Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

...

Ludzie skoro zaklad otwiera kolejna siedzibe w wilkowicach to nie musi byc tak zle

Mario
@...

To nie jest kolejna siedziba,tylko przeniesienie zakładu z Podwala.....

Gabriel

Słyszałem,że na Ekspozytora nikt nie chce iść bo to trudna robota , dużo 'papierologi'

grubson
@Gabriel

prawda na poczatku duzo nie zarobisz w przyblizeniu 1800 zl na reke + darmowy ochrzan za to ze jestes i ze nie bylo cie na koncu hali minute temu,po okolo 4 miesiacach podwyzsza ci o 600 zl brytto jesli bedziesz sie upominal o to,w ciagu pierwszych dwuch tygodni stycznia odeszlo 3 ekspedytorów

jan
@grubson

dziwisz sie ze odeszli?:D

kabarety

Ludzie ostatnio bylem widzialem ile swiadectw pracy lezy na regale chyba z 25 kopert , widzialem na wlasne oczy. Hehe zarobki 1950 zl na reke , chora robota a personalni sie pytaja , dlaczego pani/pan odchodzi , co jest nie tak ? hahaha ten zaklad zamkna do konca roku chyba

grubson

praca na magazynie zaczynasz od kwoty 2560 zl brutto + premie w wysokosci okolo 300zl brutto niby fajnie,ale odpowiedzialnosc jest zbiorowa,jesli jakis magazynier niechcac wykonac zlecenia lub tez zapomni o wykonaniu zlecenia doprowadzi do sytuacji ze stanie produkcja na chocby 10 minut kazdy magazynier traci ta premie lub tez jakis ulamek np.50%,nadgodziny w tygodniu---brak,sobota---co 2 tygodnie,nocki dla wybranych,poszukuja obecnie kilku magazynierów oferujac atrakcyjne wynagrodzenie,o wynagrodzeniu juz mowilem na poczatku-jesli to jest atrakcja to gratuluje bezczelnosci oferty,brak dodatku stazowego,poki co zwiazki nie moga dogadac sie z kierownictwem na temat podwyzek,poniewaz pracodawca chce dac podwyzki w wysokosci 60 zlotych w tym roku i w przyszlym tyle samo,oczywiscie od kilku miesiecy trwaja rozmowy ale na rozmowach sie konczy,najczesciej pracodawca tlumaczy sie inwestycjami i rozwojem a to jest kosztem plac dla pracownikow,uprzywilowanymi osobami w ask sa kierownicy i operatorzy maszyn,liderzy magazynierzy i ekspedytorzy ich sie najgorzej traktuje,dlatego duza rotacja jest na tych stanowiskach i ciagle poszukuja ludzi,z plusow sa tylko to ze masz socjal w postaci dodatku do wczasow pod grusza i swiatecznego,jesli kogos interesowaloby jak wyglada zaklad i jak dbaja np.z segregacja smieci i porzadkiem wokol zakladu to zapraszamy do zajrzenia jak wyglada zaklad ze strony plotów,bo w porzadnych firmach nie znajdziesz bajzlu na placu rozladunkowym a w dziadowskich firmach juz tak,wszyscy wiemy ze porzadek zalezy od placy w danej firmie bo wtedy i checi dbania o firme sa wieksze jak takze od ilosci obowiazkow narzuconych przez kierownictwo im wiecej ich jest tym mniej czasu poswiecisz na sprzatanie na biezaco,pozdrowienia dla tych ktorzy jeszcze pracuja co raz mniej jest starych pracownikow,coraz wiecej natomiast tych tymczasowych,przyjda popracuja kilka miesiecy i opuszczaja szybko firme,a personalni sie dziwia co sie to stalo

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Byłem na rekrutacji

przez pierwsze 3 miesiące za 1600zl netto ludzie !!!! OSZALELISCIE ????? NIE POLECAM ,WYZYSK I STRATA CZASU. DZIĘKI I DOBRANOC

New

Powiedzcie mając padaczkę jest szansa na przyjęcie?

@New

Nie poddawaj się przyjacielu

Xaxa

Jak ktoś potrzebuje pracy bo niema na chleb to może się tam zatrzymać ale jak ma jakaś inna prace i chce zmienić to odradzam przyjęcie się do firmy... większość z tych którzy się tu wypowiadają to albo nie wiedza jak wyglada sytuacja w firmę albo udają i chcą aby ktoś zaczol robic w tej nie kompetentnej firmie... i później tego żałował... zarobki to Pracownik produkcyjny po okresie 3 msc” 2100 netto w zależności od miesiąca i przepracowanych nocek bo stawka jest miesięczna” ekspedytor materiałowy po 3 msc „ 2400 netto i tez w zależności od miesiąca” magazynier po okresie 3 msc „ 1900 netto i zależności od miesiąca” to są stawki bez nad godzin... a jeżeli są osoby które uważają inaczej to albo piszą to panie z kadr albo ktoś kto niema blatego pojęcia o pracy i zArobkach w tej firmie

regy

Ile zarabia ekspedytor materiałów w szk?

Krzysztof
@regy

JEST TU KTOŚ? Ile się w ask naprawdę zarabia bo wczoraj jak usłyszałem od pani kadrowej 2300 brutto to smiechlem :D

Brutto to nie netto

@Krzysztof

Na produkcji na poczatek przez 3 mies.dostaje sie, na reke 1600zl nie,cale a po 3 mies.2500roznie to zalezy ile nocek wypada...

@Krzysztof

W ask mozna zarobic najwiecej 2100 na reke bez sobot oczywiscie wiem bo pracyje tam ponad rok

Nikita

Nie ukrywam że w przyszłości chce starać się o stanowisko lidera na felmecu. Widzę brak profesjonalizmu i złą organizacje pracy wśród obecnych liderów z felmeca

@Nikita

nie wypowiadaj się o liderach skoro nie masz pojęcia jakie są ich obowiązki

@ask

Każdy myśli że bycie LIDEREM to fajna fucha.....ale nikt nie wiem za co są odpowiedzialne te osoby:JAKOŚĆ I ILOŚĆ...Ciągłe zjeby od szefa za reklamacje,za nie wyrobioną normę,za porządek itp. Ciągle zmieniają się liderzy bo mało kto jest odporny na taki stres:( Szukają nowych liderów wiec zapraszam w nasze szeregi wszystkich chętnych a przede wszystkim tych co myślą że my Liderzy (usunięte przez administratora) robimy...

lalalala
@ask

Byłam liderem... I co mogę powiedzieć..żaden stres... za nic tak naprawdę nie jest się odpowiedzialnym jeśli się ma dobrą ekipę... problem w tym że trzeba biegać za marne pieniądze ..2100 zł na rękę... kabaret...:) tyle lider zarania...i temu się osoby zwalniają.. nie przez stres bo nie ma się czym stresować... tylko za tą kasę...

@lalalala

Jeśli lider nie ma stresującej pracy to nie masz pojęcia o jego obowiazkach widocznie nie sprawdziłaś się w tej roli i temu piszesz takie głupstwa. Faktem jest że liderzy kiepsko zarabiają

@ask

Nigdy bym nie startowala za,lidera bo u nich lider to smiec I za,grosze nim pomiataja wiem o tym cos bo mam to nana co dzien...

Lola
@Nikita

Tak na felmecu nie mam zadnej pracownicy ktora by sie nadawala na Lidera zadna wiem bo pracowalam tam haaa

Magda

W ASK za najniższą krajową 1350 zł netto nie utrzymam rodziny.

@
@Magda

Najniższą krajową dostajesz na okresie próbnym ot co... Fakt mało ale potem jak dostajesz normalną umowę to i zarobki się zmieniają i dostajesz więcej plus premię, wiedziałaś?

Śmieszek
@@

Takrze wyjdziesz 1950 z premiami a jak jest wypadek na zakładzie to ci ściągną z wypłaty

Śmieszek
@Śmieszek

Błąd przepraszam także

Astor

Czy prawdą jest że firma przychodzi do Rybarzowic na hale po Woobotechu bo ma tam ruszać jakaś produkcja a ludzie z okolicy szukają pracy.

Kamil

Podpowiecie coś o aktualnej atmosferze w firmie? Chciałbym tu pracować i szuka informacji.

hahaha

na produkcji może pracować każdy , ale nie każdy się nadaje. Jest tyle firm na podbeskidziu a jednak ludzie trzymają się w ask . Nie trzeba lizać tylka żeby awansować. Wystarczy trochę samozaparcia i wiary w siebie a nie tak jak niektóre panie siedzą naście lat na jednym stanowisku i nie chcą się ruszyć . A potem się takie o lizaniu du** wypowiadają .

@hahaha

Ask to przedszkole ludzie

Hanna

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne opinie. @Były pracownik wspomina o pracy liderów, natomiast @ask uważa, że na magazynie liderów nie ma. Jak to w końcu wygląda?

@Hanna

Jak nie ma jak są 2 jeden na pierwszej zmianie drugi na drugiej zmianie ktoś kto pisze takie bzdury chyba nigdy tam nie pracował ale szkoda czasu na wystawianie opini na temat tej firmy pozdrawiam

@Hanna

Oczywiscie ze liderow na,magazynie nie ma.

michał

Chciałem zapytać czy czym różni się praca spedytora od pracownika produkcji i gdzie lepiej iść . Mam uprawnienia na wózki ale nie wiem czy produkcja byłaby lepsza

Lolo
@michał

Spedytora? czy ekspedytora !?

@michał

Lepiej za estedytora lepiej zarabiaja

@Lolo

Ekspedytora.

Aa1986

Mam pytanie jestem na urlopie macierzyńskim dostanę pieniądze na święta z funduszu socjalnego

@Aa1986

Skoro nie wypisalas takiej kartki o zarobkach to nie dostniesZ do konca listopada trzeba,bylo ja oddac.

...

Witam. Czy może ktos napisac o warunkach pracy. I czy to prawda ze firma zakłada nową fili w wilkowicach

@...

Tak to prawda zakladaja...

I co jesteś z siebie dumny? Poza tym co to za różnica?

Jestem z siebie dumna bo jestem liderką juz 10 lat

Lala

ASK jesteś liderką 10 lat i czego się dorobiłaś ? :D domu z basenem ?:D :D :D

UWAŻAJCIE

uważajcie na typa,który jest łysys i ma tatuaż na szyi zjebanego skorpiona,jest to oszust krętacz i złodziej jakich mało

Hanna

@Zainteresowany masz doświadczenie w pracy na wszystkich tych stanowiskach? Obecnie w Bielsko-Białej firma poszukuje pracownika na stanowisko ekspedytora materiałowego i pracownika produkcji. W ogłoszeniach nie ma realnych stawek, ale na pewno większość wyjaśni się na rozmowie rekrutacyjnej. Którym z nich jesteś bardziej zainteresowany?

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała