Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Polizei

komputer namierzyć najprościej wchodząc na strone http://www.adres-ip.pl

ciekawy

Czy wiadomo jakie są nazwiska możecie napisać kto wypisuje te szykany w internecie:-)) Nie moge sie doczekac rozprawy ile dostane kary?

Pinokio
@ciekawy

no wlaśnie jakie nazwiska padły , czy policja już była w ASK?

Ktoś mi może powiedzieć więcej o tej ofercie ? Jaka praca jakie warunki itd. Czy warto ? https://www.aplikuj.pl/oferta/104062/ekspedytor-materialowy-operator-wozkow-praca-stala-ask-poland-sp-z-o-o-

@231

Trudna praca, duża rotacja

kewals
@231

trzymaj sie z daleka dramat

Podbeskidzie

A czy tylko chodzi w tym zakładzie o zarobki czy może o mobbing bo słyszałem że pracowników traktuje się jak śmieci .

@Podbeskidzie

liderzy tez trafilam na takiego ktury nie wiedzial na jaka mam isc zmiane, nie powiedzial mi w pore i niepotrzebnie przyszlam na jego zmiane a pozniej koordynator mial do mnie pretensje ze nie ma mnie w pracy. A puzniej jakaskobieta na m(usunięte przez administratora)olila ze zle wszystko robie a sama wolno robila , chyba ta zezula po co niepelnosprawnych zatrudniaja ludzie z ta wadą nie nadaja sie do tej pracy. chyba po znajomosci ta zezule przyjeli bo nigdzie ja niechcieli.

@Podbeskidzie

bardzo zalowalam ze poszlam do tej pracy bo najnizsza krajowa, szkoda bylo sie tam zatrudniac, najlepiej isc do takiej firmy gdzie bardziej szanuja czlowieka np. kontrola jakosci , krawiectwo, to sa zawody kulturalnych ludzi, albo na maszynie bo nie wydzieraja mordy na ciebie i praca bardziej inwidualna.

@Podbeskidzie

Tak naprawde szkoda czasu na ta prace poszukajcie sobie ludzie pracy przy kontroli jakosci, jesli macie duze poczucie wlasnej wartosci albo wyjedzcie za granice do pracy bo tam nie ma mobingu. jedyne zmartwienie to takie ze musisz mieszkac z obcymi ludzmi ale mieszkanie na upartego w niemczech znajdziesz jeszcze ci za to doplacą jak trafisz na lepszą firmę.

@Podbeskidzie

dobre zawody w których nie ma mobingu i ludzie sa kulturalni to: kontrola jakosci, operator maszyn, oraz krawcowa. Ja osobiscie zalowalam że tam przyszłam, to jest praca dla ludzi którzy lubią być wykorzystywani i obrazani.

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ted bundy

W Ask są wspólne szatnie mesko-damskie . Przebierasz się z kobietami mimo iż jesteś facetem-DRAMAT !

ask

Bzdety

Dziwne..…..

romeo
@Ted bundy

jestem za :D nacieszy się oko

Hanna

@Matheo i @SzalonyBob czy udało Wam się dowiedzieć jakie są stawki na magazynie w firmie ASK Poland w 2018 roku? Jeśli udało Wam się dostać u nich prace, to podzielcie się również wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej oraz atmosfery jaka panuje w tej firmie.

Nicco
@Hanna

2710 brutto stawka na magazynie +250 brutto za obecnosc +450 brutto za uznanie,tzn jesli linie nie stana,odpowiedzialnosc zbiorowa tzn.jak ktos nie zamowi z innego magazynu to kazdy magazynier traci 1/3 z premii uznaniowej,czesto wpada do nas pip,brak nadgodzin poza sobotami,za 2 lata pracy w ask dostaniesz 30 zl brutto za wysluge lat

mario

ci którzy tam dłużej pracują to ludzie bez jaj którymi mozna pomiatać bo boja się zmienić prace na inna...

Adolf

Święta prawda!!!

@mario

Dokladnie zgadzam sie tez tam pracowalam I sie zwolnilam bo traktuja ludzi naprawde nie feer nie polecsm nikomu tego zakladu Ask.jest wiele wiecej lepszych firm w bielsku

@mario

Dokladnie tez tam pracowalam ale sama sie zwolnilam bo pracy jest teraz duzo I lepszej nie za te grosze na 3zm hahaaa

Mlodada 25
@Wiola

A w jakiej firmie jest lepiej i lepsze zarobki niż w ASK ? Tez bym się przeniosła ale bliżej Żywca znasz taka firme? Może się podzielisz informacja. Dziękuję

Barnaba

Praca (usunięte przez administratora) kierownictwo nie ma pojęcia o pracy. Szczególnie pani W.

ask
@Barnaba

Jeśli mówisz o kimś że nie ma pojęcia o produkcji to miej odwagę jej to powiedzieć i udowodnić że sam się na TYM znasz - SPECJALISTO

Specjalista
@ask

Ten zakład skończy marnie , kierownictwo po zawodowce , brak kompetencji , nie wykształcony personel , ludzie na produkcji praktycznie tez sami prosci ludzie w wieku w którym ciężko było by znaleźć im robotę więc to chyba świadczy o czymś że nikt normalny i wykształcony nie będzie tam pracować. Totalny (usunięte przez administratora) i amatorka i jeszcze te wynagrodzenia 2000zl na rękę pfffi... odradzam każdemu Ten zakład !

kolo
@ask

Do ASK jak miewa się SERMABUD i inne firmy niekończących się poprawek ?

Inna
@Specjalista

To idź do biura a nie tylko gadasz Nikt cię na siłę nie trzyma

@ask

Dokladnie nie polecam tego zakladu sama tam pracowalam pare lat I olalam ten zaklad bo nie ma tam przyszlosci...mozna sie tylko chorob nabawic a tym bardziej odradzam jak ktoras chce miec w przyszlosci dziecko

@Specjalista

Dokladnie kierownictow po zawodowce tez tak uwazam...jeden pan kierownik pan A.najpierw pracowal na lini pozniej byl ekspedytorem I liderem a teraz pan kierownik haaa

Matheo
@Sara

Jako magazynier jak płacą? Jest sens jechać tam wogóle?

Anastazja

Ile w ASk zarabia się na początek planuje dojeżdżać do pracy z Wieprza i nie wiem czy mi się opłaca bardzo proszę o odpowiedź .

Miro
@Anastazja

Przecież w Wieprzu jest TI Automotiv,po co Ci dojeżdżać do ASK???

Xxx
@Miro

A przyjmują?

@Miro

Nie ma przyjęć .

@Anastazja

Nigdy nie Ask pracowalam tam dwa lata zwolnilam sie traktuja ludzi gorzej niz,ukraincow zenada.

SzalonyBob
@Anastazja

Jadę na rozmowę w przyszłym tygodniu jako magazynier? Jaka płaca?

Micky Maus

Po 15stu latach pracy pracownik w Ask dostaje jubileusz w wysokości.....uwaga........aż 200zł haha.Nie ma stażowego.Pracownik,który przepracował 3 m-ce ma takie samo wynagrodzenie jak ten,który pracuje 15 lat i więcej.

Jaro
@Micky Maus

????jakie stażowe jak umowy na czas nieokreślony nikt nie dostaje

Micky Maus
@Jaro

Są umowy na czas nieokreslony,w grudniu sporo osób dostało,zależy która to umowa z kolei.....

Poryty

Hehe 200zl jubileusz po tylu latach pracy co za go w... any zakład hahahaha

@Micky Maus

Jarek ty nie pisz glupot tylko prawde o Ask haaa no badzmy ludzmi nie bron my tego (usunięte przez administratora)...bo tak,mozna nawzac ten zaklad dlatego ze linia,nie moze sie zatrzymac nawet na 7sekund porazka naprawde

Anastazja

A wiadomo może gdzie przenoszą zakład w które miejsce dokładnie ?

Zainteresowana

Do Wilkowic

@Anastazja

Nic nie przenosza tylko otwieraja nowy a kto pracuje dluzej w bielsku to zostaje tam

Arbuz

Ciesze sie ze juz tam nie pracuje najgorszy zaklad chyba,w,bielsku jaki znam trktuja ludzi jak smieci zwlasz pani dyrektor I zastepczynia dyrektorki smieszna...

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się o pracę?

Mikun
@Witek

Oferty dostaje od pół roku na Pracuj .Pl . Planuje wrócić z UK tylko ..... czy da się wyżyć ?

Magazyn

Na magazynie 2200 brutto co daje 1700zl na rękę na 3 zmiany. Magazyn jak magazyn :) bajzel.

Pytanko
@Magazyn

To na magazynie jest mniejsza stawka niż na produkcji? Dziwne A przy okazji chce aplikować na podwale bo już się ogłaszają że od maja będzie praca w wilkowicach może mi ktoś powiedzieć czy warto chodzi o ludzi czy spoko czy raczej jakieś stare towarzystwo wzajemnej adoracji i nowych tepią

Andzia
@Magazyn

Nie wierzę,że na magazynie jest 2200 zł brutto,to jest śmieszne!!!

Tico

Sa przyjecia z polecenia

P Anastazjo w tej firmie na produkcji na start dostaje się 2200 brutto na magazynie 2300 brutto ekspedytora 2500 brutto. Przez pierwsze 3 miesiące potem podwyższą o 400 brutto czasami o 500 brutto. Praca na 3 zmiany.

Anastazja

Dziękuję bardzo za odpowiedź . A czy to prawda że zakład ma być przeniesiony ?czy może wiesz dokładnie gdzie ?z góry dziękuję za odpowiedź

chetny

Jak sie ma praca na magazynie? ciezko? duzo pracy? jak kierwonictwo ?

Pracownik Roku

A i dodam ludzie w porządku :). Najbardziej przerypane mają ekspedytorzy. Są to dostawcy, logistycy w jednym wszystko robią i (usunięte przez administratora) dostają za wszystko. Biegają po całym zakładzie.

Pracownik roku
@Pracownik Roku

Nie chodzi o to ,że nie wiem co to magnesy ale o sposób pracy w tym zakładzie :). W pierwszy dzień nie wiesz nawet co to za maszyna jak się ją otwiera czy ma fotokomórki itd i masz tam włożyć ręce bo ktoś tak powiedział :).Ale jaja była jak pip tam wjechał otwierajcie zamykajcie. Śmiech na sali.

Pracownik roku

Pracowałem tam 2 tygodnie. Masakra dobrze Cię nawet nie przeszkolą na początek a już w 2 dniu pytanie czemu magnesy nie dołożone haha. Jakie Magnesy ? Panie jestem drugi dzień w pracy. Kpina/Chaos i stawka na 3 zmiany 1800zł, że to jeszcze działa.

Bogdan
@Pracownik roku

Czemu się zwolniles?jak to przecież bardzo dobra firma i stabilna :D buhaha. Zakład dla desperatow i głupców pozdrawiam. Odradzam Ask kazdemu.

Hahaha
@Pracownik roku

No tak bo to przecież trzeba mieć magistra żeby wiedzieć co to magnesy hahahaha w sumie dobrze że tam nie pracujesz bo jak ktoś nie potrafi dołożyć magnesów to nie rób sobie obciachu i nie pisz o tym na forum

...

Ale skoro przenosi sie do wiekszego zakladu to znaczy ze praca jest stabilna

Beti
@...

Przenoszą sie bo nie mają wyjścia,gdyby nie musieli to siedzieli by na Podwalu.....

Chce pracy

Witam mam dosyc dziwne pytanie i raczej kieruje je do kobiet Ask. Czy pracuja u was jakies fajne chlopaki?

Pracula
@Chce pracy

Same fajne. A w szczegolnosci ekspedytorzy.

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała