Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Bogdan

Cześć. Mam ofertę na ph na warszawe. Chciałem zapytać jaki jest ten nowy regionalny na tym rejonie? Mówią na niego Kowal i podobno jest wysoko notowany u prezesa i można z nim daleko zajść. To prawda?

mat
@Bogdan

Regionalny??? Jeśli już to dyrektor ds. kluczowych klientów. A w ogóle "Kowal" to były dyrektor generalny Sobieskiego...

ryś

Ej, byłe Stocki, byłe Jantonie, byłe...itd. gdzieście wyparowali??? Tacy fachowcy i taka cisza...

@ryś

Mocni w gębie byli od czerwca do połowy września, a teraz to cicho jak mysz pod miotłą. Jak to życie potrafi zaskakiwać i odwrócić koleje losu! Teraz to byście chcieli się przykumać! I robicie to przez znajomych znajomego PODPYTUJECIE co to teraz z wami będzie! Nie jest mi was szkoda bo szczekaliście nowi na starych a starych trzeba szanować tak głosi księga ulicy! Myślę że macie nauczkę!

sedzia sprawiedliwy

gdzie ten gościu od "pstryczka"? chcesz może przeprosić? czy nadal tak uważasz jak pisałeś?? :D he

Ed

A ja kredyt na budę do psa muszę brać :(

cristal
@Ed

Zatem kundel bury z Ciebie a nie cfaniak

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pbb

Wasze długi Wasze .... ;))))

Stary Ziom

A mi tu coś nie gra .Przychodzi GOŚĆ ze Stock wcześniej "Zaliczył" Jantoń notabene w taki sam sposób "załatwia " POLMOS LUBLIN ,czy to kogoś nie zastanawia?.. jak można w ciągu roku "zaliczyć" 2 firmy i NIC nie zrobić oprócz KOSZTÓW ??? To jest pytanie.

normalny

Jak słyszę, że nowi/byli mówią stawiali BB na nogi i tak sie wynoszą z tym a pracowali 3 miesiące. To jeszcze bardziej utwierdzam się że info z ostatnich dni była to słuszna decyzja!!!

Listopad
@normalny

A co maja mówić. bez urazy ale to tylko "pionki" w tej grze ... na poziomie PH no może kierowników wszyscy są pokrzywdzeni, każdy chce zarabiać i czasami ufa nie tym co trzeba. Może i była to słuszna decyzja ale nie winił bym PH, oni pewnie nie wiedzą co się tak naprawdę dzieje...ba zostali wyr.. podwójnie. Teraz są takie czasy że konkurencja jest na wyższym poziomie niż się komuś wydaje , jak ktoś myśli jak 2 czy 5 lat temu to się rozczaruje. Poczytajcie trochę prasy i wyciągnijcie wnioski. Pozdrawiam z całym szacunkiem dla WSZYSTKICH PH (niezależnie od miejsca pracy).

ZiobroLGFT

Pozdrawiamy z Gdańska najpiękniejsze kobiety ze starego Bielska z kresów Kasię i Agnieszkę. Sylwek zazdrościliśmy , że Miałeś tak zajebistą ekipę. Odezwij się. Kiedyś się jeszcze spotkamy. Maciej nie Black.

ZiobroLGFT

Kocham Was

jj

Akurat to prawda, tzn. w sieciach w zakresie marek własnych rządzą niepodzielnie. I zarabiają na tym całkiem nieźle. Chrobry i Advocat w Biedronce, Moniuszko w Tesco. To są konkretne produkty i konkretne pieniądze dla nich.

Jack

Na temat pracodawcy - jedna wielka ściema . Obiecują premie , podwyżki i nic z tego nie jest ! Ford fiesta jako samochód - mozna korzystać , ja nim prywatnie korzystałem . W tablecie lokalizator który musi byc włączony z telefonu mozna korzystać , wypłata jak na te czasy średnia ok 2500 na rękę , praca 8 h , produkty niektóre to cegła ! Ogolnie wszystko na + poza obiecankami i nie dotrzymywaniem obietnic ! Wydymanym tez musze sie czuć przez pracodawcę bo troche pracowałem dla nich i mi podziękowano i przyszła nowa miotła ktora wszystkich zmiotła ;))) a teraz sie słyszy ze tez ich zwolnili . Ponoć maja sie sprzedać i wala wszystko , a watpię ze rozliczają sumiennie klientów , bo ponoć firma ma zarabiać a nie dokładać - czyli obiecują pakiety i sie z nich nie wywiązują !!

Andrzej Szklarek
@Jack

Nie sprzedadzą sie bowiem 70 % wódy w dyskonterach no name to ich prodykty. Zarabiaja na tym krocie więc uważam że znajdą jakąś inną drogę. Na tatrzei i eż świata nie zwojują . Dziś są czwartym graczem a marzyło sie co niektórym aby być drugim stąd róznego rodzaju ,,pomysły''

Zdzisław Muller
@Andrzej Szklarek

Czwartym graczem w co? W cymbergaja chyba. Nie pisz bzdur, gdy nie masz pojęcia o rynku.

Celny
@Andrzej Szklarek

Chyba nie poważny jestes!! Ze producenci zarabiają na sprzedaży do dyskontów, a tym bardziej jeszcze w alkoholach gdzie koszty z podatkami sa tak wysokie. To ze 4 gracz to nawet nic nie bede juz komentował....

kamil
@Jack

No straszny ten POLMOS - PH pracuje 8 godz., ma do celów prywatnych auto i telefon i 2,5 tys. na rękę. Naprawdę dramat...

Jack
@kamil

Jak dla mnie to dramat bo aspiracje na 2,5 k nie posiadam a za taka wypłatę można klepać biedę tylko w tych czasach .

Darek Szupieńko

Jedni i drudzy załóżcie sobie grupę "wydymani przez BB". Zamiast zrobić porządek z nieuczciwym pracodawcą nawalacie się miedzy sobą.

SZACH MAT

Płaczcie, płaczcie i tak wam to nic nie da. Tak to jest jak się idzie za kimś ślepo nie patrząc na innych! WCALE NIE JEST MI WAS SZKODA!!!! BO WCHODZILIŚCIE NA NASZE MIEJSCA DUMNI JAK PAWIE!!!! OPOWIADAJĄC BREDNIE NA NASZ TEMAT!!!! SZACH MATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Uzdrowiciel

Miłość i szacunek w rodzinie ....tylko to sie liczy.Życzę Wszystkim obecnym pojednania .

king

Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór, miałeś, chamie, białe BMW

jkjji
@king

Ale Tu jadu jak u żmiji...zacznijcie lepiej roboty szukać a nie od wiosny na forum siedzicie ...... Ogólnie to firma wydymaĺa wcześniejszą ekipe jak i obecną.

zlota rybka

z nowymi ph współpraca w ogóle się nie ukladała!!

BL

Pilnuj, żeby szef szefa nie dobierał się szefowi do tyłka

TomaszŻ

Pracownik do dyrektora: - Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ intersują się mną trzy firmy. - A moge wiedzieć jakie? - pyta dyrektor. - Elektrownia, gazownia i wodociągi.

Bb
@TomaszŻ

Tomaszu ż to powiem Ci ze Ci się udało , pewnie jesteś z ekipy która została zwolniona wiosną - w gównie rękę trzymałeś to teraz czemu gównem się nie pobawić ;) Ty to jesteś ale szczęściarz , w handlu nie masz czego szukać to korzystaj ;)))

Mimi

Co zrobią jutro nasi koledzy w pierwszy poniedziałek po czarnym czwartku i ostatnim piątku....... Pewnie będą sprzedawać .........ale siebie po kolei. ......

Bb
@Mimi

mimi , pojedziemy posprzątać po sobie , ale najpierw się wyśpimy ;)))

bmw

a takie ładne BMW zima sobie wyżebrał...takie białe...i takie duuuże...a on taki mały...ech, te kompleksy;

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.