Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

ZNAWCA

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie czy tego nikt nie widzi a dział windykacji to jest dopiero super bajka za co ci ludzie biąrą pieniądze (usunięte przez administratora)

Na stronie www w zakładce praca napisali "Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - samodzielność i odpowiedzialność w pracy, - możliwość dalszego rozwoju zawodowego". Hahaha. Dawno się tak nie ubawiłem.

xxx

TY NA TO ZAROBISZ FIGO FAGO, JAK UPADNIE TO POWSTANIE, JAK NIE POWSTANIE TO BEDZIE LEZAŁ A OD SŁUŻBOWYCH SAMOCHODÓW WARA, NIE DLA SŁUŻBY

Figo Fago

Centrostal upada, ponieważ ponosi za duże koszty utrzymania kadry \"kierowniczej\" Rozbija się służbowymi autami (oczywiście najwięcej km trzaskają po 16.00 i w weekendy) Kto na to zarobi????

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zorientowany

daj sobie spokój chłopie, bo zbrojenia to akurat najbardziej zaniedbany dział w firmie, więc masz przed sobą minimum rok rycia jak kret żeby cokolwiek ruszyć w tym temacie, a zarobki żenada bo 2 tys netto na pewno nie zarobisz, o premii zapomnij, bo zanim coś osiągniesz po roku ciężkiej pracy to i tak szybciej sam się zwolnisz, to już nie ten centrostal co kiedyś, że się sprzedawało i zarabiało, teraz to już tylko (usunięte przez administratora) biednego handlowca, ogólnie nie polecam, bo pracy masy, zarobki śmieszne, a do tego fatalna atmosfera, nic ciekawego.

as

szukacie handlowca do zbrojeń prefabrykowanych, czy fajna praca i godziwe zarobki, jaki szef, da się tam robić

konkurencja

w waszym przypadku to raczej kieszonkowe a nie pensja buahahahaha

xx

co tam że nie ma premii grunt że jest pensja

teren

Ja nie mogę....... równia pochyła. Do roboty nieroby ! Konkurencja zasuwa pełną parą, a wy śpicie ! Siedzicie w ciepłych fotelach (usunięte przez administratora)Już ja bym was rozliczył szybciutko.

actarulez

kiedyś zamkną ten PGRowski odłam i mu się skończy panowanie. kwestia czasu. nikt nie jest bezkarny.

manager

niestety z tej firmy długo wiało komuną i nadal jeszcze wieje więc czas mocno przewietrzyć atmosferę i wysadzić kilku jeżdżców ze swoich koni, wtedy może do firmy zawita normalność, zdrowa atmosfera i rzetelna praca dla firmy, a nie plotki, pogaduszki, knucie, obrabianie d... za plecami i inne intrygi, a efektywność pracy marna i wyniki takie same.

No bo (usunięte przez administratora) chciał zrobić z tego normalną firmę, normalny dział handlowy tak jak to funkcjonuje w innych miejscach, ale trafił na (usunięte przez administratora), totalną inwigilację i na gwiazdy z góry, które zamiast pracować na rzecz firmy robiły wszystko aby go wysadzić na minę. Niestety czas stamtąd uciekać...

idą zmiany

cały "stary Wrocław" centrostalowski pewnie wyleci i na jego miejsce wejdą (usunięte przez administratora), to było jasne od kiedy nastał nowy prezes, ale pewnie czekał że ludzie sami się zwolnią bo zarobki słabe, ale częśc ludzi nie mam jaj i nie odeszła to teraz czas ich naturalnie po kolei odstrzelić ot co

Rufus

Bez przesady wszystko jest ok. magazyn mamy duży , spory zysk , dostawcy płaceni w terminie - poza tym kłopoty jak w każdej firmie w kryzysie .(usunięte przez administratora)po prostu prowadzi firmę jak mu się podoba a , że obstawia wszystko znajomkami to taki dziwne ?

Księżna

(usunięte przez administratora)Po co ta ściema. Tu raczej chodzi o pokazanie "folwarku" i uniżonych poddanych srając..ch na siebie nawzajem. Na niektorych naprawdę nie mogę już patrzeć. To jasne że nie upadniemy ale nie o to tu chodzi. Robota jak robota tylko coraz częściej mnie mdli.

ks Tomasz

widzę, że głównie udzielają się tu frustraci wywaleni z PW za nieudolność... I po co to straszenie, że firma upadnie jak akurat jest dokładnie odwrotnie. Nie poznali się na waszym geniuszu nowi pracodawcy? hehehe... prawda boli? :)

lala

Dzieki, to pojde w pon. posluchac co mi powiedza..:) Druga firma to (usunięte przez administratora), słyszeliscie co??

znawca

lepiej tę inną choć nie wiemy jaką, ale wszystko jest teraz lepsze od Centrostalu, a rotacja handlowców w tej firmie jest ogromna już od ok. dwóch lat, więc nie licz, że coś zarobisz czy dłużej popracujesz, trzym się nara

lala

Kurde, czytam i czytam i nie wiem czy wierzyc czy nie.. Ja tez dostalam propozycje pracy jako handlowiec, i nie wiem co mam wybrac, Centrostal, czy inna firme z branzy elektronicznej.. Help!!

Julka

Mam pytanko.Czy ktoś może mi cos powedzieć na temat oferty pracy jako st.Referent Kartotekowa, bo pojawiło się ogłoszenie i nie wiem czy składać podanie.Czy faktycznie tam przyjmują po średnim wykształceniu bo tylko takie dali wymagania

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw