Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Cienki Bolek

Boom...nie ma grudnia.. przydupasow ..zawojowali rynek

ph

sprzedaż szaleje robiąc dodatkowe ekspozycje z pustych kartonów na punktach.... ech ci nowi specjaliści... wszystko za akceptacja przełożonych bo przecież to sama najlepsza ekipa handlowa :)

Zombi

Jakaś masakra w tym bb z tymi nowymi na na na na na!

ZiobroLGFT

Z tego co wiem wszyscy handlowcy z Pomorza znaleźli pracę w alkoholach mocnych, co nie sprzyja sprzedaży nowej ekipy z bb .Często dostaję zamówienia na produkty , których nie mamy w ofercie tzw.karmienie urządzenia. Pozdrawiam z miasta lidera Lechia Gdańsk.

RST
@ZiobroLGFT

a co to jest LeChi A ? only KOLEJORZ !!!!

jędza
@RST

Ty amikorz zobacz kto jest liderem !! Jaga rządzi !!!

Besnik Hasi
@jędza

Jaki tu spokuj nana na na....wszyscy sie cieszą na na na na ....

@Besnik Hasi

cisza przed burzą..........

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
cytrynówka

To było pewne od początku, że ci ze stocka nic nie zdziałają już w rynku. Ponieważ są spaleni u większości klientów. Z tematów z przeszłości.

eDJ

po wymianie ekipy chyba są w czarnej D.U.P.I.E :D

papa smerf

Nie polecam. Ludzie u góry brak szacunku do pracowników, sam nie wiesz czy jutro cie nie zwolnią bez podania przyczyny. Po przyjściu ("sztokowców") jest jeszcze gorzej.

wally

trzęsienie było, dotknęło poprzednią ekipę handlową ( "sobieszczaki") i niestety długoletnich pracowników w samym zakładzie w Bielsku ( ok. 40 osób z dnia na dzień - BEZ POWODU - straciło prace...) jeżeli oferta jest ciekawa to trzeba brać! a czas pokaże co będzie dalej;

Pan Ciasteczko

Witam wszystkich . Dostałem dziś ciekawą oferte pracy do Polmosu BB . Słyszalem że ostatnio było tu trześienie ziemi a że nie szukam pracy na chwilę prosze Was o wskazówki . P. Gosia twierdzi że budują nowy team i moge być spokojny o długotrwałe zatrudnienie .

rock

ani Grudzień ani cała ta jego sfora do grudnia nie wytrzymają pewnie w październiku Polmos im juz podziękuje

Roll
@rock

Już jest audyt i pierwsze wnioski. I jak w Jantoniu ten sam scenariusz, ale nikt nie ma tyle forsy, by czekać... Tak więc

luk

Ptaszki ćwierkają, że już niedługo nią się nacieszy...W grudniu raczej już sobie nie pojeździ. A tam napęd 4x4

Q

Ciekawe ile Polmos płaci za zabawkę Pana Grudnia??? Taka zabawka jak BMW X6...

Bruno

Ja myślę że nie doczeka i ta cała jego świta też!!

J

nie doczeka

JONASZ
@J

W grudniu bedzie wiosna . I nie takie zawieruchy daliśmy rade przezwyciężyć. Dziś musimy posprzątac to co Wy pseudo handlowcy z upadającego sobiecha narozrabialiście na podwórku . Nasz czas nadchodzi !!!

@JONASZ

czym ty się jarasz?? przecież nie mieliście szacunku do konkurencji a teraz mówisz na gówno że to miód. śmieszny jesteś ty i twoj kierowniczek chodząc i opowiadając w ciągu 2 lat jak to jest super w stoku, jantoniu a teraz w bielsku. a z półek znikasz jakby były wyprzedaże - 90%, tylko tyle że juz nie wracasz robiąc miejsce tej nie szanowanej kiedyś konkurencji co w poście się wypowiedziałeś. układy się kiedyś kończą, czasy twoje się już skończyły. co ty mógłbyś sam zrobić bez kierowniczka i zimy. może udałby ci się dostać robotę na stróża, chociaż mocniej tupnąć i uciekasz. Pisząc takie kłamstwa zmuszasz mnie do prostowania tych komentarzy.

JONASZ
@przemek

Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię je...ał, bo to mezalians byłby dla psa. Prostujesz , prostujesz wiec sie prostaczku wyprostuj .... Siedzicie tylko na goworku na BB lub na Sobieskim podszywając się co róz innym nickiem . Żałosne

prawda w oczy kole....

@JONASZ

"mezalians" to dziś ja usłyszałem hit dnia :) życzę sukcesów!! może jeszcze jakoś uda się postawić BB na nogi, bez tych beznadziejnych sztokowców!!

fil

pytanie czy grudzień w ogóle doczeka do grudnia...

Polo

Taki ładny wpis był o grudniu czemu wykasowany został?

Napoleon

ej dostaliście premię?:)

Zawisza
@Napoleon

Nie, bo dużemu Krzysztofowi kasa sie skonczyla. A DJ nie udalo sie zakrecic kasy w imie wielkiego Krzysztofa.

Bonaparte
@Napoleon

Premie za taką beznadziejną pracę? Jak tak dalej będzie to się zaczniesz pytac o wyplate na czas.... Bravo! I tak trzymac! Upadek tuż tuż.

byly, wolny i spokojny

Siemanko, byłem ostatnio nad morzem 2 tygodnie w Karwia, Władek oraz Hel. Za każdym razem wchodziłem do innego sklepu. Duże 00000000000000000000000000000000000 produktów. Tomku, Macku macie to co chcieliście. Ale za to przedstawiciel nowy ten lepszy bo ze stłoka codziennie parkował w karwi swojego fordzika w przez kilka dni :D

Styczeń grudzień okres letni szukaj pracy na Syber

Siamano mistrzowie sprzedaży... jak wasze produkty? Na sklepach znikacie w ekspresowym tempie..na kolanach po klientach chodzicie..wydamali stara ekipe a tak na prawdę zaorali się sami.

galeria alkoholi

Kiedyś handlowałem dobrze z przedstawicielem ale co chciałem i za wszystko mi płacił. Później przeszedł do win i handlowałem z nim bo dobrze mi płacił, nawrzucał mi półkowników. Teraz nie chcę i nie będę handlował bo co za rok znowu zmieni prace i przyjdzie z nowymi produktami a mnie zostawi z problemem. Nie chce i nie będę handlował już z wami. Jemu już DZIĘKUJE.

były
@galeria alkoholi

I tak nic z tego nie będzie. Widać po wynikach . Szkoda tylko naszej pracy. No cóż takie niszowe produkty nie wyżywią wszystkich. Od początku było wiadomo... Praca jest, szukajcie a znajdziecie !

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.