds. gwarancji i transportu, poprzeczka jest tak wysoka czy raczej mało chętnych na to stanowisko? Co w praktyce oznacza elastyczne podejście do pracownika, pracownik może zabierać głoś co do nowych pomysłów? I zapytam o benefity, na jakie kwoty są bony świąteczne?

Szukający pracy

Cześć. Czy ktoś ma wiedzę jak wyglada praca na stanowisku szefa sprzedaży? Jaka ilosc dziennych wizyt? Jak dr patrzy na gps w samochodzie? Poziom prowizji od sprzedaży maszyn? I czy jest to dobra firma z możliwością wieloletniej pracy?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o.?

Nie.

Wanda

ale z tego co wyczytalam jest sporo benfitow, pakiet medyczny, premie swiateczne, multisport, czy jeszcze na cos mozna liczyc?

Nie prawda. Podczas pandemii oczywiście nic nie było, ale firma organizuje wiele spotkań a nawet wyjazdów integracyjnych, np. Od dwóch lat jest organizowany wyjazd na żagle.

Idealny kandydat

Po jakim czasie od wysłania CV jest szansa na kontakt ze strony firmy...? Czy firma czeka z rozmowami, aż zakończy się czas publikacji ogłoszeń...?

@Idealny kandydat

W większości prowadzonych procesów rekrutacyjnych ogłoszenie jest aktywne 30 dni. Kandydaci zapraszani na wstępną rozmowę wyłaniani są pod koniec tego czasu, tak aby mieć szansę zapoznać się z większością złożonych aplikacji.

x
@Idealny kandydat

Nie polecam czekać, chyba, że masz znajomości. Wtedy możesz liczyć na rozmowę i zatrudnienie. Szkoda, że firma nie docenia ludzi z doświadczeniem i woli zatrudniać po znajomości.

Sinnombre

Witam, Mam zaplanowana rozmowe o prace na stanowisko serwisanta. Prosze o informacje na temat czego moge sie spodziewac po tej pracy? Umowa, wynagrodzenie, traktowanie pracownika itp

Norbert Maćkowiak
@Sinnombre

Dzień dobry, Wszystkie informacje na temat pracy, zakresu obowiązków przekażemy Panu podczas rozmowy. Sprawy wynagrodzenia ustalamy indywidualnie z pracownikiem, ich wysokość jest oczywiście zależna od zakresu obowiązków, kwalifikacji serwisanta oraz charakteru pracy. Mogę zapewnić, że obserwujemy rynek pracy w naszej branży i mamy bardzo konkurencyjne warunki płacowe oraz poza płacowe. Firma Grausch i Grausch to prywatna firma z kapitałem polskim, właściciele uczestniczą w funkcjonowaniu spółki co nam bardzo pomaga i daje znaczącą przewagę nad międzynarodowymi korporacjami które mają długi kanał komunikacji czy skomplikowane procedury. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, często ludzie spędzają ze sobą czas po pracy a oprócz tego Zarząd stara się kłaść nacisk na nasz komfort zatrudnienia czego przykładem jest skrócenie tygodnia pracy do 39 godzin (w piątki pracujemy krócej) przy zachowaniu standardowego wynagrodzenia.

Jak jest z pakietem medycznym w Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, można dołączyć partnera lub małżonka co nie wiąże się z dużym kosztem. Wiele koleżanek i kolegów korzysta z tej możliwości więc nie jest to mocno dotkliwe. Można też włączyć program dla całej rodziny ale tutaj dopłata jest większa.

Czy pracownicy w Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o. dogadują się między sobą?

To zależy od tego co rozumieć przez dogadywanie. Generalnie atmosfera jest dość swobodna, konflikty się czasem zdarzają ale nie jest to żadnym problemem. Stawiamy na szczerość, jak coś się komuś nie podoba to albo mówimy wprost albo jest lekka burza która rozwiązuje wątpliwości ;-)

Jakie są warunki zatrudnienia w Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o.?

Umowa o pracę - premie i dodatki zależne od działu / stanowiska, opieka medyczna za 1 zł , karata multisport lub 110 zł na fv , dodatki na święta , 8h pracy , weekendy wolne ...........

KOLO

Jedna z lepszych firm w jakich pracowałem i w sumie pracuję. Atmosfera rewelacyjna, trzeba robić swoje a wszystko będzie ok. Jeśli chodzi o finanse, uważam, że w 100% odzwieciedlają wkład pracy, polecam.

@ja ale wystarczy podstawowy angielski?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

ktoś

Z tego co wiem to nie. Ja na pewno nie miałem ;)

Zależy na jaki wakat, ja miałem ale tylko wyrywkowo.

Tak, pakiet medyczny za 1 zł, karta Multisport lub zwrot kasy (chyba 100 zł) na fakturę, kasa na święta, co jakiś czas spotkania integracyjne ;)

ktoś

Fajna praca, świetna ekipa w biurze, imprezy integracyjne. Bony na święta. Dobrze płatna praca.

Benedykt

Prosze osoby zatrudnione o opinie na temat warunków pracy i płacy. Czy są obecnie jakieś wakaty?

Antek

Cześć, Interesuje mnie praca na stanowisku handlowca woj. lubelskie. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników wypowie się o warunkach pracy w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o. - Złotkowo

• Jak się pracuje w Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.?

Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.