Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

bylyyy

pracowałem tam kilka tygodni osoba ktora przeprowadza rekrutacje byla wtedy kierownikiem i nie powiem zeby to jakis byl wredny typ Raczej spoko i na poziomie Niestety firma nie nalezy do najwoczesniejszych warunki socjalne sa gorzej niz okropne na hali bardzo duze zadymienie Firma niestety nie zainwestowala w hale produkcyjna jak jest teraz nie wiem Wiem natomiast ze placi na czas i nie (usunięte przez administratora)

Weryfikator

Czy w NT Industry stosowany jest mobbing?

Proszę przyjąć leki.

Iii

Aga nie ma o niczym pojęcia dobrały się z kadrowa oby dwie...

Tom

A sprzątaczki na kantynie siedzą i czy Erik tego nie widzi inni (usunięte przez administratora) w zimnie na hali a one siedzą myślą że ich nie widać

Neutralny
@Tom

Kawy parzą, a to przecież ciężka praca jedna wsypuje drugo zalewa itd....

Tom
@Neutralny

Pani menager HR zamiast chodzić po Hali niech lepiej się zajmie tymi co tam na kantynie siedzą i kawa popijają zamiast robić książki czytają tego to nie widzi porażka

Robotnik
@Tom

Dokładnie zajmuje się tym co nie trzeba proponuję zrobić sobie wycieczkę na kantyne i zobaczyć co tam sie dzieje kantyna nieczynna my nie mamy gdzie zjeść byle sprzątaczki z kantyny mają gdzie siedzieć i kawa pić w trakcie pracy a na zakładzie brud

@Robotnik

Powinniście się przebranżowić, skoro donoszenie macie w krwi, jest spore zapotrzebowanie na listonoszy w kraju. Pytanie dot. zupełnie czego innego, niz to o czym piszecie.

obiektywnie
@Weryfikator

Jeśli śledzenie pracowników 20h/dobę za pomocą kamer i codzienne telefony bo ktoś na 10 minut poszedł gdzieś uważane jest za mobbing to i owszem NT jest zakładem mobbingującym ludzi.

Fizyczny
@Weryfikator

Jakie donoszenie stwierdzają fakty nie można wyjść na 10 min bo cie już sprawdzają gdzie chodzisz a takie sprzątaczki z kantyny siedzą nic nie robią to może być

Młody

Oby dwie zKadrowa pozwala paniom z Kantyny na siedzenie picie kaw i prezes na to pozwala chyba tego nie widzi na to nie idzie patrzeć już

@Weryfikator

Ale listonosz to doręcza a nie donosi,

Belzebub

(usunięte przez administratora)? Boisz się? Może wreszcie poniesiesz konsekwencje swojego zachowania, zamiast zamiatać swoją niekompetencję pod dywan? Twoja postawa jest co najmniej żenująca. P. S. Aga czepiasz się osoby najdłużej pracującej w dziale sprzątającym a nowej koleżaneczki nie tykasz. Jeśli ktoś jest nie zdolny do pracy, to siedzi na chorobowym a nie snuje się po zakładzie z ortezą na nodze i udaje, że pracuje. Jest to nie zgodne z BHP i zwyczajnie nie uczciwe w stosunku do innych pracowników

Fol
@Belzebub

Co zwykły pracownik może zrobić nic.. Tylko na forum napisać musiał by ktoś nad nią zareagować jak ona traktuje ludzi czepia się starych pracowników a na kantynie panie przesiadują to tego nie widzi.

Ms

Witam mam pytanie odnośnie plotera cnc ile można zarobić na godz brutto

Ja bo ja

Witam chcialbym sie dowiedziec jak wygladaja zarobki zwlaszcza na plazmie cnc i o ogolne warunki

Bbb
@Ja bo ja

Zapraszamy, przede wszystkim trzeba spróbować, zarobki niezle, atmosfera super

Fix

Pani Kadrowa to wogole się udała tam.

On
@Fix

Poziom jaki reprezentuje zostawię bez komentarza każdy wie o co chodzi...

Kadry
@On

To po co komentujesz?

Grzegorz
@Kadry

Bo brak kompetencji , (usunięte przez administratora) ..trzeba komentować ... kłamstwa na rozmowie kwalifikacyjnej ,oderwanie od rzeczywistości firmy ... trzeba komentować , Kadrowa będzie szukać co pół roku kogoś z kierowników i pracowników szeregowych .., bo o to chodzi ... zawsze będzie miała robotę .. przecież ona to specjalnie robi ... nie wierze ze jest aż tak tempa ....

Dzuma
@Ja bo ja

Warunki dobre kasa też nie wiem skąd ciągle te nagonki na ta firmę naprawdę fajnie się robi tam opinie fa firma ma tragiczne a kompletnie na nie zasługuje.

Kadry
@Grzegorz

Jak ci źle to po co u nas pracujesz? Jest wolny rynek, zmień pracodawcę i tyle w temacie

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

Ulany

Chciałem się tam przyjąć ale widzę CBŚ już tam jedzie...o tych dwóch majsterkach słyszałem ..ale widzę że to prawda ..mam ADHD więc mogły by mi puścić nerwy ...nie dziekuje

Edi

Hahaha to żenujące. Znów zmiana. Ta firma to totalna porazka ciągle zmiany na kluczowych stanowiskach. Może warto wymienić wszystkich starych i będzie swiezy powiew i sie cos ruszy do przodu. Ciekawe jak długo będzie jeszcze dyrektor 1 i 2 hdrh max 3 mce

Grzegorz
@Edi

(usunięte przez administratora) Wiec pytam jeszcze raz ... dlaczego szukasz po raz kolejny kierownika UR ? Nie potrafisz utrzymać ludzi w pracy ? Rekrutacja Ci nie wychodzi ? Kandydaci nie odpowiedni ? Proszę o odpowiedz ..

Seba
@Grzegorz

To pytanie do pani z kadr ?

Seba
@Edi

Znów Ci się kierownik zwalnia ? (usunięte przez administratora)

Spawacz

Tragedia, nie polecam z całego serca, pracownicy traktowani jak zwierzęta, tam gdzie się załatwiano tam jesz śniadanie, w haźlu takie syfu nie widziałem w żadnej firmie, ogrzewania brak, temperatura poniżej 6stopni a o BHP to nie wspomnę, nie wiem jak to przechodzi kontrolę PIP, dopóki ktoś nie zginie to chyba do niczego się nie doczepią bo pewnie mają smarowane do łapy, chcecie sprawdźcie sami ale szkoda waszego czasu

@Spawacz

Zgadza się, łaźnia na 3.p to śmierć w oczach oświetlenie pod napięciem wisi na jednym kabelku w powietrzu, aż strach pomyśleć jak wydarzy się tragedia......

@Spawacz

A jeśli chodzi (usunięte przez administratora) w WC to niestety niektórzy niewiedza do czego służa sanitariaty, i jak z nich korzystac

Daniel

Witam. jakis czas temu zadzwonila do mnie paniz z Hr i ptoponowala prace na prasach krawedziowych. Po rozmowie powiedzialem ze ich stawki nie ata dla mnie interesujace i podziekowalismy sobie . Tydzien temu ta sama Pani zadzwonila czy nie chcial bym przyjechac na rozmowe w sprawie pracy weekendowej na moich warunkach , zgodzilem sie nq rozmowe i ustalilismy termin. Po przyjechani na rozmowe czekqlem napana Pawla ponad godzine i mialem dosc . Wyszedlem. Nie polecam pracy bo widac ze traktuja tam ludzi jak smieci .

Oooo
@Daniel

..... Też bym wyszedł po 15 min.

@Oooo

Jedyne co mnie trzymalo to to ze przejechalem 35 km zeby sie spotkac i porozmawiac. Dzwonia zawracaja (usunięte przez administratora) a pozniej taka syt.... jedyny plus to mili ludzie na wejsciu do firmy ;)

Stary
@Daniel

Proponuje obciążyć kosztami dojazdu firmę . Naucza się szacunku go ludzi

@Stary

Nie bede sie z nimi klocil o kilka zlotych . Ale nie pozdrawiam pana Pawla H. . Ludzie dajcie sobie apokoj z takimi firmami gdzie na wejsciu masz czekac jak by Co łaske robili ze mozesz z nimi porozmawac o pracy .

P.H
@Daniel

Witam, Niestety nie mogłem w tym dniu od razu z Panem się spotkać (pilna sprawa na produkcji) za co bardzo przepraszam, niestety takie sytuacje się zdarzają co prawda rzadko no ale jednak. Nie mam zwyczaju traktować ludzi z góry, a już na pewno bez szacunku, mam nadzieję iż będziemy jeszcze mieli okazję porozmawiać i tym samym przekona się Pan że warto podjąć U nas pracę. Mam nadzieję do usłyszenia. Pozdrawiam

Fociekliwy
@P.H

Jak jest Właściciel w Polsce to na nic nie mają czasu niektóre osoby,a jak jest za granicą to i kawa może trwać w najlepsze dwie godziny.

@Daniel

Chyba większość tego doświadczyła, za pierwszym razem miałem podobnie, zostałem zlany...a długo i tak tu nie porobiłem, warunki jakby tornado tędy przeszło

kalixt

Paweł nie rób z siebie kogoś kim na prawdę nie jesteś... zawsze byłeś wartościowym, konsekwentnym i odpowiedzialnym gościem. Chyba że to była maska tylko ........

Czy na zakładzie przyjmują kobiety? 30-50 lat?

Pracujący

Tak pracują

kalixst

ten tom to jest tom ....... ala ? on ma ciekawy szpind /:)

Damian

Jak oceniacie zarobki oraz premie ?

Belzebub
@Damian

Jakie premie? Mamy premie?

Hehe
@Damian

Znów kadrowa się uaktywniła ;-) Ty na prawdę masz nas za idiotów

Renifer

Cześć Jak tam paczka i miód który uratował biednego pana z Majorki. W Polsce też mamy ludzi do uratowania może warto było wspomóc kogoś wewnętrznie z NT. Drogi HR może warto się zapoznać z tematem i pomoc wewnętrznie. ps . Miód ładny ekskluzywny tylko opakowanie zepsulo cały efekt zwykły karton można było ozdobić w palster miody z listem. Myślę że wysylajac do klientów warto o tym pomyśleć. Prezent ładny i ekskluzywny tylko opakowanie psuje cały czar

Malaga
@Renifer

ludziom to nigdy się nie dogodzi... bardzo fajny gest i karta na święta zawsze coś!! Dac komuś palec a będzie chciał rękę.

Rudolf
@Renifer

Karton był w kształcie plastra miodu :D

Elf

Wywalą ludzi za byle co a majstry i kierownicy some karierowicze

Oferta pracy niezgodna z rzeczywistością ... nie polecam .

@Marek

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej lub umowie o pracę miałeś inne ustalenia, niż te które spotkałeś w rzeczywistości? Mógłbyś napisać o tym bardziej szczegółowo. NT Industry szuka administratora IT i operatora krawędziarki LVD. Jeżeli zdecydujecie się na zatrudnienie koniecznie napiszcie, czy macie podobne zdanie do Marka, czy zupełnie inne, a warunki zatrudnienia były zgodne z tym co oferuje firma.

Gabryś
@Andrzej

Przyjmują na produkcję?

Produkcja
@Marek

Dyrektor się zwolnił po miesiącu ... o czymś to świadczy ... nie polecam tej firmy ... teraz szukają dyrektora operacyjnego zamiast poprzedniego ... ciekawe jak długo wytrzyma ? ;-)

Stary87
@Produkcja

ktory to juz dyrektor znowu w ciagu ostatnich kilku lat? zmieniaja sie czesciej niz... kazdy moze sobie dopisac co chce.

@Stary87

Znacie może powody tego, że nowi dyrektorzy rezygnują tak szybko ze sprawowanej funkcji? Myślicie, że jest to spowodowane wysokimi wymaganiami stawianymi na tym stanowisku, czy może warunki płacowe nie są adekwatne do ilości obowiązków i odpowiedzialności, którą ma osoba podejmująca się pracy na stanowisku dyrektora? Chciałbym poznać Waszą opinię w tym zakresie.

Mormon

Hehehehehehehehehehehe

Potwierdzam , niestety ;-(

Kolega
@Marek

Kadrowa kłamie na rozmowie o prace

@Marek

A kiedy kantyna otworzą? nic się tam nie dzieje...

Haha

Na sylwestra

Mee
@Eee

A co tam jest na tej kantynie? Kto tam obsługuje? Można zjeść coś?

@Marek

A sprzątaczki na kantynie robią co chcą albo i nic... I nikt tego nie chce widzieć lub nie widzi

Rrrrr
@Eee

Dokładnie. Nowa albo lata na fajkę albo kryje się po kontach albo siedzi na kantynie zamiast na swoim rewiże. (usunięte przez administratora) i malaria. Ale to podobno jedna klika więc.... Rączka rączkę myje.

@Marek

Może PREZES SIĘ TA KANTYNA ZAINTERESUJE A RACZEJ OSOBAMI...

Bee
@Mee

Tak pizze ,hamburgery i kebaby jak se zamówisz ale teraz to na dworze bo jadalnia zamknięta dla fizycznych .

On
@Marek

Dokładnie przyszła kantyn mama i spacerują po Zakładzie we 2 chyba nie mają co robić a my jemy na hali bo kantyna nieczynna

Daw
@Eee

Dokładnie chowia sie po kontach, na kantynie siedzą kawa piją okna zasłoniły żeby nie hylo widać ze siedza a kadrowa udaje ze nie widzi bo to jej koleżanki

Grzes
@Daw

Ta kadrowa to porażka ...

@Daw

PROTEKCJA!!! Nowa pani ma taktykę, duuuuzo szumu wokół siebie robić.

Iii
@Edi

Tragedia owa Pani "sprzątała" w czasie wolnym jeden wielki (usunięte przez administratora) Kiedyś było na tym zakładzke czysto ale co zrobić jak to koleżanka kadrowej

Iiiiiiii2
@Iii

Odezwała się perfekcyjna pani domu

Cygan

Dobrze chlopaki robia, wszystko jest git, dobrze jest. Pozdrawiam cale nt industry, pozdrawiam chlopakow. Niech to się trzyma, dobry przekaz leci, pozdrawiam cale Orzesze.

Goru

Nic sprzecznego w tych komentarzach totalny Matrix . Zaczynając ze ta firma wogole nie ma parkingu tylko przed brama ale to tylko całe biuro tam staje .Toatlny absurd ludzie parkują na trawie wokoł tego zakładu.Ale do rzeczy jeśli chodzi o produkcje totalny chaos i tak jak poprzednie komentarze więcej kasków z firm zew. jak z całego NT.Jak juz sie dostaniesz na produkcje to licz sie z tym ze prowadzą statystyki i oceniaja Cie w procentach produktywnosci, jakosci itd ja dopiero się dowiedziałem jak już zostałem zwolniony .(usunięte przez administratora)Powiem tak nerwowosc,chaos toalny brak organizacji (usunięte przez administratora)Ale wkoncu jak poprzedni komentarz głupi sie znalazł z UDT suwnic juz jezdzi bo tak blokowała poł hali i jak tu ma isc produkcja ale i tak wiele to nie zmienia mówie o kolejce do pilota.Nie polecam tego zakładu absolutnie bo sama atmosfera męczy (usunięte przez administratora)

Werbator
@Goru

Napisz za co cie wywalili panie J S z firmy obcej. Nikt na ciebie robił nie bedzie. To co wszyscy na luzie robią w szychte ty robiles w dwie, i jeszcze trzeba bylo poprawiac. A co myslales ze na produkcji nigdzie nikogo nie oceniaja? Chyba za późno sie urodziles i minął cie okres nieboszczki komuny :-D tam bys sie odnalazl. Patrząc na twoją skladnie zdan....az oczy bolą, zresztą tak samo jak sie patrzylo na to co udało ci sie popełnic. Powodzenia w kolejnej nowej firmie. Moze tam nikt cie nie bedzie kontrolował

Werbator

Widze kolejny z firmy obcej który nie zna historii firmy a plecie trzy po trzy. Mam takie pytanie, skoro (usunięte przez administratora)tak malo placi to co tu robisz? Mam dla ciebie kolejna swietna wiadomosc, niebawem kolejne osoby z firm obcych będą wyrzucane. Skonczy sie lezenie za parawanami. Będziesz mógł isc do kolejnej firmy czarowac swoja fachowoscia.Jak (usunięte przez administratora)taki zły to czemu w oczy mu tego nie powiesz tylko anonimowo oczerniasz? Zapomniałeś jaj? Jak ktos przyklada sie do tego za co otrzymuje pieniadze to (usunięte przez administratora)ani nikt inny nie jest zmartwieniem.

Zbychu
@Werbator

Śniadania jemy na hali w (usunięte przez administratora) bo jadalnia tylko dla biura . Roboty spawalnicze spawają wadliwie np. zamiast w pachwinie to obok dużo spoin zaporowanych ,nikt tego nie pilnuje ,dużo jest poprawek . Odciągi nie działają , a każą używać bo jak nie to po premi . Ukraińcom się pozwala grać na telefonach (usunięte przez administratora)

Staszek

Każdy popełnia błędy i oczekuje zrozumienia . Nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi. Mamy dobrą firmę i fajną atmosferę,

FAKT

No i doczekaliśmy się nowego pozoranta na stanowisku Dyrektora. Popisał się zrobieniem i wysłaniem do kierowników zdjęcia kostki betonowej, która podpierała drzwi. No bo jak to tak dbamy o wizerunek przecież a ludzie TAKIE RZECZY TU ROBIĄ. Smród brud, dachy gdzie na łeb pada, kanały się zapadają, smród i nędza, jeden kibel na 100 osób brak wody do picia bo z tych wodopojów co zrobili woda śmierdzi. Sprzęt się sypie, jeden wielki smród i brud . Kawałek zrobili i tak zrobili że się zapada. Panie Dyrektorze proszę pisać do prezesa w sprawie tej kostki co podpierała drzwi, kopnąć jemu krzesło dlaczego chciał tanio bez stopki podpierającej skrzydła. JAK NIE MA PAN POMYSŁU NA SIEBIE TO MAMY KOSY SPALINOWE I SPORO TRWY DO KOSZENIA.

WC
@FAKT

Trzeba dać szansę jak mu bzdury przeszkadzają to grubsze tematy tym bardziej reaguje. Inwestycje są w trakcie.

Edi

Zgadza się, myśli że ma z durniami do czynienia.

Rrr
@WC

Inwestycje? Ogrody nam nie potrzebne tylko parking. Może wreszcie czas o tym pomyśleć? I zróbcie wreszcie coś z tym octem bo oddychać nie można. Co za "kompetentna" osoba kazała myć łaźnie octem?! (usunięte przez administratora) Biura se tym myjcie a nie łaźnie

Mimi

Drodzy,ale ta nasza Pani z HR to wielkie nieporozumienie i ogromna porażka,!!!! szkoda

Warehouse

Znaleźli już nowego managera ?

Tak

Ciekawy
@Warehouse

Widziałem ogłoszenie na kierownika magazynu. Nie znaleźli czy poprzedni już zrezygnował? Możecie coś więcej napisać? Coś czego w ofercie pracy i podczas rozmowy o pracę nie powiedzą?

Michas
@Warehouse

Witam akto jeździ na transporcie sluszolech kobieta jakoś jest

Michas
@Michas

Jest kobietą na transporcie

Dzuma
@Michas

ja jest kobieta w transporcie a czymupytosz

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.