Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

lol

Witam mam pytanie.jak wyglada praca Elfbud w INDUSTRY.DZIEKI za odpowiedzi

@lol

Ich praca wyglada jak obraz nedzy i rozpaczy. Ludzie z pierwszej łapanki, tlumaczyc trzeba po kilka razy a i tak poprawiac trzeba

Tobiasz

Cześć, chciałbym dowiedzieć się o warunki pracy. 1.Jak to wygląda zimą z temperaturą na hali? Wiem że macie otwarte hale. 2.Jak się jeździ wózkami widlowymi w terenie hala/plac 3.jak zaplecze socjalne: szatnie,wc,szafki,cantyna? 4.jak z przerwą śniadaniowa? 5.podejście do nowego pracownika? Dziękuję za rzetelne informacje

Master of szlaka
@Tobiasz

Wiraj. Wiec lecimy z tematem: 1- zimą hala jest ogrzewana, ale jest wysoka i jesli czesto drzwi sa otwierane to przeciag potrafi dokuczyc. Zalezy od miejsca w ktorym pracujesz. W zeszlym roku zalozyli kurtyny. 2 wiekszosc terenu jest wyasfaltowana lub wylozona plytami. Tak gdzie widlakiem lataja jest spoko. 3 szatnie generalnie sa dwie. U gory i pierto nizej. Ta nizej jest po remoncie , gorna wyglada .....zle. Kantyna jest, ale w dobie pandemii dla pracownikow szarych jest zamknieta 4 przerwa sniadaniowa wynosi 15 minut jak kodeks pracy ujmuje. 5 z podejsciem jest różnie. W 90% przypadków jest wporzadku, ale jak wszedzie, trafisz na idiote to potrafi zirytowac. No i na hali jest 2 mistrzów produkcji, są specyficzni. Jak robisz swoje to nikt sie nie czepia. Mistrz Al potrafi w ciagu kilku minut oblecieć hale siedem osiem razy, i jest bardzo chumorzasty, zobaczyc u niego usmiech lub zadowolenie jest niemozliwe. Jest to męczące podejscie dla innych. Jesli slyszal kiedys o metodzie kija i marchewki to przy jej stosowaniu zapomnial uzywac marchewki.

UR

Seba najlepszy jest !!!

Zainteresowana

Witajcie, powiedzcie jak to jest z pracą w transporcie u was? Mam ofertę pracy w NT na suwnice i wózki widłowe, po wstępnej rozmowie widzę świat w kolorach, natomiast gdy czytam wasz komentarze to wpadam w szarą rzeczywistość. Jak z przyszłością tego zakładu? Pozdrawiam

Rrrrr

Witaj. Jest ok. Nie czytaj bzdur. Zawsze jest ktoś, komu dogidzić się nie da

@Zainteresowana

Przyszlosc jest. Wbijaj śmiało. Puki jest gdzie parkować. Bo pracownikow przybywa a miejsc parkingowych ubywa. Chyba chca cie zatrudnic na tą 80-letnia suwnice ktora od roku jest w remoncie i jeszcze sie nie znalazl zaden odwazny co podbije na to UDT. Nie pytasz o zarobki? Bardzo slabo, "miszczowie" z hali po robocie lub przed robotą jeżdżą w innej firmie dorabiać. Tam walą w bambuko a tutaj na ludziach uskuteczniaja mobbing. Jak myslisz? Tyle negatywnych opinii to przypadek?

Produkcja
@Tom-alla

Jak chcesz za miesiąc szukać innej roboty to zapraszam

@Tom-alla

Cześć, mi o zarobkach powiedzieli że 22 zł brutto plus 4zl do każdej godziny jako premia.

sis
@Zainteresowana

Ej nie dajcie się robic na te 4 złote premii to nie jest plus 4 złote tylko DO 4 złotych (usunięte przez administratora) Dwóch ludzi z transportu na 50 pracownikówi kazdy coś chce, non stop telefon dzwoni wszystko zawalone materiałem ze wózkiem nie przejedziesz bo drogi i pola magazynowania przerobione na stanowiska spawalnicze i monterskie bo produkcja JEST NAJWAZNIEJSZA a nie tam jakaś droga żeby wózkiem przejechać.

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

Korona

Czesc wszystkim. Podobno korona jest na zakladzie?? Kiedy sanepid zamknie ten (usunięte przez administratora) zebyscie calego Orzesza nie zarazili??

Dekasz
@Korona

Kto ci takich glupot naopowiadał

@Korona

I co w tym złego? W przypadku zarażenia całego orzesza, ba, w przypadku zrównania calego Orzesze z ziemią straty wyniosą jakies 3 zł i 50 groszy. Nie ma co sie podniecac tą sytuacją.

Korona
@Dekasz

Pani w sklepie, jej syn pracuje tam

Turysta
@Korona

Zrealizuj bon turystyczny i wyjedź z Orzesza. A najlepiej to się zwolnij z NT i poszukaj lepszej pracy zamiast narzekać.

Jakie wartości są cenione w NT Industry sp. z o.o.?

Zaskoczony

Kadry się pytają o wartości ;-) Kiedyś chyba bym się uśmiał , ale patrzę na to z wewnątrz i ręce opadają ....

Takie żebyś szybko robił i wszystko i nie pytał o podwyżkę.

Zainteresowana

Dzień dobry Podobno firma szuka kandydatki na stanowisko dyrektora HR. Czy można się dowiedzieć dlaczego? Jakie są problemy kadrowe, inne problemy .... Podobno poprzednia nie potrafiła pracownika utrzymać na różnych stanowiskach. Proszę o kilka szczegółów , nie jestem pewna czy warto ryzykować. Będę wdzięczna za informację Agata

sic
@Zainteresowana

Dlaczego odchodzi to by się musiał ktoś z biurowca wypowiedzieć ale to zaklęty krąg wiec nikt ci nie odpowie 99%. Z szeregowymi pracownikami kontakt działu HR kończył się na 10 minutowym zebraniu.Na początku ludzie liczyli że coś może zmienić potem już tylko śmieszki po katach a na końcu (aktualnie) totalnie ignorowany dział i ludzie. Jako osoba kandydująca do pracy a znający realia mogę stwierdzić ze HR tylko zmarnował mój czas,kompletne rozjechanie z tym co było mówione a rzeczywistością.

E..
@Zainteresowana

Nie warto ryzykować pracuje kilka miesięcy i wiem że to błąd. W HR dużo gadania a mało efektów. Ciągle zmiana na stanowiskach kluczowych to o czymś świadczy. HR nie ma żadnej siły i nigdy nie będzie miał wszystko pod dyktando Pana E który jest wszchwiedzacy i nie omylny. Po co szukać kandydata jak i tak on będzie nie odpowiedni . Najlepiej nie tracić czasu bo nigdy tu nic się nie osiągnie . Szczerze tu brak HR . Myślę o zmienie i zwolnieniu się z tej toksycznej organizacji chodź

CIEKAWY
@Zainteresowana

A która to Pani się zwalnia?

Niestety muszę potwreirdzić to co jest tu napisane. Rozmowa w miłej atmosferze, hala, ale gdy przychodzi do drażliwego dla firmy tematu zarobków robi się gęsto. Albo nie chcą podać, albo mówią, że powiedzą na następnym spotkaniu. Nie rozumiem, czy jest czymś dziwnym, nietaktowym że człowiek chce wiedzieć za ile będzie pracował? Jesteście bardzo niepoważną firmą. Inne firmy z branży potrafią utrzymać pracowników. Nie ma żadnej rotacji a dostanie się do nich można uznać za ogromny sukces a u was? Co chwile ogłoszenie szukamy.. I nie mówcie że to wina ludzi tylko beznadziejnego zarządzania.

Alex
@Marek

To nie wina zarzadzania to wina dyrektora który nie na pojęcia o realiach. To wina kierownika który mądrzy się na hali A mało o niej wie. To wina Pani HR która nie może tego zatrzymać bo taki jest system i musi się dostosować to firma która niszczy ludzi nie daje żadnej szansy i traktuje się tu wszystkich jak by nie byli nic warci. Tylko więcej więcej więcej szkoda energii.

Nie polecam

Nie polecam tej firmy. Starocie i (usunięte przez administratora) Na pewno są inne firmy warte uwagi

Jp
@Nie polecam

Starocie? Starociem to jeszcze da sie robic te maszyny to ze średniowiecza ostatnio kolega 4 maszyny przepinał do żłobienia bo żadna nie działala kpina i wstyd a te przyrzady lotów i satów to jakiś(usunięte przez administratora) wymyslił żeby spawacz pyrolem półgodziny tłuķł zeby wyciągnąć element czysty(usunięte przez administratora) no i o majstrze latającym po hali nie można zapomnieć przecież ten chłop stosuje mobing totalny gdzie sie nie obrucisz to go widzisz stoi nad ludzmi jak jakiś poganiacz co to ma być!!! Totalny brak zaufania dopracownika żeby wysylać majstra o 5 min na hale niewiem czemu to służy jak w obozie masakra nie polecam

Zdziwiony

Nie można pisać że kierownik UR, się zwolnił? Nie można pisać że kierownik produkcji się zwolnił? Nie można pisać że szukamy kierownika magazynu? To są tajne informację? Żenada drogie kadry...

Boss
@Zdziwiony

Nie podniecaj się. Cała produkcja będzie przeniesiona na Ukrainę

Erwin
@Zdziwiony

Witam A dlaczego zwolnił się kierownik UR?Wiadomo coś?

Zaskoczony pytaniem
@Erwin

Kadry się pytają dlaczego ktoś się zwolnił???? Ręce opadają

Erwin
@Zaskoczony pytaniem

Nie jestwm z kadr ani z tej firmy. Jestem ciekaw dlaczego ktoś się zwalnia z takiego stanowiska...

W temacie
@Erwin

Drugi w ciągu roku.

Ciekawy
@Boss

Kiedy to przeniosą na Ukrainę? Z ich podejściem to chyba nawet tam nie popracuja zbyt długo

Adamo

Nie polecam! Rozmowa z panią okey ale gdy pytasz o pieniądze które masz zarobić widze u pani księgowej i u rekruterki wielki żal że znów komuś już coś nie pasuje. Mi zaproponowali 26zł brutto mimo iż mam spawaczy mig/mag/tig wszystkie uprawnienia , suwnica wózki palnik itd. 26zł brutto się pytam a pani do mnie ale to poczatek... No nie komentuje gdyż powinni dać raz tyle. I nie dziwie się że firma się bedzie przenosić na ukraine skoro tutaj nie płaca a ludzie juz maja dosc tego okłamywania. 26zł brutto czyli okolo max 2750zł na rekę. Zero dodatku odrealnione stawki od podstaw spawacza. Ja mam naświetlać oczy i t6racić zdrowie wdychając ten smród za 2600zł to wole iść na magazyn i zarobie 3kafle.. :-) Ogólnie szkoda czasu znajomy też poszedł to gdy zapytał o stawke to poszedł. A inne znów porobił 2,5h bo czekał na tel;efon z kopalni i chciał się zwolnić to mu nie pozwolili zerwać umowy UWAGA po 2h od podpisania a ma takie prawa. To na siłę go chcieli zostawić też chłopak miał duzo uprawnien musial porzucic tą prace w tak zwany (usunięte przez administratora). NIE POLECAM!

Ktoś

Byłem na rozmowie w tej firmie. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Rozmowa w biurze, sprawdzian z umiejętności czytania rysunku i na halę. Tu już było gorzej. Sama hala jak i maszyny nie sprawiały dobrego wrażenia. Pierwszą młodość miały już dawno za sobą. Jestem bacznym obserwatorem, kilka firm mam już za sobą. Pierwsze na co zwracam uwagę to ludzie. Jak pracują, jak się zachowują, czy nie są zdenerwowani, jak patrzą na nowych. Po rozmowie w tej firmie więcej się nie pojawiłem. Pracownicy patrzą na ciebie z byka, niektórzy wręcz z wrogością, atmosfera gęsta, ludzie zestresowani. To jak i duża rotacja o czymś świadczą.

Byłem widziałem
@Ktoś

Też byłem na rozmowie. Potwierdzam, rozmowa w biurze miła, uprzejma, na poziomie . Podjęcie pracy i zderzenie się z realiami... Powiem krótko..... nic co usłyszałem z ust przełożonych się nie sprawdziło. To tak jakby nigdy na hali nie byli .... Albo nie widzą albo już przesiakneli firma i tymi kłamstwami które potem przekazują potencjalnym pracownikom. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Nie polecam tej firmy nikomu. Od kierownika aż po pracownika szeregowego .

Olx

Czemu jest taka duza rotacja?

Al
@Olx

Bo kłamią na rozmowie o pracy ... Przychodzisz do pracy to oprócz adresu nic się nie zgadza .....

Daj znać który to to z tego tępego łba wybija mu to. Dalej dają 24brutto ? Kadrowa mi dzwoniła czy bym wrócił a ja owszem za 54brutto

Naobiecali bonusy, nadgodziny a pod koniec roku co? Pół etatu ?

Nic nowego
@Nowy

Potwierdzam, dużo obiecują a potem okazuje się że to nieprawda a realia bardzo odbiegają od rzeczywistości.... Taka firma

@Nic nowego

Nowe kierownictwo, nowe zasady....

El Generalo

Za chwilę Pan kierownik będzie sam pracował, bo reszta się pozwalnia.(usunięte przez administratora)

Dominika
@El Generalo

Nie powinieneś wysuwać tak daleko idących wniosków. Ponadto wypowiadasz się imieniu innych pracowników NT Industry, co również jest niewłaściwe. Może zechcesz powiedzieć nam coś więcej o tym pracodawcy (oczywiście w sposób niewymuszony i kulturalny)? Wiemy, iż firma ta specjalizuje się produkcji między innymi systemów transportowych dla przemysłu morskiego. Powiedz, czy osoby niemające żadnego doświadczenia w tej branży, mają szansę na zatrudnienie w tym miejscu?

Beata
@Dominika

Witam mam rozumiem ze.ch,esz.tam do pracy isc? Jak,tam,nie zatrudniaja kobiet

Ha
@Beata

Poważnie nie zatrudniają kobiet?młodych czy starszych?

Rrrrr
@Ha

Zatrudniają, zatrudniają

Ha
@Rrrrr

No proszę czyli się zmieniło

Ziutek

Lepiej niech to zamknom albo całą kadra nowa powinna być nowa a nie kesiostwo

Dyrektor

Firma szuka dyrektora zakładu ... Ciekawe który jeleń się da nabrać na ten lukier o tej firmie Powodzenia mu życzę. Ostatnia jak długo była ? Miesiąc ?!!! Ciekawe dlaczego .... hehe

@Dyrektor

Powinni zwolnić wszystkich białych i nowych zatrudnić może by się cos zmieniło

Jan
@Dyrektor

Z jakich powodów pracował tak krótko?

Desperacja
@Jan

Odpisze bo ktoś wpis bardzo trafny usunął. Mamy u nas manipulanta który przeszkadza i jest chroniony przez władze. Koleś miał być już 3 razy zwolniony ale za każdym razem się wybronił. Więc czuje się bezkarnie. Nie robi nic w firmie oprócz manipulacji. Ktoś mu na to pozwala więc.... po co ktoś nowy ma tracić zdrowie jak i tak się odbije od manipulanta... szkoda czasu i nerwów. Ale zawsze może sam się przekonać o tym na własnej skórze. Ostatnia się po miesiącu zorientowała że nie warto... Na pewno są firmy dla której warto ale dla naszej nie warto.

@Desperacja

Idzie grz..Ś przez wieś, worek piasku niesie .....

jan trytytka

Tak zgadzam się A ciebie na ich miejsce zatrudnić i bendzie lepiej

@Nowy

U nas Grześ niczego nie nosi

Kojot

Ale coś donosi ....

jan trytytka

i ciebie zatrudnić na bialego i som wszystek popchasz

Ziutek

Dokładnie a nie jeden się nie nadaje na stanowisko to bioro spośród załogi i taka wymina.A na przygotowce dopiero brygadzista nowy hahah już nie mieli kogo dać tylko tego co po ubikacjach spał po pol dniówki każdy wie o kogo chodzi hahah

Bolek
@Ziutek

Jaka firma tacy pracownicy Jaka firma tacy brygadzisci Jaka firma tacy....... ...... ....... .......

Jak ze studentami w NT Industry sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Student

Zależy co byś chciał robić

zimny

HejkA Jest ogłoszenie na kierownika magazynu. Coś więcej powiecie o pracy w magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.