Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.

Złotkowo

Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.

Opinie o Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o.

Agnieszka

Na stronie firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia! http://www.maszynybudowlane.pl/praca Kto będzie aplikował?

eryko

A może wie ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego specjalistę ds. sprzedaży? Dobrze, ze jest zapewniona umowa o pracę, a oprócz podstawy doliczają prowizje do tego. W końcu wypłata i tak jest niezła.

CZERESNIAK

co wy chcecie od tej firmy ? jest mega zajefajna, ludzie są uczynni i nawzajem się wspomagają.każdy każdemu pożycza bo nie starcza od pierwszego do pierwszego. spotkania, imprezy,wyjazdy i zjazdy, na narty do kina i na stary rynek - a to że komuś coś nie pasuje to nie ma znaczenia. Teraz jest super i możecie składać do nas swoje papiery. Wszystkich przyjmujemy - bez wyjątków !

może ktoś coś w końcu powie konkretnie o zarobkach ?

galanonimus

Jakie były powody odejścia starej ekipy?

galanonimus

A jak wygląda dział części? atmosfera warunki pracy i wynagrodzenie ? dzięki za wszelkie info

ZAMBERLAN CRISTALLO GT

teraz sama widzisz jak jest, i co sądzisz???

Zostaw opinię o Grausch i Grausch </br>Maszyny Budowlane sp. z o.o. - Złotkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grausch i Grausch
Maszyny Budowlane sp. z o.o.