Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Obiektywny

Panie prezesie , pan wie że teraz poci będzie już tylko w zaciszu domowym.... ??? Nie będzie turlania po firmie. ????????????

Jakie są mocne strony pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Upss

Mocne są takie że leje się ze spirytusu byle jakiego. A słabe, to czas pokaże. Zostaną zaorano i będzie tam osiedle mieszkaniowe.

były student

widziałem ogłoszenie na stanowisko technolog. czy warto wysyłać cv? czy jest to praca od 8:00-16:00?

@były student

Możesz wysłać , praca od 7-15

erni
@były student

Zarobki fatalne, dla osoby z dużym doświadczenie, kursami, szkoleniami 2900 na rękę.

Kama
@erni

Doprawdy??? Właśnie jedna Pani przeszł z Browaru Żywieckiego znanego z wysokich stawek. Jeszcze wcześniej kilka innych osób opuściło Browar by zasilić załogę Polmosu

Nike
@Kama

To ,że przeszła to jeszcze nie znaczy ,że odnajdzie się w post prl-owskim świecie nepotyzm,oraz układów.

marek
@Nike

i co jeszcze Pan wymyśli Panie z dyscyplinarką?

magda
@Nike

Widać, że Ty się nie odnalazłeś :):):) Ogólnie ludzie jak Ty z Żywiec Zdrój mają problem w Polmosie z dyscypliną, czyż nie???

@magda

Widzę że dobrze znasz Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos od środka. Powiedz mi proszę jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu i jakie jest tu podejście do pracownika. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@erni

I dokładnie tak jest !!!! Tysiące butelek dziennie , a zarobki śmieszne !!!!! Przerwa 15 minut która najczęściej kończy się po 10 bo mechanicy już linie uruchamiają , widocznie ich profity są większe od szarych robotników. Ogólnie...zero organizacji , śmieszne zarobki , jedyne co na plus to ludzie i to nie w każdym zespole.

Iza
@magda

Mistrzowie słyszałam że tragedia i te dziewczyny na miniaturkach wyżej chodzą niż dyrektor?

Wrrr....
@Xxxx

Popieram !!!!!!

Siekiera

Chcę dołączyć do marketingu. Jaka atmosfera ? Są nagrody za wyniki ? Szkolenia ? Kierownik uczy nowych ?

Hanna
@Siekiera

A masz jakieś doświadczenie w marketingu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Ola

Rok skończył się bardzo dobrze :) Premia świąteczna, nagroda roczna...a od stycznia podwyżki! COVID z Polmosem jest bez szans:):)

ależ macie chorych na Covid

@Ola

Robisz sobie żarty ??? Jaka podwyżka ??? To co musieli dać do minimum ??? 50 gr nazywasz podwyżka ??? Ludzie zarabiają grosze, gdyby nie nadliczbowe dawno by połowy nie było !!!!!

@Ola

Chyba pomyliły Ci się firmy !!!!! W biurach na pewno jest dobrze !!!

@Ola

Byłaś na rozlewni ??? Jak ludzie w 38 stopniach na hali (usunięte przez administratora) Za parę złotych !!!!! No to zamilcz !!!!!!!

A snajper vel nierób i dwie lewe ręce robi tam jeszcze?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Krysia

Telefon, samochód, tablet masz w gratisie. Jak poinformujesz przełożonego to możesz śmigać autem gdzie chcesz. Ci którzy robią plany mają nagrody, firma bardzo ok.

@Krysia

Prócz nagród są tez premie? Takie za zrobione targety. Ile można dostać dodatkowo? Kilka setek czy powyżej tysiąca?

Brunet

Witam, widziałem ogłoszenie na WLKP przedstawiciel handlowy - Kluczowi Klienci Proszę o informację jakie zarobki, ile wizyt, auto , benefity.? pozdrawiam

Magda
@Brunet

Skoda Octavia Kombi Zarobki jak i cała reszta OK Szczegóły poznasz na rozmowie kwalifikacyjnej

Proszę o info jak wyglonda pH praca Podstawa Jaki samochód Czy można używać prywatnie Limit paliwa

maciek
@Nowy

Ford Focus, którego możesz używać dla celów prywatnych.

marek
@maciek

Teraz są Skody Octavie Combi - dobrze wyposażone, w ładnych metalicznych kolorach

Jacek
@Nowy

Nowa Skoda Octavia - również do celów prywatnych Reszta również OK A produkty sprzedają się same szczególnie Biały Bocian dzięki któremu masz pewną premię kwartalną

Cyc
@Jacek

Skoro produkty sprzedaja sie same to po co zatrudniac Ph

Isuyoshi

Zainteresowany stanowiskiem PH. Jak się pracuje? Atmosfera, zarobki, plany?

Jakub

Handlowy właśnie odbierają nowiutkie Skody Octavie. Wypasione kombiki ????

Xyz
@Jakub

Nie tylko Skody Octavie...są również Superby dla kierownictwa

Maciej

Przepracowałem ostatnie siedem lat w jednej firmie i wszędzie gdzie ktoś chce to będzie pracował. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w FMCG i wiem jak PH pracuje.Jeśli chcesz przekiblować od 1 do ostatniego to znaczy że brakuje Ci ambicji. Żadna praca i pracodawca nie czeka na lesera. Czasami jak czytam opinie że ten to taki czy sraki, to krew mnie zalewa. Jeśli ktoś nie lubi tego co robi, zmienia pracę i nie robi smrodu. Właśnie aplikowałem na stanowisko PH w Polmosie i jeśli dostanę szansę to ją zwyczajnie wykorzystam.

Boss
@Maciej

I co chłopie, dostałeś pracę ? Gdzie aplikowałeś ?

M

Witam serdecznie, mam do Państwa pytanie: Czy do pracy w biurze obsługi klienta konieczne jest posiadanie wyższego wykształcenia, czy można spróbować swoich sił z wykształceniem średnim i doświadczeniem?

Magda

Witam! Proszę wysłać CV poprzez Aplikuj.pl

@M

Nie aplikowałabym na twoim miejscu na to stanowisko.

@Anonim

.. kierownictwo jest jak by to ująć najbardziej delikatnie nie powinno zarządzać ludźmi.. Bardzo się cieszę, że już tam nie pracuje. ❤️

Ktos
@M

M... Koniecznie musisz być ładna to jest ważne tam ????????????

@Anonim

Odradzasz aplikowanie, a czy byłbyś tak miły i wyjaśniłbyś jakie są ku temu powody? Co dokładnie sprawiło, że nie polecasz podejmowania pracy w tej wytwórni? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Aga

Wszystko na PLUS :). Atmosfera bardzo dobra, wypłata zawsze na czas. Do tego nagroda roczna i wczasy pod gruszą.

Sprawiedliwy

Z całego serca nie polecam nikomu pracy w polmosie. Poczawszy od majstra z skończywszy na dyrektorze wszyscy kłamią nie dotrzymuje słowa. A elektromechanik to kpiny jakieś nic w wspólnego z tym stanowiskiem. Zamiast być mechanikiem to się jest operatorem. Poprzez znajomości można coś uzyskać nie liczy się w ogóle zaangażowanie i umiejętności. Do puki się nie zmieni kadra zarządzająca to nic się nie zmieni. Jednym słowem tragedia. A za pomnialbym mamy czerwiec i .... uwaga !!!! aż 5 wypadków w Polmosie.

@Sprawiedliwy

Sprawiedliwy przy przyjęciu do pracy byłeś informowany o formie pracy. tak że przesadzasz, bo ty się może nie nadajesz do pracy. Przecięty paluszek ale mi wypadek. Jak komuś żle to można zmienic.

@Sprawiedliwy

O jakiego rodzaju wypadkach mówisz? Skąd się to brało, nieostrożność pracowników czy coś innego? Mógłbyś mi powiedzieć na jakie zarobki można tu liczyć? Twoja opinia nie jest zbyt pozytywna, może napiszesz też co Twoim zdaniem działa w firmie dobrze? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Spartan
@Sprawiedliwy

Co za bzdury piszesz człowieku...A propos pisania to polecam słownik ortograficzny.

Maj
@Sprawiedliwy

Podobno to spółka pracownicza. Jeśli jest coś nie tak to wasza wina bo nie potraficie reagować, każdy pewnie odważny na portalu zamiast odzywać się w firmie.

Marcin tr

Na jaki adres wysyłać cv ? Na ph

@Marcin tr

Na stronie firmy nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy, ale jeśli mimo to chcesz zostawić CV to kadry będą odpowiednim miejscem kadry@polmos.bielsko.pl. Daj znać jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną.

Miro 77
@Karol

Oki

@Miro 77

Czy ktoś z Was otrzymał odpowiedź od firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w sprawie rekrutacji? Jeżeli tak to chętnie dowiem się jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna oraz jakie zaproponowano wam warunki zatrudnienia.

Paulina

Podawania danych osobowych innych pracowników, na forum nie jest fajne. Wiesz może, jak wygląda praca w firmie? Szukam informacji na temat warunków zatrudnienia, interesuje mnie między innymi system pracy i rodzaj umowy, jaki oferują.

Mz
@Paulina

Nie ma firmy Śląsks Wytwórnia..itd firmz kilka lat temu zmieniła nazwę na Polmos Bielsko-Biała...pytanie gdzie chfesz pracować ????

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Prc

Tak otrzymują. Pierwsza umowa na trzy miesiące.

Nie jest źle

Witam.Może ktoś coś powiedzieć jak wygląda tam praca elektromechanika ? Na jakie warunki finansowe można liczyć w zakładzie ? Ile pracodawca daje na święta i wakacje ? Czy są tam jeszcze jakieś benefity/premie ? Albo nadliczbówki ? Proszę o odpowiedź.Dziękuje

@Nowy

Oby jakiś pracownik Polmosu szybko udzielił Ci precyzyjnej odpowiedzi. Mi się udało jedynie dowiedzieć, że na pewno będziesz miał zapewnione stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Wiem także, iż wymagają tam minimum 2 lat doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu. Masz takie?

Miro 77

Ile tu zarabia ph ? Od minimum do Max

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.